Filter By

Categories

резервни части за велосипеди

резервни части за велосипеди

Показано1-37 из 286стоки

Показано1-37 из 286стоки

ACE Bike Seatpost 31.8*580mm за Brompton YR / YT сгъваем велосипед 330g алуминиев стълб подседельный

3 Всички отзиви
BGN 35.18

Опис : Вклучува : 1pcs seatpost менгемеМатеријал : алуминиум AL6061Големина : 31.8 mm x L 580mmТежина : appro330g / еезТоа е за Brompton виткање велосипед, anemos ГОД YTДетали за производот : 31.8*580 ЗА BROMPTON

PCycling 4 двойки (8шт) Велосипед хидравлични спирачни накладки за JAK-5 B777 оригинален планински велосипед смола дискови накладки 10 г МТБ резервни части

8 Всички отзиви
20.40-51 % 10.00

ИНФОРМАЦИИ : Име : PCycling Бренд ПолуМетален Смола Диск накладките Suitble За : JAK5, B777 Количина : 4 пара (8 парчиња) со 4 спрингс Материјал : ПолуМетален Смола 100 % Сосема нов и висок квалитет на Компактни,лесни и издржливи Крајната кочница моќ Молчи Повеќе црвено бакар гранули,Подобро топлина dissipatio совршена површина спреј третман тесто од други нормално диск накладките Делови за велосипед Тенок големина,многу лесен за употреба и без никакви тешкотии...

11T 12T зъб стопорное пръстен Планински МТБ велосипеди свободно движение на зъбите на маховика резервни части Безплатна доставка

3 Всички отзиви
19.02-42 % 11.00

11 T 12 T Заб Заклучување Прстен Планина MTB Велосипеди Freewheel Заби Flywheel Поправка Делови Бесплатен ПревозотИсплата информации : ЗАЧУВАМ САМО!Банка на Кина Т / T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи.Совети : 1...

FCFB Carbon Stem Road Mountain Bike Stem Angle 6 ъгъл на 17 70/80/90/100/110/120 / 130mm мотори Stem под наем матиран гланц

3 Всички отзиви
48.00-35 % 31.00

Бар Менгеме Дијаметар Φ31.8мм 4Топ Faceplate Steerer Diameter11 / 8" (Φ28.6mm) Матични Агол : + / 6° Матични Должина 70 / 80 / 90mm / 100mm / 110mm / 120 / 130mm агол + / 17° lenght 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120 / 130mm боја : sliver сјајна,црвена сјајни ,сина, сјајна ,сјајни зелени, црни сјајни+мет тежина : 70mm / 123g 80mm / 131g 90mm / 135g 100mm / 139g 110mm / 142g 120mm / 146g 130mm / 150g Default mattt ,ако треба сјајни ве молиме оставете порака на цел ...

Новият пристигането Red Line Road Bike 3K Full Carbon Fibre велосипеден волана и багажника са интегрирани с компютърни стентом резервни части свободен кораб

11 Всички отзиви
BGN 80.93

ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ Материјал : 3 K Целосна Јаглерод Влакна Вилушка менгеме : 28.6 mm(11 / 8") Ширина : 400 / 420 / 440mm Матични lenght : 90 / 100 / 110 / 120mm ( ве Молиме изберете ја вашата омилена големина...

Нов топ пълен въглеродни влакна под наем пътен волана интегриран лост и прът интегративен TT бар 400/420/440 мм

10 Всички отзиви
86.18-5 % 82.00

детали за производотцелосна карбонски влакна ПАТОТ Интегрирани handlebar & матичникалибар 28.6 mmМатични : 400*90 / 100 / 110 / 120mm420*90 / 100 / 110 / 120mm440*90 / 100 / 110 / 120mm (кога ќе ги нарачате,ве молиме да ми кажете која големина сакате)Ткаени : 3 Kбоја : црноцрвена / црна & зелена / црносиниТежина : 370g±15gПотекло : КинаПакет : Воздушното Перниче+ КартонГаранција : 2 ГодиниНиска цена за Висок квалитет

Упорит въглеродна Пътна рама 49 см 52cm 54см 56 см 58см Пътна велосипедна рамка PF30 UD 700c велосипедна рамка Червен механичен Di2

