Filter By

Categories

аксесоари за мобилни телефони

аксесоари за мобилни телефони

Показано1-37 из 425стоки

Показано1-37 из 425стоки

Ново зарядно + USB кабел USB линия за HOMTOM HT7 Pro 5.5 HD 1280x720 MTK6735P Quad Core Безплатна доставка

11 Всички отзиви
BGN 15.98

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Hopeboth Dual USB Car Charger Metal 2 порта синя Led светлина 2.1 A автомобилни зарядни устройства адаптер за IPhone 6 7 8 X за Samsung S9

5 Всички отзиви
110.19-25 % 83.00

Автомобил Полнач за Телефон Брзо Полнење 2.1 2 USB Порта Брз USB Адаптер за Мобилен Телефон за во автомобил полнач hopeboth За i Phone За Samsung, Huaweiдобредојдовте во мојата продавница!Спецификација : Влезен напон : DC1224 V, погоден за глобалната автомобилска употреба Излезни параметри : DC5 V / 500mah DC5 V / 1 DC5 V / 2 Стабилност точност : ± 5% Погоден : Сите автомобил и кабли, како што се За i Phone, За Samsung, За LG, За Sony , За HUAWEI, За HTC итн Материјал : ABS Пакет : НЕМАФјучерси : Fasion дизајн со висок квалитет...

3x Clear LCD Screen Guard Protector Cover Shield Film Skin за аксесоари Martian Нотификатора

14 Всички отзиви
11.18-19 % 9.00

Спецификација : Ultra HD Јасно и неверојатно тенок, совршено се совпаѓа со контури на вашиот уред Лесна апликација со флексибилен материјал е дизајниран за максимална целосна покриеност на криви аглите и рабовите на вашиот уред...

Универсален преносим палеца моделиране на щанда на Притежателя на телефона скоба за IPhone 6 7 6S Plus Samsung

11 Всички отзиви
BGN 0.96

Универзал за i Phone или било кој друг паметни телефони.Универзал за Под 8 инчен Таблет КОМПЈУТЕРЛесен за Употреба и лесно да се носат наГолемина : 11.5 cm*9.5 cm*4.5 cmТежина : околу 64gТелефон стојат користат за различни начиниПревозот : Предмети ќе биде 100% се проверуваат од страна на нашите професионални инспектор пред пратката.Тоа обично трае 3 до 10 работни дена за доставување се очекува преку објект на вашата рака од страна на курирската служба DHL .Тоа обично трае 725 работни дена да брод од нашиот објект на вашата страна EpacketТоа обично трае 950 работни дена да брод од нашиот објект на вашата страна Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост или Ali Express Стандард Превозот или Ali Express Saver Превозот .Ние recommand да можете да ја користите Ali Express Стандард Превозот или Ali Express Saver Превозот.Повратни информацииАко можете да ни даде Позитивни повратни информации и Сите 5 Ѕвезди , ќе бидам Многу Благодарен за вас...

9h премия от закалено стъкло екран протектор за Samsung Galaxy S4 GT-I9500 S4 NEO DUOS I9505 I9506 I9515 със стъклен капак

12 Всички отзиви
6.37-22 % 5.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

0.26 Mm 9h закалено стъкло за Huawei Honor 4C 4X 6 7 5X 5C P6 P7 P8 P8lite Screen Protector Film + Cleaning Kit силен пакет

11 Всички отзиви
6.37-22 % 5.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

9H пълно покритие на екрана е закалено стъкло за Samsung Galaxy J7 2017 SM-J730F/DS J730F J730K J730FM европейската версия на защитно фолио

8 Всички отзиви
9.41-26 % 7.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

3шт на защитно покритие на екрана гвардия щит филм на кожата за колоездене GPS Garmin Edge 1030 аксесоари

12 Всички отзиви
11.18-11 % 10.00

Опис : LCD Екран Заштитник Карактеристики : Сосема нов, Јасно Екран Заштитник, Доаѓа со ткаенина за чистењеБез вода е потребно, трае 510 минути за да инсталиратеПреднамалување на натпреварот екран форма, Покривање на целосна LCD екран стаклоАнтиНула, Штит и да го заштитите екранот од несакани гребнатиниАнтиУВ зраците, филтрираат 99% од УВ светлина од вашиот екран, како одраз на вашите очиНамалување наОтсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светлаНе се меша со еден допир на екранот...

