Filter By

Categories

очила и аксесоари

очила и аксесоари

Показано1-37 из 402стоки

Показано1-37 из 402стоки

Високо качество на 1.56 показател на пречупване прозрачни лещи на очите оптични очила персонализирате късогледство рецепта лещи

12 Всички отзиви
BGN 32.00

Функција : Количина : 1 / пар(2 ПАРЧИЊА)Индекс : 1.56Стил : AsphericalПол : Жените',Мажи, ДецаМатеријал : CR39 Смола.Ултратенок, Тврд, Отпорен на Облоги, АнтиРефлективен Облоги.леќи се со антирефлективен, UV Заштита, Супер Светло, Aspheric, Висока Јасно!Внимание : (леќа степен опсег : Сфера е од 0.00 ~ 12.00, Цилиндар е од 0.50 ~ 2.00, ако силата на вашиот рецепт е надвор од опсегот,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот и можеби ќе треба да се плати за разликата во цената на $20.00 по пар, како на леќи треба посебно прилагодување)Вие едноставно можете да ни испратите порака како што е подолу кога ќе го постави цел : Право (OD) : Сфера______ Cyl______ Оска______Лево (OS) : Сфера______ Cyl______ Оска______PD : ______mmона што е PD?Го препорачувам на ветер :

HEJIE Fashion Women Rimless Против Blue Лъчи очила за четене твърди рамка покритие на обектива диоптър +1.0~ + 4.0 BD-PURPL

11 Всички отзиви
BGN 15.98

HEJIE Мода Мажи Жени Rimless Анти Сини Зраци Читање Очила УлтраВисока светлина Јасно Слој Анти Нула АнтиОтсјај Леќа Диоптрија +1.0~+4.0 BDВИОЛЕТОВА​Виолетова

Hotsales 9919 високо качество UV400 поляризирани пилот стил мини открит пътуване слънчеви очила за мъже

12 Всички отзиви
BGN 22.40

Атрибути1.Нерѓосувачки челик очила рамка cobined против пролизгување ацетат совети,со TAC поларизирани леќи.2.4 степен свиткување рамка, Тоа е polit RB стил 3.ANSI Z87.12003&CE EN166 4.Антипрескокнете и висока брзина влијание.На очила за сонце ќе бидат спакувани во полутранспарентно PC box, со микроткиво ткаенина за чистење.571413549 mmПоларизирани леќи на камерата : Пакување случај :

Vintage Full Rim Metal Eyeglasses Frames Rx Able Man Women Glasses Очила

7 Всички отзиви
36.78-21 % 29.00

Гроздобер Целосна Rim Очила Метални Рамки Rx во можност човекот жените Очила ОчилаСосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метални ЛегуриБоја : Црна / БакарСостојба : нова големина на Леќа : 48mm Мост : 21mm Храмот : 145mmВертикална : 33mm Рамка W idth : 136mmПред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.ЦрнаБакарЗа насНие сме биле продажба на АЛИЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина...

класическа рамка с огледални слънчеви очила за жени брандираната обувки сиамски слънчеви очила за очите

10 Всички отзиви
14.37-51 % 7.00

1) Мы принимаем различные виды оплаты выше, являются основной способ оплаты, вы можете посмотреть 2) Aliepxress будет проверять ваш платеж в течение 24 часов...

Поляризирани Очила За Нощно Виждане Жълти Слънчеви Очила За Шофиране На Мъже, Жени Марката Дизайнерски Очила Очила Oculos 2018 WarBLade

15 Всички отзиви
15.97-37 % 10.00

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Ретро слънчеви очила класически оптични рамки супер тънък ултра леки рамки за очила за четене, късогледство компютър анти-син

5 Всички отзиви
6.38-22 % 5.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

3042 високо качество UV400 поляризирани уникален стил открит наклон цвят 2018 модни слънчеви очила за жени

10 Всички отзиви
BGN 25.60

Атрибути1.Поликарбонат ацетат очила рамка,со TAC поларизирани леќи.2 6 степен свиткување рамка, Тоа е пеперутка стил 3.ANSI Z87.12003&CE EN166 4.висока брзина влијание.На очила за сонце ќе бидат спакувани во полутранспарентно PC box, со микроткиво ткаенина за чистење...

