Filter By

Categories

кабели и конектори

кабели и конектори

Показано1-37 из 618стоки

Показано1-37 из 618стоки

90 градуса ляв ъгъл тип C Mini HDMI към HDMI кабел 0.5 м конектор за камера 5D2 5D3 и таблет Tf101 Surface & DV MP4

12 Всички отзиви
7.20-3 % 7.00

Бренд НовиПоврзете го HDMI порта на вашиот компатибилен уред.Поврзете се со мини HDMI порта на вашиот компатибилен уред.Приказ на фотографии, видеа и многу повеќе на вашиот HD ТЕЛЕВИЗОРСе користи за сите мини hdmi уред,како на Sony Топ дигитална Камера итн.Мини hdmi конектор е 90 степени лева аглеста типДолжина : 50cm

RJ-45 8P8C FTP, STP UTP Cat 5e мъж към жена Lan Ethernet мрежова удължител 30СМ 60 1m 1FT 2FT 5FT с дупки за закрепване на панел

9 Всички отзиви
2.19-9 % 2.00

FTP STP UTP Мачка 5e Машки да се Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Печ Кабелотсо Панел Планината ДупкиДолжина : 30cm 60cm 100cm 150cm8p8c RJ45 машки да се женски конектор со ШтитРабота за секој ethernet печ кабелот проширување.

Centechia нов RJ-45 Ethernet кабел 20 м за Cat5e Cat5 Internet Network Rj 45 Lan кабел пластир кабел компютърен конектор

9 Всички отзиви
16.94-17 % 14.00

Centechia Cat5 Етернет Кабел RJ45 Мрежа Lan Кабел Мачка 5 Ethernet Печ Кабелот 1 M / 2М / 3М / 5 M / 10 M / 15 МИЛИОНИ / 20 МИЛИОНИ Rj 45 Компјутер Конектор Кабел EthernetОпис : 100% сосема нов и висок квалитет.Со користење на 8core бакарна жица, за да се обезбеди брзина на пренос, надвор е опкружено со изолација гума за подобрување на издржливост.На надворешниот поклопец е направена на еден екопријателски ПВЦ материјал, силен пламен retardancy и цврстина, добри надградливоста.Стандард RJ45 мрежен кабел интерфејс, глобален стандард, универзал во светот.Долг животен век , високи антимешање способностКонвексни заштитна маска дизајн, повеќе хуманизирано.Различни должини за да ги задоволат вашите побарувачката.Супер компатибилни ,може да се користи за мрежна конекција помеѓу компјутери и прекинувачи, центри, АДСЛ, рутери, digital settop кутии, телевизии со мрежен интерфејс, и безжична мрежна опрема.Спецификации : Име : RJ45 МАЧКА5 Ethernet Мрежен кабелБоја : Црна, Жолта Сина, СиваДолжина : 1m / 2м / 3м / 5m / 10m / 15 милиони / 20 милиони (3.3 ft / 6.5 ft / 9.8 ft / 16.4 ft / 32.8 ft / 49.2 ft / 65.6 ft)Производот глава : чист бакар позлатени чиповиНа надворешниот поклопец материјал : ПВЦЖица структура : 8core технологијатаПримена : Погоден за компјутер или други безжична мрежна опрема 's мрежна конекцијаСпецификации : Со користење на 8core бакарна жица технологијаПВЦ материјал, силен пламен retardancy и цврстина, добри надградливоста.Долг животен век , високи антимешање способностКонвексни заштитна маска дизајн, повеќе хуманизирано.Различни должини за да ги задоволат вашите побарувачкатаПакет Се Вклучени : 1x RJ45 МАЧКА5 Ethernet Мрежен кабелЗабелешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Флип-вид водоустойчиви подови розетка TV & Dual RJ-45 Cat5e Network Socket Ground Floor Outlet изход

8 Всички отзиви
BGN 59.04

Карактеристики : 1 Флип Тип TV&RJ45 Cat5e Кат Приклучок за Штекер, Вклучени модул2 Злато во боја, Убави бакар површината дизајн, рамномерно и мазна, се вклопуваат заедно со зголемената површина3...

YuXi вземане 100pcs Micro USB 5 ПЕНСА,5-пинов Микро-USB, 5Pins Micro USB Connector Tail Charging Socket Mini USB

7 Всички отзиви
16.32-20 % 13.00

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливо

Mayitr 1бр 1.8 м аудио-видео кабел 6 фута 3rca Аудио-Видео AV кабел за Microsoft XBOX CLASSIC 1

7 Всички отзиви
6.75-26 % 5.00

VG0006106Спецификација:Бренд новиТип : аудиовидео кабелДолжина : околу 1.8 mПримена : за Xbox 1Овој оригинален класичен AV Кабел има три порти со приклучување на стандардниdefinition ТЕЛЕВИЗОР или монитор.На другиот крај на кабелот има аудиовизуелни (AV) конектор дека ќе се поврзете на конзола...

