Filter By

Categories

крепежни елементи и куки

крепежни елементи и куки

Показано1-37 из 476стоки

Показано1-37 из 476стоки

M6 M6*25/30 M6x25 / 30 10.9 Клас Черно Никелирани Въглеродна Стомана Плоска Тайната Корона Шестигранник Гнездото На Машината Е На Винт

8 Всички отзиви
BGN 11.81

M6 M6*25 / 30 M6x25 / 30 10.9 Одделение Црн Никел Позлатен Јаглерод Челични Рамни Countersunk Head Хексадецимален Хексагонални Приклучок Машината Завртка 最少5个字符 最少5个字符Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm Norminal Дијаметар М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М16...

Т8 полето винт комплект за 3D-принтер комплект 500 мм, Дължина от 8 мм, Диаметър на Сребърен оттичане 2 мм оловен прът винт и възглавница единица, определена носещи 6

2 Всички отзиви
35.25-6 % 33.00

Answer : ___________________________ Note : Прирачник мерења на локации, може да се 13мм грешка.Може да има и некои мала разлика во тон на боја на слики и вистинскиот објект поради светлосни ефекти, monitor settings, итн.Функција : 1...

DIN557 50шт M4x7x3 4мм гайка квадрат от неръждаема стомана не е толкова лесно отвалиться ядки се прилагат към токарному станку автомобилно шаси гайка M4

4 Всички отзиви
BGN 4.90

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве молиме да не'т грижите за квалитетот ."

20pcs 150мм 6 Дължина Slatwall хромирани куки куки Frid диаметър 4,8 мм. Кука на дисплея за супермаркет и магазин

15 Всички отзиви
45.25-14 % 39.00

20pcs 150mm 6" Должина Slatwall Куки Хромобложено Frid Куки 4.8 мм Жица Кол Екранот Кука за Супермаркет Продавница и Спецификација Име на Производ Slatwall Кука Куки Должина 150mm Род Дијаметар 4.8 мм Тежина 39.5 g / pc Пакет 20pcs КукаЗа повеќе Slatwall Куки, ве молиме Кликнете на правото големина во следнава лист.Slatwall Кука

15 части M18*34 * 3 мм, от неръждаема стомана 316 плоска шайба морска ранг

14 Всички отзиви
BGN 22.80

15 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M18*34*3мм (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 15 Парчиња M18*34*3мм за Миење

3ммх8ммх0. 7мм 3х8х0. 7 изолирана влакна изолирующие шайби уплътнение червен 200 броя

11 Всички отзиви
BGN 12.40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 3mmx8mmx0.7mm Изолирани Влакна Изолациони Подлошки Изолација Црвено 200 ПарчињаСпецификација : Име На Производ Изолациони Подлошки Материјал Влакна Внатрешен Дијаметар (Прибл.) 3мм / 3 / 25" надворешен Дијаметар (Прибл.) 8mm / 5 / 16" Дебелина (Прибл.) 0.7 мм / 1 / 32" Боја Црвена Тежина 10g Пакет Содржина 200 Парчиња(±2%) x Изолациони ПодлошкиОпис : се Користи за матична плоча за да се спречи електрични кратко од метал на метал контакт...

500 части M4*9*0.8 Mm 316 неръждаема стомана плоска шайба морска ранг

12 Всички отзиви
BGN 24.05

500 Парчиња Станот За МиењеМатеријал : 316 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М4*9*0.8 mm (Внатрешен Дијаметар x Надворешниот Дијаметар x Дебелина)Пакетот вклучува : 500 Парчиња М4*9*0.8 mm Миење

Шестиугольные винтове M4*9, винтове с ЦПУ, винтовете на капака на главата на гнездото, высокопрочные, висока твърдост вътре източване. M4*9

13 Всички отзиви
BGN 4.80

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М4 * 9 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

Шестостенни винтове M3. 5*8, винтове с ЦПУ, винтове с глава с гнезда, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5*8

