Filter By

Categories

таван, осветителни тела и вентилатори

таван, осветителни тела и вентилатори

Показано1-37 из 413стоки

Показано1-37 из 413стоки

Тифани Класическа Трапезария Окачен Лампа Ретро Американски Кънтри Балкон Окачен Лампа, Кафе Бар, Магазини Висящи Лампи

14 Всички отзиви
BGN 126.61

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани Pendant светилка Димензии : Дијаметар 12cm, Висина 85cm (4.7"x 33.5") Должина на Кабелот : 60cm, прилагодливи Извор на Светлина : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110130 V, 220240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји) Материјал : Железо,Стакло Пакет се вклучени : 1*Pendent Светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

2017 Златна кристален полилей модерен кристални полилеи, осветителни тела домашно осветление хотел клуб златни висящи лампи AC90V-260V

11 Всички отзиви
1918.40-5 % 1822.00

Оваа светлина, може да работат во 90 V260 V Оригиналниот светилка е 220 V Можете да ја промените светилки со себеси, ако е потребно...

Free Shippipng 10W/15W/20W Highquality COB Led Таван Down Lihgt Warm Cold White Led Recesse Down Lamp AC85-265V

15 Всички отзиви
576.00-35 % 374.00

Име на производ : КОЧАН Led одредување на светлинатамоќност : 10 W / 15 W / 20 WИзвор на светлина : Epistar Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА ЧиповиЕмитуваат боја : топло бела / ладно бела / Чиста белаТемпература на бојата : 27003200 K (Топло Бела) ;45005000 K (Чиста Бела); 60006800 K(ладно бела)Прозрачна : 90100lm / wВлезен напон : 85265 V AC 50 / 60 HzШколка материјал : АлуминиумГолемина : D90mm*65mm (10 W) / D110*80mm(15 W) / D138*96mm(20 W)Дупка се намали големина : 75mm(10 W) / 95mm(15 W) / 120mm(20 W)Гаранција : 2 годиниСертификација : CE & Ro HSПакетот вклучува : 1pcs led вградна светилка со 1pcs led драјверКарактеристики : 1.Висока осветленост увоз LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење2.DC возачот,не strobe,не UV и IR зрачење3.Дизајн за лесна,лесно да го инсталирате4.Алуминиумско куќиште,одлична термичка дизајнПримена : Се применуваат за места : Дома декорација,Хотели,трговски центри,накит продавници,бренд синџир продавница,КТВ,Бар.LED драјвер(LED напојување) : LED драјвер е создаден и дизајниран од страна на Искусен инженер група со користење на висок квалитет на електронски компоненти...

M най-новият кът за Кристална окачен лампа правоъгълен модел издълбани L65*W23cm 8*2W метален акрилни лампа за спални

6 Всички отзиви
568.00-16 % 477.00

По Гледањето На Овој Објект, Луѓето На Крајот Го Купи : Answer : ___________________________ Note : L65x W23x H28cm таванот светилка : високомоќ + LED чипови 8*2 W тежина од 3,5 kg Совети : 1.Материјал : метал и acylic2 База тип : (led чипови) ќе бидат испратени со светлина, крушка е кревка, па тоа нема да биде компензирана ако се оштетат на транспорт.3 Packing : производот од пакување (пена + highпет жолти kraft хартија ) пакување, транспорт безбедност4.Инсталација : Кога ќе се инсталира овој светлина инсталација, ве молиме прочитајте ги инструкциите, и во строга согласност со инструкциите на инсталација чекори за да се избегне непотребно оштетување на најдобар професионален електричар за инсталирање, светилки скапоцености, ве молиме ги споделите со семејството да го придружува инсталација5.Применливи Предмет : скалила, дневна соба, дуплекс згради, вили и слично.Производ ФотоИзвестување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

Ново горещо надувательство модерен и луксозен Crystal LED тавана лампа, Лампа, антре осветление за кухня фоайето CL123