10 Всички отзиви
692.10-12 % 609.00

2017 Црвено&Бело+Црно UD Патот Велосипед јаглерод рамка јаглерод патот велосипед рамка 49,52,54,56,58 cm со PF30 ББПочитувани купувачи,Добредојдовте на Удар официјалната продавница во Aliexpress!Ние сме производител и се на оваа линија за 9 години.Нашите главни производи има јаглерод рамка, јаглерод тркала, јаглерод handlebar, јаглерод матични, јаглерод седло и др.Имаме доволно искуство да се направи најдобар квалитет на производот и најдобра услуга на клиентите.Земете цел во оваа продавница можат да се добие фабрика трговија на големо цена.Отсече middleman да се добие најдобрата цена на пазарот и врвен квалитет!Сите производи има 2 години гаранција!Ви благодариме за довербата и поддршката!Тридент Удар Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTDМатеријал : T1000 UD карбонски влакнаНа frameset : Рамка Вилушка Seatpost Менгеме СлушалкиПогоден Дното Заградата : PF30Погоден Тркала:130 mm Центри и 700c ТркалаТежина (g) : 970g(Големина 52 CM,Јасно Грб)Погоден Derailleur : Di2 И Механички ИAvaliable Големина : 49 / 52 / 54 / 56 / 58 CMСопствени Даночни& Увозни Давачки : Купувачи Сноси ТрошоциГаранција : 2 Години1) Конкурентна Фабрика Цена ! Не Агенција Такси !2) Строга квалитетот ! Совршен paint job...

2018 нов синтетичен кожена Стоманена релса под наем на седлото кухи дишаща мека възглавница път МТБ фиксирани предаване колоездене Колоездене седалки седло

15 Всички отзиви
27.71-24 % 21.00

2018 Нови Синтетички Кожа Челик Железнички Шупливи Дише Мека Перница Патот MTB Фиксна Опрема Велосипед Велосипед возење Велосипед Седиште Седло OnsaleКарактеристики : 1...

7-ТИГЪР Road Bike Carbon Disc Brake 88 Mm Carbon Clincher Road Bicycle Wheelset Carbon Road Bike Wheels With 23mm 24 And 24h

9 Всички отзиви
BGN 832.00

Опис на производот Rim Крај : 3k / 12k / ud СјајниRim ширина : 23mmRim Тип : Clincher базалтRim Длабочина : 88mm Вежба : пред 24 дупки + задни 24 дупкиДизајн : 12слој јаглерод на кочница песна (6слој јаглерод на rim тело)Хаб : NOVATE D711 / 712 SB ДИСК Касета тело : shmano 8 / 9 / 10 / 11 брзинаЗборуваше : столб 1423 зборуваше пред 24 задните 24 (црна)Брадавица : CN легура надворешни брадавица (црна)Брзо ослободување(skewers) : вклучен, ЦрнаНакладките : вклучениМакс препорачуваме rider тежина : 120kgМакс препорачуваме пневматик притисок : 125 PSIТежина на wheelset : 1900g±30g / пар со исклучок на skewersИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Под наем подседельный пин 350 мм алуминиева сплав под наем Подседельные стълбове тръба МТБ пътят е Планински подседельный пин част на седалката, Колоездене аксесоа?

7 Всички отзиви
19.50-28 % 14.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Мат површина, издржливи во употреба.Со прилагодливи главата, удобен да го инсталирате.Материјал : алуминиум легураБоја : црнаПримена : Планински велосипедДолжина : 350mmНадворешен дијаметар : 25.4 MM, 27.2 ММ, 28.6 ММ, 30.4 ММ, 30.8 ММ, 31.6 MM1x seatpost 1...

7-ТИГЪР Carbon мтб 29ER дискове ширина 33 Mm всички планински ексцентрични въглеродни мтб колелата мотор дължината на пара

12 Всички отзиви
BGN 304.00

Модел TME930 Rim тип 29er Clincher / Цевки Материјал Toray T700 Јаглерод прирабници Длабочина 30мм Внатрешна Ширина 26mm Надвор Ширина 33mm Вежби 16 H / 20 / 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 579 mm Тежина XC : 360+ / 15gИзглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и боја кои сакате ,ние може да наслика ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Широкото кормило седалка за велосипедни седалки на велосипедни седла кормило на седлото МТБ възглавница Asiento Bicicleta гъба меко кормило седло

