Filter By

Categories

аксесоари за ръчни и електрически инструменти

аксесоари за ръчни и електрически инструменти

Показано1-37 из 448стоки

Показано1-37 из 448стоки

Finglee 1pcs 4inch/100mm гранит, мрамор, бетон, керамични мокри диамантени полиращи подложки

11 Всички отзиви
6.38-6 % 6.00

Модел : FLSFW1Пакет : 1 парчињаДијаметар : 4 инчен / 100mmДебелина : 3 ммДупка : 16 mmМатеријал : дијамант и смолаИзберете Жито : #30,#50,#100,#150,#200,#300,#500,#600,#800,#1000,#1500,#2000,#3000Машина Компатибилен : Активни планетарен мелење машини,Пасивни планетарниот мелница, Полирање машина, Агол мелница, кат scrubber.Примена : Овој вид на полирање влошки се специјално дизајнирани за полирање на бетон,гранит,мермер,варовник и сите видови на камења.Карактеристики : 1.За бетон,гранит,мермер,варовник2.Висок glossiness3.Долг животен век4.Брзо полирањеПС : Кога ќе го купите пред ве молиме изберете ронки.Поради поврзаноста е MOQ 5 парчиња / многу.FL7 SFW1 имаат 14 житоКога ќе го купите ве молиме оставете порака за нас...

Коментари Tenoning машина Tenoning машина пробивна машина с квадратна дупка длето и аксесоари пейка пробивна машина

4 Всички отзиви
1360.00-8 % 1251.00

Машини за tenoning машина Tenon машина Плоштадот дупка дупчење машина малку Mortising и Додатоци Клупата вежба машина алаткаСликата Покажува : Испорака : Кога ќе го поставите цел, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

5шт быстросменные метални инструменти 1/4 шестостенни джолан дърво HCS тренировка набор от 4/5/6/8 / 10мм

13 Всички отзиви
BGN 5.81

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Висок Јаглероден Челик Одговара на Сите 1 / 4" Хексадецимален Cordless Screwdrivers Брза замена композитни конус, користи вежба остро принцип...

DIATOOL 2pcs 4.5 Diamond Hot Pressed Narrow Turbo Blade Fast Cutting Speed шлайфане диск с множество дупки

13 Всички отзиви
23.20-18 % 19.00

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња 4.5 инчи Дијамант Тесен дијамант турбо тревите со мулти дупки CoreСпецификација : Кол 115mm / 4.5" Сегмент висина 10мм сегменти дебелина 2.02.1 mm понесе : 22.23 mm / 7 / 8"Количина : 2 парчињаПримена : ефикасни во сечење на мермер гранит бетонски блокФункција : Топло притисне на ножот се обезбедат долг животПрофесионални qualtiy, многу брзо сечењеМулти дупки може да се намали телесната тежина и помал шум и да ви помогне да ладење ножевивлажни и Суви сечење На Крајот ве Молиме кликнете на сликата подолу за повеќе избор

Xcan 3 / Pcs 4-12/20/32mm HSS спиральное рифленое централно тренировка твердосплавное мини-тренировка аксесоари титановое шаговое конусное тренировка

10 Всички отзиви
BGN 15.98

10692 XCAN Топла ПродажбаКарактеристики : Ова е Новата ХСС Челик Голем Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Сет Дупка Машина, кој е направен од висок квалитет на ХСС челик, и со Титаниум обложена да се намали триењето и топлина Тоа е многу погоден за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн Материјал : ХСС Челик Крај : Титаниум Должина : 412mm Должина : Околу...

AC 220V циркуляр 42 мм жило на статора на електрически двигател за Makita 5704R 5806B

3 Всички отзиви
BGN 44.91

Име на производ Електричен Мотор Stator Работен Напон AC напон 220 V Одговара за Makita 5704 R 5806 B Одговара на Роторот на Јадрото со Дијаметар од 42mm / 1.65" Број на Кабел 4 Кабел Должина од 10cm / 3.94" Вкупната Големина(Прибл.) 50 x 70mm / 2" x 2.75"(L*W) Материјал од не ' Рѓосувачки Челик, Бакар, Пластика Сива Боја

AC220V 11-печен задвижваща вал карета перална машина част от двигателя на Ротор за Makita 9218SB

