Filter By

Categories

led осветление

led осветление

Показано1-37 из 345стоки

Показано1-37 из 345стоки

Нов Qkwin 1600W LED Grow Light Double чип 370W True Power Full Spectrum с бутон за включване / изключване France Warehouse Drop Shipping

7 Всички отзиви
BGN 96.00

Answer : ___________________________ Note : Магацин : имаме склад во Франција, ние ќе брод неколку светилки да има секој месец.Без данок : Ако ЕУ клиентите да изберете превозот од нашите Франција магацин, ќе нема потреба да се плаќа данок.Брзо локалните превозот : Ние ќе ги користат локалните превозот или DHL да брод светилки на ЕУ клиентите.Висока ефикасност По продажба на услуги : Било какви проблеми со стоката, можете да контактирате со нас, тогаш испрати назад на пакет на нашите Франција магацин, ние, исто така, ќе плаќаат такси превозот за вас.Ако брод од Кина,ние ќе го користите вашиот choosed шпедиција.Контактирајте ме : за Било какви проблеми или други производи,само се чувствуваат слободни да го : остави порака или пратете Email.ние ќе ви ја испратиме бесплатно на делови или наплата.За да се добие повисока lumens и Лукс, ние дизајниран Mayer Plсерија 60x10 W ,90x10 W,100x10w и 120x10 W,160x10 W, СИТЕ се изградени со двојно 5 W чипови = 10 W led диоди,Обично светилки може да се испрати во 13 дена по уплатата...

20 LED Photo Clip String Светлини Клип String Светлини Battery Powered For Hanging Photos Paintings Pictures Card And Memos Indoor D

14 Всички отзиви
11.73-23 % 9.00

20 LED Фото Клип String Светла Клип String Светла Напојува Батерија за Бесење на Фотографии, Слики, Слики Картичка и Меморандуми Затворен Оркестарот Самовила Трепкане Светла Божиќ Декорација Роденден, Свадба Партија Фестивал Оркестарот Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Батерија Тип : 3×AA(Не се Вклучени) светла Боја : топло бела,розова,сина,multicolor,виолетова Напон : 3 V Должина : 3 M Извор на Енергија : Сува Батеријата Проред меѓу секој два клипови : 15 cm (5.9 инчи) Повод : Внатрешна(не е водоотпорен) Број на LED : 20 LED Објект Облик : Транспарентна клипови Пакет се Вклучени : 1* Картичка Фото Клип String Светлина ( на Батеријата не се вклучуваат ) Забелешки : 1.Да се одржи на долг живот и добро функција, ве молиме имајте го тоа од дожд и влага, не е водоотпорен...

Горещо надувательство доведе прожектор AC 85-265V COB 6565 лампа Led лампи 9 Вата на тавана-Вградени лампа бял / топло лампада Led с каросерия тип Led

2 Всички отзиви
BGN 24.62

Топла Продаде LED светлото на рефлекторите AC 85265 V КОЧАН 6565 Светилка Led Светилки 9 W Таванот Вдлабнати вградна светилка Бела / Топло Lampada поведе Со LED ВозењеОпис : член : LED вградна светилка моќност : 9 (W) LED светилка монистра број : 9 Боја : Кул Бело(6000 K) CRI : 70 Топло Бела(3000 K) CRI : 70 употреба опсег : инженеринг, дома, комерцијални осветлување Возач : Надворешни Постојан Струја Возачот Влезен напон : AC85265 V Светлосен интензитет : 720lm Зрак агол : 30 степени Одобрен : CE / Ro HS материјал : Алуминиум Оперативни температура : 25 ~ 45 живот време : 50000 Часа Превозот 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена откако плаќање е потврдено...

5000 лумена Led фенер Cree Xml-t6 5 Mode мащабируем факел фенерче с щипка работи на батерии 2 X 18650

10 Всички отзиви
17.92-5 % 17.00

Топла sael Препорачува одговараат.1.Бренд Име : Ultra Fire2.Име На Модел : E173.Количина : 1 BUC4.LED Emitter : Кри XML T65.Режим : 5Mode (high средно ниска strobeсос)6.Светилка Век : 100,000 Часа7.Боја : црна8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky / Clickie10.Леќи на камерата : конвексен леќа11.Случај материјал : Трајни авиониодделение алуминиум12.Батерија : 2 x 18650 ( не се вклучуваат)13.Димензии : 205(должина) x 35mm (глава дијаметар) x 24mm(опашка дијаметар)14.Net Тежина(g) : 200пакетот вклучува : 1 x фенерчеПогоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Авто итни случаи, и Дома Поправка

