• Новинка
3D принтер винтове T5 винт диаметър 5 мм, дължина 450 мм Олово 1 мм, 2 мм и 4 мм 304 неръждаема стомана трапециевидный винт 1бр

3D принтер винтове T5 винт диаметър 5 мм, дължина 450 мм Олово 1 мм, 2 мм и 4 мм 304 неръждаема стомана трапециевидный винт 1бр

резултат:
BGN 2.90

Брой продукти
Налично


Тип : T5 завртка
Завртка материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Дијаметар : 5mm
Теренот : 1mm Доведе : 1mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 1mm)
Теренот : 1mm Доведе : 2mm (двојно - глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)
Теренот : 1mm Доведе : 4mm (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)
Должина : 450 мм
Пакет содржина : 1pcs T5 завртка должина од 450 мм
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,
конкретна причина, се врати на својата цел ID

Подробности

Размер:
lead 1mm, lead 2mm, lead 4mm
Кораби От:
Китай
Номер На Модела:
T5
търговска марка:
връзка CNC
Тип Елемент:
Ръководил Винт

Избор на купувачи

SL400 Pink 3d pen with teaching model cool gift for children летяща играчка pen 3D pen use PLA filament safe for children use

62.40 -1 % BGN 62.00

Зошто треба да се избере оваа 3 D печатење пенкало за вашите деца?1 : 3 D Печатење пенкало е само 55g, кој е многу лесен 3 D пенкало, децата може да го дофати и да ги користите лесно.2 : Со интелегентни печатење глава која може да се контролира температурата умно, дека gurantee да се заштити корисникот рака.3 : Дигитално контрола на брзина на печатење преку 8 различни брзина начин.4 : Modulized тип на млазницата, полесен за одржување.5 : Посебно дизајнирани патенти млазницата, се задржи главата во ниска температура, обезбеди долго време користење и заштита на рака6 : Печатење на А4 papaer како вистинско пенкало, се изгради вашиот ум со цртање навистина 3 D објект,користете еколошки PLA пластика, како мастило7 : печатење На површината и просторот не се ограничени, истражуваат повеќе, како и повеќе како што можете да.8 : дизајнот е погодни за човечка е тешко да го користите, многу лесен и удобен за употреба и одржување или замена par9 : Една страна може да и се направи 3 D печатење и со брзина на контролата.10 : со исти режим на седиштето, заштита на горење ако не сте блиску 3 D пенкало кога сте уморни, само да се стави во седиштето и што може да има одмор.11 : 3 D печатење пенкало е многу тивко во текот на работата.не грижете се да ги вознемири другите кога се користи во јавните labrary или на други места12 : Димензија и ТежинаПроизвод тежина : 0.049 kgПакет тежина : 0.50 кг13 : Производ големина : 18.00 x 2.40 x 2.40 cm / 7.0 x 0.94 x 0.94 инчиПакет големина : 18.00 x 10.00 x 5.00 cm / 7.08 x 3.94 x 1.97 инчи14 : Пакување Листа : 1 Sunlu SL 300 Smart 3 D Пенкало,1 Адаптер(ЕУ defauled, САД и GB на располагање)1 пакет на ABS(Случаен боја1 пакување од PLA(Случаен боја)( Исто така, ние препорачуваме парцела со дополнителни 20 компјутери 5 M филамент или 20 компјутери 10 M Филамент)1 3 D пенкало база,1 упатствоПотсетување : На адаптер defaulted како ЕУ стандард, но НАС и GB стандардна исто така на располагање, ве молиме да ни остават порака за вашите барања кога ќе го поставите целКупи SL400, Се Неверојатни Подарок за почеток, безбедно и брзо да се лир како да се користи 3 D пенкалоПодарок 1 : 3Д пенкало на хартија модел дизајн, 20 трудови со 40 дизајниНие сме официјална admited дистрибутер во Aliexpress, на Sunlu 3 D пенкала понудени од страна на сите нас Sunlu Оригиналната набавкаЗа да Привлече повеќе живописни предмети , и да заштедите пари и време, ние ви препорачуваме да се купи повеќе филамент во едно време, со вжарено пакет вклучувајќи 20 бои, како што се прикажани во табелите подолуНова ДарбаСобравме некои електронски 3d пенкало цртање modle за вас, како што е подолу прикажано, ако сакате тоа, ве молиме оставете ја вашата email адреса, ние ќе го испратам до тебеНашите неделни акцииГаранција1 Година стандардна гаранција понудени од страна на фабрика од објектот потпишан за испорака забелешка.Бидејќи скапи меѓународни превозот цена, замена на скршените делови ќе биде Број 1 избор кога го започне по продажба на услуги, само објектите лошо оштетениот дека може да се реши со замена, тогаш ние прифаќаме целосен сет размена.Превозот и ДолжностТоа трае околу 13 дена кога вашата нарачка потврди, ние изберете повеќето сигурен услуга достапна како DHL,UPSот,Fedex за стандарден пакет, специјален пакет ќе се промени за да препорачана пошта или шпедитерот агенцијата препорачува начин...

