• Новинка
20 бр. 5 м/лот GT2-6 мм открит времето колан ширина 6 мм GT2 каишка Rubbr стъклени влакна, изрязани по дължина за 3D-принтери части на едро

20 бр. 5 м/лот GT2-6 мм открит времето колан ширина 6 мм GT2 каишка Rubbr стъклени влакна, изрязани по дължина за 3D-принтери части на едро

резултат:
BGN 112.00
BGN 93.00 -17 %

Брой продукти
Налично


20pcs 5m/многу GT2-6mm отвори времето појас ширина 6mm GT2 појас Rubbr Fiberglass намалување на должината на 3 D печатач делови трговија на големо
Боја : црна
Теренот : 2mm Ширина : 6mm Материјал : влакна reinforeced гума Пакет оглас : 20pcs 5m/многу

Подробности

Номер На Модела:
времето колан
Тип Елемент:
ролка
търговска марка:
FYSETC
Име:
GT2-6mm открит назъбен ремък
Дължина:
На 5 метра / лот
Ширина:
6мм
Тип:
2GT-6 мм
Подаване:
2мм
Височина На Зъба:
0,75 мм
Материал:
Неопреновая гума със сърцевина от фибростъкло
костюм за:
GT2 16teeth 16 зъби с отвор 5 mm ГР алуминиева ролка
Обхват:
Части на 3d принтер
Цвят:
Черен

Избор на купувачи

Funssor Титан Aero Prusa i3 MK2 extruder carriage auto изравняване kit 0.4 mm 1.75 mm Титан Aero V6 hotend extruder set

95.98 -5 % BGN 91.00

ОписОва е Оригиналниот Prusa i3 MK2 E3 D Титан Аеро Надградба Зголемената дупки треба да одговара на било какви на Prusa i3 MK2 Превоз варијанти кои ги користат оригиналните 2 дупки за монтажа.Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска...

Набор от инструменти за 3D-принтер 5 бр./компл., издръжлив комплект дърворезбари, ABS и PLA Carving knife / graver, закалите нож за дърворезба за 3D-принтер

20.48 -12 % BGN 18.00

Карактеристики на производот Отстранува ABS и PLA сплав и да се поддржува од 3 D испечатени предмети Пет различни сечилото форми за работа на различни агли и кривини Издржливи, појачани челични ножеви Удобно се справи со костец Работи со сите 3 D печатач моделите кои користат ABS или PLA филаментОвој комплет доаѓа со пет резен алат, сите различно обликувани за да ги собере различни агли и кривини

IHDC4LV0. 4_K LCD T-CON Board логическа такса за 3d-принтер LTI460AA05 t-CON connect board

BGN 11.20

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

LA-6192P K000108480 A665 A660 A655D 3D принтер дънна платка пълен тест на лап board

BGN 66.85

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

4750G AS4750 4750 се свързва с дънната платка 3d принтер изпитана система lap connect board

BGN 61.33

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

LA-5322P K000093140 HM55 L550 L550D connect with 3D printer motherboard full test lap connect board

BGN 206.93

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

459566-001 DV9000 пълен тест кръг 3d принтер дънната платка

BGN 55.28

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

LCD такса 320WTC2LV3. 7 логическа такса за LA32S81B LTA320WT-L06 3d принтер T-CON connect board

BGN 4.64

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

2 бр./лот Ultimaker оригинален горещ край на изолатор PTFE съединител за 3 мм направления на спиралите за направи си САМ 3D принтер

20.59 -3 % BGN 20.00

Материјал : Германија PTFEЗа Ultimaker оригиналот , 3 мм филамент.Внатрешен дијаметар : 3.2 mmПроизводот се покаже

Част принтер 3D E3D V5 V6, накрайник винт M6 за принтер 3D, дюза от неръждаема стомана 0.25 / 0.4/. 0. 8 mm за зъби 1.75 / 3mm

BGN 0.96

Трговија на ГОЛЕМО3 D Печатач Делови E3 D V5 V6 ,M6 НАВОЈ Млазници За 3 D Печатач, од не ' Рѓосувачки челик млазницата 0.25 / 0.4 / .0.8 mm, 1.75 / 3мм Филамент .Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки челикФиламент влезот : 1.75 mm / 3ммМлазницата прецизност : 0.25 mm / 0.4 mm.0.8 mmПакет се Вклучени : 1 x Млазницата

511864-001 lap connect with 3D printer motherboard на разстояние hp pavilion dv6 PM45 full test lap connect board

BGN 36.45

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Удлинительный кабел на принтера 52 см USB 2.0 A male to B male Computer Wire кабел кабел конвертор разъемная линия за компютър PC, лаптоп

BGN 0.80

Продолжување Печатач Кабел 52 CM USB 2.0 машки да Б машки Компјутер Wire Кабел Кабелот Конвертор Конектор Линија за Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп1pc 52 CM~!​

459567-001 lap 3D принтер дънна платка dv9000 A MCP67M пълен тест на лап board

BGN 36.08

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

626506-001 lap TM2 full test lap 3d-дънната платка на принтера

BGN 106.69

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Влакна, въглеродни нишки принтер 3D 1.75 mm/3 мм 0.8 kg висока якост на материала, за MakerBot / RepRap / UP / Martin

47.82 -27 % BGN 35.00

По плаќањето, ве молиме оставете порака, што големината дали сакате.На пример : 1.75 mm 1roll.Повеќе информации ве молиме контактирајте не преку порака...

1530 алуминиев профил штранг-пресоване на бял дължина 1000mm промишлен алуминиев профил workbench 1pcs

BGN 5.44

Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !Тип : 1530 европскиот стандард алуминиумски профилМатеријал : алуминиум 6063T5Должина : 1000 ммПакување содржина : 1pcs 15301000mmПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

10 м / лот ПУ със стоманена сърцевина GT2 каишка черен цвят 2gt назъбен ремък 6 мм широчина 10 М пакет за 3d-принтер Безплатна доставка

19.20 -27 % BGN 14.00

Забот Тип : gt2Ширина : 6mmМатеријал : СТП со челик јадротоОблик : отворена појастеренот : 2mmБоја : ЦрнаПакет листата : 10 M

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.