1m 32ic-32leds Dream Color Pixel Led Rgb Led Strip Strip Ws2801, Dc 5v Rgb Led лента, гъвкава лента

15 Всички отзиви
20.00-5 % 19.00

метар1m 32ic32leds сон боја led пиксели лента ws2801,dc5v rgb led лента ,smd 5050 флексибилна лентаСпецификации : 1) Големина : L500cm x W1.5cm x T0.4cm2) Емитуваат Боја : сон магија боја : Flash, Strobe, Избледи, и Мазна.итн3) Заштита : не Водоотпорен IP224) Работен Напон : 5 V DC5) IC чип : WS28016) Прикажи ги агол : 120 ° ~ 140 °7) Работна Температура : 20 ° до 50 °8) Бранова должина(NM) : R650mcd, Г520mcd,Б460mcd9) Wattage : max 9.6 W / метар,10) Боја Температура : RGB11) PCB Позадина : бела и црна12) LED Кол : 32leds / m, 5meter / ролна, еден пиксел IC контрола една 5050 RGBПримена : 1) Идеален за декорација на градење на контурите, пејсажи осветлување, забава теми,2) Празник на светлината скулптура, декоративна слика, активни знаци, прикажува, продавница прозорци3) И storefronts, бар, ноќен клуб, на улица, тротоарот, дек, парк, тремот, скалите, оградата, таванот, или патеката.4) За вила декоративни осветлување, трговски центри, декоративни осветлување, мост осветлување, плоштади осветлување, погоден за ресторан, хотел, КТВ, диско, ноќни клубови,5) како убава пејзаж на highend забава...

1 бр./лот 10 W-100 W Dimmable Driverless Led Flood Light 220~265V LED проектор градина търсене осветление лампи Led за външно осветление

2 Всички отзиви
BGN 40.00

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

Безплатна Fedex 15set 750 LED Web Фея Xmas Lights LED Net Светлини Multi Color X 6m 4m Led String Lamp Decoration Plug EU

12 Всички отзиви
1058.56-8 % 974.00

Бесплатни Fedex 15set 750 LED Веб Самовила Божиќ Светла LED Нето Светла Мулти Боја 6m x 4m Led String Светилка Декорација ЕУ Plug Функција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

Гореща разпродажба костюм SMD Led Strip 5050 водоустойчива Rgb Led Strip IP65 5M 300 Led/ролка + 44 клавишите IR-дистанционно управление+12V 6A захранващ адаптер

12 Всички отзиви
45.60-6 % 43.00

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарТопла продажба одговараат на SMD led лента 5050 водоотпорен rgb led лента IP65 5 M 300 Led диоди / Тркалаат+44 копчиња IRДалечински+12 V 6 A АдаптерСпецификации : Superbright 5050 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност...

Безплатна Fedex 15set 192 LED Web Фея Xmas Lights LED Net Светлини Multi Color 3m X 2m Led String Lamp Decoration + EU Power Plug

11 Всички отзиви
259.20-5 % 246.00

Бесплатни Fedex 15set 192 LED Веб Самовила Божиќ Светла LED Нето Светла Мулти Боја 3м х 2м Led String Светилка Декорација + Моќ на ЕУ Plug Функција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

Коледа LED Net Светлини Multi Color 192 LED Web Фея Светлини 3m X 2m Led String Lamp Decoration 220v EU Plug Free Ship 2 компл./лот

12 Всички отзиви
46.88-4 % 45.00

Божиќ LED Нето Светла Мулти Боја 192 LED Веб Самовила Светла 3м х 2м Led String Светилка Декорација 220v ЕУ Plug Слободни Брод 2set / многу Функција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат...

Водоустойчив вълнообразни завеса Icicle струнни светлини 96 LED 4m спад 0.3/0.4/0.5 м 110В/220V Коледа Коледа сватбена украса светлини

3 Всички отзиви
25.28-5 % 24.00

Водоотпорен Брановидна Завеса Icicle String Светла 96 LED 4m Droop 0.3 / 0.4 / 0.5 м 110 V / 220 Божиќ Божиќ Свадба Декорација СветлаФункција : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.String Светлина со 96 LED светилки малку.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за V ал entine Ден, Божиќ, други празници, забава, свадба , итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, SLO GLD, си поигруваше / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.Примена : LED боја : RGB / Б / R / Y / Г.С. / светска војнаLED количина : 96 парчињаВлезен напон : AC 110 V / 220 VПриклучокот стандард : САД / ЕУString Светлина должина : 4 MString Светлина Висока : 0.3 / 0.4 / 0.5 МПакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА 4 M 96leds Led Божиќ светлинаАко сакате да се купи повеќе,ве молиме кликнете тука : Слика