BOBO BIRD Natural Ръчно изработени от Бамбук слънчеви очила ретро поляризирани огледално покритие лещи за очила Gafas De Sol

2 Всички отзиви
52.78-32 % 36.00

Не грижете се дека големината не ќе одговара на вашето лице, затоа што нозете се виткаат во одреден степен.ОпределувањеГолемина : возрасни големинаPolarizerЖени МажиОна што е во кутијата1 x 1 дрво подарок кутија1 x 1 пп торба1 x 1 ткаенина торба1 x 1 очила за сонце​ Забелешка : Ако испратени од САД и руската магацин , Дрвена кутија ќе се испрати по случаен избор.Капка s колкот и wholesalesКапка брод и кој lesales и двете сме lcomed.За капка брод, ние би можеле да се испрати директно до вашиот клиент како вашето барање.За wholesales, ние може да го понуди на попуст и бесплатна изразат испорака во рок од 47 работни дена.Како да ги пратите на пакетМожете да ги пратите вашите пакет со следење на број преку оваа вебстраница : http : / / www.17track.net / enДали има некој ЦаринаОбично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

История на луксозни слънчеви очила мъжете марка дизайнер е по-голяма рамка квадратни слънчеви очила на супер звезда женски мъжки огледалото очила Oculos Amarelo

10 Всички отзиви
BGN 17.98

ПРИКАЗНА Луксузни очила за сонце Мажите Бренд Дизајнер Голема Рамка Плоштадот Сонце Очила Супер Ѕвезда Женски Машки Огледало Наочари oculos amarelo

Ablibi мъжки бамбукови дървени слънчеви очила стари дървени занаяти женски сиви поляризирани слънчеви очила за жени очила в дървена кутия

12 Всички отзиви
55.98-45 % 31.00

дрвената рамкаПоларизиранаРачно изработени ДРВЕНИ очила за сонце Секој пар на очила за сонце е уникатен и направени од круша дрво ламинатни со природен восок слој...

Дамска Мода На Червени Луксозни Очила За Четене Ретро Без Рамки +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300

6 Всички отзиви
46.38-20 % 37.00

Жените Мода Црвено Луксузни Читање Очила Ретро Rimless +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Меморија ТитаниумБоја : ЦрвенаСостојба : нова големина на Леќа : 55мм Мост : 18mm Храмот : 137mmВертикална : 30мм Рамка W idth : 136mmПред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.За насНие сме биле продажба на АЛИЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина...

Небьющаяся гъвкава, безопасна късогледство оптични очила рамка за очила детски TR90 рамка рамки за очила за деца младенческих момичета 8819

8 Всички отзиви
12.61-29 % 9.00

1 Супер Светло TR90 МатеријалTR90 (Пластични титаниум )е вид на полимерни материјали со меморија, може да го намали притисокот за вашите деца е носот мост...

VWKTUUN ПУ кожен калъф за очила Златна бутон дизайн очила Слънчеви очила кутия за жени, мъже очила, аксесоари

10 Всички отзиви
7.97-12 % 7.00

ПЛАЌАЊЕ ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperationsПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект...

Жените ретро секси очила рамка мода Котешко око прозрачни лещи дамски слънчеви очила

4 Всички отзиви
5.20-23 % 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Заштитат очите од песок, ветер Стилски очила за надворешна активност, удобно да носат мала тежина и голема сила отпорност Добро за вашите пријатели или да си Спецификација : Тип : Наочари Одговара За : Унисекс Материјал : Метал & PC Големина : Вкупна ширина : 130mm Леќа Ширина : 51mm Рамка висина : 45mm Мост : 15mm Нога должина : 130mm Достапни бои : Црна,Сина,Hawksbill,Стакло,Розова,Хинап Црвена,Транспарентна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

1бр слънчеви очила и чанта очила мека кърпа прах водоустойчив филтър чанта за носене нов пристигане

11 Всички отзиви
1.41-29 % 1.00

Опис : Очила за сонце Очила со Мека Крпа Прашина Торбичка торбичката за Новиот Само фрли вашиот нов очила во торба и тие ќе бидат заштитени од нечистотија и масло исто така може да се чисти вашиот леќи со оваа супер мек материјал, тоа не ќе нула вашиот леќи Одлична за употреба како mp3 плеер или мобилен телефон случај, како и На лесен начин да ги заштити вашите очила Големина : 17 x 9cm Боја : Ние ќе го испрати случајно се однесуваат на нашите акции, се надевам, ќе може да се разбере Количина : 1 buc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

EAGWOO Pure Titanium Eyeglasses мъже без рамки предписани очила за четене късогледство очила с големи широки очила без рамки Очила 2052

5 Всички отзиви
BGN 111.98

ПРЕДМЕТ : ВКЛУЧУВААТ ТИТАНИУМ РАМКА + РЕЦЕПТ ЛЕЌИЛЕЌИ НА КАМЕРАТА : 1.61 ИЛИ 1.67 Г8 СУПЕР ЦВРСТИНА ОПТИЧКА ЛЕЌА, РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ КРИСТАЛ СЕЧЕЊЕ ТЕХНИКА, ВИСОК СТЕПЕН НА ПРЕНОС,ЛУКСУЗНИ ЧУВСТВОПодолу леќи за оптички : 1 / Рамка+1.61 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)2 / Рамка+1.67 Индекс леќи=пар (леќи за боја како реклама)3 / Рамка+1.61 Индекс Прогресивна леќи=пар( леќи за боја како реклама)4 / Рамка+1.61 Индекс Photochromic леќи=пар(Леќи по себе е ЈАСНО боја, која ќе транзит на СИВА или КАФЕАВА боја кога, итн.)Подолу Леќи За Боја За Вашата Изберете : Нашата продавница агли :