30mmx30mm алуминиева плоча, дължина 50mm L алуминиев Ъгъл алуминиев профил с дебелина 3 мм 1бр

BGN 0.22

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат ! може да се намали секоја должина !Тип : L алуминиумска плочаМатеријал : алуминиум 6063T5Должина : 50mmДебелина : 3ммПакување содржина : 1pcs 30x30x3 50mmПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

3D принтер каишка затворен контур гума 2gt туристи времето колан 303 дължина 606 мм ширина 6 мм 606-2GT-6 1бр

BGN 1.12

Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 6062 GT6GT2 теренот : 2mmПојас за висина : 1.52 mmЗабот висина : 0.76 mmЗабите количина : 303Ширина : 6mmМатеријал : Neoprene гума со fiberglass coreПакет содржина : 1pcs појасПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Гореща продажба на 2 или 5 метра височина 2 м GT2-6 мм открит назъбен ремък широчина 6 мм GT2 каишка за 3D-принтери части на екструдер за Createbot Makerbot RepRap

2.48 -19 % BGN 2.00

Топла продажба 2 или 5meter GT26mm отвори времето појас ширина 6mm GT2 појас За Reprap 3 D Печатач деловиСпецификации : Времето појас материјал : Гума Времето појас ширина : 6mm Карактеристики : Одговара за Reprap, Mendel Max,3 D Принтер, Тоа им Дава Подобра Мазност и Cccuracy на Позиционирање Кружен лак Заб Профил Заб Просторот е Мал, Погодна за Права Линија Возење во Споредба со T2.5 или MXL времето макара, на GT2 макара заб профил е антиbacklash2 или 5 Метри појас (за вашиот избор)

3D принтер колан със затворен контур гумени 2gt туристи времето колан 77, дължина-154 мм ширина 6 мм 154-2GT-6 бр.

BGN 0.64

Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 1542 GT6Теренот : 2mmПојас за висина : 1.52 mmЗабот висина : 0.76 mmЗабите количина : 77Ширина : 6mmМатеријал : Neoprene гума со fiberglass coreПакет содржина : 2 парчиња појасПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

мост тип не може да се отвори пластмасова писта съпротива 10mmx30mm с концевыми конектори L 1000mm гравиране машина кабел за смилане на струг с ЦПУ 1бр

BGN 3.12

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Тип : не можам Да отворам вид синџирМатеријал : Пластични PA66Должина : 1000mm (со 2 поврзете го завршува)Внатрешен дијаметар : 10mmx30mmПакет содржина : 1pcs 10x30 1000mm должина не може да отворен тип синџирПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

2017 New направи си САМ 3D Pen Drawing Pens 3D Printing Best creative gift for Kids with ABS/PLA Filament 1.75 mm Коледа Birthday gift