1m LED Bar Light 72leds с алуминиеви U-профил 7020 Smd Led Luces Strip 12V с КОМПЮТЪР Covcer за кабинет / кухненски шкаф

9 Всички отзиви
174.40-8 % 160.00

1m LED лента светлина 72leds со алуминиумска u профил 7020 smd led цврсти лента 12 V со компјутер covcer за плакарот / кујна гардероба Спецификација : 1.Име на производ : 7020 LED Цврсти Лента2.Должина : 1m3.Светилки зрак агол : 120 степен4.Материјал : Алуминиум5.Боја : бела / топло бела6.Извор на светлина : 7020 SMD LED.7.LED количина : 72pcs8.Излез Прозрачна : 1416lm по led9.Inpue Напон : DC 12 V10.Водоотпорен : IP22 Неводоотпорен11.Големина на : 102*1.8*1.5 cm12.Работа Температура : 45 степен +45 степени.13...

5 режима на мащабируеми 5000 лумена фенер фенер Cree XML-T6 LED тактически фенер Факел+1бр батерия 18650 и зарядно устройство

10 Всички отзиви
23.20-5 % 22.00

Топла sael Препорачува одговараат.спецификација : 1.Бренд Име : zofei2.Име На Модел : E0073.Количина : 1 BUC4.LED Emitter : Кри XML T65.Режим : 5Mode (high средно ниска сос Strobe)6.Светилка Век : 100,000 Часа7.Боја : црна8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky / Clickie10.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа11.Случај материјал : Трајни авиониодделение алуминиум12.Батерија : 1 x 1865013.Димензии : 159 / 136mm (L) x 38mm (HD) x 28mm (ТД)14.Net Тежина(g) : 142пакет : 1 x светло+1 x 18650battery+ 1 x полначПогоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Авто итни случаи, и Дома Поправка

PIR Motion Infrared Sensor Light кухня Led Under Cabinet Light Led Bar Light Smd 5050 50cm DC 12V 5.5 W

11 Всички отзиви
28.32-5 % 27.00

Карактеристики : Висока светла, висока чувствителност, ниска потрошувачка на енергија, долг оперативни живот, заштеда на енергија.Без жици, лесно монтирање.Користење на напредни ПИР уреди со покажувач на технологија, автоматски се идентификува човечкото тело : светлината е кога ќе го открие луѓето, и исклучува по 30 секунди(прилагодливи) кога луѓето ја напуштатЕлегантен изглед, со висок квалитет на алуминиум легура база.Придвижуван од 12 V DC адаптерТоа може да се користи во спалната соба, купатило, кујна, ходник, герет гардероба, ambry, итн.Спецификации : LED светла боја : Бела / бела wamВлијание на владата : ПИР сензор за движењеВлијание контрола : вградениот сензор за светлоВлијание на далечина : во Рок од 30cmВлијание агол : 120 степениLED : SMD 5050 LEDLED количина : 24 PcsLED живот : Над 100000hLED осветлувањето : 360lmВлезна моќност : DC 12 VСјај за одложување време : 30 години(прилагодливиМатеријал : Алуминиумски + ПММАСветлината големина на : 50* 2 * 1.38 cmМала тежина : 0.2 KGконекција фитинзи : Пакет листата : 1* LED Светло

водоустойчива Ip65 5050 Smd LED Luces Strip 50cm 36leds 12V с U алуминиев профил за Led Bar Light кухня Led Under Cabinet Light

7 Всички отзиви
123.20-5 % 117.00

У Алуминиумски Профил 5050 smd LED цврсти Лента 100cm 72leds 12 V со компјутер covcer led цврсти бар светлината под кабинет осветлување Спецификација : 1.Име на производ : 5050 LED Цврсти Лента2.Должина : 0.5 m3.Светилки зрак агол : 120 степен4.Материјал : Алуминиум5.Боја : Кул Бело (60007000k) ,Топло бела : 30003500k6.Извор на светлина : 5050 SMD LED.7.LED количина : 36pcs8.Излез Прозрачна : 1416lm по led9.Inpue Напон : DC 12 V10.Водоотпорен : IP65 водоотпорен11.Големина : 54*1.4*1cm12.Работа Температура : 45 степен +45 степени.13...

