Filter By

Categories

аксесоари и резервни части за проектори

аксесоари и резервни части за проектори

Показано1-37 из 311стоки

Показано1-37 из 311стоки

Високо качество на NP16LP 60003120 за NEC M350X M300W ME310X P350X M300W ME310XC смяна на лампата гаранция за 180 дни

15 Всички отзиви
47.95-6 % 45.00

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

Бърза доставка SP-LAMP-047 нова оригинална гола крушка за ASK AX300 / AX350 / AX400 / T30 / T35 / T40

4 Всички отзиви
56.00-5 % 53.00

Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и runtime ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.Она што е уште поважно , ние нудиме 120ден гаранција по породувањето .Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, слободно контактирајте со нас побрзо .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .Број На Модел : Функција : 100 % Сосема Нов Оригинален Голи СветилкаЖивот време : до 3000hoursГаранција : 120 денаИспорака Детална : 3 дневнаВати : 230 WЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : Компатибилност За нас : Како професионална производителот ,ние сме ангажирани во производство на проектор светилка за повеќе од 10 години ...

Оригинален модул лампа на проектора VLT-XD520LP / 499B051O30 за MITSUBISHI EX52U / EX53E / EX53U / LVP-XD520U / XD520U / XD530U

12 Всички отзиви
175.98-5 % 167.00

Оригиналниот Проектор Светилка Модул VLTXD520 LP / 499 B051 O30 за МИЦУБИШИ EX52 U / EX53 E / EX53 U / LVPXD520 U / XD520 U / XD530 U 1)Дел број : VLTXD520 LP / 499 B051 O302)број на Моделот : За МИЦУБИШИ EX52 U / EX53 E / EX53 U / LVPXD520 U / XD520 U / XD530 U3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 280 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Лампа на проектора POA-LMP50 POALMP50 LMP50 610-301-0144 за SANYO PLC-SE10 с корпус

11 Всички отзиви
112.00-23 % 86.00

Проектор Сијалица, POALMP50 POALMP50 LMP50 6103010144 за SANYO PLCSE10 Проектор Светилка Светилки Со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : POALMP50 POALMP50 LMP50 6103010144 За Sanyois_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Sanyo PLCSE10Живот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Оригинален проектор крушки модул MT50LP / 50020066 за НЕК MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056

10 Всички отзиви
155.20-5 % 147.00

Оригиналниот Проектор Светилка Светилки Модул MT50 LP / 50020066 за NEC MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056 1)Дел број : MT50 LP / 500200662)број на Моделот : За NEC MT850 / MT1050 / MT1055 / MT10563)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Оригинална лампа с корпус VT80LP / 50029923 за НЕК VT48 / VT49 / VT57 / VT58 / VT59 / VT59BE / VT59EDU / VT48G

8 Всички отзиви
168.42-5 % 160.00

Оригиналниот Светилка со станбен VT80 LP / 50029923 за NEC VT48 / VT49 / VT57 / VT58 / VT59 / VT48+ / VT49+ / VT59 BE / VT59 EDU / VT48 G1)Дел број : VT80 LP / 500299232)Проектор број на Моделот : За NEC VT48 / VT48+ / VT48 G / VT49+ / VT49 / VT49 G VT57 / VT57 G / VT58 / VT58 G / VT59 / VT59 G / VT59 BE / VT59 EDU3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 150 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

оригинал 7R 230W Moving Head Beam лампа Лампа Stage Studio UHP лампа Philips

13 Всички отзиви
BGN 56.00

ние НЕ упатство за инсталација, ви благодариме за љубезно разбирање!Технички Параметар на 7 R 230 W светилка : Модел Нема МоќСветлината Центар(mm) Лак Должина вкупна Должина Живот Часа Боја температура Прозрачна Флукс Горење позиција RSD120 W 2 R 120 W46 10 45 6000 8000 6000 Било RSD200 W 5 R 200 W 51 7 57.5 2000 8000 10000 Било RSD230 W 7 R 230 W 51 7 57.5 2000 8000 11200 Било RSD330 W 15 R 330 W 56 5 58 1000 7500 16000 Билоцена за 100% нови & оригинални светилка за Philips бренд.фотографии само за референца, различни букви на светилка според производ време, случаен испорака .ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Проектор, лампа VT60LP VT-60LP за НЕК VT46 VT460 VT460K VT465 VT475 VT560 VT660 VT660K с корпус

