Filter By

Categories

домашно съхранение и организация

домашно съхранение и организация

Показано1-37 из 380стоки

Показано1-37 из 380стоки

Малка Реколта Ковчег За Бижута Организатор Съкровище С Ръчно Изработени Дървени Запирающийся Калъф Високо Качество

9 Всички отзиви
8.06-13 % 7.00

Карактеристики : прекрасна минијатурна кутија за складирање, направени во гроздобер стил кои ќе изгледаат одлична околу вашиот дом...

1бр карикатура силикагел водоустойчив лепило куки по стените безшевни силни лепило куки силен, с монтиран на стената кука закачалка кухня Bathro

4 Всички отзиви
BGN 1.95

Карактеристики : Нема потреба да се помине и удар, солза се отвори може да се користи Силна Паста може да се закачите на стакло, керамика тули, нерѓосувачки челик, мазна метал и така натаму...

MICCK многослойни 3 джоба виси организаторите Кухня, Баня хардуер чанта за съхранение на бельо стени, врати, шкаф виси на чанта

8 Всички отзиви
14.22-30 % 10.00

MICCK Multilayer 3 Џебови Виси Организаторите Кујна Бања Дребулии Складирање Торба Лен Ѕид Вратата Гардероба Виси ТорбаФункција : · Три слоеви од памук водоотпорен складирање торба.· Виси ткаенина врата по остатоци складирање торба.· Можат да се применат на бања ѕид, по вратата, Дневна соба ѕид, од двете страни на фрижидерот.Answer : ___________________________ Note : · Всушност, рачно се мери големината може да има некои грешки, тоа е во опсег од ± 1cm, самата големина ве молиме преовладуваат во вид.· Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, сликата боја може да има мали разлики со вистински производ, ве молиме сите да преовладуваат во вид.Спецификации : · Материјал : Памук и Лен· Боја : Зелена Сива Сини· Големина:20*67 CM· Тежина (прибл.) : 180gПакет : · 1 x Три Виси Торба

Кошница за пикник открит сгъваем къмпинг охладител изолиран 600D Oxford алуминиева рамка дръжка сгъваема кошница за пазаруване SN1626

3 Всички отзиви
BGN 256.00

Сосема нов !!! Материјал : Оксфорд Ткаенина+EPE(Проширување со Полиетилен)+алуминиумски филм Рачка материјал : ЕВА Боја : Розова боја,Црна,Сина Производ големина : Стан 46*28*24cm Виткање големина : Стан 46*28*5cm (Забелешка : 1cm=10мм=0.39 инчи) Тежина : App 615g Пакет се Вклучени : 1 x Пикник Торба (Не вклучувајќи Храна) Карактеристики : Водоотпорен Едноставни и стилски изглед...

Многофункционални Дренажни Стелажи За Съхранение На Кухненски Кърпи, Прибори Папки Стелажи За Съхранение Баня Towl Дренажни Стелажи За Съхранение

3 Всички отзиви
11.15-37 % 7.00

Материјал : ПП+МеталГолемина : 15.5x16x25.5 cm (6.1x6.29 x10 ")Боја : Беж,Сива. Пакет : Пена Образец + Картонски КутииПредност1.Тоа може да се користи во Кујната или бањата,место исчисти топката, микрофибер крпа, сапун и други мали предмети.2.Тоа е погодно за вашиот живот.3.Ова Предмети е силна антимикробни својства, лесен за чистење.

LDAJMW голям капацитет на водоустойчив грим чанта за пътуване организатор на мода геометричната решетка на печатни косметичка чанта

14 Всички отзиви
18.69-46 % 10.00

LDAJMW Голем Капацитет Водоотпорен Шминка Торба Патување Организатор Мода Геометриски Решетки Печатени Козметички Торба ЧантаМатеријал : СТПГолемина на : 19.2*13*12.3 cm / 7.56*5.12*4.84 инчПакетот Вклучува : 1pcs * Чување Торба1inch=2.54 см,1cm=0.39 инченЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење.1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

Направи си САМ самозалепващи стенни полк организатор кутия за съхранение кухня, баня декорация поставки за стелажи за съхранение на аксесоари

13 Всички отзиви
12.10-1 % 12.00

DIY самолепливи ѕид полица организатор складирање кутија кујна бања завршувањето на чување на Носителите на рек додатоциФункција : 100% сосема нов и висок квалитетНазад со силно лепило, лесно да го инсталирате и да не му наштети на ѕидовите, цврсти лесно да падне3 мрежа дизајн, материјали класифицирани складирање, чист и уреден, дневна соба, кујна, бања се применливиКажете му на вашиот жени, родители, пријатели, голем практичен подарокПакувањето на производот : 1 x самолепливи ѕид полица (Не вклучувајќи прибор за јадење и други додатоци)Здраво, драги пријатели,ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас...