11.66 -6 % BGN 11.00

Приклучокот :4 видови приклучоци( ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU ), ве молиме да го изберат правото plug кога ќе го купите, ако не го разбираат, можете да контактирате со нас.Ви благодариме!Оригиналниот 3 D Пенкало Најдобри Деца DIY Подарок Графити Пенкало за 3 D Стерео Цртање Пенкало Компатибилен 1.75 mm ABS / PLA ФиламентОписи : 100% сосема нов и висок квалитетПреносни и издржлив, лесен за носење, лесни3 D Пенкало за неограничена власт цртање на 3 D објекти0.4 mm Млазницата и Користи ABS 1.75 mm ABS / PLA МатеријалЕргономски дизајн за оптимална ракувањеПрилагодливи излезна брзина, ИздржливостВо многу бои бои : филамент се менува лесно со притискање на едно копчеLED индикатор за проверка на температурата на работаЕлектрични Млазницата Интегриран И Компактен Дизајн, Лесен За Одржување И За Замена.На Тенки Пенкало Тело Одговара Раце НавикаНа Stepless Брзина На Промена Со Една РакаИнтелигенција Режим РежимиСупер Тишина ДизајнСпецификација : Боја : Сина / Портокал / Жолта / СиваТекст : AC 110 V220 VИзлез : 12 V DC 3АМлазницата Дијаметар : 0.4 mmИзлез Материјали Тип : Фузиран Таложење МоделирањеКалапи Метод : 3 D МоделирањеПечатење Област : НеограниченПосипете Брзина : ПрилагодливПечатење на Материјали : ABS 1.75 mm материјалГреење Температура : 160 250 Степен целзиусови степени (Прилагодливи)Материјал : Пластични случај маскаПриклучокот спецификација : ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AUПакетот Вклучува : 1 x 3 D печатење пен1 x 12 V 3А Адаптер1 x 3 M 3 Боја со Вжарено ( Боја по Случаен избор)1 x Упатство(Не кутија)Забелешка : ве молиме овозможи 13cm грешки на реалната димензија поради прирачник за мерење! Ви благодариме !Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ви благодариме за разбирањето!СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ИМААТ ПРИЈАТЕН ШОПИНГ!Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1, Тоа Е Оригиналниот Centechia Бренд 3 D Печатење Пенкало?Да пријател,Тоа Е 100% Оригинални Centechia 3 D Пенкало,Ако тоа Е Лажен,јас ќе 10 пати вратени вас.2, Колку години Децата Можат да го Користат овој Производ?Опремата Е Погодна За Деца Над 6 Години И Возрасни Употреба.Но ве Молиме Имајте во предвид Дека : не Допирајте Ја Млазницата Кога Тоа Е Работа.3, Што Е Warraty На овој Производ ?3 Месеци Warraty За Млазницата,1 Година Warraty За Пенкало.И Млазницата Која Може да Се Купи Од Мојата Продавница Може да се Промени, Ако Сакате.4, Дали имате било какви сертификат во вашиот 3 D печатење пенкало?Да ,нашите производи имаат CE,FCC,EN71 и ROHS сертификат .и На корисен модел за патенти иПронајдок, Патент!.5, јас Мора да го плати царинските давачки,увозните даноци,ДДВ,итн ?Царински давачки,увозни давачки и ДДВ може да се применат и не се вклучени во вашата нарачка .Но, јас може да се Обиде што е во Моја моќ Да им помогне да се избегнат Даноците Од Царинското За Вас ,Како што се Пишување На Вредноста На Производот Да биде Помалку 20 Или да Обезбеди фактурата За вас !Но, Нормално ,Тоа ќе Не треба Extral Даноци.6, Она што За Вашата услуга по продажбата?и Што Треба да направам Ако ми се Исполнат Некои Проблеми Со Производот?Ние Ќе Обезбедиме совршен ПоПродажбата на Услугата За Нашиот Клиент,Ветувањето Да им Дозволиме Да Имаат Среќен Шопинг Во Мојата Продавница!Ако ви се Исполнат Никакви Проблеми ,ве Молиме Контактирајте го Нашиот Услуги Прв, Но Donot Отвори Спорот ,и Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да ви помогне Да се Решавач Тоа За Вас.

