Filter By

Categories

механично оборудване

механично оборудване

Показано1-37 из 572стоки

Показано1-37 из 572стоки

10 бр./лот PV10 10 мм ID пневматични съединители Лакът фитинг равен на L бързи съединители нова

15 Всички отзиви
10.22-2 % 10.00

Опис : PV10 10мм ID Пневматски Конектори Лактот Фитинг Еднакви L Брзи КонекториКоличина : 10 компјутериЦевка Внатре Дијаметар : 10ммПритисок : 1.32 Mpa(13.5 kgf / м2)maxТемпература : 060°C Препорачува Цевки : Стп цевка,најлон цевка Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormanceПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Ос XY разтегателна етап V-образни напречни ролкови направляващи смещающая платформа 60мм*60мм разширяване на маса C-36

8 Всички отзиви
BGN 174.38

Тема : Користење на крстот ролери водич за висока точност и непречено движење На главен материјал за алуминиум, мала тежина, погоден да биде изградена за другите уреди за Погон : диференцијални главаПараметар : насока на движење : XY оска на еден степен на слобода Материјал : Алуминиум Маса големина : 60 * 60mm Железнички Тип : V тип на крстот ролери водичи Удар : ± 6.5 mm Оптоварување : 49 N (5kgf) на Точноста : 0.01 mm Минимум читање : 0.01 mm Правост : 0.01 mm Тежина : 0.51 kgВклучуваат : 1 х XY Оска XY60C36 Фаза

Нов 1PC линеен ръководство на релсите HGR15-L 1000mm + 2pcs Hgh15ca линеен блок връщане на CNC части

9 Всички отзиви
122.08-8 % 112.00

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Произведено во Кина Линеарна Водич ХГ серија : HGR15Вклучувајќи : 1pc HGR15L1000mm + 2 парчиња HGH15 CA блок

30 бр./лот PV12 12 мм ID пневматични съединители Лакът фитинг равен на L бързи съединители нова

15 Всички отзиви
24.30-5 % 23.00

Опис : PV12 12mm ID Пневматски Конектори Лактот Фитинг Еднакви L Брзи КонекториКоличина : 30 компјутериЦевка Внатре Дијаметар : 12mmПритисок : 1.32 Mpa(13.5 kgf / м2)maxТемпература : 060°C Препорачува Цевки : Стп цевка,најлон цевка Тоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormanceПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

10 бр./лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

14 Всички отзиви
16.80-5 % 16.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 10pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

JDB 101415 Oilless наситен графит латунная буш директен меден вид, твърда грес на собствената си личност врезанная бронзова волант

13 Всички отзиви
BGN 30.08

JDB 101415 oilless импрегнирани графит месинг черупка директно бакар тип, цврсти авто лубрикант Вградени бронза Имајќи бушДимензии 10*14*15mmВе молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

20 бр/лот 6 мм мъжки дясна резба прът Клас панта, носещи метрична резба M6x1. 0mm SA6T/K POSA6 M6

6 Всички отзиви
28.00-4 % 27.00

6mm Машки Десната Рака Тема Род Крајот Заеднички Имајќи Метрички НавојТеренот : M6x1.0mm Количина : 20pcsПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1530days...

За движение шарикоподшипниковые блокове плъзгащи блок лагери SC16UU размера на дупките 16 мм

12 Всички отзиви
BGN 34.54

Квалитетот род завршува Фабрика директно пратката Спецификациио SC.UU серијао Голема брзина, висока прецизност, долг живото Површина : степен на хромo Тело : Алуминиум Материјало Линеарно движење Топка : Имајќи челик материјало Метрички големинаo Висок КвалитетПакување & Испоракао Пакување Детална : Секој еден во бела или боја на хартија кутија или во зависност од вашите потребио Испорака Детална : 1 до 15 денаПроизводот сликата & Големина

Линейно движение на топката плъзгащи се блокове блок лагери SC30LUU размерът на отвора 30 Mm

5 Всички отзиви
BGN 195.18

Квалитетот род завршува Фабрика директно пратката Спецификациио SC.L.UU серијао Голема брзина, висока прецизност, долг живото Површина : степен на хромo Тело : Алуминиум Материјало Линеарно движење Топка : Имајќи челик материјало Метрички големинаo Висок КвалитетПакување & Испоракао Пакување Детална : Секој еден во бела или боја на хартија кутија или во зависност од вашите потребио Испорака Детална : 1 до 15 денаПроизводот сликата & Големина

1/4 Bspt външна резба капачка кръгла вода, масло, охлаждаща тръба маркуч тъмно син

12 Всички отзиви
BGN 7.25

Име на производ Флексибилни Coolant Цевка Материјал Пластични Машки Конец Големина 1 / 4" BSPT Млазницата КолВнатрешната : 6mm / 0.23"Надворешни : 9mm / 0.35" Вкупна Должина (Прибл.) 30cm / 11.8" Главна Боја на Сина, Портокалова Тежина 21g

JDB 142010 Oilless наситен графит латунная буш директен меден вид, твърда грес на собствената си личност врезанная бронзова волант

13 Всички отзиви
BGN 28.80

JDB 142010 oilless импрегнирани графит месинг черупка директно бакар тип, цврсти авто лубрикант Вградени бронза Имајќи бушГолемина 14*20*10Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !ПревозотПредметите ќе биде испратена до твојата адреса...

