Filter By

Categories

орнаменти

орнаменти

Показано1-37 из 346стоки

Показано1-37 из 346стоки

Выдвиженческий икона на пеперудата метал, оформени с Кристал евтини обичай икони на емайла горещи продажба пин ревера сплав на цинк с катарама

13 Всички отзиви
800.00-18 % 656.00

ние може да custom / OEM медали ,монети ,куче ознака ,настроената ,значки ,pin и така натаму (ако гостин треба обичај / OEM сопствено ЛОГО ,ве молиме ЛОГОТО фото датотека или примерок испратете ја на нашата ,ние може да произведе )1) Големина : различна големина како по клиенти барање2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја ),со или без епоксидна domed,Гравирани месинг / нерѓосувачки stel / Алуминиум,Печатени месинг / нерѓосувачки челик / алуминиум4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел,стари сребрен ,антички бронза и антички злато завршувањето5) Боја : Сите бои се avaielable6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди 9)поле на примена : бизнис подароци, сувенири, подароци, промотивни материјали и така натаму10) Примерок време : 35 дена11) најголемиот Дел на оловоtime : 10days12) начин на Плаќање : Paypal може да биде прифатливо13)Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред.Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истрага од вас!Превозот : Сите налози се да користите Кина Пост, EMS, DHL, UPSот и други меѓународни логистичка компанија испорака и плаќање 57 работни дена за испорака...

Ръчно изработени президентът на САЩ Планината Ръшмор флаг перо 3D магнити за хладилник туристически сувенири събира хладилник магнитни стикери

4 Всички отзиви
11.02-0 % 11.00

Рачно изработени НИ Претседателот Планината Rushmore Знаме Пердув 3 D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири се Соберат Фрижидер Магнетни НалепнициМатеријал : Високо квалитетен смола занаетAnswer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија...

за еднократна употреба бутилка от 330 мл от Liquid парфюм спрей аерозолен опаковка да се използват за изпълнители 96 бр / кашон на едро с помпа, клапани

13 Всички отзиви
BGN 12.64

ние можеме да снабдување на целиот сет со дупки или не со дупки1 празно шише 2 вентили 3 пумпа у можете да контактирате со услуга тим.Домаќинство аеросол диспензерот прилагодливи lcd автоматско тајмингот на воздухот фармацевт ароматичните машина aeterna темјан машина парфемкарактеристики : 1...

60 мм природен доста ахат обхват на скъпоценен камък кварцов кристална топка изцеление 270.8 г

13 Всички отзиви
BGN 47.98

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме60mm ПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО АХАТ СФЕРА скапоцен камен КВАРЦЕН КРИСТАЛ ТОПКАТА ЛЕКУВАЊЕМатеријалNatura кристалноТежина270.8 gДолжина60mmШирина60mmHighth60mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

61 мм красив естествен ахат обхват на скъпоценен камък, кварц кристална топка изцеление

5 Всички отзиви
BGN 54.38

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме61mm ПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО АХАТ СФЕРА скапоцен камен КВАРЦЕН КРИСТАЛ ТОПКАТА ЛЕКУВАЊЕМатеријалNatura кристалноТежина316.5 gДолжина61mmШирина61mmHighth61mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

44 мм естествена красива Агатовая обхват на скъпоценен камък кварцов кристална топка изцеление 111,7 г

15 Всички отзиви
BGN 22.38

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме44mm ПРИРОДНИ ПРИЛИЧНО АХАТ СФЕРА скапоцен камен КВАРЦЕН КРИСТАЛ ТОПКАТА ЛЕКУВАЊЕМатеријалNatura кристалноТежина111.7 gДолжина44mmШирина44mmHighth44mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Античен Циндинастическая порцеланова купа,три-цветен децата в игра, ръчно рисувани занаяти, накити, ценности и бижута, Безплатна доставка

5 Всички отзиви
205.89-15 % 175.00

Ти се гледа во порцелански вазна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна...

Ляонин Сюянь нефрит е едро листенце форма на модела Боб пити щанд продажба на аксесоари

12 Всички отзиви
BGN 240.00

Ниво на квалитет : товарМесто на потекло : Xiuyan Manchu Автономна ОбластДали патент извори : НикојГолемина : 10cm следнивеПроизводот Категорија : Процесот чешелПечатени користење на ЛОГОТО : Може да************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** **************

A Cargo Jade търговия на Едро с естествен издълбани лотос гривна мъниста сам аксесоари на едро за доставка на природен нефрит

5 Всички отзиви
BGN 294.40

Производен Метод : Рачно изработениНишало виси во форма на : ДекорацииНиво на квалитет : товарМесто на потекло : Liaoning ПровинцијаДали патент извори : НикојГолемина : 20 * 10мм************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** ************************************************** **********

Американската высокосортная керамична технология за украса на саксии, за да направи по-стар античен златен резервоар за съхранение на температурата керамични дом

7 Всички отзиви
BGN 638.40

[Производ Објект] : DI0263Производ Материјал : Висока температура порцелански[Производ Големина : дијаметар 22x висока 53cm (прирачник за грешка при мерење на околу 1cm дозволено)Пакување : за 0.11 кубни JXСовети : Се зема во вид, според екран може да биде малку различна боја, ве молиме да се разгледа добро да се направи на друг...

1845 WORLD COIN COPY БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

3 Всички отзиви
4.48-33 % 3.00

Превозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2 Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.3...

EARENDIL EARENDIL/Богемская керамични съдове, благородна семейна Декоративна чиния/западен хранителен пазар

15 Всички отзиви
BGN 39.68

започнете Earendil / картичка пупки духот на finches керамички . Цена : $29.04 Earendil / Американски француски земја керамика tablewar....