6 Всички отзиви
95.98-5 % 91.00

Spec Современиот Луксуз Кристал LED Таванот Светлина Димензии 5.9"D X 7.1"H 7.9"D X 9.1"H 9.8"D X 9.1"H 11.8 D X 9.8"H 13.8"D X 11"H 15.7"D X 15"H Материјал(s) Кристал, од не' Рѓосувачки Челик Светилка Тип LED Светилки 1 / 2 / 3 / 3 / 4 / 9 X 5 W LED светилка (Вклучени) Листата CE Реден Број CL12315 CL12320 CL12325 CL12330 CL12335 CL12340

3W 6W Led Round Down Light утопленная лампа топло / студено бял Led лампата на тавана лампа 90-240 в Led Spot Light лампи

9 Всички отзиви
135.68-6 % 128.00

3 W 6 W Круг Led Одредување на Светлината Вдлабнати Ламба Топла / Ладна Бела Led Тела Таванот Светлина 90240 V лер место светло светилкиПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

Модерна лампа модерен Crystal висящи лампи, лампа, в цилиндрическом стил, блясък E Pendentes Безплатна доставка

2 Всички отзиви
240.90-17 % 200.00

Спецификации Тип Pendant Светла Карактеристики Мини Стил, Кристално Стил Модерна / Comtemporary Предложи Соба Одговара трпезарија, Спална соба, Дневна Соба Предложи Соба Големина 510 Број на Светлата 1~2 Заврши Electroplated Сенка Боја Транспарентен Производ Димензии 18 L x 18 W x 40 H cm (7 L x 7 W x 16 H инчи) Сијалица Тип Флуоресцентни Моќност 40 W x 1 Сијалица База 1 x E27 Сијалица Вклучени или Не Сијалица вклучени Синџир Прилагодливи или Не Синџир Прилагодливи Ширина / Дијаметар од 020cm Висина 2050cm Нето Тежина(kg) 1.2LED Предавање Модерен Минималистички 1 Светлината Pendant Светла Светилка Во Редеа Шема Бесплатен Превозот САД$ 100.56 / парчеСтакло Lumiled Сијалица Лофт Гроздобер Pendant Светла Светилка Со 1 Светлината Бесплатен Превозот САД$ 100.56 / парчеМини Бело Школка Luminaire Предавање LED Модерна Pendant Светлина Светилка (Хром Финиш) Бесплатен Превозот САД$ 100.56 / парчеСтарата Фабрика Стил Процес Lumiled Сијалица Лофт Гроздобер Pendant Светла Светилка Со 1 Светлината Бесплатен Превозот САД$ 90.56 / парчеLuminaire LED Хром Финиш Модерна Кристал Pendant Светилка Светла,Светлината Lustres e Pendentes,Сјај De Cristal Бесплатен Превозот САД$ 100.56 / парче60 W Lumiled Сијалица Лофт Модерна Pendant Светлина Светилка со Стакло Сенка Бесплатен Превозот САД$ 100.56 / парчеLuminaire LED Модерна Pendant Светла Светла За Дома трпезарија Светлина Бесплатен Превозот САД$ 60.56 / парчеLuminaire Сјај De Cristal 20 W Модерна Кристал Pendant Светлина Светилка во Кристално Флорални Форма(Г4 Сијалица База) Бесплатен Превозот САД$ 80.56 / парчеПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

10 бр./лот 3x1w квадратен Led тавана лампа, алуминий-вградени Led панел лампа за дома спални

10 Всички отзиви
1216.00-6 % 1143.00

3 W 6 W 10 PCS Плоштадот LED Таванот Светлина Вдлабнати led панел светилки Дома спалната соба led осветлување топло / coldwhite бесплатен превозот3*1 W 3 W 280~300 LM Големина D91*L41 MM се Отвори дупка 72mm3*2 W 6 W 540~560 LM Големина D91*L41 MM се Отвори дупка 72mmПревозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL / ФЕДЕКС / EMS / ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат ...

