Filter By

Categories

пръстени

пръстени

Показано1-37 из 641стоки

Показано1-37 из 641стоки

JEXXI 2018 Fashion Luxury White Vintage Zircon CZ Crossed пръстени за жени, пръстени ангажимент бижута сребро 925 проба Анел

9 Всички отзиви
4.88-39 % 3.00

Материјал : 925 sterling silver Стил : жени мажи1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

1бр горещи продажба на модни два листа форми на отваряне на Crystal двойка отворени регулируеми пръстени цвят на злато, сребро пръстен

14 Всички отзиви
BGN 0.40

Материјал : АлуминиумскиГолемина : внатре дијаметар околу 1.6 см ПрилагодливиБоја : Злато,Сребро.Начин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

YAAMELI марката високо качество на прост стил на Едро 925 сребро пръстени за жени, бижута и аксесоари мода подарък

4 Всички отзиви
6.51-39 % 4.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

Мъжки женски реколта черни 925 сребро римски цифри Spinner пръстен група бижута 9.5 мм, размер 7 8 9 10 10.5

7 Всички отзиви
BGN 39.84

Точка ИмеАдвокатско Женска Гроздобер Црна 925 Фунта Сребрени Римски Numerals Фабрика Прстен Бенд Накит 9.5 mm Големина 7 8 9 10 10.5Клучни зборовиРимската Numerals Прстен,Сребрени Римски Numberals Прстен,Фабрика Прстен,итн.Количина1 парчеМатеријал925 Sterling SilverШирина9.5 mmЗабелешки5% попуст за 3 парчиња

JEXXI Fashion Hot Sale Hollow Cross Crystal Jewelry пръстени за жени, момичета Party Engagement Bague 925 Pure Silver Bijoux подаръци

7 Всички отзиви
5.12-41 % 3.00

Материјал : 925 sterling silver Стил : жени мажи1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

JEXXI цената на едро на жената сватба сватбени бижута 925 сребърни пръстени за пръстите на мозайка луксозен син Циркон женски Bague

11 Всички отзиви
4.96-40 % 3.00

925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени Додаток Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема НовСребрен Накит

голяма перлена пръстен модерен пръстен за жени и момичета, пръстен от неръждаема стомана

7 Всички отзиви
3.04-1 % 3.00

голема бисер прстен мода прстен за жените и девојка од не ' рѓосувачки челик прстенПакување & ИспоракаПакување Детали : индивидуални поли торба со хартија етикета или како вашето барањеИспорака Детална : 1~3 дневна· накит Тип : прстени· Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно)· Бренд Име : pacificgoddess· Број на модел : GNE0001· прстените Тип : прстени· Накит Главен Материјал : Нерѓосувачки Челик· Главниот Камен : Циркони· Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба· Пол : Децата, Унисекс, Жените· Накит име : 2016 година модерен злато циркон ѓердани накит· Извоз Искуство : Над 10 години· боја : бело злато, 18k злато, злато се зголеми· ОЕМ : да· поставување : CNC поставување,· боја се одржи време : над 5 години· Сертификација : ROHS, SGS, CE, Б.В.· Позлата : IP&PVD позлата· Испорака метод : DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ / EMS / КИНА ПОСТ MAIL2016 година модерен злато ѓердани циркон накит описДизајнпрстени тежина2g 25gРутински пакетубаво кутија пакетглавен материјал316 L не ' Рѓосувачки челикполирањевисок квалитет на полирањепозлата бојароуз злато / 18k злато / оригиналната бојапозлата начинIP&PVD позлата, Кина најдобри electroplatingпозлата задржи временад пет години, Дури и подолгоЕколошки КарактеристикиНиту Избледи, се Оксидира, ' Рѓа или Алергија (Никел и Олово бесплатно)ПолУнисексПрстен големина информации : тука имате Повеќетука имате ПовеќеНазад Кон pacificegoddess бренд магазин ќе најдетеизненадувањеПовратни информации и Услуга Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Гореща 2018 Мода перли от зелен скъпоценен камък, пръстен златист цвят реколта голям Crystal красива жена пръстена аксесоари

