• Новинка
3D принтер винтове T5 винт диаметър 5 мм, дължина от 200 мм Олово 1 мм, 2 мм и 4 мм 304 неръждаема стомана трапециевидный винт 1бр

3D принтер винтове T5 винт диаметър 5 мм, дължина от 200 мм Олово 1 мм, 2 мм и 4 мм 304 неръждаема стомана трапециевидный винт 1бр

резултат:
BGN 1.28

Брой продукти
Налично


Тип : T5 завртка
Завртка материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Дијаметар : 5mm
Теренот : 1mm Доведе : 1mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 1mm)
Теренот : 1mm Доведе : 2mm (двојно - глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)
Теренот : 1mm Доведе : 4mm (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)
Должина : 200mm
Пакет содржина : 1pcs T5 завртка должина 200mm
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,
конкретна причина, се врати на својата цел ID

Подробности

Размер:
lead 1mm, lead 2mm, lead 4mm
Кораби От:
Китай
Номер На Модела:
T5
търговска марка:
връзка CNC
Тип Елемент:
железопътна линия

Избор на купувачи

мост тип не може да се отвори пластмасова 10mmx40mm плъзнете верига с концевыми конектори L 1000 мм гравиране машина кабел за рутер ЦПУ 1 бр.

BGN 5.20

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Тип : не можам Да отворам вид синџирМатеријал : Пластични PA66Должина : 1000mm (со 2 поврзете го завршува)Внатрешен дијаметар : 10mmx40mmПакет содржина : 1pcs 10x40 1000mm должина не може да отворен тип синџирПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

3D принтер каишка затворен контур гума 2gt туристи времето колан 109 дължина-218 mm ширина 9 мм 218-2GT-9 1бр

BGN 0.69

Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 2182 GT9Теренот : 2mmПојас за висина : 1.52 mmЗабот висина : 0.76 mmЗабите количина : 109Ширина : 9mmМатеријал : Neoprene гума со fiberglass coreПакет содржина : 1pcs појасПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Принтер дрехи 3D размера на принтера & A4 фланелки цифров св DTG

BGN 2320.00

Директно на облека печатач е изработен како домашна печатење на слики Flatbed печатач машина со L800 мотор, директно на облека печатач е А4 големина и 6 боја модел или 4 боја на мастило + 2white мастило , добар избор за влез на ниво на клиентите и специјални печатење бара со мали димензии и ниска цена.Сликите за машина референца : Апликацијата во полето : ...

Geeetech 3D принтер споделя водоустойчивый индуктивен превключвател за близост за автоматично изравняване на процеса за 3D принтери

BGN 28.64

Оваа индуктивен близина прекинувачот е со цел да се подобри точноста и ефикасноста на авто израмнување на процесот на 3 D печатари...

Аксесоари за 3d-принтери T openbuilds вид анти-реакция орех блок Т8 винт 8 мм стъпка на винта 2 мм Олово 2 мм и 4 мм, 8 мм 1бр

BGN 1.68

Тип : T8 нутДијаметар : 8mmМатеријал : ПОМТеренот : 2mm Доведе : 2mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)Теренот : 2mm Доведе : 4mm (двојноглава,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)Теренот : 2mm Доведе : 8мм (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 8мм)Пакет содржина : 1pcs T8 нутПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

800Degree 4 мм дебелина Диаметър 200 мм, Черен Кристал кръгла плоча за изграждане на маса плоча, подмяна на стъклената плоча за коссель мини Делта 3D принтер

47.98 -10 % BGN 43.00

Опис : Оваа плоча е направена од одделение стандардна црна кристал увезени од Германија Тоа може да потрае повеќе од 800 степени...

3D принтер колан със затворен контур гумени 2gt туристи времето колан 77, дължина-154 мм ширина 6 мм 154-2GT-6 бр.