2017 Hot Candy Color Lovely Flower Beam Port Pouch Sundries Storage Bag Organization Receive Bag Санитарен Пакет За Съхранение Памук

7 Всички отзиви
BGN 3.47

2017 Топла Бонбони Боја Прекрасна Цвет Зрак Порта Торбичка Дребулии Складирање Торба Организација Добие Торба Санитарни Памук Складирање ПакетСпецификација 16*17 CMКористете Добиваат ДребулииРозова Боја Зелено, Сино Жолта RoseoМОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

Домакински Саксия Малки Торбички Виси Чанта Саксия Кошница За Съхранение На Многофункционален Портативен Хардуер Получават Висящи Чанти

4 Всички отзиви
BGN 5.20

Домаќинство Цвет Тенџере Мали Вреќи Виси Вреќа Flowerpot Складирање Кошница Мултифункционален Преносни Дребулии Добиваат Виси КесиГолемина 14*12.5 CMМатеријал Памук и ленМОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет...

16 * 24 Cm пластмасов стоящ чанта, 100 X Бяло цвете печатни Zip-Lock чанти с предната прозрачна цип за многократна употреба ДОМАШНИ любимци съхранение Саше

8 Всички отзиви
BGN 15.68

Застане Транспарентен PET пластика Zip Заклучување торба со Бели цвеќиња дизајн патент reclosable торбичкаСосема нов и Висок квалитетМатеријал : ПЕТ соединениеГолемина : 16cm x 24cm + 4cm (ширина * должина + страна ширината на Дното) = 6.3 x 9.45 + 1.57 ИнчиКоличина : 1 00pcs / многуПовршината предавање : Една страна високо Транспарентен, од Една страна бел цвет печатениТорба стил : Три страни запечатување и Врвот Патент клип печат стил; Дното се отвори;Дебелина : Секоја страна 0.075 мм, Двојнострани 0.15 mmФункција : Avirulent Insipidity,ВодоотпоренПримена : Храна / Чај / Бонбони / Шеќер / Електронски производи Додатоци / подарок / грав / Накит / Cosmetics / accessorie и така натаму.Карактеристики : Добро варењето, Храната одделение материјалиСликата на екранот,ве молиме погледнете го димензија големинаМетоди за плаќањеСамо се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери...

Плуване-Това Е Водоустойчива Чанта Wander Waterproof Bag Package Outdoor Waterproof Beach Bags Чанта За Съхранение

6 Всички отзиви
BGN 7.52

Пливањето Е Водоотпорен Перница Талкаат Водоотпорен Перница Пакет Отворено Водоотпорен Плажа Перници За Складирање КесиГолемина 45*27.5 cmСина Боја

Спорт на открито, мъжете и жените работещи многофункционални джобове джобове езда водоустойчива чанта за кражба на мобилен телефон

14 Всички отзиви
BGN 2.54

Едноставни модни спортска торба Отворено патување движење Безбедност џеб Висока еластичен појас мобилен телефон пакетКарактеристики : Отворено спортски лична безбедност џеб, туризмот е многу еластичен појас мобилен телефон пакет.Тежина : 0.150 kg (0.33 lb)...

Нова кутия за почистване Eletronic 75*32*22 мм

6 Всички отзиви
BGN 2.14

НОВИ се исчисти полето за eletronic 75*32*22mm испраќаат на светот Карактеристики : 75*32*22mm Сноси влијание Носат масло Водонепропусност Сноси корозија Брани ултравиолетовите зраци ќе испрати батерии во 12days со авион mail...

Разтегателен отстрани виси чанта, многофункциональную сгъсти възвръщане чанта за съхранение, многослоен много формати на пакета за дистанционно управление, чере?