5 гола голям ДНК тавана лампа с трапезария и осветление Buro за форма на ДНК светлина модерна таванна полилей хром и бял цвят

14 Всички отзиви
284.82-10 % 256.00

5 глави ДНК таванот светилка dinning соба осветлување Buro за форма ДНК светлина модерна таванот лустерот хром и бела бојаматеријал : метал+стаклоСијалица приклучок тип : E14 за големи; G4 за мали(цената не вклучува крушка,но, ние може да ви ги испрати сијалица како дар)на овој линк се однесуваат 5 големи главиЗадоволството На Клиентите : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Кристална светлина пасторални стилни висящи лампи ресторант подвесная дневна спалня перо светлина окачен лампа ZL336 Lo1024

5 Всички отзиви
BGN 220.80

Информации за производот Преглед : [Боја] : бела (како што е прикажано)[Главен материјал] : пердув + кристално[Главната технологија] : рачно ткаење[Извор на светлина] : E14[Дали постои светлина] : без извор на светлина[За] дневна соба, спална соба, студии и други внатрешни работи простор[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)answer : ___________________________ note : Нашите производи се испраќаат до другите делови на светот, ако вашата земја не е во форма на испорака, ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобрите производи за моите најмили клиентите.големина : S 50 CM E14 X3 М 55 CM E14 Х5 L 60СМ E14 X6

5 скилидки мода Бял G9 модерен ориз дизайн на тавана лампа, крушка лампа Droplight нов пристигане безплатна доставка FG864 LU1018

10 Всички отзиви
BGN 541.89

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : бела (како што е прикажано)[Главен материјал] : стакло + алуминиумски[Извор на светлина] : LED[Главната технологија] : ласерско сечење[За] : дневна соба, ресторан, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја).

Нов дизайн с кристален полилей висящи лампи, лампа, крушка за ресторанта кухня, фоайе, трапезария полилеи светлина

8 Всички отзиви
1732.58-30 % 1213.00

Купување Белешки1 Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.2...

Всички медни свещи в европейски стил кристален полилей вила двухуровневое сграда полилей хол с трапезария и лампа спалня светлина

13 Всички отзиви
828.80-12 % 729.00

Материјал : полиран метал база+оружје+lampshades+висок јасни кристали*Големина / димензија : 6 lightsДијаметар 73 см ,Висина 56 см+синџир 30 см (должина бара,висина прилагодливи)8 lightsДијаметар 85 см ,Висина 57 см+синџир 30cm(должина бара,висина прилагодливи)12 lightsДијаметар 95 см ,Висина 68 см+синџир 30cm(должина бара,висина прилагодливи)24 lightsсо Дијаметар од 120 см ,Висина на 100 cm+синџир 30cm(должина бара,висина прилагодливи)*Lightsource & сијалица носителот : E14 / E12 , 6 / 8 / 12 / 24 светилки / светла*35 W(led) или 7 W(заштеда на енергија сијалица) или 25 W( Блескаво сијалица), lightsource / светилки не се вклучениБоја : види слика за деталиНапон : 110 V 240 V (во Согласност со стандарден напон од купувачите земји)Напомена : Ако сте Шведска или руската Федерација купувачот ве молиме оставете ги вашите име и презиме, кога прави нарачка​

Американски кънтри желязо Crystal тавана лампа, за Северо-Европейския изкуство творчески ресторант вход проучване спалня хол лампи

3 Всички отзиви
BGN 478.40

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо(2) Боја : злато црна(3) Светлосен : E14 (не се вклучени)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,Превозот и време може да се разликуваголемина : D78 CM H30 CM

Съвременното художественото оформление на Led светлини и осветление стил Chihully ръчно издухано стъкло антични полилей осветление

12 Всички отзиви
BGN 1920.00

Модерна Уметност Декорација Led Светла за Осветлување и Chihully Стил Рака Разнесени Стакло Антички Лустерот ОсветлувањеГолемина : W80cm*H120cmМожете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.И големина може да се прилагоди, како и...