14 Всички отзиви
BGN 44.43

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita 9218 SB Оценет Напон AC220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 12mm / 0.47" Вози Вратило Малку Дијаметар 10мм / 0.4"(11 Заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 28mm / 1.1" Роторот Core Големина 41 x 50mm / 1.6" x 2"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 65mm / 2.6" Невози Крајот Пречник 90mm / 0.35" Вкупна Должина 155mm / 6.1" Материјал Челик, Бакар, Пластика

Гореща продажба пильных кърпи DM05/M2 Hss за рязане на меки тръби SS High Quailty Professional TIN Coating 350*2.0 Mm BW Teeth Profile

13 Всички отзиви
BGN 136.00

Спецификација на производот Хсс одделение : DM05 / W6 Mo5 Cr4 V2 Co5 / М2 / Спецификации : 350*32 / 40*2.0 ммЗабите профил и забите Не следново,ве молиме ги споделите со нас по ставање на ред.Обложување : TI N професионален квалитет слој.Висока технологија го прави за сечење, со висока ефикасностДостапни големина како следново : Ние, исто така, може да се направи ОЕМ производи според вашиот цртеж,ако е потребно, контактирајте со нас на линија.Опис На ПроизводотПримена : ХСС Виде ножот има одлична висока температура цврстина, отпорност на абење и оксидација отпор, особено за висока брзина мелничката и сува сечење, за различни тешко материјали (Ti, Al, Ni, Mg и други легури, нерѓосувачки челик, нодуларен железо...

AC 220V 9 мм задвижваща вал 6 на зъбите мотор Ротор за Makita JR3000 маслобойка бормашина

12 Всички отзиви
BGN 48.66

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Makita Работен Напон AC напон 220 V Вози во Бунари со Дијаметар од 10мм / 0.4" Вози Вратило Малку Дијаметар 9mm / 0.35"(6 заби) комутаторот за префрлување Дијаметар 27mm / 1" Роторот Core Големина 42 x 45mm / 1.65" x 1.7"(D*L) Вентилаторот за Ладење Дијаметар 65mm / 2.6" Невози Крајот Дијаметар 7mm / 0.3" Вкупна Должина 155mm / 6.1" Материјал Челик, Бакар, Пластика

Безплатна доставка 1бр паяный мокър режещ диск паяный Diamond канавчатый режещ диск 115*22.23**5.0 мм за мокро рязане на мрамор / гранит

11 Всички отзиви
BGN 15.98

Спецификација На Производот : 1pc на висок квалитет 115*22*5mm brazed сечење диск за влажно сечење на мермер / гранит / плочка / керамика итнАпликација за : Погодни за сечење на разни тешко материјали, како челик бетон мермер,гранит, керамички,тешко конкретни и тули итн...

[шестостенни дръжка ]диаметър 10 мм Ncctec Диамантена вакуумно запояване корони CD10VBSH безплатна доставка|0.39 3/8 - пробивни инструменти

12 Всички отзиви
BGN 36.00

[хексагонална се справи ]10мм дијаметар Дијамант Вакуум Лемење Основни Делови CD10 VBSH БЕСПЛАТЕН превозот|0.39" 3 / 8" вежба tools.тоа може да се користи за дупчење мазни и чисти дупки во гранит, природен камен, мермер, керамички плочки, син камен,варовник, terrazzo & чеша,бетон,цемент,итн.бидејќи ncctec користење на вакуум лемење технологија, дијамантски честички се цврсто заварени на база на телото или гума тело, дијамант никогаш не падне, па тоа е многу остар.животот е 2 пати повеќе од Electroplated тип, погоден за superhard материјали, стакло, керамика, камен, дијаманти, итн.Дијаметар има 6mm, 8mm, 10мм, 12mm.ако сакате да купите целосна големина во 1 пакет, ве молиме погледнете го тука :

DIATOOL 4бр 125mm 200 B сухо шлайфане диск за шлайфане гранит, мрамор, керамика диаметър 5 см смола Бонд Диамант гъвкави полиращи подложки

12 Всички отзиви
39.95-17 % 33.00

Предмет : 5" Дијамант Сува полирање влошки(#200)Количина : 4 парчињаСпецификација : Дијаметар 125mm / 5inch", дебелина од 1,5 mmПримена : За гранит & мермер полирањеФункција : Флексибилни, погоден за различни облик полирањеСува полирање, работат без вода, удобен и помалку загадувањеМногу конкурентни во цената=======Крајот= ======Други ронки големина: #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000, Бела УдарИмајте на ум : Вие не може да се добие 4pcs со мешан ронки, на пример, 2 парчиња #50 +2 парчиња #100..Ве молам само место цел и се остава пораки до нас...