LED Luces Strip 50cm 36leds IP22 12V SMD 8520 Led Bar Light Luces Aluminum Led Strip Light White/warm White Free Shipping

14 Всички отзиви
20.00-5 % 19.00

LED цврсти лента 50cm 36leds IP22 12 V SMD 8520 led лента светлина цврсти алуминиум led лента светлина бела / топло бела Бесплатен Превозот Параметар : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 7.2 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 8520 SMD LEDLED Количина : 36leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HS

50 м / Лот Led лента 5050 SMD 60Leds / M DC12V Non-waterproof неон за вътрешно осветление Led лента 5050 червено / зелено / синьо / бяло / RGB / жълт

9 Всички отзиви
120.00-8 % 110.00

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метар 50m / Многу LED Лента SMD 5050 60 Leds / m DC 12 V Неводоотпорен За затворен простор Осветлување Црвена / Зелена / Блу / Бела / RGB / ЖолтаСпецификација1.5050 SMD led Лента на Светлина.2.Големина / roll : 5000*10мм3.LED Type : Висока Осветленост SMD 50504.LED Количина : 60 LEDs / m5.Работен Напон : DC 12 V6.Зрак Агол : 120 степен7.PCB Боја : Бела8.Достапни Бои : бела, топло бела, жолта, црвена, зелена, сина.RGB.9.Водоотпорен : IP2210.Пакување : 50m / многу 5m / rollПримена1) Архитектонски декоративни осветлување.2) Archway, крошна и мост работ осветлување.3) Забавен парк, театар и авиони кабината расположение осветлување.4) за Итни случаи ходникот осветлување.5) Аудиториум walkway осветлување.6) Скалила акцент осветлување.7) Сокриени осветлување.8) Backlighting за signage писма.9) Channel писмо осветлување.10) излез во случај на опасност патека осветлување.11) Чове осветлување.12) Работ осветлена акрилик панел осветлување.

72Leds LED Luces Strip 1m 12V LED Bar Light 5630 White/warm White Led Hard Strip алуминиев профил под шкаф кухненски осветление

9 Всички отзиви
497.60-8 % 458.00

72 Leds LED цврсти лента 1m Неводоотпорен IP22 12 V LED лента Светлина 5630 SMD бела / топло бела led цврсти алуминиумска лентанакит приказ осветлување гардероба, кујна светла под кабинет светлинаПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 18 W / еезЕмитуваат Боја : Кул Бело 6000 K / Топло Бела 3500 KИзвор на светлина : 5630 SMD LEDLED Количина : 72leds / еез ;Излез Прозрачна : 1416lm по ledВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакетот вклучува : 200 компјутери 1m led лента светлина

Алуминиев U-образен профил 0.5 M LED Luces Strip 2835 36leds 12V с мляко/прозрачен КОМПЮТЪР Covcer за кухненски шкаф шкаф витрина на бижутерия

4 Всички отзиви
36.80-5 % 35.00

Алуминиум U Профил 0.5 m LED цврсти Лента 2835 36leds 12 V со млечниот / заоблачено pc covcer за Кујна плакарот кабинет Накит Приказ Спецификација : 1.Име на производ : 2835 LED Цврсти Лента2.Должина : 0.5 m3.Светилки зрак агол : 120 степен4.Материјал : Алуминиум5.Боја : Кул Бело (60007000k) ,Топло бела : 30003500k6.Извор на светлина : 2835 SMD LED.7.LED количина : 36pcs8.Излез Прозрачна : 1416lm по led9.Inpue Напон : DC 12 V10.Водоотпорен : IP22 Неводоотпорен11.Големина на : 53*2*1.5 cm12.Работа Температура : 45 степен +45 степени.13...

U алуминиев профил Smd 2835 LED Bar Light 50cm 36leds 12V с мляко / прозрачен КОМПЮТЪР Covcer кабинет/, кухня / шкаф/витрина за бижута

6 Всички отзиви
71.68-5 % 68.00

У Алуминиумски Профил smd 2835 LED лента светлина 50cm 36leds 12 V со млечниот / заоблачено pc covcer кабинетот / Кујна / плакарот / Накит Приказ Спецификација : 1.Име на производ : 2835 LED Цврсти Лента2.Должина : 0.5 m3.Светилки зрак агол : 120 степен4.Материјал : Алуминиум5.Боја : Кул Бело (60007000k) ,Топло бела : 30003500k6.Извор на светлина : 2835 SMD LED.7.LED количина : 36pcs8.Излез Прозрачна : 1416lm по led9.Inpue Напон : DC 12 V10.Водоотпорен : IP22 Неводоотпорен11.Големина на : 53*2*1.5 cm12.Работа Температура : 45 степен +45 степени.13...