7 Всички отзиви
BGN 21.60

Карактеристики : Материјал : OxfordОваа складирање торба прави да биде оригинална волшебник во вашиот секојдневен животDampproof, погодни за долготрајна употребаИдеални за чување списанија, далечински управувач и други работиСпецификации : 5 мали места и голем џебГолемина : Прибл 55.5 x 32 смЗабелешка : ве Молиме овозможи некои мала разлика поради прирачник за мерење...

Чанта За Съхранение На Кутията Облекло Протектор Облекло Костюм На Кутията Чанта Пылезащитная Яке, Пола Съхранение Чанта Протектор За Домашно Съхранение На Доста?

7 Всички отзиви
5.89-15 % 5.00

100% Сосема нов и висок квалитетЗаштитете го вашиот фустан далеку од dusts, гребење и оштетувањеСупериорен во однос на неплетени материјал, издржлив и практичнаОдлично за свадба или целосни вечерни фустаниПогоден за долгорочно складирањеДолжина : Околу 175cm (68.8")Ширина : За 58cm (22.8")Апликацијата за многу стилови и големини на облекаБоја : БелаМатеријал : Неплетени ткаенини, кристално предиво(назад)1 x Чување Заштитник за венчаница Облека 1...

Чорап сутиени шорти шкаф за съхранение на организаторът Box Set(3шт)

4 Всички отзиви
BGN 15.97

Sock Градници Шорцеви Складирање Плакарот Организатор Кутија сет(3pcs) Превезува по воздушен mail 100% сосема нов и висок квалитет совршен избор за Чорапи, Градници ,Шорцеви,Врски Направени од неплетени ткаенини, е мек и лесен во тежина, но трајни Тежина : 475g ~ Пакет се Вклучени : 1 x Чорапи Врски Фиока Плакарот Складирање Организатор Кутија 24 Капаци1 x Градник Фиока Плакарот Divider Складирање Организатор Кутија 71 x Градник Фиока Шорцеви Плакарот Divider Складирање Организатор Кутија 6Цената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина батерии цел.Испрати модел и квантитетот на НАС ,ние може да ви каже вкупната цена...

Въглен, без мирис дрехи, чанта за съхранение на организаторът 65л

10 Всички отзиви
19.42-7 % 18.00

Јаглен Немирисот облека Складирање Торба Организатор 65 L Превезува по воздушен mail 100% сосема нов и висок квалитет Голем капацитет(65 L),совршен избор да sotrage облека Изработени од неплетени ткаенини, е мек и лесен во тежина, но трајни Големина : 60*35*30cm Тежина : 790 G Пакет се Вклучени : 1 x Биг Јаглен Немирисот облека Складирање Торба Организатор торба 65 LЦената И Referrence Превозот ЦенаНие сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина батерии цел.Испрати модел и квантитетот на НАС ,ние може да ви каже вкупната цена...

Нов 5 X почистете нагоре кутия за Eletronic 25*33*22 Mm

5 Всички отзиви
BGN 7.10

НОВИ 5 X исчисти полето за eletronic 25*33*22mm испраќаат на светот Карактеристики : 25*33*22mm,5 компјутери вкупно 126mm долго Сноси влијание Носат масло Водонепропусност Сноси корозија Брани ултравиолетовите зраци ќе испрати батерии во 12days со авион mail...

HHYUKIMI 6 слой сгъваем Оксфорд Organizadores кутия за съхранение на вакуум чанта моющаяся колекция висящи рафтове гардероб организатор на обувки

12 Всички отзиви
29.87-26 % 22.00

опис : Материјал : Оксфорд Големина : 110*30*20cm Тежина : 500g Пакет Содржина : 1 x Виси складирање 6 Слој Свитлива Виси Оксфорд Organizadores Складирање Кутија Вакуум Торба Перат Колекција Виси Полици Плакар за Чевли Организатор 3 Направени од Оксфорд , перат, одлично за чување на чорапи, шалови, toiletries, капи, белезници, сонцето екран, занаети и така натаму...

Декоративна Перална Машина Под Формата На Препарат На Прах За Пране За Съхранение На Лидице Скоростна Всяка Случайни Неща Организатор Pet Dog And Cat Food Container

12 Всички отзиви
BGN 39.97

Име на производ : Декоративни Машина за Перење во Облик на Детергент за Перење во Прав Складирање Калај Кутија Дребулии Организатор Миленичиња Куче И Мачка Храна Контејнер Карактеристики : (1) Посебно за складирање на детергент за перење во прав и миленичиња куче и мачка храна (2) Brand new никогаш не се отвори или да се користат,декоративни складирање контејнер (3) Карактеристики удобен носат справи и прозорец што ќе се види внатрешноста (4) Совршен за организирање мали предмети : накит, sim картички, лекови, додатоци, монети и сл...