OOTDTY 26 бр./лот метален режещ диск за Dremel Мелница на Ротари дискова Saw Blade Dremel колелото на рязане диск за шлайфане

14 Всички отзиви
3.78-21 % 3.00

Материјал : СмолаНашите смола сечење дискови сет е направен со низок губење на материјали со остар нож,во добра форма без скршен рабови.Тоа е издржлив,безбеден и ефикасен,лесно може да се додадат на ротари tools.Идеална за намалување на сите видови на метални,cuting завртки или завртки или отстранување на ' рѓосано или одземени завртки и навртки со правење отвори во нив.Тие доаѓаат со 2mm mandrel за монтирање во компатибилен хоби алатки со иста големина чак.Употреба : се Користи со dremel ротари алатки за сечење метал / пластика / влакна / дрво,итн.СпецификацијаДискови Кол...

Висок капацитет на пламъка Бутан, газов поялник комплект Комплект дръжка пламъка на Факела САМ инструмент съвет е да използвате Бутан, газов поялник дръжка HT-1937

8 Всички отзиви
32.69-30 % 23.00

modname=ckeditorПенкалотип гас 3во1 лемење на гас железо ХТ1937 година, со факелот главата со преносни главаИме : пенкало тип гас лемење железоМодел : HT1937 годинаПополнување капацитет : 12 MLТемпература : пламен температура од 1300 степени, железо температура од 450 степениМатеријал : пластични + металУпатство за употребаПрво, да се пополнат на гас1, користиме високо квалитетни гас пополнување, и потврди исклучете го во ИСКЛУЧИТЕ, а потоа додадете.2, резервоарот за гас во порите, под притисок гумени.3, околу 10 секунди за да се заврши полнењето на гас, почекајте неколку минути, така што гас стабилност, а потоа го користите.4, ако гас истури во опашката по подсвиркване звук, со пенкало совет малку во воздухот, може да се елиминира.Второ, на палење1, се стави на совет2, притиснете ја вратите НА место, да го чуе "подсвиркване" звук.3, со полесни или полесни, во близина на зглобовите на палење.4, на палење по горење 3 минути, за да биде изгаснат, на врвот ќе продолжи да се загрее.5, се приспособат на пламен големина, на "десет" насока, на "" насока на мали.6, овој производ температура од 1300 степени (железо температура 450 степени), користење на внимание треба да биде посветено на безбедноста, навлегла по switch off за да го ИСКЛУЧИТЕ позиција.7, употребата на гас лемење железо, ве молиме да обрнете посебно внимание за да се почека додека пламен целосно елиминирани, железо објекти во внатрешноста на црвено, а потоа работата, пламен големината не е голем, да го продолжи животот на совет.8, пламен должина од околу 1.22.2 cm.Трето, answer : ___________________________ note : 1, заменете ја конектор, ве молиме почекајте по ладење или замена или промена на однапред.2, употреба на совет, висока температура и топло, не се допре со рака.3, прилагодете го копчето за контрола на гас надвор од гас и температура, обично се сместени во средната позиција.4, по употребата треба да се олади, а потоа линија за собирање, не одвива на висока температура или на директна сончева светлина.5, децата не треба да се користи, на собирање мора да биде правилно поставен.6, ве молиме да користите висок квалитет на конзервирана гас полнење, полнење далеку од огнот извор.7, бидејќи гас или повеќе, може да имаат некои згура, често чистење млазницата е потребно.8, кога чистење млазницата во резервоарот за гас штекер на млазот може да се постигне чистење ефект.9, за да се избегне тешки падне.10, во секој случај не се обиде да ја размонтираат или поправка.

OOTDTY 6шт титан шестостенния джолан ръчен кран HSS винт, спирала точков резба Metric вилица тренировки M3 M4 M5 M6 M8 M10 тренировки MAR16

14 Всички отзиви
16.34-39 % 10.00

Карактеристики : Multicoated оптика гаранција супериорен светлина пренос и светлината Идеален за авто поправка и машини каде metric threads се наведени Погоден за мека допирање на метал, алуминиум, железоКарактеристики : Материјал : High Speed Челик, Титаниум Позлатен Глава Дијаметар : М3,М4,М5,M6,М8,M10 Тема : М30.5 М40.7 М50.8 M61.0 М81.25 M101.5 Количина : 6 КомпјутериПакетот вклучува : 6pcs x Метрички Plug Допрете гоAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Xltown 6pcs Power Пробийте Спейд Bits Set САМ разнообразни размери дървени Плоски тренировки дървообработващи остриета дървени досадно Плосък тренировки

4 Всички отзиви
24.29-18 % 20.00

Карактеристики : Лесно да се започне малку дупчење на центар.Хексадецимален месо тело кое што спречува пропаѓање.Топлина третираат високојаглероден челик, со голема цврстина.Тоа вклучува 6 големини во една вежба малку сет(10мм, 12mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25мм), кои ги задоволуваат вашите различни потреби совршено.Спецификации : Материјал : Високјаглероден челикПакет Тежина : Околу...