3 Всички отзиви
19.20-17 % 16.00

Топла 2018 Моден бисер Зелени Дијамант Прстен Златна Боја гроздобер голема Кристал Убава Жена прстени Додатоци

Неръждаема стомана, стари сиви прости куршуми печат пръстен група за мъже съпруга на бащата на Валентин

8 Всички отзиви
12.78-53 % 6.00

*Материјал : 316l не 'рѓосувачки челик ,високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing Големина : НИ стандард ,други земји референтна големина на конверзија табели Совршен за сите прилики : годишнина, ангажирање, партија, состанок, датира, свадба, секојдневно носење, итн Вештачки рачно полирање,детали одлучува квалитетот...

Newshe 2 Ct Кръг Cut Pink CZ Solid 925 сребро 3 бр Halo годежен пръстен комплекти романтични бижута за жени

12 Всички отзиви
39.98-10 % 36.00

Жените е убава фигура 3 дел ААА одделение кубни циркони свадба сет.Направена од 925 Фунта Сребро.Прстен карактеристики ангажман прстен со 6.5 mm круг намали Розова Циркони центар камен опкружен со 59 помал круг Бели камења.Појавување на бендот карактеристики 38 појавување ААА CZ круг Розова камења...

Приказно кръгли бели огнени опали бижута сребро 925 проба модерен скъпоценни камъни дамски парти Jewelrys Us Size SF1022

14 Всички отзиви
28.72-37 % 18.00

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

BEIER страхотен мотоциклет колоездач огън човек от неръждаема стомана пламък череп класически пръстен бижута на Едро на евтини цени BR8-315

13 Всички отзиви
BGN 5.89

КАКО ДА СЕМерка го Вашиот Прст за Вашиот Прстен ГолеминаНајважниот фактор при купување на било прстен, е правејќи се дека тоа се вклопува BEIER НАКИТ ви обезбедува со најстариот сеопфатен начин, (можеби единствениот начин) за да се измери вашиот прст...

Jexxi булката Чар пръстени за вашата сватба с участието 925 сребро и блестящи красиви AAA + Austrain планински кристал

14 Всички отзиви
9.36-36 % 6.00

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 компјутер1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Нова игра Неизследвана 4: A Thief'Drake ' S End сплав пръстен Cosplay аксесоари метална висулка мъжка мода бижута 6k28

2 Всички отзиви
4.16-28 % 3.00

Нова Игра Неизследвани 4 : Крадец Крајот Дрејк Легура Прстен Cosplay Додатоци Метал Pendant Мода Човек Накит 6k28ПРОИЗВОД на Профилот : [Боја] : сребро.[Size] : 10[Тежина] : 13 g[Материјал] : Алуминиумски[Состојба] : 100% сосема новПРОИЗВОД Фотографии : S hippingВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Красив бял КАМЪК, сребро щампован 925 Дамски пръстен размер 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0834

3 Всички отзиви
9.58-37 % 6.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главната Боја Бела Тежина 4.6 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

XUBCHC 12 Silver + 8 Black Free Shipping 2 Color Цинк Alloy Metal Gold Silver Double Ring For Women/Men Fashion Set бижута

3 Всички отзиви
23.81-8 % 22.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > ПрепорачувамЗабелешка : Цената е за 20 компјутери (12 Сребро + 8 Црна)Големина : Сребро & Црна 1.6*3.5*2.1 cm( Прирачник за грешка при мерење е 10.5 cm )Ние секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!ве молиме Овозможи боја разликите во различни камерата и светлината.Ние ќе процесот на нарачка во рок од 23 дена, по плаќање на успехContat нас, ако имате било каков проблем пред да ја напуштат повратни информации...