10 Всички отзиви
BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 8 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M3. 5*12 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, винтове с муфа глава, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5*12

12 Всички отзиви
BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 12 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M2. 5*6 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, винтове с глава с гнезда, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M2. 5*6

10 Всички отзиви
BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М2.5 * 6 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M3. 5*14 шестостенни винтове, винтове с ЦПУ, челни глави на болтове, капачки, висока якост, висока твърдост в рамките на сливи. M3. 5 * 14

3 Всички отзиви
BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : M3.5 * 14 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M6 * 16+ M3,5 * 12+M4*8 +M2,5*7+M3*8 (T10)+M8 * 30 + M5*12 +e-EMS

4 Всички отзиви
BGN 219.20

1) M6*16 100pcs* 0.275 = 27.5 ) М3,5*12 25pcs* 0.275 = 6.875 ) М4*8 200pcs* 0.275 = 55 ) М2,5*7 20pcs* 0.275 = 5.5 ) М3*8 (T10) 15pcs* 0.275 = 4.125 ) М8*30 10pcs* 0.5 = 5 ) М5*12 50pcs* 0.275 = 13.75 ДОЛАРИ Вкупната вредност на стоката : 117.75 Транспорт Партија : EМИНИСТЕРСТВОТО за Транспорт трошоци : 20 Вкупните трошоци : 137 USD

20 броя мебели стол крак на защитник на черно гумени крачета подложки 32x25x20 мм

12 Всички отзиви
BGN 24.80

20 Парчиња Мебел Стол Нога Заштитник Црни Гумени Нозе ВлошкиМатеријал : ГумаОблик : КосиНадворешниот Кол.(Дното) : 32милиметриНадворешниот Кол.(Горе) : 25mmВисина : 20mmБоја : Црна

M2. 5*8 шестиугольные винтове, винтове с ЦПУ, болтове на капака на главата торцевого патронник, тежкотоварни, висока твърдост вътре източване. M2. 5 * 8

13 Всички отзиви
BGN 6.40

Име : слива шестоаголни навртки Големина : М2.5 * 8 Цврстина : HRC3844 Материјал : Alloy Steel Тема оценка : 5g6g Површински Третман : Црна Оксид Единица : 10 / пакет Забелешка : Ако ви треба овој вид на производи, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.

M3 найлон шестоъгълник подпори винт гайка гама от комплект стойка Off пластмасови аксесоари комплект MY2_30

3 Всички отзиви
8.18-39 % 5.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетНајлон Хексадецимален Изолација / Завртки / Ореви Избрани За ПолнењеRo HS согласностВкупно 120 парчињаДојде со пластична кутијаКутија Големина : Прибл...

2017 дървени винтове винтове за преносими компютри Axk 100 бр./лот M3*10 M3x10 женски двоен пас резба черен найлон пластмаса конфронтация втулка

12 Всички отзиви
BGN 2.50

започнетекрајотФабрика Директни Висок Квалитет PCB М3(A)*10(L) Најлон Женски Женски ќорсокак Spacer

10 бр. / лот M2. 5 (2,5 мм) CR-V е плоска точка въглеродна стомана никелирани шестостенния ключ шестограмен ключ метричен

3 Всички отзиви
BGN 5.86

Ова е за една кеса на 10 парчиња на CRV Рамен Точка Јаглероден Челик Никел Позлатен Хексадецимален Копче Ален Клуч Метрички.Големина : М2.5 / 2.5 mmОдговараат за : M3 Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиМ5 Поставите ЗаврткаM4 Копчето Глава / Countersunk Head Кап Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

100 бр. / лот M5 найлон шестостенни уплътнение M5*10/15/20/25/3/35/40/45/50 Жена до вътрешна дърворезба Бял найлон конфронтация

7 Всички отзиви
20.78-13 % 18.00

Фабрика Директни Висок Квалитет PCB Најлон ќорсокак Spacer Големина : M5*10 / 15 / 20 / 25 / 3 / 35 / 40 / 45 / 50(L) C=М5​1 .Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна...

