Filter By

Categories

аксесоари за таблети

аксесоари за таблети

Показано1-37 из 705стоки

Показано1-37 из 705стоки

Истински LCD панел гъвкав кабел за Teclast P80H 8.0 LCD дисплей гъвкав кабел свържете смяна на дънната платка H805_FPC LCD (AX)_V1. 0

2 Всички отзиви
25.58-18 % 21.00

QCC ВО ТАИ WANВистински LCD Панел Flex Кабел За Teclast P80 H 8.0" LCD Дисплеј Flex кабел поврзете плоча замена H805_FPC LCD(СЕКИРА)_V1.0Продажба На Поени : 1 бои за да го изберетеАргентина Пријател Известување!!!Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ЦЕЛ : 1...

8 инча за Irbis TZ877 TZ 877 Tz877t Tablet PC капацитивен сензорен екран стъкло дигитайзер панел Безплатна доставка

15 Всички отзиви
13.57-4 % 13.00

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

$ $A+ 7 защитно фолио / сензорен екран за Oysters T72HM 3G T7V T72V 3G / Oysters T72HRI 3G сензорен екран дигитайзер панел стъкло Hk70dr2299

10 Всички отзиви
8.40-5 % 8.00

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

$ A + пластмасов филм за Pb70a951-R2/070-220B-2/JX130829A/HK70DR2230/YDT1273-A1/HC184104A1 Fpc005h V1.0/hs1275 тъчпад на екрана

14 Всички отзиви
BGN 8.78

Ве молиме забелешка : Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

8 LCD екран дисплей матрица за ZTE PAD E8Q1 E-learning Tablet Pc смяна + Безплатна доставка

7 Всички отзиви
BGN 44.80

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Нов 10.1-инчов Zenithink ZT-285 C94 Tablet сензорен екран Digitizer стъкло тъчпад смяна на сензора

3 Всички отзиви
25.34-13 % 22.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Безплатна доставка 10.1-инчов таблет сензорен екран VTCP101A56-спк стартира строителни-1.0 за нов MID Touch Screen Panel Digitizer MID Replacement Digiter

14 Всички отзиви
BGN 15.20

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Нов 7 Inch SG5137A-спк стартира строителни-V1 Tablet Parts Touch Screen Panel Digitizer смяна на сензор Безплатна доставка

4 Всички отзиви
12.08-17 % 10.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Newset универсална карикатура модерен калъф за Digma Optima E7. 1 3G 7 Tablet Pc защитен калъф + безплатен подарък 3

13 Всички отзиви
11.04-18 % 9.00

Пакет : 1 x За случај 1 x Слободни телефон носителот 1 x Слободни допир Пенкало 1 x Слободни Прашина приклучокЗабелешка : Овој производ е Универзален заштитна маска, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме1...

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана Трио AXS 4G 7.85 Matte Screen Протектор предна защитна панел + почистващи кърпички

12 Всички отзиви
3.34-10 % 3.00

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран со некоја заштитна Фолија За Трио AXS 4 G 7.85" Matte Екран Заштитник пред Стража панел + чистење облекаНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

За Apple Ipad Mini 1 2 3 Силикон Устойчив На Удари Гумен Калъф За Ipad Mini2 Mini3 На Корпуса Children Kids Handle Stand Защитен Калъф

9 Всички отзиви
25.41-13 % 22.00

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Моите Омилени Продавници" или "Add to wish list" , ќе добие Подарок за слободни и ако "Add To Моите Омилени Продавници" кога ќе се даде попуст , ќе знам и тоа во прв момент , откако ќе Додаде продавници или желба листа , можете да оставите порака на нашиот , ние ќе ви испратиме ред со бесплатен подарок ...

Най-доброто качество на анти-надраскване HD Lcd защитно фолио за екрана Onda OBook 20 Plus 10.1 прозрачно гланц фолио с почистването кърпа

6 Всички отзиви
4.30-7 % 4.00

QCC ВО ТАИ WANНајдобар квалитет АнтиГребнатини HD lcd екран заштитник филм За Onda OBook 20 Плус 10.1" јасно сјајни филмови со ткаенина за чистењеНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Нов Tab A 10.1 ПУ кожен калъф Сладко Magnetic Flip Stand Капак за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 T580 SM-T585 с притежателя на картата

9 Всички отзиви
26.96-18 % 22.00

Нов Таб 10.1 СТП Кожа Случај Симпатична Флип Магнетни Стојат Покритие за Samsung Galaxy Tab А6 10.1" T580 СМT585 со Држачот1.100% нов и висок квалитет.2.Направени на СТП кожа+мека TPU поклопец назад застане...