Уникален зелен перидот сребро штампованное пръстен 925 дамска мода размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 R0806

7 Всички отзиви
12.78-37 % 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Peridot Главната Боја Зелена Тежина 3.9 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

XUBCHC 4 злато +1 сребро модерен цинк сплав, Кристали, злато, сребро петолъчна звезда регулируем пръстен за жени / мъже на бижута, най-добрите подаръци

13 Всички отзиви
9.41-4 % 9.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА > Модни Производи > ПрепорачувамЦената е за 5 компјутери ( 4 Злато +1 Сребрена )Ние секогаш обезбедување на вистинската слика на стоки!ве молиме Овозможи боја разликите во различни камерата и светлината.Ние ќе процесот на нарачка во рок од 23 дена, по плаќање на успехContat нас, ако имате било каков проблем пред да ја напуштат повратни информации...

Страхотно е бял CZ Silver щампа 925 размер на женски халки 6 / 7 / 8 / 9 R0902

14 Всички отзиви
12.78-37 % 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главната Боја Бела Тежина 4.9 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Модерен лилав кубичен цирконий Бял КАМЪК, сребро щампа 925 дамска мода размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 Р0799

11 Всички отзиви
12.78-37 % 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз & Аметист Главниот Бела Боја & Пурпурна Тежина 6 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Необичайни шампанско Морганит сребро щампован 925 жени мода пръстен размер 6 / 7 / 8 / 9 R0807

4 Всички отзиви
12.78-37 % 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Morganite Главната Боја на Шампањ Тежина 3.9 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Ослепително бял КАМЪК, сребро щампован 925 дамска мода пръстен размер 6 / 7 / 8 / 9 R0819

3 Всички отзиви
12.78-37 % 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главната Боја Бела Тежина 4.7 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Магически многоцветен червен гранат сребро щампа 925 размер на женски халки 6 / 7 / 8 / 9 R0896

14 Всички отзиви
11.18-37 % 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Multigem Главната Боја Multicolor Тежина 7.1 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Елегантен червен гранат сребро штампованное 925 дамска мода размер на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 R0802

6 Всички отзиви
12.78-37 % 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Гранат Главната Боја Црвена Тежина 3.9 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Редки шампанско Морганит сребро щампован 925 жени размера на пръстен 6 / 7 / 8 / 9 R0891

3 Всички отзиви
11.18-37 % 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Morganite Главната Боја на Шампањ Тежина 7.1 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

MOONROCY Безплатна доставка кубичен цирконий сребърен цвят бижута на Crystal двойка пръстени, годежни пръстени за жени и мъже, подарък

3 Всички отзиви
10.06-11 % 9.00

Женски Големина : 5.5, 6.5, 8, 9 ;Машки Големина : 5.5, 6.5, 8, 9, 10, 11.кога ќе нарачате, ве молиме оставете големината,ви Благодариме!

Идеален лилаво кубичен цирконий сребро щампован 925 дамска мода пръстен размер 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0812

13 Всички отзиви
12.78-37 % 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Аметист Главниот Виолетова Боја Тежина 4.3 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Продажба на едро на бижута микс много стари брачни халки кухи модел черен ААА цвят на сребърни пръстени за мъже

6 Всички отзиви
4.48-33 % 3.00

ПРОИЗВОД НАСТАВАHight Квалитет Гроздобер Злато Позлатен Накит Мода Ретро Кристал Цвет Прстени За ЖениБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Бохемија Прстени Главниот Камен : ААА Смола + Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА Кристал Позлата : Роза Злато Сребро 18 K Злато Позлатен Meterial : Цинк Легура Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бело Злато позлатен...

Страхотно розово кубичен цирконий Сребърен печат 925 жени мода пръстен размер 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0810

14 Всички отзиви
12.78-37 % 8.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Топаз Главниот Розова Боја Тежина 4.3 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Oly2u нова мода бижута пънк очила дизайн пръст пръстени за жени, Момичета любителите на подаръци пръстен -R059

10 Всички отзиви
1.58-37 % 1.00

start201543328312295Материјал : бакарБоја : Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Opp вреќаВреме На Испорака : 13 Работни ДенаВашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Oly2u 2017 нова мода Boho двойни линии V Шеврон пръстен за жени, подарък прост геометричен Bague Femme бижута

4 Всички отзиви
BGN 1.58

Материјал : бакарБоја : Злато / Розово Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Opp вреќаВреме На Испорака : 13 Работни ДенаВашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.