Filter By

Categories

компютърни компоненти

компютърни компоненти

Показано1-37 из 583стоки

Показано1-37 из 583стоки

Висок клас за десктоп дънна платка за IPM87-PM 707825-001 785304-001 напълно тестван

9 Всички отзиви
BGN 99.20

Купување Белешки(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)1...

Могила твърд тръба огъващи инструмент (ABS+стоманена плоча) подкрепа на твърдия тръбопровод 12-14-16mm ABQYG-16A

15 Всички отзиви
46.38-5 % 44.00

Barrow универзална бендер разноврсна помошни тешко цевка бендер ABQYG16 AВкупната висина е 16 MM, поддршка 12mm14mm16mm дијаметар тешко цевка свиткување уредот користење на едноставни работ директно 45 / 90 степени лактот директноФлексибилни универзална бендер комбинација на различни композитни материјали изработен од ABS пластика тело, пред се опфатени со бранеа од нерѓосувачки челик температура за да се постигне најдобар баланс помеѓу перформансите на работниците, естетика, ценаефикасен, алатката за позиционирање од три групи на прачки апликации служи разладени водовод свиткување виткање на мултинасочен, мултиагол функција методите за позиционирање, информации за производот наведени се само едноставни апликации, преку креативно размислување играчи можат да користат оваа алатка за да се постигнат задоволителни резултати.Забелешка : за позиционирање род е ПОМ материјал...

Sheli 11289-1 дънна платка за Dell 5423 дънна платка Dell Inspiron 14Z-5423 Motherbard I5 Cpu оригиналната протестированная дънна платка в наличност

14 Всички отзиви
BGN 180.80

Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ 19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)112891 плоча за dell 5423 плоча dell Inspiron 14 Z5423 motherbard I5 процесорот оригинални тестирани плоча во парк1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите...

NOKOTION VAW11 LA-9102P CN-0C2GJ2 0C2GJ2 C2GJ2 за Inspiron 17R-5721 3721 5721 дънна платка на лаптоп SR0XL I5-3337U HM76 DDR3

11 Всички отзиви
BGN 280.00

Гаранција : 60 дена ( Започне кога стоката да пристигне)1.Ние прифаќаме банкарски трансфер,компанијата трансфери и кредитна картичка за плаќање...

Ezcap158 USB Audio Video Recording Card UVC Video Capture конвертиране на аналогов аудио видео в цифров формат за XBOX VHS PS3

15 Всички отзиви
39.76-22 % 31.00

Ezcap158 USB Аудио Видео Фотографирање,Аналогни видео снимка,за PS3, XBOX VHS Windows, Linux, MAC win10 Подобро Windows, Linux, MAC win10 Подобро од Ezcap 1568 172 Дигитално пренос на аналогни видео и аудио од VHS,Видео Рекордер,видео камера,и DVD Плеер за да КОМПЈУТЕР како дигитален формат USB2.0 UVC интерфејс,без потреба да се инсталира драјверот софтвер на компјутер Поврзете преку композитни и SVideo излези за да PC Испратите видео на You Tube и споделување на вашите пријатели Компатибилен со windows,Mac OS,linux и AndroidПакет : 1*USB Видео Фотографирање Адаптер (Giftbox не ги вклучуваат,без кутија)1*CD Возачот1* Упатство

Дънната платка на лаптопа SHELI за Dell Inspiron V3560 3560 QCL00 LA-8241P CN-0N35X3 Hm77 DDR3 HD4000 интегрирана графична карта

4 Всички отзиви
223.49-6 % 210.00

Оригиналниот лаптоп Плоча За Dell inspiron V3560 3560 QCL00 LA8241 P CN0 N35 X3 HM77 DDR3 HD4000 интегрирана графичка картичкание се направи следново заложби за нашите производи : 1...

Дънната платка на лаптопа SHELI / дънна платка за Dell E6320 LA-6611P с процесор I5-2520M 0TXVMX TXVMX тествана напълно

14 Всички отзиви
223.49-6 % 210.00

лаптоп Плоча / плоча за dell E6320 LA6611 P Со i52520 M ПРОЦЕСОРОТ 0 TXVMX TXVMX 100% тестирани Целосноние се направи следново заложби за нашите производи : 1...