Axk Free Shipping Sfu1605 250mm Rm1605 250mm Rolled Топка Screw 1бр+1бр Ballnut + End Machining For BK/bf12 Processing Standard

13 Всички отзиви
40.50-9 % 37.00

започнетекрајотТопката Завртка SFU1605 Серија : Пакување Детали : 1 парче на Топката Завртка 250 мм долго Б.К / BF12 крајот машински 1 компјутер од SFU1605 топката орев.

Smr93zz Abec-1 (10шт) 3x9x4mm неръждаема стомана миниатюрни лагери Smr93zz

8 Всички отзиви
21.33-6 % 20.00

започнетекрајотМодел SMR93 ZZ Големина на(mm) Внатрешен Дијаметар(d) 3 Надворешниот Дијаметар(D)9 Ширина (Б) 4 Печати Тип zz Материјал од не ' рѓосувачки челик Испорака датум На барање за испорака

2018 New Axk Factory Direct Sale Mr106-2rs L-1060dd Wa676 6*10*3 мм висококачествени стоки на модела, носещи автомобил е на разположение хеликоптер

5 Всички отзиви
42.18-8 % 39.00

започнетекрајотМоделMR1062 RSДимензииСоздаден (d)6ммДијаметар (D)10ммШирина (Б)3ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2МатеријалИмајќи челик (Gcr15)Испорака датумПо барање испоракаОвој вид на лого се чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век.На корисен модел е погоден за областа на мотори, играчки, модели, инструменти и метри,алат, комуникациска опрема, телоградење на опрема, итн...

Безплатна доставка 2 елемента SMR103 2OS CB ABEC7 SMR103C 2OS 3 * 10*4 мм от неръждаема стомана хибридни керамични риболовни макари лагери SMR103-2RS

3 Всички отзиви
BGN 19.04

SMR103 2 OSКОЛИЧИНА : 2 компјутериДимензија : ID=3 мм , OD=10 mm , W=4 ммНерѓосувачки Челик, Портокал Гумени Печати, Керамички Топки, Без Маснотии(Подмачкување Сува) , ABEC7(ISO P4)Означување : Neutral Package : Вакуум пластични кеси и пликНИЕ СМЕ ПРОИЗВОДИТЕЛ,НИЕ ПРИФАЌАМЕ ПРОИЗВОДСТВО НАРЕДБИ.

5шт месинг 4 мм пневматична конектор мъжки директен едно натискане на бутон за пневматичен фитинг за маркучи PC4-M5 Air Quick Connector

13 Всички отзиви
4.54-34 % 3.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Лесен за инсталација и лесен за употреба...

8шт 258x3. 55 258*3.55 265x3. 55 265*3.55 272x3. 55 272*3.55 ID * дебелина на черно нитрил NBR Chemigum гумени о-пръстен о-пръстен уплътнение

2 Всички отзиви
BGN 11.94

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари8pcs 258x3.55 258*3.55 265x3.55 265*3.55 272x3.55 272*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума ОПрстен О Прстен ЗаптивкаГолемина : 258x3.55 (ID*Дебелина )Пакет Содржина : 8pcs ОПрстен ДихтунзиРаботна Температура : 25~100 °CНа NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ...

15шт 165x3. 55 165*3.55 170x3. 55 170*3.55 175x3. 55 175*3.55 ID * дебелина на черно нитрил NBR Chemigum гумени о-пръстен о-пръстен уплътнение

13 Всички отзиви
BGN 11.86

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари15pcs 165x3.55 165*3.55 170x3.55 170*3.55 175x3.55 175*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума ОПрстен О Прстен ЗаптивкаГолемина : 165x3.55 (ID*Дебелина )Пакет Содржина : 15pcs ОПрстен ДихтунзиРаботна Температура : 25~100 °CНа NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ...

12шт 195x3. 55 195*3.55 200x3. 55 200*3.55 206x3. 55 206*3.55 ID * дебелина на черно нитрил NBR Chemigum гумени о-пръстен о-пръстен уплътнение

13 Всички отзиви
BGN 11.89

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари12pcs 195x3.55 195*3.55 200x3.55 200*3.55 206x3.55 206*3.55 ID*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума ОПрстен О Прстен ЗаптивкаГолемина : 195x3.55 (ID*Дебелина )Пакет Содржина : 12pcs ОПрстен ДихтунзиРаботна Температура : 25~100 °CНа NBR нитрилна гума о прстен е масло отпорност, отпорност на триење и вода доказ...