Прекрасен Мини Патица Мобилен Телефон Колани Меки Играчки Бавен Растеж Софт Прес Кукла Ръка Стиснете На Децата Е Детска Играчка, Подарък Случаен Цвят P30

7 Всички отзиви
2.58-22 % 2.00

Мобилен Телефон Ремени СТП Малку Патка Бавно Зголемувањето на Мека Притиснете Кукла Стискаш Kawaii Подарок Случаен БојаПакетот Вклучува : 1 СТП Бавно Зголемувањето на Мобилен Телефон Ремени (случаен боја испорака, нема понуда за боја на избор, ви благодариме.)

Закалено стъкло премия екран протектор за Samsung Galaxy Trend Plus S7580 S7582 GT-S7580 Gt-s7582 S Duos S7562 Full Front Film

15 Всички отзиви
7.25-17 % 6.00

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPSот, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.2...

Таблото таблет GPS мобилен телефон Автомобилни притежателите регулируеми, сгъваеми стойки поставки за ZTE Nubia N1, Axon 7, Zmax Pro, Blade A2 A610

3 Всички отзиви
20.78-4 % 20.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .Количка За Мобилен Телефон За Во Автомобил НосителотНаправени од високо квалитетна ABS , 360 степени ротирачкиработел во автомобил табла, автомобил прозорецотКлипот може да биде продолжен max 19cm., толку колку што вашиот уред ширина е под или еднаква 19cm,нашите носителот ќе биде употреблив.можете да го поставете вашиот уред вертикална или хоризонтална врз основа на големината .Тоа е со внатрешноста сунѓерот па за да се заштити уредот.Пакет се вклучени : •Автомобил Носителот x 1

За Apple Iphone 6 закалено стъкло протектор на екрана 2.5 9h защитно фолио за сигурност на I6 Iphone6 A1549 A1586 A1589 4,7 инча

8 Всички отзиви
3.18-6 % 3.00

Напомена : Од Март.1 , Русија ќе оди throght "Ali Express Saver Превозот (Само За Цел Вредноста на повеќе Од $2 & Помалку Од $5,Може да Се Следи)" , Бразил , Украина , Белорусија ќе оди преку " Ali Express Стандард за Испорака (Може да Се Следи)" ...

ZenFone Zenfone 3 Max ZC520TL защитно фолио за закалено стъкло Asus Zenfone 3 Max ZC520TL стъклена филм ултратънък Wolfsay 2 елемента за закалено стъкло Asus Zenfone 3 Max ZC520TL защитно фолио за екрана As

7 Всички отзиви
3.18-6 % 3.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Пакет Се ВклучениЗАБЕЛЕШКА : Овој Телефон Случај Не Е Одговара За AsZenfone 3 Max ZC553 KL !!!ЗАБЕЛЕШКА : Овој Телефон Случај Не Е Одговара За AsZenfone 3 Max ZC553 KL !!!ЗАБЕЛЕШКА : Овој Телефон Случај Не Е Одговара За AsZenfone 3 Max ZC553k L !!!2 парчиња Екран заштитник филм2 парчиња ткаенина за ЧистењеСо Пена КутијаТрговија на големо голем попуст за поддршка !!Рас иан Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме !Забелешка : За превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број...

За Alcatel Pop C7 закалено стъкло 9H 2.5 D премия защитно фолио за екрана Alcatel One Touch Pop C7 OT 7040D 7041D 7040A 5.0

14 Всички отзиви
BGN 2.38

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

2A EU US Plug Mobile Phone Adapter Travel Charger +USB кабел за данни, за Huawei Honor 8 Lite, Doogee Dagger DG550, Allview X4 Soul

3 Всички отзиви
14.38-3 % 14.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .адаптер : Висок Квалитет на Универзални AC Ѕид адаптер за полнење За Повеќето Најновите Паметни МобилниМал И лесен за portbility и складирањеПолначот вашиот уред во секое време со адаптер+USB Кабел за ПодатоциТекст : AC 100240 V , AC 5060 HzИзлез : DC5 V,2 AПриклучок тип : ЕУ Стандард,НИ СтандардБоја : Црна,белаAnswer : ___________________________ Note : Црна adpter со црна кабел,бела кабел со бела адаптер.кога ќе ги нарачате , ве молиме изберете бојата што сакате.Микро USBКабел : •USB Верзија 2.0, Hotsync и ПолнењеБоја : Црна,белаПакет се вклучени : AC Ѕид Полначот x 1USB Кабел за Податоци за x 1

Нов 0.26 Mm 2.5 D ултра тънък прозрачен премия от закалено стъкло на предната защитно фолио за Lenovo Vibe S1 5.0