SUNON MG60090V1-C170-S99 сървър лаптоп фен DC5V 2.0 Вата на 4-жична

5 Всички отзиви
BGN 38.27

SUNONБрој на модел : MG60090 V1C170S99Напон / Ampere / Големина / ДоведеDC5 V 2,0 W 4жица 4пински конекторОбјектот Состојба : КористеноГаранција : 2 Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

ADDA AD0524HB-D71 2CM 20MM 2010 DC 24V 0.08 A Малък охлаждащ вентилатор

15 Всички отзиви
19.65-8 % 18.00

Бренд : ADDAМодел : AD0524 HBD71Големина на : 50 * 50 * 15mmНапон : 24 VАктуелни : 0.08 НаМоќност : 1.92 WБрзина : 4800 ВРТЕЖИ во минутаСтруење : 14.2 CFMБучава : 30 велика британијаВек : 50.000 часовиNW : 55 G

Sheli 14216-1 дънна платка за Dell Inspiron 3458 3558 дънна платка на лаптоп I5 CPU PM Dell 3458 3558 Mainboard оригиналът е тестван

11 Всички отзиви
BGN 366.40

Услуга време : од понеделник до сабота,9 : 00 СУМ 19 : 00 ЧАСОТ (Пекинг време,Посебни празници excepted.)142161 плоча ЗА Dell Inspiron 3458 3558 Лаптоп Плоча I5 ПРОЦЕСОРОТ ЧАСОТ dell 3458 3558 плоча оригинални тестирани1.Ве молиме внимателно да се провери плоча модел треба пред да ја купите...

Видео карта Veineda оригинален GPU GTX750 1GB GDDR5 графична карта Instantkill GTX650Ti, HD6850 ,ах италиански хляб! R7 350 за игри NVIDIA Geforce

10 Всички отзиви
251.20-59 % 103.00

започнетекрајот Veineda Видео Картичка 100% Оригинални графичкиот процесор GTX750 1 GB GDDR5 Графичката картичка Instantkill GTX650 Ti ,HD6850 ,R7 350 За n VIDIA Geforce Игри

На външния корпус на DVD RW Case USB 2.0 Слот In DVD 12.7 Mm IDE Case For Optical Drive ECD002

14 Всички отзиви
18.64-25 % 14.00

Производ модел : ECD002 IE151Применливи производи : лаптоп компјутери, десктоп компјутериДебелина : 12.7 mm Интерфејс : IDE Материјал : тешко пластични Тип на вчитување : Фах вчитување Инсталација : НадворешниКарактеристики : 1) Marterial на куќиште : полиран мазна тврда пластика.2)Бои во парк : Црна3) Може да се соберат на 12.7 ММ DVDRW / Комбо / CDROM4)Неколку бои за вашиот изберете​5) Поддршка Window2 K / XP / 2003 / Vista / 7, Linux , Mac OS 10Answer : ___________________________ Note : 1.Тоа е само Надворешен DVD Случај,тоа не содржи на CDROM уред.Пакет Се Вклучени : 1 PCB одбор1 Спецификација1 USB кабел за податоциСлучај 11 РамкиЗабелешка : Ако имате било какви прашања или проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот, ние активно ќе го реши вашиот проблем и да останете во контакт со вас.1...

USB To PCMCIA PC Card Reader 68 пин Suport PCMCIA, Flashdisk ., PC АТА Card, ATA Flash Storage, SD To PCMCIA, CF To Pcmcia

2 Всички отзиви
BGN 48.00

PCMCIA card reader USB 2.0Plug and play.не треба секој возач.suport PCMCIA, Flashdisk ., PC АТА картичка, АТА Флеш складирање,SD да PCMCIA, СП да PcmciaКомпатибилен со АТА / ATAPI6, поддршка на 28bit / 48битна, PIO 0,1,2,3,4 и UDMA 0,1,2,3,4 , не поддржуваат PIO 5,6 СП и АТА...

Combo 2 Serial + 1 Parallel IEEE 1284 PCIe Контролер Card PCI Express To RS232 Com Port + Printer LPT Port Adapter

4 Всички отзиви
38.02-11 % 34.00

Добредојдовте на нашата продавница! Тука,нов објект,добра цена,луди продажбата promtion aperiodically,постојано се прекрасни !!!На PCIe 2 Сериски Порти + 1 Паралелно картичка проширува вашиот систем со два сериски и еден паралелен интерфејс, кои може да се доведе преку слот заградата...

GD марка теплопроводящий лепило лепило GD9980 плача мазилка с лепило 60 парчета Бял Тегло нето 10 гр ST10

9 Всички отзиви
BGN 115.20

GD9980 Термички Проводници ЛепилоБоја : БелаРок На Траење : 6 МесециПовршината Сува : 5 МинутиБонд Сила : 1.8 MPAСпецифична Тежина : 2,4 G / CcПакување : Алуминиумска ЦевкаОперативни Температури : 4~482 Степени ЦелзиусовиКоефициент На Топлинска Спроводливост : 0.671 W / MKAnswer : ___________________________ Note : 1...