Дървени лампи американски стил от дърво полилей корона лампи дърво японски скандинавски корейски творчески трапезария полилей полилей

8 Всички отзиви
BGN 143.98

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Димензии : како што е прикажано во долниот десен.(2) главен материјал : дабови(3) Боја : дрво боја(4) Светилки : e27 (не се вклучени)(5) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте во транспорт земја листата, ве молиме контактирајте со нас,Превозот и време може да се разликува.

(10 бр/лот) 3 години гаранция дебелина на корпуса Bridgelux Chip 18W LED Track Light Dimmable Spot Bulb Фокус Rail за Проследяване

4 Всички отзиви
218.06-0 % 218.00

ЛЕР Песна СветлинатаОпис На Производот : 1 Спецификација : ЛЕР Песна Светлината 2 Чип бренд : Bridgelux 3 Моќност : 18 W 4...

Модерни Златни Спирала Led Висящи Лампи Метална Трапезария Led Подвесная Лампа Хол Led Окачен Лампа Висящи Осветителни Тела Осветителни Тела

11 Всички отзиви
175.84-37 % 111.00

Опис на производот : Име : Модерна Злато Спирала Led Pendant Светла Метал Трпезарија Led Pendant Светилка Дневна Соба Led Pendant Светлина Виси Светла ТелаМодел no : GLH018;Материјал : метал&алуминиум;Сијалица база : E27 * 1 блескаво / заштеда на енергија / LED светилки;Уметност : боја, се врти, burnish, обложено;Примена : студија соба, трпезарија, ресторан, бар, лофт;Тежина : 37;

Пръстен с модерна Led полилей за дневна трапезария спалня кухня Led полилей Начало Led таван полилей лампа

15 Всички отзиви
220.80-45 % 121.00

СИНА ВРЕМЕ Бела Led Лустерот Модерна За Спалната соба Дневна Соба и трпезарија LED Таванот Лустерот Осветлување Тела Poyer Led Таванот Светлата Дома Осветлување 8 / 6 / 4 грбНие сме посветени на обезбедување на високо квалитетна светилка за вас, со цел да се направи вашата шопинг лесно и среќен, ве молиме да ги прочитате условите како што е подолу.Превозот1...

Нова безплатна доставка големи полилей полилей K9 Crystal луксозни големи декорация на дома кехлибар / злато / Cognic / прозрачен кристал полилеи

9 Всички отзиви
188.80-50 % 94.00

започнетекрајот НОВ Бесплатен Превозот 6 / 8 / 10 / 15 / 18 Оружје Голема Lustres Лустерот 100% K9 Кристал Луксузни Големи злато cognic Јасно Лустерот за Домашна ДекорацијаФабрика директни продаде , 5 години gurantee!Големина на : 6 грб со Дијаметар од 58cm x Висока 68cm синџир 30cm синџир може да се прилагоди8 оружје Дијаметар 72cm x Висока 68cm синџир 30cm синџир може да се прилагоди 10 оружје Дијаметар 85cm x Висока 68cm синџир 30cm синџир може да се прилагоди15 оружје Дијаметар 85cm x Висока 75см синџир 30cm синџир може да се прилагоди18 оружје Дијаметар 94cm x Висока 80см синџир 30cm синџир може да се прилагодиАко ви треба подолго синџирот, ве молиме оставете поракаСенка Материјал : 100% K9 КристалиБројот на светлински извор : 6 / 8 / 10 / 15 / 18на лустери можат да работат со 85220 VIncandecant светилки се вклучени бесплатно бесплатно 220 VТопло совети : на лустерот не се инсталирани, кога ќе добиете ако иматепроблем во инсталирање на,ве молиме слободно контактирајте со насCognic сребро.Жолто ЗлатоТранспарентен сребро.Детали : 2 грб ѕид светилка фото6 оружје лустерот фото cognic сребро.8 оружје лустерот шампањ Злато фото10 оружје лустерот фото chanpagne Злато15 оружје фото транспарентен сребро.18 оружје фотоКомпанијата воведе : Ha Fa Осветлување фабрика Фокус на високо квалитетни LED светлата и сите видови на лустери многу години,Нашата мисија е да биде водечка навигатор на декоративни;Врз основа на висок квалитет и одлична услуга, нашата компанија ветување да се направи супериоренгаранција за нашата служба за корисници пред и по продажбата.Превозот : Нормално сите стоки ќе брод во рок од 17 дена, ако имаат акции.некои предмети не се акции што bulkhead ѕид светлина нормално брод во рамките на715days предизвика овој многу дизајни и секоја боја три боиможе да изберете .ПлаќањеНие прифаќаме Т / T,ВУ,Зачувам ,Money Gram и така натамуAftersell услугаНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време пред даостави негативни повратни информации или да се отвори расправа за Aliexpress .ние ќе се обидеме потрудиме да се направи стезадоволство.