15.6-инчов сензорен екран на лаптопа с LCD резистор, четири линии на ръкописен текст удебеляване, промишлено стъкло клас безплатна доставка 359*209

11 Всички отзиви
72.00-8 % 66.00

15.6 инчен екран на допир за лаптоп LCD отпорник, четири линија ракопис задебелување, индустриски одделение стакло бесплатна испорака 359*209

10,1 сензор стъкло Цифрователя панел на екрана за докосване хапчета инча Mpman MPDC903

3 Всички отзиви
BGN 28.61

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел, екран на допир панел формата и код број.Бидејќи ова екранот на допир е со различни екран на допир панел форма верзија со истиот кабел за заклучување.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со истиот екран на допир панел форма и кабел код како што е нашата листа еден.Пакет : 1 Црн екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

Премиум антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за Onda V820W 8.0 Tablet Anti-Scratches Screen Protector Films

4 Всички отзиви
3.34-10 % 3.00

QCC ВО ТАИ WANПремиум АнтиОтсјај Екран Заштитен Филм Мат Филм За Onda V820 W 8.0" таблет АнтиГребење на Екранот Заштитник филмовиНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

Закалено стъкло за таблет Lenovo YOGA 2 8 / 10 / 8.0 830F 830 10.1 1050F 1050 1051F 2-1050F Tablet Screen Protector Film

11 Всички отзиви
6.38-6 % 6.00

Висок Квалитет 9 H 2.5 D HD Калено Стакло Филм Екран ЗаштитникКарактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

Новият 10.1-инчов дигитайзер, тъч екрана на контролния панел от стъкло за Ritmix RMD-1025 Tablet PC

4 Всички отзиви
BGN 40.00

Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Ritmix РМБ1025 Таблет КОМПЈУТЕРПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Ritmix РМБ1025Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

Литровата енергийна батерия 3.7 V полимерна литиева батерия 503045 053045 MP4, MP5 MP3 Bluetooth Audio 650MAH Tablet Battery

4 Всички отзиви
11.18-28 % 8.00

Батеријата големина спецификации се како што следува : Модел 053045Капацитет 650 MAHНоминална напон 3.7 VПолнење напон 4.2 VГолемина дебели 5 MM широк 30ММ долго 45 MMСо богат кристал заштитна плочаСлика шоуПроизводителите продажба 3.7 V литиум полимер батерии можат да бидат прилагодени 7.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699 купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда...

Нов 7-инчов смяна на LCD дисплей, екран за TeXet TM-7055HD 3G Tablet PC Безплатна доставка

13 Всички отзиви
35.20-6 % 33.00

Новиот 7 Инчен Замена LCD Екран За te Xet ТМ7055 HD 3 G таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозотПакетот вклучува : 1 x LCDКомпатибилен Модел : За te Xet ТМ7055 HD 3 GТаблет Компјутерите може да користат различни делови,Ве молам вклучете го вашиот таблет и проверете дали сликата е во согласност.Ние само се гарантира испорака на производи и на истата слика...

Нов 8 Tablet Campacitive сензорен екран за FM802101FB FM802101F8 дигитайзер стъклен сензор

3 Всички отзиви
BGN 14.74

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

най-добрият батерия марка Low Supply Lithium Polymer Battery производителите 455067

3 Всички отзиви
15.44-22 % 12.00

Применлив Модел : СРЕДИНАТА на книгаЗдраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Новият 10.1 инчов сензорен екран дигитайзер, тъчпад за DENVER ТАД-10062 подмяна на таблета Безплатна доставка

15 Всички отзиви
17.23-13 % 15.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

За таблет IRBIS TZ765 капацитивен сензорен екран 7 инчов КОМПЮТЪР Touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

3 Всички отзиви
BGN 8.88

За IRBIS TZ765 Таблета Capacitive Touch Screen 7" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот1...

