Filter By

Categories

булчински и сватбени декорации

булчински и сватбени декорации

Показано1-37 из 327стоки

Показано1-37 из 327стоки

KITEAL Lose Money Промоции! 24-КАРАТОВО GP Gold Color Size 7 8 9 женски годежни пръстени личност анел De Ouro Love

15 Всички отзиви
3.78-21 % 3.00

Qingtian НакитУживајте во вашата шопинг!Информации За ПроизводотБРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : KITEAL Прстени Категорија : Прстени Материјал : , тежина : ~2.85 g сертификат : никој Големина на : Забелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различенве молиме да ги вистинските информации како стандардQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУпроизвод информации Информации : тежина : 2.85 gQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Ако аз мода кубичен цирконий лък Crystal пръстени за жени, Модни розово злато сребро цвят годежен диамантен пръст бижута нова

14 Всички отзиви
4.72-36 % 3.00

ЦЕНТАР ЗА ПОМОШЗа Производите1) Квалитет Гарантиран Сите стоки ќе се проверува најмалку два пати пред пакување и испраќање.2) Накит Фото Сите фотографии се вистинската фотографија демонстрација.3) Боја Демонстрација Поради разликата помеѓу секој екран, боја разлики треба да биде постои малку.4) Големината се Воспостави врз основа на реално вистински мерења на локации, може да биде малку големина разлика грешка, бидејќи на разликата на мерење стандард на Земји.5) Накит одржување ве Молиме прочитајте накит за нега на сликата подолу внимателно.Како да КупитеЧекор 1...

AINOUSHI 4 карата 925 сребро пръстен за жени синьо/бяло Sona Oval Cut Party Festival сватба сватбени декорации

13 Всички отзиви
68.64-42 % 40.00

modname=ckeditorПРОИЗВОД НАСТАВА Прстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 410 (Можете да оставите порака за она што сакате големинаГлавната Diamond Материјал : Sona ДијамантСребро Тежина : 4.3 gГлавната Дијамант Големина : 9mmx11mm (4 Карат)Дијамант Јасност : АКОДијамант Боја Одделение : D : DEГлавниот Камен Боја : Сина или Јасно Бела (Изберете ја вашата омилена боја)Главниот Камен Облик : Овална НамалиСвадба Ангажман Булчински ПрстенМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverПозлата : Platinum ПозлатенКамења Поставка : ProngКамења : Висок Квалитет Создадени ДијамантКрај : Високо ПолиранСите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

Ainoushi Промоция Water Drop годежен пръстен Модни бижута крушовидна кройка Sona Womens Ring Anniversary Party сватбени декорации

11 Всички отзиви
51.82-42 % 30.00

modname=ckeditor AINOUSHI Промоција водена Капка Ангажман Прстен Модерен Bijoux Круша Намали Sona Женска Прстен Годишнината Партија Свадба НакитОпис Професионални Накит Производителот, во сопственост на CAD Одделот & фабрика, Cusomerized Цел добредојдени.Најдобар Квалитет, Добра Цена, се Меша со Цел, Без Минимум барање, обидувајќи се да обезбеди најдобра услуга...

Queenwish Dropshipping 6 мм / 8 мм синьо серебрение келтски Дракон волфрам годежни пръстени за жени реколта Claddagh обещават бижута

9 Всички отзиви
31.94-28 % 23.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА QUEENWISH ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦАQueenwish волфрам карбид прстени, Женска & mens волфрам прстени се доволно издржливи за секојдневен носат, но брилијантен доволно да се биде претставување на живот посветеност...

Изключителен многоцветен червен гранат сребро щампа 925 размер на женски халки 5 / 6 / 7 / 8 / 9 R0869

13 Всички отзиви
11.18-37 % 7.00

Бренд рачно изработени Метал 925 Sterling Silver Шалче Материјал скапоцен камен Главниот Камен Multigem Главната Боја Multicolor Тежина За 3,7 Грама ( скапоцен камен & сребрена ) Димензија 1 Малку Скала = 1 / 20 инчен = 1.27 mm ) Количина 1 Buc Земјата на Производство Хонг Конг Состојба Сосема Нов

Rose позлатените злато Plt S австрийски кристал бял емайл цвете / сватбена колие / обеци/пръстен бижута CS107