10 двойки 5*5*10 мм въглища четка с пружина за электродрелей електродвигатели въглища за зъби

14 Всички отзиви
BGN 14.38

10 пар на јаглерод четка 5*5*10ммСпецификации : материјал : висок квалитет на Пролет & бакар маскаголемини : W5mm x H5mm X L10mmПакување листа : 10 пар на јаглерод четкание, исто така, имаат и други големини за да го изберете,ве молиме посетете ја нашата продавница за тоа.добредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

3шт удлинительные пръчки 60 мм самостоятелно блокиране на 1/4 черно притежателя электродрели бар шестостенния джолан Быстросменная магнитна отвертка бит

11 Всички отзиви
BGN 12.78

3pcs Продолжување Прачки 60mm Автозаклучување 1 / 4" Црна Хексадецимален месо тело БрзПромена на Магнетното Шрафцигер Малку Електрична Вежба Носителот БарКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на 1 / 4inch хексадецимален месо тело base завртка малку носители За употреба со вежби и моќ screwdrivers Овозможувајќи за точни работи со base завртки Погодна за воена вежба, шрафцигер, серија на главата и со други за да се префрлите...

10 двойки въглища четки 4*6*12 Mm с пружина за электродрели електродвигатели въглеродните четки

9 Всички отзиви
BGN 14.38

10 пар на јаглерод четка 4*6*12mmСпецификации : материјал : висок квалитет на Пролет & бакар маскаголемини : W4mm x H6mm X L12mmПакување листа : 10 пар на јаглерод четкание, исто така, имаат и други големини за да го изберете,ве молиме посетете ја нашата продавница за тоа.добредојдовте веледрогерија!!Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање...

AC220-240V подмяна на полето на статора за BOSCH GBM13 GSB18-2 GSB18-2SE GSB18 GSB2-600RE GBM13-2 GSB16-2 GSB20-2

12 Всички отзиви
BGN 29.60

Напомена : ве Молиме секогаш да се споредат димензии дел со прикажанитеИнформации За Исплата1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;3.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Транспорт Состојба1.Ако вашата цел е помалку од 2 KG ,ние ќе ја испрати преку руските Воздухопловни / Post NL / Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / e Packet според вашата земја...

3/4/5/6/8/10/12 / 14 мм порцеланова корона копия плочки стъклокерамиката мрамор тренировки G08 Drop Ship

9 Всички отзиви
1.62-38 % 1.00

Усвојување на зацементира карбид алатка малку На ударна дупка е мазна и заврши, тоа нема да произведе шок феномен, лесно да се позиција Мала инцизија отпор, може да го подобри работни брзина и лесен за ракување Користат за Керамички Плочки, Огледало и Стакло...

6 бр./лот дървообработваща рязане нож дупка триони Holesaw дърво, метал HSS Ti тренировка G08 Drop Ship

12 Всички отзиви
BGN 5.49

Видов вежба машини вежба Хардвер алатки за сечење алатки слот sawtooth малку Материјал : ХСС 4241 Површински третман : Титаниум Обложена Погоден за тенки дрвени, дрво, алуминиум, пластика плочи се повлече grooving Големина : 3мм,4mm,5mm,6mm,за 6.5 mm,8mm Количина : 1 сет (6pcs ) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Безплатна доставка на по-високо качество 180*60/50*1.6*8 мм Balde за супер твърди керамични плочки/остъкляване Til /микрокристаллической рязане на камък