1PCS 401426 3.7 V 120mah Tablet Battery With Protection Board For MP3 MP4, MP5 GPS Glass Digital Продукта

13 Всички отзиви
10.85-26 % 8.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4 mm (H)*14 mm (W)*26 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 120m AhМодел : 401426Капацитет : 120 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 26 MM 14 MM ширина дебелина 4 ММ

най-добрата марка полимерна батерия литиево-йонна батерия акумулаторна батерия 3.7 V 528080 Mobile Power таблети 4500mah живот Tablet Battery

10 Всички отзиви
20.29-31 % 14.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

най-добрата марка батерии 3.7 V 503048 053048 700MAH MP3 литиево-полимерна MP4 Bluetooth GPS, безжична стерео слушалки планшетная батерия

9 Всички отзиви
11.20-29 % 8.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

най-добрия размер на марката батерии 063562 3.7 V 1450mah 603562 Tablet Battery With Protection Board For MP4 GPS PSP Digital Products Free

4 Всички отзиви
11.18-28 % 8.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

Полимер 451845 Bluetooth високоговорител Led лампа за запис дръжка точка дръжка точка дръжка литиева батерия завод директни продажби

11 Всички отзиви
10.32-22 % 8.00

Време на полнење : 28hБатерија тип : литиум батеријаПреглед димензија : 4.5mm18mm45mmПолначот : батеријаСтандарден капацитет : 230mahтекстурата на материјалот : Литиум кобалт оксидИме на производ : полимерПолнење напон : 3.7 VТемпература на чување : 2040 степенработна температура : 2055 степенНето тежина : 13.8 (g) (g)Поле на примена : електронски производРок на траење : 1 годиниЕлектрични core стандард : Четиринаесет илјади и еденвнатрешна отпорност : 90 HaoПојдовни напон : 3.8 VОптоварување напон : 3.7 VДали да ја полните : батеријаБатеријата СпецификацијаТип : литиум јонска полимер (електрични core заварување заштита одбор заварување линија пакет висока температура пластика)Номиналниот напон : 3.7 V4.2 VДо работен напон : 2.75 VПолнење на животната средина : 045 степенЦиклус на животот : 500 пати (0.2 C празнење, 0.2 C полнење...

Tablet батерия 3.7 V, 800mAH, [652647] PLIB; полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за Dvr, GPS, Mp3, Mp4,мобилен телефон, динамика

12 Всички отзиви
12.05-25 % 9.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 6.5 mm (H)*26 mm (W)*47 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 800m AhМодел : 652647Капацитет : 800 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 47 MM 26 MM ширина дебелина 6.5 MM

най-добрата марка батерии 3.7 V литиево-йонна батерия 3590135 инча плосък вградената батерия на първоначалния внос TELECT 5000mAH

10 Всички отзиви
24.85-24 % 19.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

10.1 нов за Asus EeePad Transformer TF300 TF300T TF300TG 69. 10I21. G01 G01 сензорен екран стъкло дигитайзер панел обектив

9 Всички отзиви
BGN 88.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

най-добрата марка на батерията Tablet батерия 3.7 V Tablet Battery 605590 065590 585590 3200 Mah MP4 GPS електронни книги

7 Всички отзиви
20.78-28 % 15.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

най-добрата марка батерии 3.7 V Tablet Battery 2200mah 504169 Interphone Navigator GPS Vehicle Traveling Data Re Tablet Battery

11 Всички отзиви
14.93-26 % 11.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

600 бр. / лот DHL Безплатна доставка на високо-чувствителен Стилус за всички мобилни устройства със сензорен екран

6 Всички отзиви
155.20-5 % 147.00

600 Pcs / Многу DHL Бесплатен Превозот Високо Чувствителни Специјалното Пенкало За Сите телефони Со Екран на Допир За поголеми количини,ние може да ви даде големо поевтина цена,и ако ви треба OEM / Кориснички услуги(што приватно логото или пакет), можете да контактирате со нас преку емаил или преку TrademanagerВе молиме проверете внимателно пред ставање на ред : Ние ќе ја испрати на боја по случаен изборБоите на вистински предмети ќе биде малку различен од објектите во слики за различни монитори и друга светлина околности...

Горещи продажбите на 7-инчов Фолио ПУ кожен калъф поставка за 7 Irulu Q88 A13 в а23 A33 Android Tablet PC, MID

15 Всички отзиви
BGN 7.28

Топла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 A13 A23 A33 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАТопла Продажба 7 инчен Folio СТП Кожа Случај Покрие Застане За 7" Q88 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТАКомпатибилен со 7inch A13,A23,A33 таблет компјутер...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.