BGN 0.64

Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 1542 GT6Теренот : 2mmПојас за висина : 1.52 mmЗабот висина : 0.76 mmЗабите количина : 77Ширина : 6mmМатеријал : Neoprene гума со fiberglass coreПакет содржина : 2 парчиња појасПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

SL400 Pink 3d pen with teaching model cool gift for children летяща играчка pen 3D pen use PLA filament safe for children use

62.40 -1 % BGN 62.00

Зошто треба да се избере оваа 3 D печатење пенкало за вашите деца?1 : 3 D Печатење пенкало е само 55g, кој е многу лесен 3 D пенкало, децата може да го дофати и да ги користите лесно.2 : Со интелегентни печатење глава која може да се контролира температурата умно, дека gurantee да се заштити корисникот рака.3 : Дигитално контрола на брзина на печатење преку 8 различни брзина начин.4 : Modulized тип на млазницата, полесен за одржување.5 : Посебно дизајнирани патенти млазницата, се задржи главата во ниска температура, обезбеди долго време користење и заштита на рака6 : Печатење на А4 papaer како вистинско пенкало, се изгради вашиот ум со цртање навистина 3 D објект,користете еколошки PLA пластика, како мастило7 : печатење На површината и просторот не се ограничени, истражуваат повеќе, како и повеќе како што можете да.8 : дизајнот е погодни за човечка е тешко да го користите, многу лесен и удобен за употреба и одржување или замена par9 : Една страна може да и се направи 3 D печатење и со брзина на контролата.10 : со исти режим на седиштето, заштита на горење ако не сте блиску 3 D пенкало кога сте уморни, само да се стави во седиштето и што може да има одмор.11 : 3 D печатење пенкало е многу тивко во текот на работата.не грижете се да ги вознемири другите кога се користи во јавните labrary или на други места12 : Димензија и ТежинаПроизвод тежина : 0.049 kgПакет тежина : 0.50 кг13 : Производ големина : 18.00 x 2.40 x 2.40 cm / 7.0 x 0.94 x 0.94 инчиПакет големина : 18.00 x 10.00 x 5.00 cm / 7.08 x 3.94 x 1.97 инчи14 : Пакување Листа : 1 Sunlu SL 300 Smart 3 D Пенкало,1 Адаптер(ЕУ defauled, САД и GB на располагање)1 пакет на ABS(Случаен боја1 пакување од PLA(Случаен боја)( Исто така, ние препорачуваме парцела со дополнителни 20 компјутери 5 M филамент или 20 компјутери 10 M Филамент)1 3 D пенкало база,1 упатствоПотсетување : На адаптер defaulted како ЕУ стандард, но НАС и GB стандардна исто така на располагање, ве молиме да ни остават порака за вашите барања кога ќе го поставите целКупи SL400, Се Неверојатни Подарок за почеток, безбедно и брзо да се лир како да се користи 3 D пенкалоПодарок 1 : 3Д пенкало на хартија модел дизајн, 20 трудови со 40 дизајниНие сме официјална admited дистрибутер во Aliexpress, на Sunlu 3 D пенкала понудени од страна на сите нас Sunlu Оригиналната набавкаЗа да Привлече повеќе живописни предмети , и да заштедите пари и време, ние ви препорачуваме да се купи повеќе филамент во едно време, со вжарено пакет вклучувајќи 20 бои, како што се прикажани во табелите подолуНова ДарбаСобравме некои електронски 3d пенкало цртање modle за вас, како што е подолу прикажано, ако сакате тоа, ве молиме оставете ја вашата email адреса, ние ќе го испратам до тебеНашите неделни акцииГаранција1 Година стандардна гаранција понудени од страна на фабрика од објектот потпишан за испорака забелешка.Бидејќи скапи меѓународни превозот цена, замена на скршените делови ќе биде Број 1 избор кога го започне по продажба на услуги, само објектите лошо оштетениот дека може да се реши со замена, тогаш ние прифаќаме целосен сет размена.Превозот и ДолжностТоа трае околу 13 дена кога вашата нарачка потврди, ние изберете повеќето сигурен услуга достапна како DHL,UPSот,Fedex за стандарден пакет, специјален пакет ќе се промени за да препорачана пошта или шпедитерот агенцијата препорачува начин...