5 двойки CCFL подсветка теглене на кабели, лампи Силиконовата торцевая Делото за двойното LCD монитор притежателя лампи 7 мм на 2.4 мм ляво + дясно

8 Всички отзиви
BGN 8.00

5pairs CCFL Осветлување Светилка Подигнат Силикон Крајот Капа за Двоен LCD Монитор Светилка Носителот 7mm 2.4 mm лево + правоПакетот вклучува : 5pairs x првенство ( 5pcs лево + 5pcs право)

20pcs DC Съвет Plug 7.9*5.5 Mm / 7. 9x5. 5mm жак за захранване на зарядното устройство за вашия лаптоп DC кабел за IBM Lenovo AC Adapter Jack Cord

10 Всички отзиви
BGN 91.98

1) 100% сосема нов2) DC 7.9x5.5mm моќ конектор кабел3) DC Моќност Дијаметар на Приклучокот (Надворешно / Внатрешно) : 7.9 мм / 5.5 мм4) Висок квалитет5) Кабел целосна должина : околу 1,5 м6) Употреба : Кога вашиот DC Кабелот на полначот (на крајот се поврзете на полначот) да не е во ред, но вашиот полнач е уште работат, тогаш само може да се промени оваа DC Кабел.7) Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата конектори дијаметар на полначот е ист како нашиот опис пред да нарачате...

JSJ L22 Pure Copper Deep Blue Audio Кабел RCA Lotus RCA Line Quad Line усилвател аудио кабел

15 Всички отзиви
BGN 17.60

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

10шт OTG 5 Pin F/M Mini Промяна адаптер конвертор USB мъж до жена Micro USB Drop Shipping

4 Всички отзиви
5.79-14 % 5.00

USB машки да micro USB машки USB женски микро USB машки USB машки да мини USB машки USB машки да USB женски USB машки да мини USB женски USB женски мини USB машки USB женски USB женски USB машки да USB машки USB женски мини USB женски мини USB женски микро USB машки 10 x адаптери

Нова немска клавиатура за Macbook Pro 15 RETINA A1398 2013 г.

2 Всички отзиви
BGN 29.60

Новиот германски Тастатурата За Macbook Pro РЕТИНАТА 15" A1398 2013 годинаРаботи За да : 15" Mac Book Pro ретината A1398 Состојба : Нов Јазик : германски Изгледот Вклучуваат : A1398 германски тастатура x 1pcs​

100 бр. / лот Mix цвят RJ-45 мрежов кабел с щепсел ботуши конектори Cap Cat5 Cat6 капка

7 Всички отзиви
7.36-18 % 6.00

Материјал : ПВЦ пластикаНови канџи стил, заштита на кристал шеф и конектори за кабелот за поефикасно да го Продолжи животот на вашите кабли се Заштити вашиот кабелски завршува со овие финтата слободни чизми за RJ45 Специјални пад на клипот страна го задржува клип крајот од snagging на работите и кршеше! Компатибилен со сите 8 P8 C модуларен приклучок конектори Одговара на сите стандардни RJ45 модуларен приклучок Мешани бои : Сива, Жолта, Црвена, Зелена, Црна, Сина Количина : 100pcs answer : ___________________________ Note : ние ќе ја испрати на боја по случаен избор, ве молиме да се разбереRJ45 Мрежен Кабел Приклучок за Подигање Капа x 100

TF Micro SD Male To SD Female SDHC SDXC гъвкав удължителен кабел адаптер кабел удължителен кабел за автомобил, GPS, TV 48 см/60 см Drop Shipping

8 Всички отзиви
4.11-27 % 3.00

ТокиТокиSD слот Поддршка на сите големина 16 GB, 32 GB 64 GB 128 GB SD / SDHC картичка Компатибилен со GPS, DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD екран, или мобилен телефон паметен Телефон итн...

USB ISP 5V USBasp AVR програмист ATMEGA8 ATMEGA128+6pin поддръжка на кабели за Win7 Drop Shipping

12 Всички отзиви
3.94-24 % 3.00

USBasp_H6 AVR Програмер ,5 V автоматска контрола на брзината, поддршка Win7 64 Bit,LINUX standard 6pin Прекуструјна заштита со високи перформанси 500m A resettable на осигурувачот да го заштитите вашиот компјутер матична плоча...