13 Всички отзиви
BGN 18.18

Широк Велосипед Седиште Згусне Велосипед Седло Bicicleta Седиште Велосипедизам Седло MTB Перница Asiento Bicicleta Сунѓерот Мека Велосипедизам СедлоСпецификации : Карактеристики : Заоблени седиште дизајн Единствени воздухот се пропустливи се намали стресот на чувствителните делови Разумен човековите дизајн Во пеколот пролет дизајн Удобност лизга отпорни на кожата Име на Производ : Широк Велосипед Седиште Материјал : челична рамка база и да се згусне мека пена Боја : Црна Димензии : 26 x 20cm / 10.23 x 7.87 инчен Забелешка : Бидејќи различни серии на производот, така што производот може да биде имаат логото, може да немате лого Пакет Тежина : 580(g) / 20.46(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 300(mm)*200(mm)*100(mm) / 11.81(во)*7.87(во)*3.94(во) Мало Пакување : не, Не Пакување Ние ќе се направи внимателно откривање пред испораката, како што е колку што тоа не влијае на производот нормална ве молиме овозможи некои мали пропустот, ние се надеваме на вашето разбирање и ќе не земе како наплата изговор, ви благодариме...

7-Тигър 1 двойка 650B въглерод МТБ каране на колело карам 27.5 планински велосипед въглерод дължината на двойка дискове аргумент за XC / AM/DH

9 Всички отзиви
BGN 560.00

Модел TMC730 Rim тип 27.5 er / 650 B Clincher Материјал Toray T700 Јаглерод Длабочина 30мм Внатрешна Ширина 35mm Надвор Ширина 40mm Вежби 24 ЧАСА / 28 H / 32 H ERD 541.6 mm Тежина XC : 400+ / 15g СУМ : 450+ / 15g DH : 520+ / 15g Изглед 3k / UD мат / сјајни Брадавица тип надворешни брадавица Max гуми притисок 125psi Max Rider Тежина 130 kg Max Зборуваше Тензија >300kg Крајната Сила >300kgВе молиме да ни кажете Големина и Дупки што сакате ,можеме да го сликам ќе сопствен бренд ,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме !Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Супер 90 мм широчина на мазнини джантата направено Toray T700 въглеродни влакна за 26er сняг / плаж под наем Fatbike дискове под наем Hookless безкамерни готови

4 Всички отзиви
456.00-10 % 410.00

Rim Детали : користете кроскантри / сите планински ERD 536.6 mm големина 26er max weigt граница 125kg тип hookless max пневматик притисок 60psi тежина 650g / XC max зборуваше тензија 320kgf длабочина 20mm зборуваше дупка 24 часа,28h,32h внатрешна ширина 85mm зборуваше дупка кол 4.5 мм / 2.5 mm надворешниот ширина 90mm вентил дупка кол 6.5 mm материја целосна јаглерод висока TG Toray T700 собранието дупка кол 7mmСупер 90mm Ширина Масти Rim Направени од Страна на Toray T700 Карбонски Влакна За 26er Снег / Плажа Велосипеди Fatbike Прирабници Велосипед Hookless Цевки ПодготвениHookless пневматик е новиот тренд на планински велосипед...

Ямочка въглеродни колелото за 700C пътен под наем 45 мм, 50 мм 58 мм 80 мм велосипедни джанти от въглеродни влакна дължината на двойката аргумент /тръбен

3 Всички отзиви
780.80-8 % 718.00

Rim Детали : користете патот велосипед ERD 562.5 mm големина 700 C max weigt граница 125kg тип Clincher / Тубуларна max пневматик притисок 160psi тежина 490g650g max зборуваше тензија 330kgf длабочина 45 / 50 / 58 / 80mm зборуваше дупка 16h32h внатрешна ширина 16.5 mm зборуваше дупка кол 4.5 мм / 2.5 mm надворешниот ширина 25.64 mm вентил дупка кол 6.5 mm материја целосна јаглерод висока TG Toray T700 собранието дупка кол 7mmМала Тежина Dimple Јаглерод Тркала За 700c Патот Велосипед 45mm 50mm 58mm 80mm Велосипед Тркала Toray T700 Карбонски Влакна Wheelset ClincherТркала Детали pictuреТркала Зборуваше ДеталиСтолб 1423Столб АЕРО серија 1432 перки краци се добри во кршење правец поради перки форма...

