• Новинка
304 неръждаема стомана T6 дължина на винта 400 мм Олово 1 мм, 2 мм и 4 мм, 6 мм, 12 мм трапециевидный вал, винт 1 бр.

304 неръждаема стомана T6 дължина на винта 400 мм Олово 1 мм, 2 мм и 4 мм, 6 мм, 12 мм трапециевидный вал, винт 1 бр.

резултат:
BGN 2.77

Брой продукти
Налично


Тип : T6 завртка
Дијаметар : 6mm
Завртка материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Теренот : 1mm Доведе : 1mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 1mm)
Теренот : 1mm Доведе : 2mm (двојно-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)
Теренот : 1mm Доведе : 4mm (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)
Теренот : 1mm Доведе : 6mm (шест-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 6mm)
Теренот : 2mm Доведе : 12mm (шест-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 12mm)
Должина : 400mm
Пакет содржина : 1pcs T6 400mm
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,
конкретна причина, се врати на својата цел ID

Подробности

Размер:
lead 1mm, lead 2mm, lead 4mm, lead 6mm, lead 12mm
Кораби От:
Китай
Номер На Модела:
T6
търговска марка:
връзка CNC
Тип Елемент:
Ръководил Винт

Избор на купувачи

SWMKAER 120/220 в 1000 Вата, Силиконов нагревател с отопляем легло 400x400mm за Creality CR-10 S4 3D принтер, Силиконов нагревател Pad легло с дупки

164.80 -5 % BGN 157.00

Големина : 400mm x 400mm ( прибл 15.75" x 15.75")Моќност : 1000 WДодатоци : 1meter моќ кабел(бела)Површината планината NTC 100 K 3950 thermistor + 1m продолжување жица(црвено)3 M лепило поддршка4 претходна направени завртка дупки, како за цртањеКоличина : 1 компјутер

Междуселищни 3D принтер V6 J-head Hotend с вентилатор 3010 за 1.75 / 3.0 mm Bowden Extrude 0.4 дюза + Вулкан комплект

19.60 -13 % BGN 17.00

Име Bowden V6 Jраководител Состојба 100% Сосема Нов Грејач 12 V 40 W Thermister 100 K NTC Грло Без PTFE,Сите метални Млазницата големина 0.4 mmПакет листата : Целосен Сет на E3 D V6(0.4 mm)+ 5x Вулкан Млазницата (0.4 / 0.6 / 0.8 / 1.0 / 1.2 мм)+ 1x Вулкан Греење БлокПодобрување на вашата прецизност печатење

10 бр. / компл. метални детайли 3D принтер Mini Dual V Slot Wheel Kit-висок допуск за точен профил на V-образен капак на гнездо за аксесоари за 3D-принтери C26

13.66 -5 % BGN 13.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Dual V тркала се поединечно бланширан за висока прецизност и tolerances...

Принтер дрехи 3D размера на принтера & A4 фланелки цифров св DTG

BGN 2320.00

Директно на облека печатач е изработен како домашна печатење на слики Flatbed печатач машина со L800 мотор, директно на облека печатач е А4 големина и 6 боја модел или 4 боја на мастило + 2white мастило , добар избор за влез на ниво на клиентите и специјални печатење бара со мали димензии и ниска цена.Сликите за машина референца : Апликацијата во полето : ...

мост тип не може да се отвори пластмасова писта съпротива 10mmx30mm с концевыми конектори L 1000mm гравиране машина кабел за смилане на струг с ЦПУ 1бр

BGN 3.12

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Тип : не можам Да отворам вид синџирМатеријал : Пластични PA66Должина : 1000mm (со 2 поврзете го завршува)Внатрешен дијаметар : 10mmx30mmПакет содржина : 1pcs 10x30 1000mm должина не може да отворен тип синџирПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

2x E3D V6 изолация сини силиконови чорапи с топъл блок за E3D V6 PT100 Hotend топло покритие Reprap 3D части на принтера

7.34 -5 % BGN 7.00

2 X E3 D V6 3 D Печатач Изолација Сина Силикони Чорапи Загрева Блок За E3 D V6 PT100 Hotend Топло Одржување на Маска Reprap 3 D Печатач Делови си уште се грижите за V6 Блок стане валкани и изгорена на површината по користење на еден период на време? Но, сега на оваа чорапи ќе ги реши вашите ова се грижите целосно...