1/4 AF2000-02 компресор за сгъстен въздух по линията на въвеждане на стандарти за филтъра за вода

13 Всички отзиви
BGN 15.94

AF200002 Компримиран Воздух Во Линија Влага и Вода Филтер Стапицаw / Заградата & КонекториОвој филтер ги отстранува Влагата, на Водата и остатоци од вашиот компримиран воздух линија за да го продолжи животот на вашиот алатки и компресор додатоци.Ставка Детали : 100% Сосема Нов и Добар квалитетМодел : AF200002Max.Проток : 26 CFM (750 L / Min)Particulate филтрација : 40 micron1 / 4" Женски NPT Воздух Влезот порта1 / 4" Женски NPT Воздух Излезот портаMax...

5шт 10мм тръба Push In фитинг за 1/8 BSP външна резба машинен конектор F Air

8 Всички отзиви
BGN 9.58

5pc 10мм Цевка Притисни во Фитинг да 1 / 8" BSP Машки Конец Пневматски Конектор f ВоздухСтавка ОписСпецификации : Погоден за 10мм цевка / црево Машки навој дијаметар : 1 / 8" BSP Оперативен Притисок : 0150 PSI / 0990 kpa Материјал : Месинг и Polybutylene Вакуум : 029.5 во Hg / 750 мм Хг Оперативни Температура : 0 60 °C за Апликација : Воздух BSP тема податоци : 1 / 8" BSP тематаТема надворешен Дијаметар : 9.5 mm1 / 4" BSP тематаТема надворешен Дијаметар : 12.79 mm3 / 8" BSP темата Тема надворешен Дијаметар : 15.9 mm1 / 2" BSP темата Тема надворешен Дијаметар : 19mmПакувањето вклучува 10мм да 1 / 8" BSP конектор x 5 ПлаќањеПрифаќаме само за плаќање преку ...

Безплатна доставка PU4 високо качество на 500 бр. пневматични въздух от 4 мм до 4 мм директен Push In конектори бързи фитинги

9 Всички отзиви
116.64-9 % 106.00

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

Безплатна доставка високо качество 100шт въздушно 1/4 външна резба 16 мм Push In Quick Fittings T конектори PB16-02

14 Всички отзиви
BGN 272.48

АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ БИЗНИС КУРИР, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ ПРОДАВНИЦА...

50 бр./лот MF128ZZ MF128 ZZ 8x12x3. 5mm миниатюрен фланцов лагер тонкостенный бразда сачмен лагер MF128 лагер

4 Всички отзиви
16.58-52 % 8.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

S61708 S6708ZZ S6708 40*50*6 мм от неръждаема стомана, малка бразда сачмен лагер B6708ZZ тонкостенные лагери

7 Всички отзиви
64.00-48 % 33.00

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

Британски оригинала JAMES HEAL Grey Scale A03 за оценка на цвят и оцветяване

8 Всички отзиви
BGN 448.00

Велика БРИТАНИЈА Оригинални ЏЕЈМС ЛЕКУВА Сива Скала A03 За Оценување Боја и БоењеПостојат два вида на Сива Скала (Сива Скала) една за оцена на промена на бојата и еден за проценка на боење...

Robocults свд N гладък прът линеен модул на линейна употреба BSLM-100W

12 Всички отзиви
BGN 110.40

100mm работната должина Топката завртка и мазна род се вози линеарна модулРазлични работи должина​Nema17 48mm или Nema23 56mm stepper мотор1204 или 1605 топката завртка2080 алуминиумски профил основна плоча12mm мазна прачка или линеарна вратило DUALТопката завртка орев превоз, крути цевкиДа се изгради или CNC Рутер.

6sets линеен водещ галя SBR16-300/1300/1500mm +3sets свд SFU1605-350/1350/мм, 1550 мм+3 BK/BK12+3 гайка корпус+3 съединител за ЦПУ

14 Всички отзиви
336.00-5 % 319.00

Количина : 6 комплети SBR16 шини+ 3 ballscrew SFU1605+3 BK12 / BF12+3 couplers+3 1605 holdeпакет се вклучени : 2 парчиња SBR16 300мм линеарна железнички2 парчиња SBR16 1300мм линеарна железнички2 парчиња SBR16 1500mm линеарна железнички12pcs SBR16 UU линеарни блок1pc РМ / SFU1605 350mm ballscrew со топката нут1pc РМ / SFU1605 1350mm ballscrew со топката нут1pc РМ / SFU1605 1550mm ballscrew со топката нут(3pcs ballscrew според BK12 / BF12 крајот машински)3 сетови BK12 / BF12 Поддршка3pcs 1605 орев домување3pcs 6.35x10mm Спојка

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.