12 Мрежи Кутия За Часовници Ковчег За Бижута Грим Кутия За Съхранение На Бижута Пътен Калъф Подарочное Пръстен Слушалки Колие Контейнер За Съхранение

2 Всички отзиви
19.01-21 % 15.00

12 Мрежи Се Види Кутија За Накит Кутија Шминка Складирање Кутија За Накит Патување Случај Подарок Прстен Слушалка Ѓердан Складирање СадДобредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе среќен шопинг!Предпродажба инструкции(1) За ГолеминаНие се измери големината на сите наши производ од страна на страна, така ќе има се за 5мм да 5mm отстапување.(2) За БојаБојата на стоки кои се засегнати од многу причини, никој не може целосно да се избегне боја разлика, па ако производот што сте го добиле е малку поинаква од бојата на сликата е прикажано во вебстраница, се надевам, ќе може да се разбере...

Преносим Кутия За Съхранение На Грим Организатор, Червен Ковчег За Бижута, Козметични Организатор Куфар, Жените Пътуват Красиви Контейнери За Съхранение На Грим

2 Всички отзиви
65.58-34 % 43.00

Стил : Make up ОрганизаторГолемина : за 24cm*17cm*18cmВе молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за Мерење,Функција : Погоден за Make up, Накит, Бонбони, Карти, Монета, Прстен ....

15*20 см открит надмощие антистатични 3,5 твърди дискове опаковъчен чанта антистатични екранировка найлонова торбичка ESD антистатични чанта за съхранение на 50шт

3 Всички отзиви
17.58-3 % 17.00

СпецификацијаМатеријал : APET / CPPБоја : Сребро СиваГолемина : 15cm*20cmИме : Антистатички торба / антистатички оклопна торба / антистатички торба / антистатички пластични кесиИзглед : проѕирни сребро, може да се јасно препознатливи од надвор може да го исчистите стоки внатре, спомене производ слика;Материјал Структура : APET / CPP (половина aluminized / фрлија полипропилен филм), материјалот мазна, удобно се чувствуваат;Дебелина : 0.075 ММ;Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 510ММ;Електростатско отпор : внатрешна кеси, надворешната површина отпор : 810Ω 10.Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

100 пакет, стоящ найлонова торбичка опаковки напитка чанта чучур за напитка течен сок, мляко, кафе

4 Всички отзиви
30.26-4 % 29.00

Спецификација 100 Пак, Стендап Пластични Пијат Пакување Торба Spout Торбичка за Пијалаци Течен Сок Млеко Кафе Волумен : 250ml 300ml 500ml Пакет се вклучени : 100 X Пијалаци течни spout торбичка Слики на пијалаци течни spout торбичка : СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

8*12 см, 100шт X покритие алуминиево фолио чанта термосвариваемый-сребрист метален майларовый фольгированный найлонова торбичка, чанта за съхранение на хранителни пр

7 Всички отзиви
12.32-3 % 12.00

СпецификацијаИме на производ : Алуминиумска фолија торбаМатеријал : Алуминиум фолијаГолемина : 8*12 CM (W*L )Corlor : Сребро.Запечатување метод : Топлина печатАко ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот : СликиDrear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

LDAJMW Brand Travel Journey Document Organizer чантата си паспорта ID Card Holder билет с кредитна карта и чанта за съхранение калъф Безплатна доставка

8 Всички отзиви
25.41-29 % 18.00

2017 Бренд Патување Патување Документ Организатор Паричникот Пасош, лична Карта Носителот Билет Кредитна Картичка Складирање Торба Случај Бесплатен ПревозотГолемина на : 30*15*2.5 cm / 18.2*5.91*0.98 инч (прирачник за грешка при мерење)Материјал : ПолиестерЦвет на пролет, цвет ноќТрговец код : YC001 пасош торбаТежина : 55 gХан издание на нова печатење пасош патување пакети во странство потребно носителот на сертификатот паричникот случаиУнисекс Пари Чанта Вратот Чанта Паричникот Жените Патување Складирање Торба Пари Монета Картички Пасош Носителот На Вратот Билети Торба ТорбичкаМултифункционален Патување Паричникот Држачот На Жените И Мажите Паричникот Торба Пасош Покрие Носител На Патна Чанта1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