15 Всички отзиви
7.76-10 % 7.00

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија4.Пакет : opp кеси5.Акции : во парк објект6.Никел слободни и да Доведе слободни.7.ПОМИНЕ ISO90018.Ги задоволи Европските стандардиЗа големината, имаме големина 7, со дијаметар од 17mm size 8,со дијаметар од 18mmве молиме да ни остават порака прстен на големината која ќе се она што во цел забелешка.Производ Повеќе 2016 Година Модната Панк Јака Синџир Ѓердани Трговија На Големо..САД $ 1.25 / Цена 2016 Година Нови Накит Мода Едноставна Циклуси Долго Necklac..САД $ 1.92 / Цена 2016 Година Накит Мода Метални Лисја Двоен Лист Shor..САД $ 1.23 / Цена 2016 Година Мода Накит Multicolor Ѓердан За Wome..САД $ 1.99 / Цена Црна Tassel Капка Обетки 2016 Година Мода Накит Фо..САД $ 2.21 / Цена 2016 Година Гроздобер На Пердув Долги Обетки За Жени ..САД $ 2.05 / Цена Симпатична Мала 9 Пара / Set Multicolor Bijoux Бонбони Боја..САД $ 2.99 / Цена 2016 Година Панк Барок Капка Модни Додатоци Голема Ea..САД $ 2.58 / Цена кристал иглички голем накит брошеви мода за..САД $ 5.16 / Цена 2016 Година Мода Накит Жените Broaches Злато Сребро Пл..САД $ 2.99 / Цена Домот бел цвет кристал позлатен злато жени ..САД $ 3.86 / Цена Позлатен Злато пеперутка кристал голем накит фас..САД $ 3.89 / Цена

Сега стерлинговое сребро 925 проба Бял CZ обичам те 1314 любовници пръстени за мъже и жени на брачни, Модни бижута, подаръци за Свети Валентин

8 Всички отзиви
14.38-3 % 14.00

Овој објект се продава од едно парче, ако треба еден пар, ве молиме да купи две парчиња.За ЖенитеДимензии 5.5 да 7.5...

Rose Gold покритие цвят австрийски кристал Бяло цвете сватба колиета, обеци, пръстени, бижута комплекти, сватбени декорации за

4 Всички отзиви
7.82-36 % 5.00

За овој прстен во сет, ние сме големината внатрешен дијаметар околу 17mm, и 18mm, ве молиме да ни остават порака за големината која сакате, ако не пораката, ние ќе ја испрати на прстен големина случајно.Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија4.Пакет : opp кеси5.Акции : во парк објект6.Никел слободни и да Доведе слободни.7.ПОМИНЕ ISO90018.Ги задоволи Европските стандардиПроизвод Повеќе Големи Продажба Домот на Кралицата е Сребрена Круна Прстен За Wom..САД $ 1.99 / Цена 7 Pcs По Поставите Мода За Жените Ѕвезди Clovers Крстот..САД $ 1.79 / Цена 2016 Година Кристал Brooch lapel pin Иглички Додатоци Гр..САД $ 1.39 / Цена 2016 Година Boutonniere Lapel Иглички Прекрасна Кристал Мода..САД $ 2.86 / Цена 2016 Музика Забелешка Кристал Бисер Brooch lapel pin..САД $ 1.94 / Цена 3 Боја Мода Накит Collares Colls Кристал Flo..САД $ 0.99 / Цена Бохемски Накит Жените Долга Црна Шупливи Зебра Цира..САД $ 1.45 / Цена Злато Boucle D'oreille Кристал Бисер студ Earrin..САД $ 1.49 / Цена 2016 Година Мода Австрија корејски Обетки Жените Накит..САД $ 1.59 / Цена Прободен Обетки Долго Мода Жените Накит од i..САД $ 2.65 / Цена Гроздобер Мода Кристал Злато Позлатен Накит Постави..САД $ 2.59 / Цена Сребро Позлатен Вода Капка Накит Мачка Очи Камен Н..САД $ 3.56 / Цена

Най-добрите подаръци, модни пръстени за жени 2015 Бял Циркон дама бижута изискан CZ Дама пръстени

4 Всички отзиви
6.48-7 % 6.00

Најдобрите подароци мода прстени за жените 2015 Бела Циркон дама jewellry Исклучителна Platinum Позлатен CZ Дама ПрстениMOQ 1pcs Големина 5.5#,6# / 7# / 8# Тежина 2.65 g Ширина 12mm Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost / epacket / DHL / UPS / Федекс / ТНТ / EMS време на Испорака во Рамките на 35days по потврдување на уплатата ако имаме во акции ЗабелешкаМешани цел & примерок цел се прифатениГолемина во U...

Продажба на едро на високо качество сватбени бижута, бижута комплекти, модни Сребърна Принцеса колиета, обици за момичета на сватбени изящни бижута T495

10 Всички отзиви
29.28-25 % 22.00

Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495 трговија на Големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495Трговија на големо со Висок Квалитет Свадба Накит Сетови Мода Сребро Принцеза Ѓердани Обетки за Девојки Свадба парична Казна Украси T495

JEXXI Brand Quality пръстени за жени, бижута нов луксозен блестящ черен планински кристал, изпълнен с бели кристали, сребро 925 проба Party Ring

12 Всички отзиви
10.29-32 % 7.00

Конверзија : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 КОМПЈУТЕР

Almei Bridal Square Blue Crystal-бижута Silver цвят колие окачване набор от подаръци за жени, бижута Обеци 2017 T295NR