Античен реколта клетка черен / бял таван, осветителни тела ретро таван пасаж, коридор полилей E27 Led лампа тавана лампа Лампа

4 Всички отзиви
45.12-40 % 27.00

Име : кафез гроздобер таванот светилкаГолемина : dia14.5cm,H16.5cmМатеријал : железоСветлосен извор : 1*E27 / E26 или LED сијалица(Не се Вклучени)Напон : AC90260 VПримена : дневна соба,dinning соба,спална соба,сала,хотел,кафе продавница, итн..

Nordic Industrial Wind Cement Droplight LED Vintage Pendant Light Fixtures Loft Style Желязо Hanging Lamp For Indoor Lighting

3 Всички отзиви
BGN 188.80

Спецификации Светлината Информации Тип Pendant Светла Карактеристики Сијалица Вклучени, Lumiled Стил Земја, Гроздобер Индустриски Димензии Тела Висина Види слики во големина Тела Ширина Види слики во големина Тела Должина Види слики во големина Синџир / Кабелот Должина од 120 см Синџир / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија 10 cm Сијалица Информации Број на Светилки 1 Сијалица База E26 / E27 Wattage по Сијалица Макс 60 Вати Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал Цемент Тегови Нето Тежина(kg) 1.5 кгПлаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT...

Longree Коледа Decor окачени стъклени топки полилей лампа офис висулка цветен дизайн Led тавана лампа модерен

2 Всички отзиви
BGN 2320.00

Longree Божиќ оркестарот виси стаклени топки лустерот светилка за статистика pendant шарени дизајн led таванот светилка модернаГолемина : W100cm*H120cm

Опушен-сив кристален полилей модерен хол лампа ресторант Led полилей осветление класическа свещ кристални полилеи

8 Всички отзиви
960.00-12 % 845.00

материјал : полски хром, железо+стакло+кристал светилка големина : види слика детали lampholder : E14 или E12 lampholder 18 светла diameter95*H90+chains30cm светлина surce : сијалица не се вклучуваат(pls употреба LED сијалица ,ви препорачуваме употреба 5 W или 7 W крушка ,која може да спаси повеќе енергија) Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачи'countries)

Напълно нов Китай керамична купа окачен лампа, окачена лампа керамика осветление начало трапезария и ресторант, хотел бар кафене Светлини

4 Всички отзиви
BGN 200.00

Нови Кина керамички сад Pendant Светилка Суспензија Светлина керамика осветлување дома dinning соба ресторан, хотел, кафе бар светламатеријал : керамичкинапон : 110 V240 Vсијалица приклучок тип : E27големина : види подолу сликависи должина на кабелот : 120cm (контактирајте со нас ако ви треба повеќе не виси мозок)* Оваа светилка може да се користи во сите земји во светот* Прилагодување на располагање...

Цветните висящи лампа 10 глави многоцветен силикон E27 Art висящи лампи за модерен бар ресторант трапезария дневна

7 Всички отзиви
57.60-44 % 32.00

Шарени Pendant Светилка 10 Глави Мултиобоени Силикони E27 Уметност Pendant Светла За Модерна Бар Ресторан Трпезариска Соба Дневна Соба Жица должина : 120cm(4 Раце) 150cm( 6 Оружје) 200cm(8 / 10 / 12 Оружје) Кога ќе нарачате,ве Молиме оставете порака за да ни кажете што бои дали сакате ...