съвременен дизайн. 30 бр./лот, казино метална чипът монета, A8 микс покер монета

4 Всички отзиви
120.00-15 % 102.00

Добредојдовте во мојата продавницаНие снабдување со различни креативни метал занаети, вклучувајќи монети,значки,медали,копче,синџири, покер чипови,cufflinks,куче ознаки,итн.Сите на нашите предмети се taked фотографија од определен предмет, така нашите предмети се исклучителнопрефинетост.Казино Метал Чип Монета,A8 хибрид покер монетаПревозот јас ќе брод за сите објекти преку Стандард Воздух Mail со Следење на Број и курирската служба DHL...

Нова емайл SCJ316 домашен любимец мишка, ключодържател форма на декоративна бижутерия кутия ключодържател

9 Всички отзиви
BGN 20.78

Новите емајл SCJ316 животинско глувчето trinket форма декоративни jewerly trinket кутијаСпецификации : Димензии : 5.4*2.8*4.5 cm Тежина : 108g материјал : pewter легури ,rhinestones ,емајл масло ,магнети во боја : златна плоча со multicoloured глеѓ различни дизајни се достапни ОЕМ добредојде клиенти дизајни добредојдовте злато кромид во прав опфатениКарактеристики : Оваа ставка е прецизно направена од казна pewter, е страна емајлирани и потоа lavishly инкрустирани со кристали од страна на квалификувани занаетчии...

СПТ Тибетски купа поющая купа декоративна-стенни съдове за декорация на дома декоративни стенни ястия Тибетски поющая купата

5 Всички отзиви
14.69-18 % 12.00

Карактеристики : сад пее многу лесно и произведува богата, хармонично и смирувачки звук кој трае долго траење...

50шт естествен опушен кварц кристал обхват на топка 920.0 г

14 Всички отзиви
BGN 103.98

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме 50pcs ПРИРОДНИ SMOKY КВАРЦЕН КРИСТАЛ СФЕРА ТОПКАТА 920.0 gМатеријалПриродни кристалноТежина920.0 gДолжина2125ммШирина2125ммHighth2125ммПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)ШАЛ(30days.)ВОЗДУХ(15days)Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нова Тибетски купа поющая купа декоративна-стенни съдове за декорация на дома декоративни стенни ястия Тибетски поющая купата

3 Всички отзиви
12.50-4 % 12.00

Карактеристики : сад пее многу лесно и произведува богата, хармонично и смирувачки звук кој трае долго траење Производство на енергетски вибрации звуци кои се предвидени стрес слободни релаксација...

Аметистовое дърво богато дърво богато дърво жълто Кристално дърво кристални люлка.

9 Всички отзиви
BGN 15.98

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 350380g Должина 140mm Ширина мм Hight mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

Магнити за хладилник Супер Марио смола магнити костюм за деца декорация на дома фигурки за декорация на стените Мариос куршуми тухли облак играчки

8 Всички отзиви
12.26-2 % 12.00

Фрижидер Магнети Супер Марио Смола Магнети Одговараат за Деца Дома Декорација Украси Фигурини Ѕид Marios Куршуми Тули Облак ИграчкиПердув : Овој модел може да се користи за да се фрижидер магнети , фигурини, телефон налепница ; тоа е добар играчки за деца ...

10шт безплатни зидари на ревера на жени брошка каменна зидария метал занаят икона на масонски Международен ред Demolay Square и компас игли

14 Всички отзиви
BGN 36.78

БЕЛЕШКИ : Ова е производство цел, ние не ги имаат во залиха Така pls љубезно продолжен за уште 10 работни дена кога у место цел...

215 г Натурален груб Amazonite Crystal Камък минерален образец на Мадагаскар

4 Всички отзиви
BGN 33.58

Објектот се Објасни Име 215g Природна, Груба Amazonite Кристал Камен Минерални Примероци Мадагаскар Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 215g Должина mm Ширина мм Hight mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

Натурален лабрадорит топката Crystal Камък бижута топката 900г-1000г безплатна доставка

6 Всички отзиви
BGN 175.97

детали за производотПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена...

300 г натурален небето син калцит кристални яйце обхват на топката изцеление безплатна доставка

7 Всички отзиви
BGN 36.48

детали за производотПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена...

Безплатна доставка (4 бр./компл.) новост ретро стил през цялата кристал стъкло хладилник Магнит съобщение стикер Crystal изкуство, занаяти Home Decor

8 Всички отзиви
18.56-8 % 17.00

ДобредојдеВашето задоволство е најдобар ги охрабри за нас!Конкурентна цена;Неверојатен квалитет;Одлична услуга!Приказ на повеќе фенси предметиВнесете Мојата ПродавницаВе молиме оставете порака ако не се сакате еден сет....

80-100 Г+ ААА+ + + НАТУРАЛЕН ЧЕРЕН ТУРМАЛИН CRYSTAL КАМЪК ОРИГИНАЛ

2 Всички отзиви
BGN 15.98

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме80100g ААА+++ ПРИРОДНИ ЦРНИОТ ТУРМАЛИН КРИСТАЛ КАМЕН ОРИГИНАЛНИОТМатеријалNatura кристалноТежина80100gДолжинаШиринаHighthПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Естествен Ахат дупка Crystal красив суров рок Display8

14 Всички отзиви
BGN 19.18

Објектот се Објасни Име Постои само еден Материјал Природна Тежина 28g Должина 38mm Ширина 36mm Hight 17mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

130-180г МОЗГОПОДОБНОГО бял корал от китайския Хайнаня

14 Всички отзиви
BGN 15.98

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме180g BRAINLIKE БЕЛА КОРАЛНИ ОД КИНА HAINANМатеријалNatura кристалноТежина130180gДолжина72mmШирина17mmHighth83mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.