6 Всички отзиви
BGN 41.58

Карактеристики на производот : висока фреквенција заварени со кука слот тишина слот за супер тешко тула плочи / кварц тули остри сечење без работ колапсГолемина : 7"(180)*60 / 50 *1.6*8ммАрбор : 60 / 50(стандардна арбор големина 60mm,ако треба адаптер од 60mm да 50mm,ве молиме имајте во предвид)КОЛИЧИНА : 1 PCПроизвод АпликацииТенка kerf топла притиснете дијамант видов ножеви се специјално користи за да се намали супер тешко стакло / плочка / акрилик.Предности на V&D НОЖЕВИ : 1) Најдобар квалитет и resonable цена; 2)Совршен 24 часа попродажбата на услугата;2)Најкратките испорака ;3)авансно автоматски линии за производство на дијаманти алатки;4)Уживаат во високиот углед на пазарот;5)Со долг животен век;6)Кориснички дизајн е прифатен.Производот се покажеПакет : Секој виде ножот се спакувани во бела кутија или боја на кутијата, неколку белата кутија во извоз стандард krabičkách, тогаш засилен со ремени.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

4шт Hss 5 флейта Зенковка тренировка три остри почистване на дограма фаска 3/4/5/6 мм мивка дупка почистване на Дърводелец дървообработване

13 Всички отзиви
BGN 1.92

За пад на превозотДобредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.И ние знаеме дека брза испорака е многу важно за вас,па обично ќе испрати вашиот пакет од рок од 24 часа откако ќе го добиете плаќање од вас.За прогласи вредностЧесто,ние ќе направиме ниска вредност declareation да ви помогне да се избегне данок .обично ние ќе се пријават помалку од $10 за повеќето пакет освен големи нарачки.Се разбира, можете да оставите порака за нас колку декларирани вредности е во РЕД за вас.Добредојдовте капка превозот!ние нема да ги вклучуваат сите информации за продавачот и цена во вашиот пакет,па ве молиме да не грижете се за тоа.КарактеристикиПосебно дизајниран челик контра ракав countersinks или контра забива пилот дупка.Прилагодливи контра ракав длабочина со клуч.Вежба и countersink завртки за дрво без промена делови.Дупчење должина може да се прилагоди за различни должина завртки едноставно со расклатување и затегнување на setscrew.Chamfer е 5 флејта, Во процесот на користење, може да празнење на дрво брзи, потоне дупка за еднократна употреба drilled мазна, завртка капа совршен вградени во површината на работното парче.Спецификации на Боја : Како на сликите покажуваатМатеријал : ХСС Вежба 4241Црна chamfer вежба тело материјал : челик #45Димензија : 3мм 60mm x(L)4mm x 75mm(L)5mm x 85mm(L)6mm x 93mm(L)Кол...

LEMATEC 8 бр 1/8 най-високото качество цифров манометър на въздуха аксесоар Тайван направи, за да въздуха в линия манометър

10 Всички отзиви
BGN 120.00

Тајван Изработени 6 КОМПЈУТЕРИ 1 / 8" Висок Квалитет Digital воздушен притисок мерач на воздухот додаток1.Голем LCD2.Авто исклучи3.Заменливи БатеријатаСпецификација : *ТЕЛО : ПОМ*1 / 8" 27 NPT*Голем LCD Дисплеј за Лесно Читање*Мерка Опсег : 0150 PSI , 010.0 БАР , 01 носители.00 Mpa*Мерка Спектар форма 0150 PSI (+ / 2%,@25°C)*Напон : две 1.5 V DC БатеријатаНа животниот Век на батеријата : 1,500 часот.(продолжи да работи)*Корисничкиот Интерфејс : / ИСКЛУЧУВАЊЕ*Функција : 0 Нула Корисник1 Автоoff Time Избор 2 3 Единици Избор*Автоматски исклучи по 60 секунди за да се зачува батерија животНова Страна алатка Автоматско Автомобили&Камиони Гуми Дигитален Мерач на Притисок Нови Автоматски Автомобил Гума за Дигитален Мерач на Притисок на Нови Дигитални воздушен притисок мерач Нови 3 единици на Дигитални воздушен притисок мерач на Нови Дигитални воздушен притисок мерач НОВИ Супер Лесно гуми длабочина мерач Ергономски гумени гуми екранот гуми инфлацијата машина дигитални гуми воздух inflator Дигитални Гуми Inflator со мерач, преносни автомобил гума Inflator

Морс конусовидна опашка редукционная буш MT2 / MT3 / MT4 / MT5 / на шпиндела роди: Mt6 Морс конусовидна опашка променлив диаметър на втулка

12 Всички отзиви
14.83-6 % 14.00

Morse Коси Месо Тело Намалување РакавMT1 / MT2 / MT3 / MT4 / MT5 / MT6Morse Косимесо тело Променлива со Дијаметар од РакавВе молиме изберете што треба големина.Бесплатен Превозот На Производот СликаНашите Услуги