Безплатна доставка 5050 светодиодна лента WS2801 36LEDs 12IC / M адресуемая тръба водоустойчив IP67 високо качество на 20 м / Лот RGB Led лента

7 Всички отзиви
328.00-18 % 269.00

метарБесплатен Превозот 5050 LED Лента WS2801 36 LEDs 12 IC / M Addressable Цевка Водоотпорен IP67 Висок Квалитет на 20 милиони / Многу RGB LED ЛентаСпецификации : 1) Големина : L500cm (5 M) x W1.5cm x T0.55cm2) Емитуваат Боја : сон магија боја : Flash, Strobe, Избледи, и Мазна.итн3) Заштита : Цевка водоотпорен IP674) Работен Напон : 12 V DC5) IC чип : WS28015) LED Кол : 36leds / m, 5meter / ролна, еден пиксел IC контрола три 5050 RGB6) Прикажи ги агол : 120 ° ~ 140 °7) Работна Температура : 20 ° до 50 °8) Бранова должина(NM) : R650mcd, Г520mcd,Б460mcd9) Wattage : max 9 W / метар,10) PCB Позадина : белаПримена : 1) Идеален за декорација на градење на контурите, пејсажи осветлување, забава теми,2) Празник на светлината скулптура, декоративна слика, активни знаци, прикажува, продавница прозорци3) И storefronts, бар, ноќен клуб, на улица, тротоарот, дек, парк, тремот, скалите, оградата, таванот, или патеката.4) За вила декоративни осветлување, трговски центри, декоративни осветлување, мост осветлување, плоштади осветлување, погоден за ресторан, хотел, КТВ, диско, ноќни клубови,5) како убава пејзаж на highend забава...

Алуминиев U образен профил Smd 6020 LED Bar Light 12V 72led 1m Led Luces Strip With Covcer Led Luces Bar For Closet кухня Closet

10 Всички отзиви
108.80-8 % 100.00

Алуминиум U Профил 6020упатство за smd LED лента светлина 12 V 72led 1m led цврсти лента со covcer led цврсти бар за плакарот кујна гардероба Спецификација : 1.Име на производ : 6020упатство за LED Цврсти Лента2.Должина : 1m3.Светилки зрак агол : 120 степен4.Материјал : Алуминиум5.Боја : бела / топло бела6.Извор на светлина : 6020упатство за SMD LED.7.LED количина : 72pcs8.Излез Прозрачна : 1416lm по led9.Inpue Напон : DC 12 V10.Водоотпорен : IP22 Неводоотпорен11.Големина на : 102*1.8*1.5 cm12.Работа Температура : 45 степен +45 степени.13...

5pcs LED Grow Light 7020 / 5630 LED Bar Light 12V 36LED 50cm IP68 Водоустойчив Аквариум оранжерия гидропонная лампа за отглеждане на растения

4 Всички отзиви
43.18-31 % 30.00

Hydroponic Системи Ledgrow светлина 7020 / 5630 Бар Светлина DC12 V 36 LEDs 50 CM IP68 Водоотпорен Аквариум Стакленички Hydroponic Растение Расте СветлинаИнсталација Информации : Кога се поврзувате со единствена боја на Лентата светлина, ќе треба DC12 V Адаптер,DC конектор е потребно.Ве молиме не го стави светилка подводни.7020 е погодна за Аквариум Светлина.Спектрален опсег ефекти врз растенијата физиологија : 280nm ~ 315nm влијанието на морфолошките и физиолошките процеси се минимални315 nm ~ 420nm хлорофил апсорбира помалку влијание photoperiod ефект, спречување на матични издолжување420 nm ~ 500nm (сино) хлорофилот и каротеноиди, кои се апсорбира најголем дел, најголемо влијание на фотосинтеза500 nm ~ 620nm боја апсорпциона стапка не е висока620nm ~ 750nm (црвено) хлорофил апсорпција "висок", има значајно влијание на фотосинтеза и photoperiod ефект750nm ~ 1000nm апсорпциона стапка, да се стимулира клеточната издолжување, влијанието на цветни и семе ртење> 1000nm претворена во калорииСпецификации : Заштита го Оценувате IP68 ВодоотпоренРаботен Напон : 12 V DCLED Количина : 36ledsДолжина : 50 CMРаботна Температура : 20 до 50°led чип : 5630 СМД / 7020(само има бела)Црвено : Сина боја : црвена : 610 ~ 720nmnm сина : 400 ~ 520nmЕмитуваат Боја : Црвена : Сина = 2 : 4 / 4 : 1 / 4 : 2 / 5 : 1 / 3 : 1Црвено : Бела=2 : 1(Тука има 7 тип,ве молиме изберете еден ви треба)Карактеристики : Енергија Заштеда на Електрична енергија со Повисоко ниво на Ефикасност...

