• Новинка
3D принтер винтове T5 винт диаметър 5 мм, дължина 500 мм 1 мм, 2 мм и 4 мм 304 неръждаема стомана трапециевидный винт 1 бр.

3D принтер винтове T5 винт диаметър 5 мм, дължина 500 мм 1 мм, 2 мм и 4 мм 304 неръждаема стомана трапециевидный винт 1 бр.

резултат:
BGN 3.20

Брой продукти
Налично


Тип : T5 завртка
Завртка материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Дијаметар : 5mm
Теренот : 1mm Доведе : 1mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 1mm)
Теренот : 1mm Доведе : 2mm (двојно - глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)
Теренот : 1mm Доведе : 4mm (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)
Должина : 500mm
Пакет содржина : 1pcs T5 завртка должина 500mm
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,
конкретна причина, се врати на својата цел ID

Подробности

Размер:
lead 1mm, lead 2mm, lead 4mm
Кораби От:
Китай
Номер На Модела:
T5
търговска марка:
връзка CNC
Тип Елемент:
Ръководил Винт

Избор на купувачи

2017 New направи си САМ 3D Pen Drawing Pens 3D Printing Best creative gift for Kids with ABS/PLA Filament 1.75 mm Коледа Birthday gift

11.66 -6 % BGN 11.00

Приклучокот :4 видови приклучоци( ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU ), ве молиме да го изберат правото plug кога ќе го купите, ако не го разбираат, можете да контактирате со нас.Ви благодариме!Оригиналниот 3 D Пенкало Најдобри Деца DIY Подарок Графити Пенкало за 3 D Стерео Цртање Пенкало Компатибилен 1.75 mm ABS / PLA ФиламентОписи : 100% сосема нов и висок квалитетПреносни и издржлив, лесен за носење, лесни3 D Пенкало за неограничена власт цртање на 3 D објекти0.4 mm Млазницата и Користи ABS 1.75 mm ABS / PLA МатеријалЕргономски дизајн за оптимална ракувањеПрилагодливи излезна брзина, ИздржливостВо многу бои бои : филамент се менува лесно со притискање на едно копчеLED индикатор за проверка на температурата на работаЕлектрични Млазницата Интегриран И Компактен Дизајн, Лесен За Одржување И За Замена.На Тенки Пенкало Тело Одговара Раце НавикаНа Stepless Брзина На Промена Со Една РакаИнтелигенција Режим РежимиСупер Тишина ДизајнСпецификација : Боја : Сина / Портокал / Жолта / СиваТекст : AC 110 V220 VИзлез : 12 V DC 3АМлазницата Дијаметар : 0.4 mmИзлез Материјали Тип : Фузиран Таложење МоделирањеКалапи Метод : 3 D МоделирањеПечатење Област : НеограниченПосипете Брзина : ПрилагодливПечатење на Материјали : ABS 1.75 mm материјалГреење Температура : 160 250 Степен целзиусови степени (Прилагодливи)Материјал : Пластични случај маскаПриклучокот спецификација : ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AUПакетот Вклучува : 1 x 3 D печатење пен1 x 12 V 3А Адаптер1 x 3 M 3 Боја со Вжарено ( Боја по Случаен избор)1 x Упатство(Не кутија)Забелешка : ве молиме овозможи 13cm грешки на реалната димензија поради прирачник за мерење! Ви благодариме !Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ви благодариме за разбирањето!СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ИМААТ ПРИЈАТЕН ШОПИНГ!Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1, Тоа Е Оригиналниот Centechia Бренд 3 D Печатење Пенкало?Да пријател,Тоа Е 100% Оригинални Centechia 3 D Пенкало,Ако тоа Е Лажен,јас ќе 10 пати вратени вас.2, Колку години Децата Можат да го Користат овој Производ?Опремата Е Погодна За Деца Над 6 Години И Возрасни Употреба.Но ве Молиме Имајте во предвид Дека : не Допирајте Ја Млазницата Кога Тоа Е Работа.3, Што Е Warraty На овој Производ ?3 Месеци Warraty За Млазницата,1 Година Warraty За Пенкало.И Млазницата Која Може да Се Купи Од Мојата Продавница Може да се Промени, Ако Сакате.4, Дали имате било какви сертификат во вашиот 3 D печатење пенкало?Да ,нашите производи имаат CE,FCC,EN71 и ROHS сертификат .и На корисен модел за патенти иПронајдок, Патент!.5, јас Мора да го плати царинските давачки,увозните даноци,ДДВ,итн ?Царински давачки,увозни давачки и ДДВ може да се применат и не се вклучени во вашата нарачка .Но, јас може да се Обиде што е во Моја моќ Да им помогне да се избегнат Даноците Од Царинското За Вас ,Како што се Пишување На Вредноста На Производот Да биде Помалку 20 Или да Обезбеди фактурата За вас !Но, Нормално ,Тоа ќе Не треба Extral Даноци.6, Она што За Вашата услуга по продажбата?и Што Треба да направам Ако ми се Исполнат Некои Проблеми Со Производот?Ние Ќе Обезбедиме совршен ПоПродажбата на Услугата За Нашиот Клиент,Ветувањето Да им Дозволиме Да Имаат Среќен Шопинг Во Мојата Продавница!Ако ви се Исполнат Никакви Проблеми ,ве Молиме Контактирајте го Нашиот Услуги Прв, Но Donot Отвори Спорот ,и Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да ви помогне Да се Решавач Тоа За Вас.