Spot Light 1W/3WCOB LED Down Light Mounted инсталация плафониери 360 градуса въртящ тавана лампа AC85-265V

6 Всички отзиви
31.98-28 % 23.00

Место светло 360 Степен Ротација Таванот Светла LED Спот Одредување на Светлината AC85265 V Led Downlights Површината МонтираниИме На Производ : Таванот СветлаМоќност : 1 W / 3 WБоја : Топло Бела(3000 3500 K);Студено Бело (60006500 K)Напон : AC85265 VСветлосен Интензитет : 90100 (LM) / WЗрак Агол : 60 степениТело Материјал : АлуминиумПакет Содржина : 1 buc x Таванот светла( 1) Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да директна нарачка за купување...

Северни светлини Модерните висящи осветителни тела от арт окачване Люминер мода Led висящи лампи закрит трицветна източник на светлина Осветление

9 Всички отзиви
172.80-15 % 147.00

Нордиските Светилки Модерна Pendant Светла Уметност Суспензија Luminaire Модата Доведе Виси Светлина Затворен Трибоја Извор на Светлина за ОсветлувањеAnswer : ___________________________ Note : црвена параметри за овој производ, БРЕНД ИМЕ: LUALS ITAM ТИП : Pendant Светла СТИЛ: Модерна、 Гроздобер、На rt Деко、Современа、Европа Е СВЕТИЛКИ INCLUDAD: Не、 Да сијалица : LED Сијалицата Lumiled Сијалица、 Обична Сијалица АБАЖУР БОЈА: црна、бела、жолта、сива、 браун、Зелена、Црвено、Сина、Ретро Боја на ТЕЛОТО MATARIAL: Железо、 Алуминиум、 Стакло、 Дрво абажур : Железо、 Алуминиум、 Стакло、Дрво、 PC Производ големина: W : 25 CM / W : 30 CM МЕСТО: Салон、Студија、Господар Спална соба、Хотелска Соба SWITCH ТИП: НЕ Вклучувајте, Други、Допир за вклучување / исклучување、Далечински Управувач ЗАВРШИ: Железо, Други、Бранеа Никел、Полиран Хром、Полиран Челик НАПОН: 220v, Други、 110v240v ТЕХНИКА: Насликани 、Позлатен、Рака Плетени, Други、Обична Обоена БАЗА ТИП: E27、 Оптоварување、Др er、E14、G4、G9、 Изграденаво Светлина ИНСТАЛАЦИЈА ТИП: Кабелот Pendant、 Цевка Erec тед、Синџир Pendant, Други、М anual Diy Инсталација СЕРТИФИКАЦИЈА: CCC、CE、ROHS、FCC、УЛ АПЛИКАЦИЈА: трпезарија、Foyer、Кревет Соба, Други、СтудијаПлаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Таван На Стари Индустриални Ретро Окачен Лампа Edison Light E27 Притежателя На Желязо Ресторант Бар Денонощна Таванско Помещение Книжарница Клетка Лампа

8 Всички отзиви
BGN 40.88

Гроздобер лофт кафез дневна соба pendant светла црно железо антички индустриски висечки светилки Американски ретро затворен осветлување E27Точка Име : Ретро Pendant Светилка Материјал : Метал Светилки носителот : E27 Напон : AC 110240 V извор на Светлина : блескаво светилка, заштеда на енергија светилки, ПРЕДВОДЕНА Почитувани Пријатели, би сакал да ви кажам дека овој ѕид светилка не е сијалица вклучени , ако сакате крушка, може да се купи од нас.1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

30W 35W COB LED Track Light LED Rail Lighting Black/White Shell LED Прожектор LED проекция 2LINE 3LINE 4LINE