100 бр./лот, 5x7cm чист алуминий чанта-сребристо-бяла фолио найлонова торбичка термосвариваемый плосък тип на опаковането на храните пакет за съхранение

9 Всички отзиви
BGN 7.98

СпецификацијаОпис : Чист алуминиум торбаСпецификација : 5 x 7cm(ширина x должина) со лесно да ја раскинамДебелина : 0.1 mm еден, двострано 0.2 ммМатеријал : Чиста алуминиумска фолијаСтил : Три работ запечатувањеБоја : Сребрена белаБрој : 100 / пакувањеУпотреба : Козметика, лицето маска, медицински материјали, лекови, сите видови на решение, житарки, PC одбори, IC интегрирано коло,хард диск, електронски компоненти, заварување материјали, електроника, кола, итнКарактеристики : Запечатена изведба е добро, moistureproof,antifouling ,заштита од зрачење , висок интензитет,thermostability,ниска температура отпор, елегантен изглед, благородна и практично, нетоксични невкусна (вакуум).Разликата помеѓу чиста алуминиумска фолија и позлата алуминиумска фолија : Материјал, чист алуминиум торба е чист алуминиум, висока чистота, позлата aluminized торба меша со композитни материјали.Повеќето, чист алуминиум торба е повисока од цената на позлата алуминиум торбаПерформанси, чист алуминиум торба на влага, ладење ефект е подобро од алуминиум торба,чист алуминиум торба целосно избегнување на светлината, позлата aluminized торба е засенчување ефект.Употреба, чист алуминиум торба е повеќе погодна за транспорт на воздух во вакуум состојба, погоден за готвена храна, месо, итн.,Алуминиум торба погоден за чај, прав, електронски компоненти, итн.Чист алуминиум торба е мек материјал, има одреден опсег, и позлата алуминиум торба е кршливи...

Дървена мечка шарени сламени чанти плетене чанта плажна сламена чанта чанта тръстика пакет празници

4 Всички отзиви
BGN 60.80

започнете Мачка слама кеси списание избрана рамо слама Се. Цена : $35.00 Нов цвет слама ткаени торба слама Плажа ткаени торби ....

Shengwei Process Laos Mahogany Rosewood Antique компот от сушени плодове многокамерная кутия за събиране на висококачествени занаяти

3 Всички отзиви
BGN 1566.72

Стил : КласичнаМоделирање : ДругиПрименливи сцена : ДомаПроизводен Метод : Полуприрачник cyborgПакет : Дрвена кутијаМесто на потекло : Покраината FujianПечатени користење на ЛОГОТО : НеДали патент извори : НикојГолемина на : Висок 17 * должина 32 * W 32 СМПлус ресторан точење микроканал директни зделка ве молиме имајте во предвид Shengwei ЗанаетиМикро Сигнал 18650071612Телефонски консултации, ве молиме јавете се : 13062139067Купување Белешки Клиенти кои купување на производ, имаат право на 15 дена пакет замена на оштетени BujiБизнисите за да се осигура дека сите дрво е во согласност со наслов опис...

Горят Павловния японски Chapeng / чай нула с дървена кутия за съхранение на саксия рафтове, стелажи малка работна маса

8 Всички отзиви
BGN 232.00

Цена : ¥ 120.0 Цена : ¥ 180.0 Цена : ¥ 160.0 Цена : ¥ 180.0[Име] Јапонски Chapeng горат Пауловнија дрво складирање кутија со нула чај тенџере полици Полици[Size] 30cm долго 35cm широк и 14cm висок[Карактеристики] содржат мали фиока, 2 сокриени (односно на дното и назад), погоден за чај место teapot, чај, мини чај, колачи и други мали предмети, на чај; број на поставени на вратата, влезот, учење, итн...

Zakka хранителни стоки дървена кутия за съхранение на дървени кутии занаяти два цвята занаят аксесоари F

15 Всички отзиви
BGN 43.18

Zakka намирници Дрвена Кутија за Складирање дрвени кутии Занает Додатоци Главен материјал : дрво Големина : 26*10*20cm Две бои(кафена,плава),случаен испорака

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.