КЕФУ НОВО!!! Безплатна доставка до 48. 4PA01. 021 Lz57 MB дънна платка за лаптоп Lenovo B570E B570 V570C лаптоп КОМПЮТРИ (с видеочипом )

10 Всички отзиви
92.80-5 % 88.00

Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со : 1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР?2,Превозот методи & Плаќања методи3,По продажба на услуги за детали & Поправка поддршка...Купување Референтен број 48.4 PA01.021 СО ВИДЕО ЧИП , се Споредат со Следнава слика пред купување.Контактирајте со нас ако вашиот стар матична плоча не иста со нашата слика..Компатибилен за Леново B570 B570 E V570 C Лаптоп1,Слика belows покажува нашата Техничар и персоналот Како да поправка на одборот?2,Како на Тестирање одбори?3,Како да се спакуваат секоја матична плоча по тестирање?1...

5 бр./лот ултратънък пробив чрез чиста мед чип памет радиатор MOS меден радиатор маршрута 22*22*2.0 мм меден радиатор

9 Всички отзиви
19.20-6 % 18.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме 5 PCS / многу Ултратенок се скрши преку чист бакар мемориски чип heatsink MOS бакар heatsink рутирање 22*22*2.0 мм Бакар радијатор(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки)Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

8шт алуминиев Бял VGA PC Heatsink Карта за Xbox360 PS DDR RAM Memory Cooling Drop Shipping

12 Всички отзиви
3.55-15 % 3.00

Материјал : Алуминиум & Проводници Топлина Лента Боја : Сребро Mini Алуминиумски Топлина Мијалник На топлина мијалник со 3 M лента, лесен за користење, лесен за да го залепите на VGA картичка, Xbox 360, PS e DDR RAM меморија meory итн...

Emacro MECHATRONICS E9225E24B, FS DC 24V 0.255 A, 92x92x25mm 2-wier сървър квадратен фен

2 Всички отзиви
BGN 38.96

МЕХАТРОНИКА Број на Модел : E9225 E24 B, FS Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.255 А, 92x92x25mm 2wier 2пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Нов USB Watchdog Card Mining Smart Computer PC Anti Crash Синя Карта Automatic Restart Game Studio за сървър на БТК Миньор Machine

6 Всички отзиви
23.62-11 % 21.00

НОВИОТ USB Чувар Картичка Рударство Smart PC Компјутер Анти Несреќа Сина Карта Автоматско Рестартирање Игра Студио за Серверот BTC Рудар МашинаОколу Опис : Функција : USB Мониторите се користи за следење на компјутерски системи или софтвер, ако најде несреќа, син екран, нема одговор, потоа рестартирајте го компјутерот од страна на хардверот.Карактеристики : Тоа е USB HID уред, и без возач, слободен софтвер за работа...

K46CM I5-3337 за ASUS K46CB K46cm на дънната платка на лаптопа нова дънна платка Rev2. 0 USB3. 0 K46cb протестированная дънната платка

7 Всички отзиви
BGN 188.80

Известувања1 услуга време е Пон да Седна 9 : 00 да 19 : 002 олово време : 12 работни дена3.гаранцијата е 60 дена, валидно од вас добиле производи4.се враќа мора да го задржи својот изглед како што го добив...

Нов фен на процесора на Dell Latitude E5550 Cpu Cooling Fan EG50050S1-C460-S9A

14 Всички отзиви
BGN 12.43

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / Ali Express Стандард Превозот Следење Ali Express Стандард Превозот Следење стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

240мм 18 тръби права резба устата редица водно охлаждане на радиатора топлообменник компютър на компютър охлаждащ редица промишлени редица

5 Всички отзиви
BGN 56.21

Алуминиум водено ладење ред на фиксни алуминиумски пагоди зглобовите, за конектори дијаметар 11 mm, за 812 дијаметар на цевка G4 / 1 нишка устата пагоди прави уста број на алуминиумски цевки 18, повеќе отколку општата разменувач на топлина, перка ултрагуста, отпорни на топлина од 10 силна изработка Забелешка : завртка дупка е под вода цевка, па бидете сигурни дека нема да ги користите долго завртки, ќе течење на врвот, врвот на истекување не е загарантирана...

Могила отвеждане на водата външен засводени скоба арочная разчита 120мм 140мм за водно охлаждане на радиатора резервоар помпа TCBJ-G TCBJ-G14

9 Всички отзиви
BGN 5.92

Погоден за проширување stent 120mm или 140mm ладно ред дупки, во заградата има плурализам на подвижен правоаголна инсталација, инсталација и фиксација за завртка M4, 50*50mm, средно теренот може да биде компатибилен со Barrow D5 инсталација дупка и DDC пумпа, пумпа за инсталација дупка, правоаголни дупка лесен за инсталација делови со користење на цилиндрични резервоарот за вода исто така, може да се компатибилни со сите Barrow резервоарот монтажа заградата.Материјал : легиран челикКоличина : 1 PCS / самоПакување : кутија|_|