водоустойчива Ip65 5050 Smd LED Luces Strip Rgb 50cm 36leds 12V с U алуминиев профил Bar Light Under Cabinet Lighting

11 Всички отзиви
123.20-5 % 117.00

ip65 водоотпорен 5050 smd LED цврсти Лента rgb 50cm 36leds 12 V со U Алуминиумски Профил бар светлината под кабинет осветлување Спецификација : 1.Име на производ : 5050 LED Цврсти Лента2.Должина : 0.5 m3.Светилки зрак агол : 120 степен4.Материјал : Алуминиум5.Боја : rgb6.Извор на светлина : 5050 SMD LED.7.LED количина : 36pcs8.Излез Прозрачна : 1416lm по led9.Inpue Напон : DC 12 V10.Водоотпорен : IP65 водоотпорен11.Големина : 54*1.4*1cm12.Работа Температура : 45 степен +45 степени.13...

Подобряване!!! DC12V SMD 5630 5M 16FT 600LED LED гъвкава лента;водоустойчив в кремниевом покритието;IP65;45-50LM/LED;двойна редица

14 Всички отзиви
BGN 48.00

ПрименаДом и Автомобил DIY осветлувањеАрхитектонски ОсветлувањеБар, Клуб и да Покаже ОсветлувањеТеатарот, Продавницата и Ресторан ОсветлувањеФункцијаСосема нов и висок квалитет.Ултра светла висок интензитет SMD LED светло 5630 Led диоди.Одржување слободни, лесна инсталација.Флексибилни за curving околу наведнува.СпецификацијаБрој на SMD Led диоди : 600pcs (120 Led диоди / Метар)Номинална напон : DC12 VТемпература на бојата : 60006500 K(кул бело).30003500 K(топло бела)Должина на : 500cm.Ширина : 15mmМоќност : 60 W по метар;300 W за 5m / roolСветла боја : Ладна бела / топло бела,pleaes советуваат боја ви треба кога се одржи на aliexpress цел,ви благодаримеСветлина агол : 120°Водоотпорен го оценувате : водоотпорен во силиконски слој;IP65Самолепливи назад со двојно страна селотејпНа секои 6LED cutable без оштетување на остатокот лентиПакет се вклучени1 x 5 M 5630 LED Лента

1M/2M/3M/5M 3 X AA Battery Powered Led Strip Light 60leds/m DC 5v 3528 SMD LED лента гъвкава лента неоново декорация на дома

7 Всички отзиви
8.80-9 % 8.00

128.25 / метар 15.82 / метар 1.50 ДОЛАРИ3.30 / метар 17.75 / метар метар60 Leds / M LED Лента 3258 батеријата напојува Led Лента Светлина SMD rgb led лента светилка во затворен простор Користење DC5 V IP22 4.8 w / M RGB / Кул бела / Бела / Сино / црвена / зеленаСпецификација1.3528 SMD usb led Лента на Светлина.2.Големина / roll : 5000*8мм3.LED Type : Висока Осветленост 3528 SMD4.LED Количина : 60 LEDs / m5.Работен Напон : DC 5 V(3 еез АА батерија)6.Зрак Агол : 120 степен7.PCB Боја : Бела8.Достапни Боја : rgb, топло бела, ладно бела, црвена, зелена, сина.9.Водоотпорен : IP2210.Пакување : 1 M / 2М / 3М / 5 MПримена1) Архитектонски декоративни осветлување.2) Archway, крошна и мост работ осветлување.3) Забавен парк, театар и авиони кабината расположение осветлување.4) за Итни случаи ходникот осветлување.5) Аудиториум walkway осветлување.6) Скалила акцент осветлување.7) Сокриени осветлување.8) Backlighting за signage писма.9) Channel писмо осветлување.10) излез во случај на опасност патека осветлување.11) Чове осветлување.12) Работ осветлена акрилик панел осветлување.ПРОИЗВОДОТ СЕ ПРИКАЖЕ :

Слънчеви Led коледни светлини 22m 100 LED 3 режима на Solar Фея String Light за работа на открито,Градина, дом, сватбена украса

9 Всички отзиви
183.36-5 % 174.00

Соларни Божиќ Светла 22m 100 LED 3 Режими на Соларни Самовила String Светлина за Градина,Градини,Домови,Свадба,Божиќ Партија,ВодоотпоренКарактеристики1...