многофункционален мини маса, пейка менгеме пейка тренировка фреза стент BG6300 1бр

BGN 26.21

Тип : BG6300 работната масаТ solt : имам три т soltsSolt големина : 15mmx8mmx6mmX оската патување : 200mmY оска патување : 50mmРастојанието помеѓу каналите : 34mmРаботната маса големина : 310mmx90mmВисина : 80mm (вклучувајќи две работи се стега)Монтажа дупка растојание : две дупки 93mm подалеку од најблиската е на средината е 98mm,растојанието е 112mmНула вредноста handwheel ротира круг : 1.25 mm.еден решетки еднакви е 0.05 mmApple да : Мини вежба и вежба заградата серијата и други соодветни машинаПакување содржина : 1pcs BG6300 табелаПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Аксесоари за 3d-принтери T openbuilds вид анти-реакция орех блок Т8 винт 8 мм стъпка на винта 2 мм Олово 2 мм и 4 мм, 8 мм 1бр

BGN 1.68

Тип : T8 нутДијаметар : 8mmМатеријал : ПОМТеренот : 2mm Доведе : 2mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)Теренот : 2mm Доведе : 4mm (двојноглава,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)Теренот : 2mm Доведе : 8мм (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 8мм)Пакет содржина : 1pcs T8 нутПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Междуселищни 3D принтер V6 J-head Hotend с вентилатор 3010 за 1.75 / 3.0 mm Bowden Extrude 0.4 дюза + Вулкан комплект

19.60 -13 % BGN 17.00

Име Bowden V6 Jраководител Состојба 100% Сосема Нов Грејач 12 V 40 W Thermister 100 K NTC Грло Без PTFE,Сите метални Млазницата големина 0.4 mmПакет листата : Целосен Сет на E3 D V6(0.4 mm)+ 5x Вулкан Млазницата (0.4 / 0.6 / 0.8 / 1.0 / 1.2 мм)+ 1x Вулкан Греење БлокПодобрување на вашата прецизност печатење

5шт неръждаема стомана V6 гърлото Прекъснати за 1.75 мм 3 мм направления на 3D принтери част на тефлонова тръба резба дупка 4.1 mm пълно бойно част

3.12 -4 % BGN 3.00

Обрнете внимание на : имаме 5 видови на грлото;1 Близината 1.75 mm вжарено;2 Близината 3мм со вжарено;3 Близината 1.75 mm филамент со тефлон цевка;4...

Нова дънна платка Reprap Prusa i3 Mini-Рамбо 1.3 A за 3d-принтер Prusa i3 MK2, разработена от Ultimachine с USB

133.76 -14 % BGN 115.00

Нови Reprap Prusa i3 МиниРамбо 1.3 Една Плоча За Prusa i3 MK2 3d Печатач Дизајниран од Страна на Ultimachine Со USB Оваа главниот одбор е дизајниран од страна на Ultimachine, но не oringinal Ultimachine МиниРамбо 1.3 одбор, тоа е клонирани еден,но ние се користи високо квалитетни додатоци за да се направи тоа...

Цифров икономична печатна машина тениски веднага към принтера размер А4 тениска

2320.00 -5 % BGN 2204.00

Вовед : Директно на облека печатач е изработен како домашна печатење на слики Flatbed печатач машина со L800 моторот.Директно на облека печатач е А4 големина и 6 боја модел или 4 боја на мастило + 2white мастило , добар избор за влез на ниво на клиентите и специјални печатење бара со мали димензии и ниска цена.Директно на облека печатач е комплимент за печатење на екран производство и топлина за пренос на индустрии како што може да направи некои работи кои се многу скапи или не е можно со традиционалните печатење.Пакувањето вклучува : ◆Еден сет машина.◆Еден сет празни континуирано мастило снабдување систем .◆CD ( Вклучени се и на англиски јазик прирачник , возачот).◆моќ кабел ,USB кабел ,Посебно syring.◆Еден RIP софтвер со dongle за т риза печатење .Карактеристики : ◆Outlook на flatbed печатач со прашина слободни дизајн...

