Filter By

Categories

видеоигри

видеоигри

Показано1-37 из 706стоки

Показано1-37 из 706стоки

1 бр. / лот TF карта, U диск, MP3 формат декодер дъска модул усилвател декодиране на аудио плейър нова

12 Всички отзиви
BGN 1.52

Карактеристики&Придобивки : l Супериорен квалитет на звукот.Одборот 2 Wmonoamplifier(5 V моќност од 3 W) е directlyconnected на звучникот(препорака 4Ω3 Wspeakers),3.5 мм злато позлатен приклучок за слушалки jackcan се поврзете со слушалки или надворешен аудио.l Со a Micro USB порта.Преку мобилен телефон на податоци на линија може да се користи на мобилни напојување или USB кабел за полнење на MP3 батеријата,исто така може да го користите 3.7 V lithiumbattery,or USB 5 V напојување.l Support TF Картичка(мобилен телефон, мемориска картичка) and U diskplay режим.l Не лемење со говорник терминали за лесно жици.l модул е дизајниран за да се олесни промената.Product Overview : 1) Поддршка во MP3 формат, игра се вклучи автоматски.Кога mp3 е игра на црвени LED трепка.2) Поддршка У диск (тест 32 G), ТФКартичка (тест 16 G) режим на play; моќ на стандардниот ТФкартичка режим, ако ТФкартичка не постојат автоматски да скокаат на У диск режим,и двата уреди имаат инсталирано,а потоа можете рачно да поставите режим на play.За повеќе детали, ве молиме погледнете го копчето оперативни инструкции.3) Копчиња може да се прилагоди нагоре и надолу за да го контролирате песните,волуменот нагоре и надолу, паузирате или да се игра, режим на префрлување.За повеќе детали, ве молиме погледнете го копчето оперативни инструкции.4) Притиснете го копчето menu внесете еден / сите песната режим на play.Стандардниот режим е сите песната на чекање кога дојде на власт.Притискање на Повторете го копчето може да го замени циркулираат режим.Клучните Оперативни Инструкции : "Претходен / V" копчето : "Прес" за switchingprevioussong, "долго притиснете" за јачина на звук надолу"Следната / v++" копчето : "Прес" за switchingnextsong, "долго притиснете" за јачина на звук нагоре."P / P / на Владата" копчето : "Прес" за "Play / Pause" Switch, "долго притиснете" за У диск, ТФкартичка режим."Repeat" копчето : "Прес" за "single / сите песната" mode(no долго притискање)Answer : ___________________________ Note : 1."Долго притиснете" приближното 2 S.2 .Ако користите У диск режим, препорачливо е 5 V за напојување, а некои У диск не го поддржува 3.7 V напојување.Производ s Pecifications : Моќ опсег : 3.7~5.5 VПроизвод големина : 45mm*36mmИсклучителна двојно одбор дизајн, голема површина на бакар, стабилен и сигурен.Користење на антистатички торба исклучителна пакување на модул, за да се избегне електростатско штета во транзит...

Mosleader SMB 750PCS P6SMB160 P6SMB170 P6SMB180 P6SMB160A P6SMB160CA P6SMB170A P6SMB170CA P6SMB180A P6SMB180CA DO214AA

4 Всички отзиви
BGN 62.40

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

10PCSPCS 10 бр./лот MT7201C MT7201 7201C 7201 SOT89-5 нов оригинал

13 Всички отзиви
BGN 2.40

10 PCSPCS 10pcs / многу MT7201 C MT7201 7201 C 7201 SOT895 нови оригинални1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Нов 17,3-инчов EDP 30Pins LED Screen Display LP173WF4 Плюс HDMI LCD Controller Board САМ Kit

2 Всички отзиви
289.58-5 % 275.00

Нови 17.3 инчен e DP 30 Pins LED Екранот LP173 WF4 Плус HDMI LCD Контролер Одбор DIY КомплетСостојба : НоваОпшта Спецификација на LP173 WF4 TFT LCD Панел : Пакетот вклучува : 1*R60 C Контролер одбор за полнење 1*17.3 инчен LP173 WF4 PanelВе молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е ист број на моделот пред да нарачате...

Mosleader SMB 750PCS P6SMB9. 1 P6SMB10 P6SMB11 P6SMB9.1A P6SMB9. 1CA P6SMB10A P6SMB10CA P6SMB11A P6SMB11CA DO214AA

10 Всички отзиви
BGN 62.40

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

G86-631-A2 G86-630-A2 G86-603-A2 G86-621-A2 G86-625-A2 G86-635-A2 Шаблон Шаблон

6 Всички отзиви
BGN 2.08

Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас...