9 Всички отзиви
912.00-25 % 684.00

LED Железнички Осветлување 35 W КОЧАН ЛЕР Песна Светлината Црна / Бела Школка LED Таванот Светлина, LED светлото на рефлекторите LED Проекција Светилка Ѕид СветлинаМодел : 2 LINE КОЧАН LED песна осветлување Моќност : 35 W Напон : AC110 V / AC220 VAC240 V Материјал : 6063 Алуминиум Светлина Агол : 60 степени Површината боја : бела ИЛИ црна светла боја : Ладна бела (5500 K6000 K),Топло бела (2700 K3200 K) за Инсталација : rail монтажа на Опсегот : дом / комерцијални таванот рефлектори, бар светла, изложбените салони, облекаСервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн...

2 елемента бял кръг-вградени Led тавана лампа регулируема рамка MR16 лампа GU10 Cutou 65 мм Led тавана хирургична лампа осветителни тела

11 Всички отзиви
14.08-8 % 13.00

Бесплатен Превозот 2 парчиња Бел Круг Вдлабнати LED Таванот Светлина Прилагодливи Рамка MR16 GU10 Сијалица Cutou 65 MM LED Таванот Место Светло за Осветлување Тела Кол.50mm MR16 / GU10 / GU5.3 led светлото на рефлекторите светилки / Халоген Сијалица Домување Алуминиум Мраз Бела Нема Прилагодливи во поздравниотдоказ за монтажа, исто така, погодна за влажни простории не е погоден за вдлабнати за бања или Duschenbereich...

IWHD K9 Crystal Tricolor Dimming Plafon LED плафониери модерни плафониери за хола Luminarias Para Teto

3 Всички отзиви
BGN 1360.00

Спецификации Светлината Информации Тип Таванот Светлина Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Земја, модерен Димензии Тела Висина 18cm Тела Ширина 50cm Тела 50cm Должина на Синџирот / Кабелот Должина на Синџирот / Кабелот Прилагодливи или Не Синџир / Кабелот Прилагодливи Крошна / Backplate Димензија Сијалица Информации Број на Светилки 1015 Сијалица База оптоварување Wattage по Сијалица Max5 W Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Материјалните Тела Материјал кристал / Нерѓосувачки Челик Тегови Нето Тежина(kg) 10kg60 CM / 80см / 100cm / 120cm

Модерна Хромирана Метална Хол Led Плафониери Тъканни Нюанси Трапезария Led Таванна Лампа Хол Плафониери

15 Всички отзиви
447.84-38 % 278.00

Опис на производот : Име : Модерна Хром Метал Дневна Соба Led Таванот Светла Ткаенина Нијанси Трпезарија Led Таванот Светилка Дневна Соба Таванот Светлина Тела ;Модел no : GLNPL048;Материјал : Метал, Ткаенина;Сијалица база : E14 блескаво / заштеда на енергија / LED сијалица;Уметност : тоа спин, заварување, полски, боја, burnish;Примена : дневна соба, спална соба, ресторан, кафе куќа, бар;Големина : 8 светла L sizeL98cm, W98cm, H40cm; 8 светла M sizeL78cm, W78cm, H40cm6 lightsL114cm, W39cm, H72cm; 4 светла L sizeL79cm, W39cm, H72cm;4 светла S sizeL66cm, W66cm, H40cm.Тежина : 614kg;

Chihully стъклен полилей за хола арт деко Led лампи модерен ръчно бластване стъклен полилей

5 Всички отзиви
BGN 1200.00

Chihully Стакло Лустерот за Дневна Соба Арт Деко LED Светилки Модерна Рака Разнесени Стакло ЛустеротГолемина : W60cm*H70cmМожете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.И големина може да се прилагоди, како и...

Vintage Retro Creative Loft Собственоръчно Colorful Crystal Glass Led E27 окачен лампа за хранене, бар ресторант 80-265 в 2061

15 Всички отзиви
105.44-0 % 105.00

описДобредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматеви r парцела успешно.2...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.