3D принтер каишка затворен контур гума 2gt туристи времето колан 120 дължина 240 мм, ширина 9 мм 240-2GT-9 1бр

BGN 0.50

Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 2402 GT9Теренот : 2mmПојас за висина : 1.52 mmЗабот висина : 0.76 mmЗабите количина : 120Ширина : 9mmМатеријал : Neoprene гума со fiberglass coreПакет содржина : 1pcs појасПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

многофункционален мини маса, пейка менгеме пейка тренировка фреза стент BG6300 1бр

BGN 26.21

Тип : BG6300 работната масаТ solt : имам три т soltsSolt големина : 15mmx8mmx6mmX оската патување : 200mmY оска патување : 50mmРастојанието помеѓу каналите : 34mmРаботната маса големина : 310mmx90mmВисина : 80mm (вклучувајќи две работи се стега)Монтажа дупка растојание : две дупки 93mm подалеку од најблиската е на средината е 98mm,растојанието е 112mmНула вредноста handwheel ротира круг : 1.25 mm.еден решетки еднакви е 0.05 mmApple да : Мини вежба и вежба заградата серијата и други соодветни машинаПакување содржина : 1pcs BG6300 табелаПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

USB plug 3d printed pen 3d дръжки низкотемпературная версия на Smart 3d Printer pen 3 d model drawing pen, за децата най-Добрите подаръци

62.21 -32 % BGN 42.00

Ние се концентрираме на 3 D Пенкала и 3 D Филамент.Посветеност стоки се 100% оригинални.Се надевам среќен шопинг !Семејство да играат заедноАлумина материјал се создаде совршена елегантен облик.Хуманизација дизајн : удобно се чувствуваат, е во согласност со човечкото тело инженеринг принцип целосно...

10 бр. / компл. метални детайли 3D принтер Mini Dual V Slot Wheel Kit-висок допуск за точен профил на V-образен капак на гнездо за аксесоари за 3D-принтери C26

13.66 -5 % BGN 13.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Dual V тркала се поединечно бланширан за висока прецизност и tolerances...

20 бр/лот 3 D принтер аксесоар захранващото пружина за Ultimaker Makerbot Wade екструдер никелирование 1.2 мм и 20 мм и висококачествени

2.54 -21 % BGN 2.00

20pcs / лот 3 D печатач додаток фидер пролет за Ultimaker Makerbot Вејд екструдер никел позлата 1.2 mm 20 mm врвен квалитетОпис : Дијаметар на стринг : 1.2 mm надворешен дијаметар : 7.5 mm, Внатрешен дијаметар : 5 м Висина : 20 mm Пакување вклучуваат : 20×екструдер пролет 1.2 mm

Цифров икономична печатна машина тениски веднага към принтера размер А4 тениска

2320.00 -5 % BGN 2204.00

Вовед : Директно на облека печатач е изработен како домашна печатење на слики Flatbed печатач машина со L800 моторот.Директно на облека печатач е А4 големина и 6 боја модел или 4 боја на мастило + 2white мастило , добар избор за влез на ниво на клиентите и специјални печатење бара со мали димензии и ниска цена.Директно на облека печатач е комплимент за печатење на екран производство и топлина за пренос на индустрии како што може да направи некои работи кои се многу скапи или не е можно со традиционалните печатење.Пакувањето вклучува : ◆Еден сет машина.◆Еден сет празни континуирано мастило снабдување систем .◆CD ( Вклучени се и на англиски јазик прирачник , возачот).◆моќ кабел ,USB кабел ,Посебно syring.◆Еден RIP софтвер со dongle за т риза печатење .Карактеристики : ◆Outlook на flatbed печатач со прашина слободни дизајн...

30mmx30mm алуминиева плоча, дължина 50mm L алуминиев Ъгъл алуминиев профил с дебелина 3 мм 1бр

BGN 0.22

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат ! може да се намали секоја должина !Тип : L алуминиумска плочаМатеријал : алуминиум 6063T5Должина : 50mmДебелина : 3ммПакување содржина : 1pcs 30x30x3 50mmПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.