Безплатна Доставка! 1-канален модул 12V с оптико-един релейным дистанционно управление

4 Всички отзиви
BGN 47.97

..бесплатен превозот 1канал 12 V реле модул со opto цврста состојба реле одбор за контрола... ..Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку емејл...

Дъска за развитие на Конструированная за C51 C8051F340 с Обломоком флаш K9F5608 32MB

13 Всички отзиви
BGN 46.06

Развој на Одборот Наменети за C51 C8051 F340 со K9 F5608 32 MB Флеш Чип Спецификација : MCU чип : C8051 F340;ФЛЕШ чип : K9 F5608 (32 MB);Сите IO порта води и обележани;C2 интерфејси 3жица води;Onboard прекинувач и сигурен ресетирање на коло;USB интерфејс Мини USB приклучок;Развојот на одборот да 19.8 M големина на датотеката тестови, напишете брзина може да достигне 140 KB / s и прочитајте брзини до 355 KB / S;Тежина 220 грамаФункција : Answer : ___________________________ Note : САМО ЗА ПРОФЕСИОНАЛЦИПакет : C8051 F340 главниот одбор x 1Превозот и Испорака Ние брод на меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната, и секоја парцела ќе биде регистриран со следење на број...

13.56 м ISO14443 RFID Reader/Writer модул UART + външна антена

5 Всички отзиви
BGN 33.57

13.56 М ISO14443 RFID Читач / Писател Модул UART + Надворешна Антена Спецификација : На CY14443 A Серија RF читателот модул врз основа на ISO14443 стандард неконтакт читач на картички чип користење 0.6 micron CMOS EEPROM процес да ISO14443 type A протокол поддршка за стандардниот алгоритам за енкрипција...

LITE MV06 шестиканальный мотор с дистанционно управление на силата на звука Input САМ KIT

11 Всички отзиви
BGN 103.66

ЛАЈТ MV06 Шест Канал Моторните Далечинска Контрола на Јачина на звук на Текст DIY КОМПЛЕТСпецификација : 1.Напојување : AC912 V,2.Димензија : текст одбор : 130mm*50mm, ПРОЦЕСОРОТ : 120mm*55мм3.100 Kx6 АЛПИТЕ оригинални ЈАПОНИЈА моторните potentiometer Функција : 1.4 начин влезови или 3 дебаланс на текст и 1 шест канал на текст2.6 начин (6 канал) далечински управувач за полнење за preamplifier & интегриран засилувач3.Тоа исто така може да се контролира со упатство за внесување селектор и potentiometerПакет : 1*ЛАЈТ MV06 Шест Канал Моторните Далечинска Контрола на Јачина на звук на Текст DIY КОМПЛЕТЗабелешка : ве Молиме забележете дека овој производ е само за DIYer кои имаат sufficent знаење на електрична и електронска...

Mosleader SOP8 100шт STM9435 Mosfets високо качество

3 Всички отзиви
BGN 44.80

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !

10.2 TFT AT102TN03 V9 Dual 30Pin Screen Plus KYV-N2 VGA AV LCD Controller Board Kit безплатна доставка

8 Всички отзиви
153.58-5 % 146.00

10.2" TFT AT102 TN03 V9 Двојна 30 Pin Екран Плус KYVN2 VGA AV LCD Контролер Одбор за полнењеФункција : Општа Спецификација за KYVN2 V2 LCD контролер одбор TFT LCD контролер одбор KYVN2 V2 е возачот одбор esp...

Нови преносими LED Dual USB Charging Dock Station Stand Charger+8шт Enhanced Thumbstick Caps, за PS4 PS4 Slim PS4 Pro Controller

3 Всички отзиви
14.38-3 % 14.00

Карактеристики : Ви овозможува да безбедно чување и да се наплаќаат до две PS4 контролори истовремено.Моќ преку USB порт или од PS4 или персонален КОМПЈУТЕР.Двајца контролори може да се полни истовремено.Поврзување на кабел, исто така, ќе овозможи полнење додека уште се користиЦелосна наполнетост на две контролори истовремено во рок од 4 часа.Спецификации : Влезен Напон : DC 5 V 1000 MAИзлезен Напон : DC 5 V 5001000 MAВреме на полнење : 24 часаИ 8 компјутери enhanced капи

Final Fantasy III 16 битова голяма сива детска карта за NTSC Game Player Drop Shipping

14 Всички отзиви
BGN 12.78

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

Aero The Acrobat 2 16-битова голяма сива детска карта за NTSC Game Player Drop Shipping

15 Всички отзиви
14.38-10 % 13.00

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

Рок - н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч на 10 бр. / много!