3 Всички отзиви
104.00-23 % 80.00

Проектор крушка светилка VT60 LP VT60 LP за NEC VT46 VT460 VT460 K VT465 VT475 VT560 VT660 VT660 K Проектор крушка Светилка домување со бесплатен превозотБрој на модел : VT60 LP VT60 LP За NECis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за NEC VT46 / VT460 / VT460 K / VT465 / VT475 / VT560 / VT660 / VT660 KЖивот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Оригинален прожектор без лампа NSHA330W VLT-XD8000LP за XD8200U / WD8200 / XD8000U

12 Всички отзиви
248.00-5 % 236.00

Оригиналниот Проектор светилка со станбен VLTXD8000 LP за Mitsu bishi XD8000 U / XD8100 U / XD8200 U / WD8200 / WD8200 U / WD8200 LUМодел : VLTXD8000 LP Сијалица Тип : NSHAWattage : 330 W Светилка Живот : 20003000 ЧасаТип : светилка со станбен Пакувањето : Картонска кутија со пенаКомпатибилен со : Mitsu bishi XD8000 U; XD8100 U; XD8200 U; WD8200; WD8200 U; WD8200 LUМинимална Цел Количество : 1 парчеСнабдување способност : 5000 компјутери / месецГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција.Она што можеме да ви понудиме : 1...

Лампа на проектора MT50LP MT-50LP за НЕК MT1050 MT1055 MT1056 MT850 с корпус

15 Всички отзиви
112.00-23 % 86.00

Проектор крушка светилка MT50 LP МТ50 LP за NEC MT1050 MT1055 MT1056 MT850 Проектор крушка Светилка со домувањеH ID : Меркур СветилкиБрој на модел : MT50 LP МТ50 LP за NECis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за NEC MT1050 / MT1055 / MT1056 / MT850Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Лампа на проектора POA-LMP98 LMP98 610-325-2957 за SANYO PLV-80 PLV-80L / КРИСТИ LW300/EIKI LC-W3 с корпус

8 Всички отзиви
112.00-23 % 86.00

Проектор светилки сијалица, POA LMP98 LMP98 6103252957 светилка за SANYO Проектор PLV80 PLV80 L / КРИСТИ LW300 / EIKI LCW3 крушка Светилка домување со бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : POALMP98 LMP98 6103252957 За sanyois_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Sanyo PLV80 / PLV80 L / LCW3 / LW300Живот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Проектор, лампа с нажежаема жичка NP05LP NP-05LP 60002094 за НЕК NP901WG NP905 NP905G NP905G2 VT700 VT800 VT800G с корпус

6 Всички отзиви
88.00-23 % 68.00

Проектор крушка светилка NP05 LP NP05 LP 60002094 за NEC NP901 WG / NP905 / NP905 G / NP905 G2 / VT700 / VT800 / VT800 G Проектор крушка Светилка домување со бесплатен превозотH ID : Меркур СветилкиБрој на модел : NP05 LP NP05 LP 60002094 за NECis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за NEC NP901 WG / NP905 / NP905 G / NP905 G2 / VT700 / VT800 / VT800 G / NP901 / NP901 W / NP901+ / NP905+ / VT700+ / VT800+ / NP901 WG2 / NP905 W / VT700 GСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Нова оригинална лампа на проектора NSHA330W VLT-XD8000LP за XD8200U / WD8200 / XD8000U

4 Всички отзиви
280.00-5 % 266.00

Оригиналниот Проектор светилка со станбен VLTXD8000 LPМодел : VLTXD8000 LP Сијалица Тип : NSHAWattage : 330 W Светилка Живот : 20003000 ЧасаТип : светилка со станбен Пакувањето : Картонска кутија со пенаКомпатибилен со : Mitsu bishi XD8000 U; XD8100 U; XD8200 U; WD8200; WD8200 U; WD8200 LUМинимална Цел Количество : 1 парчеСнабдување способност : 5000 компјутери / месецГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција.Она што можеме да ви понудиме : 1.Оригиналниот светилка модул(НП)2.Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ)3.Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)4.Замена на проектор светилка режач(AC и DC)5.Далечински Контроли за сите брендови.6.Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.