Безплатна доставка и 2 м Led алуминиев профил прозрачен млечен матиран PC корица за LED гъвкава лента Led ленти до 55 мм широчина на

8 Всички отзиви
BGN 4251.10

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X91mm X76mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M3) PC покритие на Алуминиум LED профил Млечниот4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 2 парчиња на крајот капи5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајнled алуминиумски профил за led лента предноста...

LED Display Car Sign Red LED Light Програмируеми Scrolling Moving Message Display Remote Control Board LED Bus Sign Up Display

12 Всички отзиви
BGN 57.26

LED Дисплеј Автомобил Знак Црвени LED Светло Програмабилни Лизгање Движат Порака на Екранот Одбор Далечински Управувач LED Автобус Знак Екранот* Поддршка Англиски Екранот* 9 Порака на Екранот .50 специјални знаци симбол* 9 движење брзина ( во Зависност од вашите треба да се прилагоди на лизгање брзо )* 9 Светлината ( Според отворено светлината прилагодување на осветленоста на led дисплеј )* 7 Екран Режими ( Лево,десно.Одржување на фиксен, скролувајте надолу, и така натаму )* Со Sleep Mode ( Далечински управувач може да биде директно затворени led знак на власт , да престане да работи )* Со 2 Suckers, може да се сврти за 180 степен совршен агол на гледање.* Ултратенок панел, можете да бидете пред, зад, и така натаму различни правци да ја измените пораката* Прилагодите на светлост (бројот е поголем, на светлост е посветла).* Прилагодите на move брзина (бројот е поголем, брзината е побрзо)Спецификација : Црна Рамка Големина : 23*4.6*1cm (9.05"x1.97"x0.39" ).Сина led 7 x 41 точкиОперација напон спектар : DC5 V ~ DC12 V ,напојува од 12 V DC автомобил полесни преку штекер долго 3m кабелот.Вклучени пура полесни со 12 Нозе кабелотСо далечински контролер испрати поракаВкупно 9 пораки, секоја порака може да се сместат 250 знаци19 нивоа на осветленост прилагодливи19 ниво движејќи се брзо прилагодливи7 екран режимите вклучуваат Право, Лифт, Снег, Флеш , Фиксна, Долу, Горе .Поддршка на англиски јазик, бројот на Знаци, Симбол.Користете Совети : 1...

Водоустойчив 6000LM гмуркане гмуркане Факел 3X CREE XM L2 Led фенерче за осветление за гмуркане, къмпинг туризъм лов на 100 метра

10 Всички отзиви
43.30-5 % 41.00

Овој вид на светилка е навистина неверојатно нуркање светилка, која донесува КРИ XM L2 Led чип, нејзиното производство на светлината може да се постигне да се 3000 Lm...

10 бр./лот 36leds/0.5 M Led Luces Strip 5050 SMD LED Bar Light RGB DC 12V LED Hard Luces Stripes кухня Led Under Cabinet Light

13 Всички отзиви
24.91-4 % 24.00

До 2015 Ново! 36 LED цврсти лента светлина 5050 SMD LED Лента Светлина RGB Неводоотпорен 12 V LED Цврсти Лента 50cm Ѕид Светлина СветилкаПараметарот : Име На Производ : Под Кабинет ОсветлувањеИзлезна моќност : 7.2 W / еезЕмитуваат Боја : RGBИзвор на светлина : 5050 SMD LEDLED Количина : 36leds / еез ;Излез Прозрачна : RGB 5050 SMDВлезен напон : DC 12 VИП Одделение : неводоотпорен IP22Материјал : АлуминиумЗрак агол : 120 степениLED работа температура : 45 C ~ +45 Cживотен век : > 50.000 часаГаранција : 1 годиниСертификација : CE & Ro HSпакетот вклучува : 10pcs led лента светлина

Алуминиев профил за LED Strip Bar 5050 50 см 36 SMD 12V студено / топло бял Tira LED Luces Strip водоустойчив 5 бр. / лот Безплатна доставка

4 Всички отзиви
36.80-5 % 35.00

Спецификација : 1.Име на производ : 5050 LED Цврсти Лента2.Должина : 0.5 m3.Светилки зрак агол : 120 степен4.Материјал : Алуминиум5.Боја : Кул Бело (60007000k) ,Топло бела : 30003500k6.Извор на светлина : 5050 SMD LED.7.LED количина : 36pcs8.Излез Прозрачна : 1416lm9.Inpue Напон : DC 12 V10.Водоотпорен : IP65 водоотпорен11.Големина : 54*4*1cm12.Работа Температура : 45 степен +45 степени.13...