3D принтер винтове T5 винт диаметър 5 мм, дължина от 200 мм Олово 1 мм, 2 мм и 4 мм 304 неръждаема стомана трапециевидный винт 1бр

BGN 1.28

Тип : T5 заврткаЗавртка материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикДијаметар : 5mmТеренот : 1mm Доведе : 1mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 1mm)Теренот : 1mm Доведе : 2mm (двојно глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)Теренот : 1mm Доведе : 4mm (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)Должина : 200mmПакет содржина : 1pcs T5 завртка должина 200mmПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

10шт GT2 назъбен ремък периметър 200/400/610 мм ширина 6 мм зъби затворен контур 2gt каишка за

10.40 -4 % BGN 10.00

Тип : Затворенијамка timiing појасБрој на модел : 200 / 400 / 610mm2 GT6GT2 теренот : 2mmШирина : 6mmМатеријал : ГумаКружен лак Заб Профил Заб Просторот е Мал, Погодна за Права Линија Возење.2 GT Систем е Продолжување на HTD Систем Со Поголемо Оптоварување Капацитет на носивост.

3D принтер каишка затворен контур гума 2gt туристи времето колан 120 дължина 240 мм, ширина 9 мм 240-2GT-9 1бр

BGN 0.50

Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 2402 GT9Теренот : 2mmПојас за висина : 1.52 mmЗабот висина : 0.76 mmЗабите количина : 120Ширина : 9mmМатеријал : Neoprene гума со fiberglass coreПакет содржина : 1pcs појасПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Цифров икономична печатна машина тениски веднага към принтера размер А4 тениска

2320.00 -5 % BGN 2204.00

Вовед : Директно на облека печатач е изработен како домашна печатење на слики Flatbed печатач машина со L800 моторот.Директно на облека печатач е А4 големина и 6 боја модел или 4 боја на мастило + 2white мастило , добар избор за влез на ниво на клиентите и специјални печатење бара со мали димензии и ниска цена.Директно на облека печатач е комплимент за печатење на екран производство и топлина за пренос на индустрии како што може да направи некои работи кои се многу скапи или не е можно со традиционалните печатење.Пакувањето вклучува : ◆Еден сет машина.◆Еден сет празни континуирано мастило снабдување систем .◆CD ( Вклучени се и на англиски јазик прирачник , возачот).◆моќ кабел ,USB кабел ,Посебно syring.◆Еден RIP софтвер со dongle за т риза печатење .Карактеристики : ◆Outlook на flatbed печатач со прашина слободни дизајн...

Гореща продажба на 2 или 5 метра височина 2 м GT2-6 мм открит назъбен ремък широчина 6 мм GT2 каишка за 3D-принтери части на екструдер за Createbot Makerbot RepRap

2.48 -19 % BGN 2.00

Топла продажба 2 или 5meter GT26mm отвори времето појас ширина 6mm GT2 појас За Reprap 3 D Печатач деловиСпецификации : Времето појас материјал : Гума Времето појас ширина : 6mm Карактеристики : Одговара за Reprap, Mendel Max,3 D Принтер, Тоа им Дава Подобра Мазност и Cccuracy на Позиционирање Кружен лак Заб Профил Заб Просторот е Мал, Погодна за Права Линија Возење во Споредба со T2.5 или MXL времето макара, на GT2 макара заб профил е антиbacklash2 или 5 Метри појас (за вашиот избор)

3D принтер винтове T5 винт диаметър 5 мм, дължина 500 мм 1 мм, 2 мм и 4 мм 304 неръждаема стомана трапециевидный винт 1 бр.