Лампа на проектора крушка SP-LAMP-015 SPLAMP015 за Infocus LP840 / ASK C440 / PROXIMA DP8400x с корпус

13 Всички отзиви
96.00-23 % 74.00

Проектор светилки сијалица, SPЛАМБА015 SPLAMP015 за InfocCPX1200 LKX70 RLC011 Со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : СПЛАМБА015 SPLAMP015 за Infocusis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : За InfocLP840 / ASK C440 / PROXIMA DP8400xСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Elplp49 / V13H010L49 съвместима гола крушка за EH-TW5000 EH-TW5500 EH-TW5800 EH-TW8500 ЕМИ-TW3800 ЕМИ-TW5000 ЕМИ-TW5500

6 Всички отзиви
34.88-14 % 30.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

AWO ET-LA702 Смяна на лампа на проектора с корпус за PANASONIC PT-L711XU / PT-L701XU / PT-L511XU / PT-L501XU / PT-L702E

6 Всички отзиви
89.60-10 % 81.00

Опис На ПроизводотСветилка ID : ЕТLA702Светилка Тип : Компатибилни Проектор сијалица со домувањеКомпатибилен Проектор : за PANASONIC PTL501 X / L502 / L511 X / L512 / L701 SD / L701 X / L701 XSD / L702 / L702 SD / L711 NT / L711 X / L712 / L712 NT;PANASONIC PTL501 XU / PTL511 X / PTL701 XU / PTL701 XSDU / PTL711 XU / PTL711 XNTUОна Што Ние Можеме Да СнабдувањеA> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)C> Original ВИП / UHP / SHP / NSHA / NSH проектор гола сијалица(ОБ)D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)За Превозот1...

Високо съвместима лампа на проектора 5J.Y1H05. 011 лампа за проектор MP724 с корпус гаранция 180Days Happybate

4 Всички отзиви
88.00-18 % 72.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

EC.J4800. 001 Смяна на лампа на проектора с корпус за ACER проектори PD528 / PD528W / PH730P

13 Всички отзиви
54.40-4 % 52.00

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Со Станбен Дел број : EC.J4800.001 Компатибилни Модели : За ACER PD528 / PD528 W / PH730 P Wattage : 250 W Светилка Живот : 2000 часа Инсталација : Лесна Инсталација...

Съвместим проектор гола крушка ЕО. J4401. 001 за ACER PH530 / X25M

14 Всички отзиви
49.44-5 % 47.00

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Без Домување Дел број : EC.J4401.001 Компатибилни Модели : За ACER PH530 / X25 M Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 часа Инсталација : Само Проектор Гола Сијалица Гаранција : 120 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, ДомаShippment1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Elplp49 / V13H010L49 съвместима гола крушка за EH-TW3200 EH-TW3500 EH-TW3600 EH-TW3800 EH-TW4000 EH-TW4400 EH-TW4500

8 Всички отзиви
34.88-14 % 30.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

нов проектор лампа TLPLET1 за TLP-ET1 TLP-ET1B TLP-ET1E TLP-ET1U 180days гаранция

2 Всички отзиви
88.00-7 % 82.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

180 дни гаранция LMP-E211 съвместима замяна на лампата за VPL-EX100 VPL-EX120 VPL-EX145 VPL-EX175

3 Всички отзиви
89.60-8 % 82.00

LMPE211 соодветна замена за проектирање светилка за VPLEX100 VPLEX120 VPLEX145 VPLEX175SKU : LMPE211Номинална моќност : 210 / 140 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Просечен Живот (часот) : за 2000hrs Гаранција : 120daysFiting за : VPLEX100 VPLEX120 VPLEX145 VPLEX175Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

Безплатна доставка DT01151 проектор Подмяна на лампи за Hitachi ED-X26 / CP-RX79 / CP-RX82 / CP-RX93 с гаранция за 180 дни

9 Всички отзиви
BGN 36.78

На DT01151 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу : За Hitachi ЕДX2 6 / CPRX79 / CPRX82 / CPRX931...