9 Всички отзиви
BGN 2.70

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

2 елемента протектор на екрана за стъкло Sony Xperia E4 закалено стъкло за Sony Xperia E4 стъкло E2104 срещу надраскване фолио за Sony E4

10 Всички отзиви
3.18-6 % 3.00

Упатства за употребаЧекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Step2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

Усвояването на GPS на мобилен телефон Автомобилни притежателите регулируеми, сгъваеми стойки поставки за Huawei Honor V9 Honor 8 Lite, ASUS Zenfone 3s Max

14 Всички отзиви
20.78-4 % 20.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

2pcs Screen Protector SFor LG K10 Стъкло, закалено стъкло за LG K10 Screen Protector M2 ультратонкая срещу надраскване телефонна филм HATOLY

6 Всички отзиви
3.18-6 % 3.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Упатства за употребаПакет Се Вклучени2 парче Екран заштитник2 парче ткаенина за ЧистењеКина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )Производство шоуdianxiaobao_3dianxiaobao_4

Един USB порт изолирана зарядно устройство AU Plug, DC 5V, 2A изход захранващ адаптер, използван за IPhone, IPad, Samsung и мобилни телефони, таблети

15 Всички отзиви
7.98-25 % 6.00

Еден USB Порт Изолирани АУ Приклучокот на Полначот, DC 5 V, 2 A Излез Електричен Адаптер, што се Користи за i Phone, i Pad, Samsung, Sony, HTC, И Други Мобилни Телефони, Таблет КомпјутериЕден USB Порт Изолирани АУ Приклучокот на Полначот (Без Мало Пакет)Спецификации : Текст : AC 100240 V, 50 / 60 Hz, 0.35 НаИзлез : DC 5 V, 2 AПриклучок Тип : АУ ПриклучокБоја : БелаКарактеристики : Сосема Нов, Висок КвалитетПреносни и Безбедно, Идеални за ПатувањеВисока Ефикасност и Ниска Потрошувачка на ЕнергијаОдлично за Полнење на мобилни телефони Samsung, Samsung Таблети,Компатибилен Со : i Phone 4 / 4 S / 5 / 5 S / 6 / 6 Плус / 6 S / 6 S Плусi Pod Touch / i Pod ClassicMP3 / MP4 ПлеериАндроид оперативен СИСТЕМ за Мобилни Телефони / Друг оперативен СИСТЕМ за Мобилни ТелефониТаблет КомпјутеритеПакетот Вклучува : 1 x Еден USB Порт Изолирани АУ Приклучок за Полнач

Протектор на екрана ATP Apple IPhone X закалено стъкло Nillkin Amazing H&H+Pro Стъкло за IPhone X (подарък задната част на фолиото)

13 Всички отзиви
15.09-20 % 12.00

Ве молиме имајте во предвид : Само предната страна е направена од калено стакло.Назад за општата дефиниција филм,а не стакло.Неверојатни H / H + PRO материјал е Калено стакло.разликата помеѓу Неверојатни H , H+,H +ProH = 0.33 мм, рамни работ H Плус=0.3 mm 2.5 D лак работ H+Pro = 0.2 мм, 2.5 D лак работ, тоа е побезбеден и stronge 2.5 D Шематски дијаграмБидејќи рамката на оригиналот телефон екран не е рамна, но со облини, така што екранот на телефонот не може да бидат целосно покриени, на екранот заштитник може само опфатени на рамна површина на мобилен телефон, ве молиме љубезно ве молиме да знаете пред да го порачаат.

2.5 D 9h закалено стъкло екран протектор за IPhone X 8 7 Plus Plus 6s Sam S7 S8 Edge S6 Забележка 5 200 бр. на дребно с опаковка

15 Всички отзиви
118.38-0 % 118.00

2.5 D 9 H Калено Стакло Екран Заштитник за i Phone X 8 8 плус 7 плус 6s плус Сем s8 s7 s7 работ s6 s5 забелешка 5 100pcs вклучуваат продажба на мало пакет200pcs пред калено стакло со заштитник на мало пакетВе молиме имајте на ум : There are 32 видови на мало хартија пакет за вас да се избере,ве молиме одберете го оној што треба засвири слика и напишете во вашата нарачка,или ние ќе го испрати по случаен избор,и поради тоа што е стакло,лесно да се скрши во транзит,па ние не ќе пак тоа за вас,ве молиме пак со себе,ви благодариме за разбирањето !Карактеристики : • висок квалитет на калено стакло екран заштитник за мобилни телефони.•Подобрување на постојните недостаток на LCD Заштита Филм.•Светлина Пенетрација 96.7% (Споредба : Очила 92%, Општа заштитна фолија 80%).•Ултра Тенок Дебелина.•Површината на калено стакло има цврстина на 9 H и 0.26 мм дебел, четири пати посилно од редовниот екран заштитник филм...