Принтер дрехи 3D размера на принтера & A4 фланелки цифров св DTG

BGN 2320.00

Директно на облека печатач е изработен како домашна печатење на слики Flatbed печатач машина со L800 мотор, директно на облека печатач е А4 големина и 6 боја модел или 4 боја на мастило + 2white мастило , добар избор за влез на ниво на клиентите и специјални печатење бара со мали димензии и ниска цена.Сликите за машина референца : Апликацијата во полето : ...

20 бр. 5 м/лот GT2-6 мм открит времето колан ширина 6 мм GT2 каишка Rubbr стъклени влакна, изрязани по дължина за 3D-принтери части на едро

112.00 -17 % BGN 93.00

20pcs 5m / многу GT26mm отвори времето појас ширина 6mm GT2 појас Rubbr Fiberglass намалување на должината на 3 D печатач делови трговија на големоБоја : црнаТеренот : 2mm Ширина : 6mm Материјал : влакна reinforeced гума Пакет оглас : 20pcs 5m / многу

10 бр. / компл. метални детайли 3D принтер Mini Dual V Slot Wheel Kit-висок допуск за точен профил на V-образен капак на гнездо за аксесоари за 3D-принтери C26

13.66 -5 % BGN 13.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Dual V тркала се поединечно бланширан за висока прецизност и tolerances...

3D принтер каишка затворен контур гума 2gt туристи времето колан 376 дължина 752 мм ширина 6 мм 752-2GT-6 1бр

BGN 1.57

Тип : Затворенијамка времето појасБрој на модел : 7522 GT6Теренот : 2mmПојас за висина : 1.52 mmЗабот висина : 0.76 mmЗабите количина : 376Ширина : 6mmМатеријал : Neoprene гума со fiberglass coreПакет содржина : 1pcs појасПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

мост тип не може да се отвори пластмасова 10mmx40mm плъзнете верига с концевыми конектори L 1000 мм гравиране машина кабел за рутер ЦПУ 1 бр.

BGN 5.20

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Тип : не можам Да отворам вид синџирМатеријал : Пластични PA66Должина : 1000mm (со 2 поврзете го завршува)Внатрешен дијаметар : 10mmx40mmПакет содржина : 1pcs 10x40 1000mm должина не може да отворен тип синџирПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Модул за откриване на материала детайли 3D принтер за Lerdge Board 1.75 mm/3.0 mm filament detecting module сензор на монитора направления на спиралите

9.07 -1 % BGN 9.00

КарактеристикиНосатотпорни, бакар поставува додаде и на влезот и излезот ефикасно да го продолжи животниот...

2x E3D V6 изолация сини силиконови чорапи с топъл блок за E3D V6 PT100 Hotend топло покритие Reprap 3D части на принтера

7.34 -5 % BGN 7.00

2 X E3 D V6 3 D Печатач Изолација Сина Силикони Чорапи Загрева Блок За E3 D V6 PT100 Hotend Топло Одржување на Маска Reprap 3 D Печатач Делови си уште се грижите за V6 Блок стане валкани и изгорена на површината по користење на еден период на време? Но, сега на оваа чорапи ќе ги реши вашите ова се грижите целосно...

USB plug 3d printed pen 3d дръжки низкотемпературная версия на Smart 3d Printer pen 3 d model drawing pen, за децата най-Добрите подаръци

62.21 -32 % BGN 42.00

Ние се концентрираме на 3 D Пенкала и 3 D Филамент.Посветеност стоки се 100% оригинални.Се надевам среќен шопинг !Семејство да играат заедноАлумина материјал се создаде совршена елегантен облик.Хуманизација дизајн : удобно се чувствуваат, е во согласност со човечкото тело инженеринг принцип целосно...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.