Нов Горещ Дизайн На Очила За Нощно Виждане Поляризирани Слънчеви Очила Шофьорски Очила

12 Всички отзиви
6.06-17 % 5.00

100% сосема нов и висок квалитет Видливи перспектива го оценувате : 90% Квалитет : со висок квалитет Стил : Класичен Мода очила за сонце Сила : Силна Спецификации : Мажите Дали поларизирана : Е поларизирани очила за АнтиУВ ниво : UV400 100% UV заштита на Леќите Материјал : поларизирани леќи Рамка Материјал : Алуминиум во Огледало нозе Материјал : Авион алуминиумлегура на магнезиум Погодни места : Возење, риболов, секојдневни секојдневен Ширина на челото рамка (за) : 14.5 cm Висина на челото рамка (за) : 3.9 cm Леќа Ширина (за) : 6.5 см Нога Должина (за) : 13.6 cm Боја : Како на сликите покажуваат Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Триъгълник Сгъваем Калъф За Очила Карикатура На Животните Очила Слънчеви Очила Кутия За Съхранение

15 Всички отзиви
4.48-11 % 4.00

Карактеристики : Безбедно, Нетоксични, издржливи и долготрајни материјал Стилски и функционален дизајн кој овозможува случај да пропадне за лесни за складирање...

Унисекс Сгъваеми Очила За Четене Сгънати Висящи +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4.0 F05

14 Всички отзиви
BGN 2.99

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Рамка Материјал : Пластични Леќи Материјал : Смола Боја : Црна / Црвена Сила : +1.00 / +1.50 / +2.00 / +2.50 / +3.00 / +3.50 / 4.00 Мал волумен, мала тежина, лесен за носење, во џебот или чантата, многу преносни, важат за мажите и жените на сите соодветни на старите лица...

Agstum Безплатна доставка полумесец мъже жени увийте около врата сгъваеми очила очила за четене очилата

15 Всички отзиви
37.65-36 % 24.00

Материјал : Метални+ПластикаМодел : 889Пол : УНИСЕКСБоја : 1colorsСостојба : НоваГолемина : 47mm / 1.58 инченМост : 21mm / 0.83 инченХрамот : 130mm / 5.12 инченВисина : 24mm / 0.94 инченШирина : 134mm / 5.28 инченAGSTUM Обезбеди квалитетот и ексфабрика цена читање очила и услуги на клиентитеРамката за повеќето удобно се вклопуваат достапна денес во прилог на сигурен издржливостГолема модна половина месечината читање очила дизајнКАРАКТЕРИСТИКИ И ПРИДОБИВКИВрвен квалитет на рамкаАкрилни Леќа и Optically точниДали сте во потрага за читање очила за канцеларијата или дома...

2018 Нов прием на бамбукови слънчеви очила на Жените и мъжете мода популярни унисекс слънчеви очила ретро класически очила очила с UV 400 защита

8 Всички отзиви
25.26-45 % 14.00

Љубезно Внимание на сите купувачи:1,Pls остатокот увери дека сите слики во вид на снимање, Како снимањето светлина, агол ибоја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики!2, Откако ќе се направи нарачката и да добијат очила за сонце, Пред донесувањето на повратни информации,ако имате било какви прашања во врска со квалитетот, pls не hesitste да не контактирате директно, ниеќе одговор ПОБРЗО.3, Вашиот љубезно позитивни повратни информации ќе го промовира ни понуди подобра услуга за у.

Моден дизайнер, ръчно изработени старинни Polit през цялата Кристал планински кристал, луксозни дамски слънчеви очила плажно парти дамски слънчеви очила Oculos

15 Всички отзиви
30.98-48 % 16.00

Модниот Дизајнер на рачно изработени Гроздобер Polit &Круг Sungalsses Кристал&Кристал Луксузни дами очила за сонце, Плажа&Партија Жени

Kachawoo във формата на сърце слънчеви очила жени Vintage мода червен, бежов голям котешко око Слънчеви очила, аксесоари за дамите 2018 лято

15 Всички отзиви
7.97-25 % 6.00

Kachawoo срце облик на очила за сонце жените гроздобер мода црвено беж голема мачка очи сонце очила додатоци за дами 2018 лето.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.