Безплатна доставка на чисто нова смяна на лампа на проектора с корпус SP-LAMP-041 за Infocus A3100 / A3300 проектор 3 бр. / лот

14 Всички отзиви
216.00-10 % 194.00

Производ ВоведArticel Бр : СПЛАМБА041За Модел : A3100 / A3300Светилка живот : 2000 HИспорака110piece : 12days по плаќање1150piece : 35days по плаќање51100piece : 510days по плаќањеВо текот 100piece може да се разговараГаранцијаОригиналниот светилка : 90days од фактурата датумКомпатибилен светилка : 90days од фактурата датумПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето...

SP-LAMP-061 лампа без черупки замяна на крушки проектор за Infocus IN104 / IN105 с гаранция 180 дни HAPPY BATE

6 Всички отзиви
38.37-14 % 33.00

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : СПЛАМБА061Компатибилен со : IN104 IN105Wattage : UHP190 / 160 WПросечен Живот (часот) : 2 000 Часови.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

RLC-047 съвместима гол лампа за проектор, лампа за PJD5111 PJD5351 с гаранция 6 месеца Happybate

11 Всички отзиви
38.37-17 % 32.00

Тип : Компатибилни Проектор светилка (CB)Дел Број : RLC047Компатибилен со : PJD5111 PJD5351Wattage : UHP190 / 160 WПросечен Живот (часот) : 3 000 Часови.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

HAPPYBATE POA-LMP116/610-335-8093 съвместима лампа за проектор, лампа за PLC-ET30L АД-XT35 АД-XT3500 АД-XT35L АД-XT3500

5 Всички отзиви
62.40-18 % 51.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Лампа на проектора 5J.J1Y01.001 за BENQ SP830 с корпус

15 Всички отзиви
96.00-23 % 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J1 Y01.001 светилка за Проектор BENQ SP830 крушка светилка домување со КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J1 Y01.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q SP830 / SP831Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Лампа за проектор лампа на проектора 5J. J0705. 001 за BENQ MP670 W600 с корпус

8 Всички отзиви
96.00-23 % 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J0705.001 за BENQ MP670 W600 крушка светилка со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J0705.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена на Проектор крушка светилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q MP670 / W600Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

HAPPYBATE VLT-XD280LP съвместима гол лампа за проектори XD250U, XD250UG, XD280U и XD280UG

8 Всички отзиви
38.40-19 % 31.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

AWO оригиналната замяна за OSRAM 230W 58115201DG проектор баласт и 230 W Лъч MSD Platinum 7R лампа захранване баласт 1бр

9 Всички отзиви
61.50-6 % 58.00

Производ Вовед : НОВИ Оригинални OSRAM 230 W Баласт ИЛИ MSD 7 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина СИРИУС HRI 230 W Електронски Баласт Ignitor ве Молиме не го поврзете Ignitor кабелот на прв ве Молиме бидете сигурни дека вашата ignitor е во добра состојба на прв, а потоа можете да се поврзете на ignitor кабелот...

Подмяна на лампата лампата VLT-X70LP за X70 X70U X50B S50U S50 X50 LVP-X50U

14 Всички отзиви
66.40-8 % 61.00

Вие сте купување проектор светилки сијалица, VLTX70 LP, 120 Дена ГаранцијаМодел : VLTX70 LP Светилка Тип : Компатибилни проектор гола сијалица, го Оценувате Моќност : 150 W Делови за : X70 / X70 U / X50 B / S50 U / s50 на унодц / X50 / LVPX50 U Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутијаНашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.