• Новинка
1PCS K тип 1m висока сензор 0-600 градуса термопара за 3D-принтер промишлен регулатор на температурата 3*15*1000

1PCS K тип 1m висока сензор 0-600 градуса термопара за 3D-принтер промишлен регулатор на температурата 3*15*1000

резултат:
BGN 2.34

Брой продукти
Налично


Пакет листата :
1pcs

Подробности

Номер На Модела:
3*15*1000
Тип Елемент:
Шофьор
търговска марка:
ЗАНЯПТР
Модел:
3*15*1000
Обхват На Измерване:
0~600
Нагревателен край:
3мм
Дълъг:
1m

Избор на купувачи

Влакна, въглеродни нишки принтер 3D 1.75 mm/3 мм 0.8 kg висока якост на материала, за MakerBot / RepRap / UP / Martin

47.82 -27 % BGN 35.00

По плаќањето, ве молиме оставете порака, што големината дали сакате.На пример : 1.75 mm 1roll.Повеќе информации ве молиме контактирајте не преку порака...

K000121720 LA-6831P A660 A665 full test lap дънната платка на 3d принтер boarrd

BGN 130.69

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

459567-001 lap 3D принтер дънна платка dv9000 A MCP67M пълен тест на лап board

BGN 36.08

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

LA-5322P K000093140 HM55 L550 L550D connect with 3D printer motherboard full test lap connect board

BGN 206.93

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

SWMAKER ultimaker 2 X/Y / Z ос+extruder stepper motor kit / комплект направи си САМ 300m L Z-Мотор с трапециевидным гореща винт

175.84 -5 % BGN 167.00

Име : Ultimaker 2 3d печатач X / Y / Z и екструдер мотори со 300мм Трапезоидна Доведе Завртка за полнење Големина : X / Y / Z моторни тело должина е околу 38mm, екструдер мотор е 48mm За : Ultimaker 2 , 2+ 3d печатач Пакет : 2* X / Y мотори 1* Екструдер моторни 1* Z мотор со 300мм L трапезоидна Доведе Завртка.

За 3D-принтер Exturder / 3d Pen 1.75 mm 1kg PLA / ABS Filament 1.75 pla/abs Filament Splendid Color Printing Materials

50.56 -13 % BGN 44.00

За 3 D Печатач Exturder / 3d Пенкало 1.75 mm 1 KG PLA / ABS со Вжарено 1.75 pla / abs со Вжарено Раскошна Боја за Печатење Материјалиfilaments се формулирани за да се обезбеди највисок квалитет на печатење и опфаќа широк спектар на апликации...

ETXMM563MDK CONNECT WITH 3d printer POWER supply board FOR NPX563MD-1B TH-42PV500c t-CON connect board

BGN 129.60

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Висока температура лента устойчива на топлина специалната Лента Полиимидная залепваща лента 4mm 7мм 10мм 12мм 20 mm 25мм 35ммх100фт за 3d печат

1.26 -21 % BGN 1.00

Висока Температура Отпорни лента Топлина посветен Лента Polyimide селотејп 4mm 7mm 10мм 12mm 20mm 25мм 35mmx100ft за 3d printeОд една страна, самолепливи Отпорност на Топлина : 280 целзиусови степени Користат за : Широка употреба како електрична изолација за трансформатор , мотор , калем , capacitor и фреквенција конверзија напојување во електронската индустрија.

1.75 pla / abs Filament Deep Pruple Color 1.75 mm 1KG PLA/ABS Filament Printing Materials For 3D Printer Exturder / 3d Pen

50.56 -13 % BGN 44.00

1.75 pla / abs со Вжарено Длабоко Pruple Боја 1.75 mm 1 KG PLA / ABS со Вжарено Печатење на Материјали За 3 D Печатач Exturder / 3d Пенкалоfilaments се формулирани за да се обезбеди највисок квалитет на печатење и опфаќа широк спектар на апликации...

10 бр. / лот U-канавка безделник колело за 3D-принтер екструдер размер 4 * 13 * 4 мм

8.77 -9 % BGN 8.00

Напомена : За овој производ,што ќе го испрати надвор преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плусили Продавачот за испорака Метод на следење на информации ќе ги ажурира бавно.Ако ви требацелата следење на информации ,ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта,Ви Благодарам.Uмило Водич Тркала За 3 D Печатач ЕкструдерОпис : Големина : 4*13*4mmПакет се Вклучени : 1 x Uмило Водич Тркала

Платформа ръкохватка 32bit равна на контролния панел MKS SBASE V1. 3 открит източник на MCU - LPC1768 локални мрежи в подкрепа на preinstalled heatsink

BGN 79.81

Овој одбор само може да се води со ТФКартичка Преглед МКС SBASE е последната плоча за 3 D Печатач ,дизајниран од страна на Makserbase (МКС)...

Rm1605 диаметър 16 мм свд rm1605 дължина 450 мм плюс SFU1605 химикалка гайка CNC САМ резба 1бр машина

BGN 14.96

Тип : Топката заврткаВратило дијаметар : 16mmВоди : 5mmТочноста класа : C7Пакување содржина : 1pcs SFU1605 топката завртка со 1pcs нутПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

5 бр. / лот Цельнометаллическая неръждаема стомана 3D V6 Heat Break Hotend гърлото за 1.75 3.00 мм мм нишки 3d принтер Безплатна доставка !

BGN 2.64

СитеМетал Нерѓосувачки Челик 3 D V6 Топлина Пауза Hotend Грло за 1.75 mm 3.00 mm Филамент 3d Печатач Бесплатен Превозот !5pcs / многу

2080 алуминиев экструзионный профил европейски стандарт 2080 v-образен слот черен дължина 1200 мм, алуминиев профил workbench 1бр

21.12 -1 % BGN 21.00

Тип : 2080 европскиот стандард алуминиумски профилДолжина : 1200mm , 1210mm , 1250mmБоја : црнаМатеријал : алуминиум 6063T5Пакување содржина : 1pcs 2080 алуминиумски профилПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

H000055980 S50 S55T S55 пълен тест кръг 3d принтер дънната платка

BGN 80.00

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

2 елемента 3D принтер Сам аксесоари Ultimaker2 разширено фланец линейни носещи линейни носещи LMK12LUU за подробности 3D принтер

15.81 -5 % BGN 15.00

2 ПАРЧИЊА 3 D Печатач Diy Додатоци Ultimaker2 Прошири Страната Линеарна Имајќи Линеарна Имајќи LMK12 LUU За 3 D печатач деловиТип : LMK.LUU плоштадот страната долго линеарна имајќи серија број на Модел : LMK12 LUU Внатре дијаметар : 12mm Надворешниот дијаметар : 21mm Вкупна должина : 57mm Пакет содржина : 2 парчиња LMK12 LUU

626506-001 lap TM2 full test lap 3d-дънната платка на принтера

BGN 106.69

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.