Samsung Samsung Galaxy Xcover 3 / G388f защитно фолио за екрана 2 елемента от закалено стъкло за Samsung X Cover 3 Xcover3 Xcover 3 стъкло

8 Всички отзиви
3.82-21 % 3.00

___________________________________________ КУПУВАЧОТ ЧИТАЊЕ : Нашата посветеност 's транзит време да пристигне во рок од 60 дена Ве молиме не го отворите логистика спор пред крајот на посветеност транспорт време, ви благодарам многу за вашиот разбере ве Молиме внимателно да ги проверите вашите примачот информациите за да се обезбеди дека информациите се целосни и детали___________________________________________2 ПАРЧИЊА Калено Стакло За coque Samsung galaxy Xcover 3 / G388f Екран Заштитник Филм за samsung x покрие 3 Xcover3 Xcover 3 стаклоКАЛЕНО СТАКЛО ЗА SAMSUNG GALAXY Xcover 3 / G388f .'

SKSK 360 завой Универсален автомобилен козирка телефон планина клип на притежателя поставка за монтиране на стена за Samsung IPhone 7 8 GPS PDA MP4 камера DVR

10 Всички отзиви
12.78-22 % 10.00

Тоа ви овозможува да зборувате & вози безбедно во вас со автомобил Прилагодливи поддршка нозе задржи копчиња и пристаништа слободни...

Nillkin Quick Charge 3.0 Phone USB Charger 3A Fast Charger EU Travel Quick Charger USB Wall Phone Charger за IPhone за Xiaomi

9 Всички отзиви
28.21-15 % 24.00

Nillkin КК 3.0 Телефон USB Брз Полнач 3А Брз Полнач ЕУ Патување Полначот и USB Ѕид Телефонскиот Полнач за i Phone / за Samsung / за Xiaomi анти lisp мало пакет бесплатен превозот

2 елемента 2.5 D 0.25 мм 9H закалено стъкло протектор на екрана защитно фолио за Wiko Sunset Sunset 2 безплатни инструменти

14 Всички отзиви
4.40-9 % 4.00

2 ПАРЧИЊА 2.5 D 0.25 mm 9 H Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија За Wiko Зајдисонце 2 За Слободни АлаткиОпис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна...

Закалено стъкло за Asus Zenfone 5Z / 5 Z / ZE620KL ZS620KL Screen Protector 9H закалена Guard защитно фолио

12 Всички отзиви
BGN 2.86

Висок Квалитет 9 H 2.5 D HD Калено Стакло Филм Екран ЗаштитникКарактеристики : 1.Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

QiAN SiMAi Universal USB Travel Battery Wall Charger за Prestigio PSP3403 PAP4055 PAP5300 Wiko Goa 5030 Cink Slim Fly BL8002

12 Всички отзиви
BGN 10.37

Qi AN Si MAi USB Универзална Патување Батеријата Ѕид апарат за полнење За на Prestigio PSP3403 PAP4055 PAP5300 Wiko П 5030 Cink Тенок Летаат BL8002 2.Излез : 4.35 V / 600m A 3.USB излез : 5.2 V / 1000m A 4.Големина : 107*61*26mm Карактеристики : 1.100% Бренд ( YIBOYUAN ) нов и висок квалитет...

2 елемента за Doogee Y100Plus Ultra Clear Nano взрывозащищенная защитно фолио за екрана Doogee Valencia 2 Y100 Plus 5.5 инча

7 Всички отзиви
3.18-6 % 3.00

За Нано Експлозијадоказ филм, тоа е мека филм,но тоа не е нормален филм тоа се нарекува нанообложена експлозијадоказ филм...

WST Original Power Bank 10000mAh Dual USB Ultra High Capacity преносими зарядни батерии външно зарядно устройство за мобилен телефон

5 Всички отзиви
46.38-25 % 35.00

КАРАКТЕРИСТИКИ НА МОЌ БАНКА : 1 Топла нови производи за Моќ банка за Најдобар Дизајн за samsung / за i Phone, со полн капацитет 10000m Ah2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.