3D принтер колан със затворен контур гумени 2gt туристи времето колан 77, дължина-154 мм ширина 6 мм 154-2GT-6 бр.

BGN 0.64

Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 1542 GT6Теренот : 2mmПојас за висина : 1.52 mmЗабот висина : 0.76 mmЗабите количина : 77Ширина : 6mmМатеријал : Neoprene гума со fiberglass coreПакет содржина : 2 парчиња појасПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

2 елемента нов 3D принтер Hot Bed MOSFET Power Expansion Board / Heat bed Power Module за Anet A8 A6 A2 Compate Black Ramps 1.4

14.37 -10 % BGN 13.00

2 парчиња Нова 3 D печатач топол кревет MOS Моќ проширување одбор / Heatbed моќ модул за Anet A8 A6 А2 Compatiable Црна*Целосно решавање на топол кревет власта е премногу голема, а на оптоварување тековната прашање *Под премисата на нормален ладење, тоа стабилна работа под I(Max)=20 A, тековната не смее да надминува 20 A додека процесот на работа *што Ако ви треба нешто поголема или еднаква на 15 A овој модул е задолжително! На пример, ако вашиот вкупната потрошувачка на струја е 240 W и имате 12 V напојување, тогаш тоа значи барем 20 A е потребно (20 X12=240 W)...

3D принтер E3D дюза Hotend V5 V6 за топла края на топлинна блок на ъпгрейди за E3D V6 HOTEND термистор може да бъде поставена на поръчката 3

15.36 -9 % BGN 14.00

Ако треба да испрати DHL / federate / EMS,ве молиме контактирајте со нас.Ние треба да разговараат за товарни со вас.Ова е со висок квалитет фино обработка на алуминиум.Тоа не е низок квалитет и евтини алуминиум...

5шт неръждаема стомана V6 гърлото Прекъснати за 1.75 мм 3 мм направления на 3D принтери част на тефлонова тръба резба дупка 4.1 mm пълно бойно част

3.12 -4 % BGN 3.00

Обрнете внимание на : имаме 5 видови на грлото;1 Близината 1.75 mm вжарено;2 Близината 3мм со вжарено;3 Близината 1.75 mm филамент со тефлон цевка;4...

20 бр. 5 м/лот GT2-6 мм открит времето колан ширина 6 мм GT2 каишка Rubbr стъклени влакна, изрязани по дължина за 3D-принтери части на едро

112.00 -17 % BGN 93.00

20pcs 5m / многу GT26mm отвори времето појас ширина 6mm GT2 појас Rubbr Fiberglass намалување на должината на 3 D печатач делови трговија на големоБоја : црнаТеренот : 2mm Ширина : 6mm Материјал : влакна reinforeced гума Пакет оглас : 20pcs 5m / многу

Geeetech 3D принтер споделя водоустойчивый индуктивен превключвател за близост за автоматично изравняване на процеса за 3D принтери

BGN 28.64

Оваа индуктивен близина прекинувачот е со цел да се подобри точноста и ефикасноста на авто израмнување на процесот на 3 D печатари...

10 бр. / компл. метални детайли 3D принтер Mini Dual V Slot Wheel Kit-висок допуск за точен профил на V-образен капак на гнездо за аксесоари за 3D-принтери C26

13.66 -5 % BGN 13.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Dual V тркала се поединечно бланширан за висока прецизност и tolerances...

3D принтер каишка затворен контур гума 2gt туристи времето колан 303 дължина 606 мм ширина 6 мм 606-2GT-6 1бр

BGN 1.12

Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 6062 GT6GT2 теренот : 2mmПојас за висина : 1.52 mmЗабот висина : 0.76 mmЗабите количина : 303Ширина : 6mmМатеријал : Neoprene гума со fiberglass coreПакет содржина : 1pcs појасПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Междуселищни 3D принтер V6 J-head Hotend с вентилатор 3010 за 1.75 / 3.0 mm Bowden Extrude 0.4 дюза + Вулкан комплект

19.60 -13 % BGN 17.00

Име Bowden V6 Jраководител Состојба 100% Сосема Нов Грејач 12 V 40 W Thermister 100 K NTC Грло Без PTFE,Сите метални Млазницата големина 0.4 mmПакет листата : Целосен Сет на E3 D V6(0.4 mm)+ 5x Вулкан Млазницата (0.4 / 0.6 / 0.8 / 1.0 / 1.2 мм)+ 1x Вулкан Греење БлокПодобрување на вашата прецизност печатење

многофункционален мини маса, пейка менгеме пейка тренировка фреза стент BG6300 1бр

BGN 26.21

Тип : BG6300 работната масаТ solt : имам три т soltsSolt големина : 15mmx8mmx6mmX оската патување : 200mmY оска патување : 50mmРастојанието помеѓу каналите : 34mmРаботната маса големина : 310mmx90mmВисина : 80mm (вклучувајќи две работи се стега)Монтажа дупка растојание : две дупки 93mm подалеку од најблиската е на средината е 98mm,растојанието е 112mmНула вредноста handwheel ротира круг : 1.25 mm.еден решетки еднакви е 0.05 mmApple да : Мини вежба и вежба заградата серијата и други соодветни машинаПакување содржина : 1pcs BG6300 табелаПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.