BGN 3.20

Тип : T5 заврткаЗавртка материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикДијаметар : 5mmТеренот : 1mm Доведе : 1mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 1mm)Теренот : 1mm Доведе : 2mm (двојно глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)Теренот : 1mm Доведе : 4mm (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)Должина : 500mmПакет содржина : 1pcs T5 завртка должина 500mmПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

USB plug 3d printed pen 3d дръжки низкотемпературная версия на Smart 3d Printer pen 3 d model drawing pen, за децата най-Добрите подаръци

62.21 -32 % BGN 42.00

Ние се концентрираме на 3 D Пенкала и 3 D Филамент.Посветеност стоки се 100% оригинални.Се надевам среќен шопинг !Семејство да играат заедноАлумина материјал се создаде совршена елегантен облик.Хуманизација дизајн : удобно се чувствуваат, е во согласност со човечкото тело инженеринг принцип целосно...

Силиконовата топло нагревател 220V 500W 320mmx320mm 2.27 A 3d принтер топлинна легло 1бр

BGN 31.20

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Тип : Силикони греење подлогаВодоотпорен ниво : IP65Дебелина : околу 1.5 мм 1.6 mmПроизводство толеранција : + / 10%Максимална работна температура : 150 C° ( на собна температура)Актуелни : 2.27 НаЖица : NTC 100 K 3950 и висока температура жицаПакет содржина : 1pcs 220 V 500 W 320mmx320mmПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

MK3 укрепване печка с отопляем легло гореща легло алуминиева нагревательная плоча алуминиева плоча долната топлина сам комплекти за 3D принтер

19.87 -19 % BGN 16.00

MK3 поддршка на Загреана плоча Кревет Топол Кревет Алуминиум за Греење Плоча алуминиумска плоча на дното греење diy колекции за 3 D ПечатачОпис : КарактеристикиСосема нов и висок квалитетГолемина : 22*22cmБоја : како на слИме на производ : 3 D печатач термички кревет листови,(Овој производ е различен од Обичните материјал и дебелина,со Висок Квалитет, Компанијата Сопствен Дизајн и Производство на Подот.Постојат Злато Верзија и Sandblasting Светло Сребрена Верзија)Забелешка : ве Молиме оставете порака за да ни кажете на кој тип што треба,или ќе испрати Тип за васПакет се вклучени : 1x MK2 / MK3 поддршка плоча

многофункционален мини маса, пейка менгеме пейка тренировка фреза стент BG6300 1бр

BGN 26.21

Тип : BG6300 работната масаТ solt : имам три т soltsSolt големина : 15mmx8mmx6mmX оската патување : 200mmY оска патување : 50mmРастојанието помеѓу каналите : 34mmРаботната маса големина : 310mmx90mmВисина : 80mm (вклучувајќи две работи се стега)Монтажа дупка растојание : две дупки 93mm подалеку од најблиската е на средината е 98mm,растојанието е 112mmНула вредноста handwheel ротира круг : 1.25 mm.еден решетки еднакви е 0.05 mmApple да : Мини вежба и вежба заградата серијата и други соодветни машинаПакување содржина : 1pcs BG6300 табелаПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

20 бр/лот 3 D принтер аксесоар захранващото пружина за Ultimaker Makerbot Wade екструдер никелирование 1.2 мм и 20 мм и висококачествени

2.54 -21 % BGN 2.00

20pcs / лот 3 D печатач додаток фидер пролет за Ultimaker Makerbot Вејд екструдер никел позлата 1.2 mm 20 mm врвен квалитетОпис : Дијаметар на стринг : 1.2 mm надворешен дијаметар : 7.5 mm, Внатрешен дијаметар : 5 м Висина : 20 mm Пакување вклучуваат : 20×екструдер пролет 1.2 mm

800Degree 4 мм дебелина Диаметър 200 мм, Черен Кристал кръгла плоча за изграждане на маса плоча, подмяна на стъклената плоча за коссель мини Делта 3D принтер

47.98 -10 % BGN 43.00

Опис : Оваа плоча е направена од одделение стандардна црна кристал увезени од Германија Тоа може да потрае повеќе од 800 степени...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.