13 Всички отзиви
120.00-5 % 114.00

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

ViGRAND 2018 нов 1бр Нунчак контролер на конзолата, Nintendo Wii

14 Всички отзиви
BGN 5.58

Vi GRAND 2018 нови 1pcs Nunchuck Контролер За Nintendo Wii КонзолаContoured за совршено да се вклопи на играчот страна, Nunchuck контролер се гради врз едноставноста на Далечински контролер и оди екстра чекор за да се задоволат потребите на гејмерите.100% Сосема нов.Компатибилен за Wii конзола.Се користи во комбинација за Wii Remote controller.Поврзете да Wii Remote controller во својата експанзија на портаБоја : Бела,сина,црвена,црна,розоваКабел должина : 100cmДимензија : 110*38*42mmТежина : 70gПакет димензија : 238*112*46mmПакет тежина : 100gПакетот Вклучува1* Nunchuck Контролер за Nintendo WiiНЕ се вклучуваат поле или мало пакување (Објект ќе бидат безбедно спакувани во балон плик)

Led подсветката ScreenTHTF LE-40TL1600 T400D3-HA24-L01 1бр=50led 454мм

6 Всички отзиви
73.84-7 % 69.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Led подсветката Screen46BF1C 74. 46T04. 007 46T04-001 T460HW04 1бр=60led 523 мм

15 Всички отзиви
48.00-6 % 45.00

Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Клиентот коментар : 1.Највисок квалитет2.Конкурентна Цена3...

Идва нов Vinyl стикер за Microsoft Xbox One Slim Skin Sticker 2 контролер защитна кожа

14 Всички отзиви
BGN 4.77

Мало Цел : Цел на оваа налепница за youself или некој ќе konw Dropship Услуга : Цел на оваа налепница за вашите клиенти Можеме да понудиме dropship услуга професионално...

Amoonsky Led Video Splicing Processor Sc359 Rgb Led Video Controller For Led Display Module P10

14 Всички отзиви
BGN 1600.00

amoonsky led видео спојување процесор sc359 rgb led видео контролер за led дисплеј модул p10Текст 4 AV 3 HDMI 3 VGA 2 DVI Излез 6 DVI 1 SDIЈАМКА Излезна резолуција 1024×[email protected] Hz 1024×[email protected] Hz1580×[email protected] Hz 1440×[email protected] Hz1536×[email protected] Hz 1600×[email protected] Hz1920×[email protected] Hz 1920×[email protected] Hz 2048×[email protected] Hz 1024×[email protected] Hz1920×[email protected] Hz 1580×[email protected] Hz1920×[email protected] Hz 2048×[email protected] Hz 2304×[email protected] Hz 2560×[email protected] Hz 3840×[email protected] Hz @60 Hz : 265*2=530(мегапиксели)[email protected] Hz [email protected] [email protected] [email protected] Hz : 530*2=1060(мегапиксели)3840*[email protected] Hz (Прилагодено резолуција : А&Б) Машина Големина 484mm (L) x 365 mm (W) x 95mm (H)Детали јас ntroductionFectures Предност Корист Беспрекорно се префрлите на екранот може да биде вклучен без проблеми на вториот екран се подобри сликата ефект на перформансите на 13канал на текст (може да се додаде 1 SDI) во суштина го опфаќа граѓански и индустриски користи исполнат различни текст уред барања Излезна резолуција 11520 x 640 @60 Hz 6912 x [email protected] Hz 3072 x [email protected] Hz 20 видови на излезна резолуција за корисниците да ги изберат, и може да се прилагоди за да се укаже излез поддршка различна резолуција на led дисплеј Поддршка 4 инсталирање на испраќање картички може да ја инсталирате четири испраќање картички се попогодни да го користите Режимот за зачувување и отповикување може да се сместат сите кориснички стандардното подесување на параметри, употреба на "РЕЖИМОТ" наместени прилагодувања за копчињата за кратенки можете брзо да се потсетиме На црн екран и замрзнување копче нема потреба да ја затворите сликата излез за време на изведба за црн екран користите црна копчињата за брзо црна поддршка на сопствени резолуција 5.3 Милиони пиксели обичај резолуција се исполнат различни потребиApplication1 : A B излезни канали спојување Led екран,Канал М поврзете го следиApplication2 : Вози две Led екранот и со различна резолуција,Канал М поврзете го следиApplication3 : Dual приказ на која било големина и локација по спојување,Канал М поврзете го следат Детали се СпоредатПакување & ИспоракаБренд Amoonsky Модел АМСSC359 Додаток Листата Видео Процесор 1 парче Моќ Кабел 1 парче DVI Кабел 1 парче Корисникот Мануел 1 парче Гаранциона Картичка 1 парче Контрола на Квалитетот Картичка 1 парче AV Адаптер 2 парчиња Завртки 8 парчиња Пакување Големина 540*450*190 мм Бруто Тежина 6.5 кг​Најчесто поставувани ПРАШАЊАПрашање : Дали сте фабрика? Одговор : Да, ние сме фабрика...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.