Безплатна доставка DYNATRON вентилатор DB126015BU 6015 12V 0.62 A 6 см Turbo Fan сървър инвертор охлаждащ вентилатор

9 Всички отзиви
9.60-6 % 9.00

Големина : 60 * 56 * 15 MM ( како што е детално објаснето во следните физички слика )Напон : 12 VАктуелни : 0.62 A ( правец капацитет фан )Имајќи : Dual топката имајќиЛинија должина : 21 CMИнтерфејс : 3 PIN

Безплатна доставка HY880 2 г спринцовка опаковка термопаста супер производителност термокомпаунд Led плача паста

9 Всички отзиви
BGN 75.20

За НасНие, Шенжен Halnziye Electronics Co., Ltd., се високи Термички интерфејс материјал производителот во Кинасо години,нашите главни производи се топлина мијалник соединенија & топлина мијалник гипс & топлина мијалник проток и топлинска подлога,нашите производи се широко се користи во ПРОЦЕСОРОТ&VGA, LED, IC home апарат итн, со одличен оперативен сопственост на нашитепроизводи(сите производи доби SGS, Ro HS,SVHC,PFOA сертификација), и нашиот главен пазарите на ЕУ, северна Америка,Североисток Азија, Југоисточна Азија итн, да Научат повеќе за нас @ нашата вебстраница, верувам дека ќе се најде она што го сакатеда нарачате со најдобра цена перформанси.Клучни СпецификацијаHY880 со силиконска основа LED / ПРОЦЕСОРОТ / VGA / RAM меморија нано Термички Маснотии сотермички cinductivity 5.15 W / mKКраток ОписСива нано термички маснотии .Силиконска основа на топлинска маснотииОперација температура 30~280°C, врв и до 300°CКоефициент на топлинска спроводливост 5.15 W / mKПрименаЛадење вашиот ПРОЦЕСОР,VGA ладилници, ПРЕДВОДЕНА топлина мијалник и други електрични делови.СпецификацијаПредметиHY880HY881HY883ЕдиницаБојаСиваСиваСиваКоефициент на топлинска спроводливост>5.15>5.6>6.5W / mKТермичка Отпорност0 C2 / WГравитацијата>3.25>2.5>3.25g / cm 3Вискозност125001250012500НикојThixotropic Индекс330±10350±10330±101 / 10ммИспарувањето0.0010.0010.001%Крварат0.050.050.05%Операција Температура(Врв)30~28030~28030~2800 C50~30050~30050~3000 CКАКО ДА СЕ КОРИСТИа.Чистење на ПРОЦЕСОРОТ и топлина мијалник површини,Избришете ја површината лесно со памук топката или памук брис навлажнета со алкохол или со нашите термички чистењеб.Место мал пад на топлинска маснотии во центарот на ладилникот база,тест тоа еднакво со scraper или прст cot,најдобридебелината е 0.13~0.15 mmв.Прикачување на топлина мијалник да процесор и да се Избегне отстранување на топлина мијалник по инсталирањето на тоа.Пакет&тежина : 1g / Тенок шприц нано термички маснотииЧување : Чувајте во ладно и суво место, на рокот на траење 24 месеци (ИспоракаЕкспрес сервис се достапни : available : Хонгконг ЕМС : 5~7 работни денаDHL : 3~5 работни денаТНТ : 3~5 работни дена за West EU / Северна Америка, 5~7 работни дена за повеќето Јапонија / Јужна Кореја / Сингапур итн,10~20 работни дена за поголемиот дел од Азија,Јужна Америка и Африка земји.Најчесто поставувани ПРАШАЊА1>Олово време : Помалку од или биде еднаков на 1000pcs Во 3 работни дена;други количество зависи од начинот на организирање на нашата фабрика.2>Испорака период : 3~5 работи од Експрес врата до врата услуга и аеродром до аеродромот услуга, ако со брод, тоа зависи од тоараспоред и дестинација.3>Сите Пораки ќе бидат одговорени во 12 часа, ако не добивате нашиот одговор,ве молиме испратете го повторно и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.4>Било друго прашање ,не двоумете се да контактирате со насПовратни информацииНие сме многу за повратни информации од сите наши клиенти,било на вашиот предлог или идеја за нашите производи и услугиќе биде прифатена,и ако било незадоволни,не двоумете се да не контактирате, ве молиме, вашето задоволство е наша крајна цел е!

MINI PCI-E To 4-port RS422 / 485 Сериен Card EXAR 17V354 Чип 9-пинов COM-порт адаптер за разширяване карта

11 Всички отзиви
106.70-10 % 96.00

Опис на производот : МИНИ PCIE сериски картичка користи PCI Express автобус стандард Во секој вградени или МИКРО систем со мини PCI Express слот, поголемиот дел од најновите плочи немаат конвенционалните сериски порт...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.