15 Всички отзиви
12.70-21 % 10.00

Ѓердан,Bijouterie,Изјава Ѓердан,Collares,Колиер,Суспензија,Накит,Ѓердани & Привезоци,Колиер Femme,Bijoux,Гроздобер,Pendant,Украси,Ѓердан Жените,Ѓердан Женски,Аниме,Синџир,Привезоци,Денот на Вљубените,Долг Ѓердан,Жените Ѓердан,Boho,2015 Година,Цвеќиња,Суспензија,Јака,Кристално Накит,Накит Ѓердан,Приврзоци За Жените,Ѓердан Ѓердан,Bijoux Femme,Синџири Дами,Подароци,Bijouterie,Colares,Мажите Накит,Продажба,Collares Mujer,Синџири За Мажи,Додатоци,Жените Ѓердан,Colar Feminino,Colar Masculino,SapphireНакит,Нерѓосувачки Челик,2016 Година,Јака Ѓердан,Кристално Ѓердан,Rhinestones,Ѓердани Привезоци,Приврзоци За Пријатели,Розово Злато,Валентин,Денот на Вљубените Подароци,Шарм,Був ЃерданAlmei Булчински Плоштадот Сини Кристал Накит Сетови Сребро Позлатен Ѓердан Приврзоци Поставите Подароци за Жените Накит Обетки 2017 T295 NRНие ќе им понуди еден Синџир ПодарокAlmei Булчински Плоштадот Сини Кристал Накит Сетови Сребро Позлатен Ѓердан Приврзоци Поставите Подароци за Жените Накит Обетки 2017 T295 NR1ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Almei Булчински Плоштадот Сини Кристал Накит Сетови Сребро Позлатен Ѓердан Приврзоци Поставите Подароци за Жените Накит Обетки 2017 T295 NR

JEXXI Чар Овалния син Циркон годежен пръстен от сребро 925 проба от пръста си пръстен за жени сватба сватбени Модни бижута

10 Всички отзиви
8.77-32 % 6.00

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 компјутер1...

JEXXI мода годежен 925 сребърен пръстен дамски пръстени, ленти бижута Bague En или Mariage 2018 сватба Циркон пръст пръстен на булката

14 Всички отзиви
8.06-38 % 5.00

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

JEXXI автентични пръстени 925 сребро Червен кубичен Циркон Кристал Камък цвете бижута за жени сватбени аксесоари

10 Всички отзиви
10.88-36 % 7.00

Материјал : 925 Sterling Silver / Скапоцен Камен ЦиркониБоја : Исто како Големина на Слика : 6789101 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

JEXXI модни сватба сватбена декорация син Кристал с Овална форма старинни пръстени за жени, Дамски-добрите продажби 925 сребро Bijoux

15 Всички отзиви
7.73-35 % 5.00

Материјал : 925 sterling silver Стил : жени мажи1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

JEXXI нов сребърен цвят широки пръстени AAA кубичен цирконий пълен Циркон многослоен блестящ OL стил 925 сребро безименен пръст

14 Всички отзиви
13.70-34 % 9.00

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 компјутер1...

JEXXI Big Промоция 925 чисто сребро пръстен многослоен кубичен цирконий пръстени за жени на Едро за продажба на сватба сватбени декорации

9 Всички отзиви
18.29-34 % 12.00

Стил : Мода Накит Големина : 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

GIEMI кръг на Любовта пръстен с широка лента мода сребро 925 Чисто Jewlry блестящ син Кристал двойно сърце Bague за една Дама

8 Всички отзиви
7.20-31 % 5.00

Име : Кубни Циркони Свадба Накит СетовиСостојба : 100% Сосема НовПовод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Кубни Циркони & Сребро.

Злато с кристали Черен Розов емайл Queen Bee пръстен~ регулируема идея за подарък безплатна доставка на 12 бр./лот

14 Всички отзиви
60.43-35 % 39.00

Потпевнува Пчела Прстен на Жените Девојка е Животно Прстен Накит Прилагодливи Заврши Прстен подарок идеја12 Pcs / Многу големо ( 18 K Злато)Птица Прстен Цвет Прстен Сончоглед Прстен combintion Прстен Ретро Прстен Ангел Птица Прстен Елф ПрстенСвадба Прстен Ангажман Прстен Подарок Прстен Прстен за Девојка Девојка Прстен Жените ПрстенКарактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарна• Delicately дизајниран, со нежен симпатична потпевнува птици само се најде цвет• Толку симпатична цвет со прекрасна птица, што е доволно за да се почувствува природата тематските накит• Големина може да се прилагодливи, материјал не е евтина, а не да биде прекината за да биде свиткана да се вклопи во вашиот прстМоже да се прилагоди за 5~8.5 НИ големина лесно• Позлатен месинг материјал• Се надевам дека сакаат да не ја пропуштајте оваа објекти за вас или како подарок на вашиот саканМатеријал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),МесингНи Големина : ПрилагодливПрстен Количина : 12pcs / многуСостојба : новаПакување : OPP Вреќа"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

LESF жени пасианс годежен пръстен истински 925 сребро пръстен за жени, луксозни 1 карата Сона синтетични годежни пръстени

10 Всички отзиви
74.32-30 % 52.00

modname=ckeditorГлавната Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 6.5 mm (1 Карат) Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Камења Поставка : Prong Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : DE Главниот Камен Боја : Јасно Бела Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен / Жолто Злато Позлатен / Розово Злато Позлатен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.