Слънчеви коледни светлини 12m 100 LED 3 режима на Solar Фея String Light за работа на открито,Градина, дом, сватбена украса водоустойчив

14 Всички отзиви
125.92-5 % 120.00

Соларни Божиќ Светла 12m 100 LED 3 Режими на Соларни Самовила String Светлина за Градина,Градини,Домови,Свадба,Божиќ Партија,ВодоотпоренКарактеристики1...

8000Lumens CREE XML-T6 Фенерче Led фенерче мащабируеми Led фенерче под наем светлина за 3 X AAA или батерии 1x18650

7 Всички отзиви
8.62-19 % 7.00

Детали За Производот : Долготрајни УлтраСветли LED : Вода, Времето, и Отпорност на5 Лесни Начини (Висок, Среден, Низок, Флеш, СОС)Zoomable – Од Широк Простор за да се Фокусираше ЗракТактички Опашка Switch за Брзо и Лесно РакувањеНаправени од Издржлив ВисокоОдделение АлуминиумАнтиRoll Тело ДизајнПред Штрајк Рамки за самоодбрана или Кршење на Прозорец во Итни случаиПаметни Менаџмент на Енергија Овозможува Часа на Непрекината УпотребаТрае Три AAA Батерии или една Батерија 18650 (Батерии Не Се Вклучени)Она што се вклучени?1x Моќни LED Тактички Рефлектори1x Рака на Рака1x AAA Батерија Носители (Батерии не Се Вклучени)18650 1x Батеријата Цевки

10 бр. / лот 10 W-100 W Dimmable Driverless Led прожектор 220~265В Led проектор градина търсене осветление лампи Led външно осветление

9 Всички отзиви
BGN 208.00

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

Празник е фестивалът на Светлините син 3.5 м 100 SMD Led ред ивица лед бар лампа за партията, фея, Коледа, сватба, спалня, Безплатна доставка

14 Всички отзиви
12.78-6 % 12.00

Спецификации за 3,5*0.5 m : Состојба : Новиот Тип : LED странични светла LED Кол : 96 парчиња String Големина : 3.5*0.5 m W огромен гнев Боја : Јасно бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Напојување : 110 V / 220 V Работа Живот : 10000 Часа светла Боја : Топло Бела / Бела / Црвена / Зелена / Блу / RGB / Розова / Виолетова / Жолта Светлина Режим : Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Slo Glo, си поигруваше / Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане / Flash, Мирно на Пакет Тежина : 0.20 kgКарактеристики : Сина светлина може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба...

SMD 5630 LED Strip 300LEDs/5M +12V 6A захранващ трансформатор+ безжичен RF дистанционно управление, топъл бял, студен бял червен зелен син

14 Всички отзиви
28.22-15 % 24.00

Карактеристики : Широко се користат за домашна декорација употреба, хотели, клубови, трговски центри, Архитектонски декоративни осветлување, бутик атмосфера осветлување Нашироко се применуваат во Backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлување Итни & security осветлување, реклама знак осветлување Декоративни светилки за празник, настан, покажуваат изложба Применливи за автомобил и велосипед декорација, граница или контурата осветлувањеСпецификации : Должина : 5 M / Ролна LED Монистра : 300 Led диоди,60 led диоди / M Модел : SMD 5630 LED Боја : Ладна Бела / Топло Бела / Црвена / Зелена / Сина Моќност : 72 W / Тркалаат Влезен Напон : DC12 V Водоотпорен : Нема Прикажување агол : 120 Степени Работа Tempreture : 20 65 Големина : 5000mm (L) x 10мм (W) животниот век : 100,000 Часа Одобрен : CE & Ro HSПакетот Вклучува : 1x Nonwaterproof 5630 LED Лента 1x Женски конектор 1x 12 V 6 A Трансформатор (ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU) 1x 11 Key RF Remote Controller ( без батерија )

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.