Wzsm Wholesale NEW Laptop HDD Interface For DELL N5010 15R M5010 SATA Hard Disk Driver Connector

8 Всички отзиви
10.48-5 % 10.00

Бренд нови90 дена гаранцијаПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM нов LCD видео кабел за Dell MINI 10V 1010 1011 1012 P / N: 0C603T C603T DC02000SN00

7 Всички отзиви
12.77-6 % 12.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM нов DC Jack конектор за захранване порт конектор кабел за Samsung NP355V5C NP350V5C NP355-V5C

4 Всички отзиви
11.18-2 % 11.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

6pin лентов кабел за ASUA K550D K55V K55D K55VD K55vm серия Power Switch-board

8 Всички отзиви
BGN 6.40

Опис : Име на производ : Прекинувач табла КабелДел Број # : ОЕМСпецификација : Должина : 200mm Кабел ширина : ≈3,5 мм Растојание : 0.5 Pin број : 6pins Конектор : Б( На двете страни обратна насока ) Состојба : АкцииГаранција : 60деновиМоделот Користи во : K550 D K55 V K55 D K55 VD K55 VM Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)Пакетот вклучува : 1pc КабелНапомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

WZSM Brand New DC POWER JACK кабел за Lenovo B590

3 Всички отзиви
10.48-5 % 10.00

Сосема Нов висок квалитетГаранција : 90daysПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Стерео с 3.5 мм до 2 XLR съединители аудио кабел за Iphone микрофон смесителен пулт небалансираното Y-сплитер тел 1M 2M 3M 5m

3 Всички отзиви
19.20-1 % 19.00

Висок квалитет на оклопна висока верност дизајн им овозможи на вашата музика да звучи неверојатно верни на живот,Ова е идеална аудио пренос линија.* Конектор & Пол : 3.5 mm Аудио Машки да Dual XLR Машки * Кабел Боја : Сина * Кабел Надворешниот Дијаметар : 2x 5 .0mm * Приклучок : Злато Позлатен Приклучок * Диригент : Висок квалитет на Кислородбесплатни бакар, 99.99% (КислородБесплатни Бакар) Coppery Диригент Core Жица, со висока чистота, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен век, е постар аудио сигнал на излез линии, со користење на висока верност домашно Кино систем ефект е повеќе од очигледно *****Материјал и Карактеристики***** : 1...

DC 5.5 X 2.5 5.5*2.5 мм включете щепсела за захранване конектор с Кабел / кабел за лаптоп Toshiba, Asus, Lenovo адаптер

11 Всички отзиви
4.30-30 % 3.00

DC 5.5 x 2.5 5.5*2,5 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За Toshiba AsLenovo Лаптоп АдаптерКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме проверете дали AC Кабелот за Напојување кабелот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x DC 5.5 x 2.5 5.5*2,5 mm Напојување Приклучок Конектор Со Кабелот / Кабел За Toshiba AsLenovo Лаптоп АдаптерКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

Ugreen Type C To USB OTG кабел Adapte за Xiao Mi5 Nexus 5X 6P OTG Type-c зарядно устройство кабел за данни за Macbook Google C USB кабел

13 Всички отзиви
BGN 17.60

Опсегот на примена : мобилен телефон Производителот : Шенжен Зелена Алијанса Technology Co., Ltd Должина : 11cm Боја класификација : сребро црна детали за производот

За For Dell VOSTRO 3460 P34G SERIES USB LAN BOARD DA0V08PI6D1 RM4NG 0RM4NG

15 Всички отзиви
BGN 29.65

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

За For Dell Latitude E5430 такса 4m3hj Ethernet USB VGA СИМ-карта 04M3HJ LS-7901P Qxw00

14 Всички отзиви
BGN 24.85

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Гореща Разпродажба ! USB 2.0 To SATA Serial ATA 15+7 22P кабел-адаптер за 2,5 твърд диск за лаптоп HDD

6 Всички отзиви
BGN 3.63

Жешка ! USB 2.0 да SATA Serial ATA 15+7 22 P Адаптер Кабел За 2.5" ХАРД Лаптоп Хард ДискОпис : Поврзување на повеќе уреди лесно & брзо до вашиот компјутер.Во согласност со USB 2.0 спецификацијата.Поддршка на USB 2.0 со голема брзина 480 Mbps и со полна брзина 12 Mbps.Можете лесно може да се соберат 2.5" SATA HDD мобилни куќиште со овој USB да SATA кабел Моќ и Пристап LED индикатор на располагање.Двојно USB конекторите за да нема потреба од надворешна сила за поддршка на HDD до 7200rpn (Кога недостатокот на енергија, ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер).Поддржува Plug & Play и Топло swamping.Кабел должина : 430mm.Пакет се вклучени : 1 x USB да SATA Кабел за 2.5" SATA HDDAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

10шт 2/4/6 дупка RCA женски стерео аудио конектор AV аудио вход конектор Lotus Row усилвател интерфейс предупредително връзка

9 Всички отзиви
5.76-13 % 5.00

10 Pcs 2 / 4 / 6 дупка РКА Женски Стерео аудио Џек AV Аудио влез приклучок Конектор Lotред Засилувач Интерфејс Сигнал врскаДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Дзин Ченг Da 72Models 72 бр./лот лаптоп DC Power Jack Socket Adapte за Lenovo за Acer за SAMSUNG DC Power Connector Socket

12 Всички отзиви
31.68-8 % 29.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.