Буш чук лентови бита, носещи 6303 безплатна доставка / сплави на волфрамов част, за да личи гранит повърхностно шлифоване обработка на абразива

11 Всички отзиви
BGN 72.21

буш чекан плоча битови имајќи 6303 БЕСПЛАТЕН превозот | Легура карбид дел за Litchi гранит површината мелење обработка на абразив.ако сакате да се купи буш делови од имајќи 6201, ве молиме погледнете го тука : ако сакате да се купи буш чекан плоча, ве молиме да ги видите тука :

LA VIE 12шт 8 мм слот машина дървени бита директен джолан видий режещи инструменти за дървообработване укропные бита MC02006

10 Всички отзиви
55.55-28 % 40.00

LA VIE 8мм Рутер Малку Мелење Машина Дрво Битови Директно месо тело Карбид Сечење Алатки Машини за Копар Битови 12pcs MC02006Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов CNC Рутер Битови сите термички обработени сечилото, со висок concentricity се Спротивстави на torsion и силна Високоодделение карбид со остар нож за сечење, мазна ротација, оперативни светлина Тело Материјал : 45# челик Карбид Совет : YG6 X Пакет се вклучени : 12pcs Рутер БитовиAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

5-16mm мост габър отвор ръчно почистване на Т-образна дръжка конус 6 флейта фаска почистване на дървообработващи режещи инструменти колонковое тренировка

7 Всички отзиви
BGN 7.47

Функција : На reamer е 6 fluted со ТРачка и доаѓа со рачка костец која нуди дополнителна потпора за да им помогне го задржи дупки круг.Направени од закорави јаглероден челик и земјата челик рабови.Оваа челик reamer може правилно да коси дупки за мост иглички или endpins.Погоден за tapering дупки на дрво одбори, дрво потоне дупки, chamfers, и превртена tapers.Параметри : Материјал : 45 # ЧеликБоја : како на сликата покажуваУпотреба : на зглоб коси за користење во дрво потоне дупки, chamfers, и назад tapers.Големина : за 516 mm / 0.200.63 инч, 1 : 10Пакување листа : 1 * 6 Fluted Мост Pin Дупка Reamer Заострените Woodworker Алатка За СечењеЗачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Money bookers, Виза, Мастеркартичка, Western union итн.Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.Ние само брод вашата потврди адреса...

10шт 1/8 джолан спирала флейта волфрам карбид микро печатна платка тренировка 0.2-0.9 Mm на върха R06 Drop Ship

11 Всички отзиви
3.38-11 % 3.00

Материјал : Волфрам Карбид Име на Производ : PCB Вежба Малку Сечење Дијаметар : 0.20.9 милиметри / 0.008"0.035" Сечење Длабочина : 5 mm / 0.20" месо тело со Дијаметар : 3.175 mm / 0.125" Вкупна Должина : 36 mm / 1.42"Количина : 10 Компјутери се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Автомобил Мотоциклет Смяна На Спирачна Течност Инструмент Хидравлична Помпа Маслооткачиватель Прикачване На Изпразване На Топлообменника На Течности

11 Всички отзиви
32.40-29 % 23.00

Опис : Луѓето во Гаража сите знаеме дека, тоа ќе треба генерално две лица да соработуваат за замена на течност / спојки масло / Mian пумпа или под пумпа.Ако двете лица не се координираат добро, една на автомобил чекор до нога е уморен, додека оној што излета автомобилот се валкани масло ниско ниво на подот...

Безплатна Доставка! Подмяна на новия свързващ прът за електрически чук HILTI TE12 TE-12, електрически инструменти прът чук

8 Всички отзиви
25.41-13 % 22.00

Замена Нови Пластични врска прачка за HILTI TE12 TE12 Електрични Чекан, Бесплатен Превозот! Одговара за HILTI Електрични чекан : TE12 TE12 Топло прашува : Пред инсталацијата, имајте на ум за чистење на масло во цилиндар, Инаку тоа е лесно да се оштети поврзување прачка...

LA VIE 1бр 1/4 8 мм 1/2 изкуствена лента Ogee рутер малко дугообразный Клепальный нож C3 твърдосплавен връх дървообработващи трън нож MC01016

12 Всички отзиви
13.62-19 % 11.00

LA VIE 1pc 1 / 4" 8мм 1 / 2" Faux Панел Ogee Рутер Малку Лакформа Riving Нож C3 Карбид Падна Дрво Tenon Машина MC01016Функција : 100% сосема нов и висок квалитет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.