100 бр./лот M2. 5 CR-V е плоска точка въглеродна стомана никелирани шестостенния ключ шестограмен ключ метричен

5 Всички отзиви
BGN 23.30

Ова е за една кеса на 100 парчиња на CRV Рамен Точка Јаглероден Челик Никел Позлатен Хексадецимален Копче Ален Клуч Метрички.Големина : М2.5 / 2.5 mmОдговараат за : M3 Хексадецимален Socket Head Кап ЗаврткиМ5 Поставите ЗаврткаM4 Копчето Глава / Countersunk Head Кап Завртки Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува...

500 бр. / лот M2. 5 (2,5 мм) A2 неръждаема стомана Allen Blots Hex Socket Head Cap всички резба винтове метрична DIN912

7 Всички отзиви
34.10-0 % 34.00

Ова е за една кеса од 500 парчиња од DIN912 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки.Големина : М2.50.45 Теренот(2,5 mm Дијаметар x 0.45 Тема Теренот x Должина) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата...

75шт M4. 0x8mm 304 неръждаема стомана кухи нитове нитове затвори края на нитове

13 Всички отзиви
13.60-4 % 13.00

започнетекрајотМулти Големини На 304 Нерѓосувачки Челик Шупливи Блиску Крајот Занитвам Вклучува : M4.0x8mm75pcsАко ви треба други големина заковки, ве молиме контактирајте со нас.Димензиите се мери со mankinds, постои отстапување.Ве молиме да се разбере.

Титанови винтове 10-32x5 / 8 Pan Head 2 Phillips Driver Ti GR2 полиран 50 бр

14 Всички отзиви
BGN 26.40

Ние нудиме 1032 Титаниум заврткиИмаме Титаниум завртки 1032x5 / 16 1032x3 / 8 1032x1 / 2 1032x5 / 8 1032 X 3 / 4 1032x1 1032x1.25 1032x1.5 во парк,Рамни Тава главата,2# Филипс возачот,ASME B18.6.3,Ti GR2.Примероци се Титаниум завртки 1032x 5 / 8, Стр olished.Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

DIN6797A M4 A2 неръждаема стомана външен нарези заключване шайби за миене

10 Всички отзиви
BGN 3.01

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : M4Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

100шт DIN6797A M8 A2 неръждаема стомана външни назъбени стопорные шайби за миене

7 Всички отзиви
BGN 5.15

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : М8Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

200 бр./много високо качество 1.5*16 мм, 1.5 мм Ggr15 носещи стоманени дюбел дължина на сондата 16 мм

12 Всички отзиви
BGN 12.61

1.5(D)*16mm Имајќи Челик dowel pinНие имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

200шт DIN6797A M6 A2 неръждаема стомана външни назъбени стопорные шайби за миене

7 Всички отзиви
BGN 6.21

DIN6797 A А2 Нерѓосувачки Челик Надворешни Serrated Заклучување Подлошки за МиењеГолемина : M6Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email во рок од 6 работни часови .Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

M8 M8*12 * 30 M8x12x30 M8*12*40 M8x12x40 304 Неръждаема Стомана, Дебели Удължен Прът Кръгъл Цилиндър С Двойна Корона Прикачване На Съединителната Гайка

9 Всички отзиви
10.24-2 % 10.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариМ8 М8*12*30 M8x12x30 М8*12*40 M8x12x40 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Дебел Продолжен Род Круг Цилиндар Двојна Глава Спојка Конектор НутM8x12x30=ID*OD*Висина最少5个字符 Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект Единица : mm Спецификации d S L M4*8*10 4 8 10 М5*10*13 5 10 13 M6*10*20 6 10 20 М8*12*20 8 12 20 M10*16*25 10 16 25 М12*18*30 12 18 30 М14*20*30 14 20 30 М16.*24*30 16 24 30 最少5个字符

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.