TOSEEK Carbon Seatpost Bike Seat Post Tube МТБ Mountain Road Bicycle Seat Post 27.2/30.8/31.6 *350 400 наем части 450мм

13 Всички отзиви
BGN 49.58

За Деловните Корисници : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница вебсајт во прв план.Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука...

KUNRAY 25З T8F 410 420 428 велосипедна верига за велосипед електрически велосипед, мотоциклет триколка MY1016 MY1020 MY1016Z3 BM1418ZXF мотор

9 Всички отзиви
15.20-34 % 10.00

Нашата Компанија е Специјализирана во Велосипеди, Eвелосипед, Додатоци, Јава Опрема Индустрии За 8 години,Со Професионални Технички Тим, И Имаме Свои Фабрика и Супериорен Продажни Тимови.Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производии Нашите Услуги се Во Целиот Свет...

Планински велосипед подседельный стълб алуминиева сплав подседельная тръба 31.8 / 33.9 мм * 550 мм удължен под наем подседельный стълб

3 Всички отзиви
24.46-35 % 16.00

Параметри : Име : 31.8 / 33.9 * 550mm цевкаСпецификации : за 31.8 / 33.9 mm (дијаметар) * 550 mm(должина)Материјал : Алуминиум легура 6061Тежина : околу 260 грамаАдаптација : генерално применливи за виткање велосипед / BMX / електричен мотор

Сгъваема гума за планински велосипеди 29*1.95 29*2.1 27.5*1.95 26*2.1 26*1.95 велосипедна Гума Small Block Eight МТБ Tire за състезател

14 Всички отзиви
53.30-29 % 38.00

Виткање Планински Велосипед Гуми 29*1.95 29*2.1 27.5*1.95 26*2.1 26*1.95 Велосипед Пневматик Мал Блок Осум MTB Гуми за ТркачAnswer : ___________________________ NOTE : 26er е преклопен гуми,27.5 er&29er се одвиваат гуми...

Велосипедни джанти 20 инча 406 Kpro велосипедни джанти, дискови спирачни колела 32H черно червено аксесоари за велосипеди LITEPRO

14 Всички отзиви
87.55-5 % 83.00

Велосипедот Прирабници LITEPRO 20inch 406 Kpro Велосипед Прирабници Диск Кочница Тркала 32 H Црна Црвен Велосипед ДодатоциЕден / еез

Litepro Elite 100/130 мм 100/135 каране на колело на главината на 20/24 ч 20/28 ч 4 лагер на мотора V главината на спирачния черно червено сребърен и златен аксесоари под наем

7 Всички отзиви
190.08-5 % 181.00

Litepro Елита 100 / 130mm 100 / 135 Велосипед Центри 20 / 24 ЧАСА 20 / 28 H 4 Имајќи Велосипед V Кочница Центар Црна, Црвена Сребро Злато Велосипед ДодатоциХабовите Дупка : 20 / 24 ЧАСА 20 / 28 HОтворите Датотеки Растојание:100 / 130mm 100 / 135mmV Кочница 4 Beaing Центри

500 бр./лот 626zz экранированная делото бразда сачмен лагер 626 626-2Z миниатюрни стоманени лагери 6x19x6mm

7 Всички отзиви
BGN 137.60

Точка Бр : 626 ZZТип : D : D eep ритам топката лежиштаГолемина : 6mm x 19mm x6mmПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал заштитените маскаГлавен Материјал : имајќи челик GCR15MOQ : 500pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

100 бр./лот 682ZZ миниатюрни стоманени лагери 682 682Z 682-2Z бразда сачмен лагер 2*5*2.3 мм

12 Всички отзиви
BGN 46.40

Точка Бр : 682 ZZТип : Длабоко ритам топката лежиштаГолемина : 2mm x5mm x2.3ммПрецизност Оценка : ABEC1Затворен Случај : Двоен метал sheldedМатеријал : имајќи челик GCR15MOQ : 100pcs / многу*** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ **Сервис и Повратни информации ПревозотБрод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 1535days.Answer : ___________________________ Note : Бразил / Русија / Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплатаНие ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .Се Враќа Политика100% се Врати, Гаранција за 30 денаНие прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени...

Нов KOOZER XM460 планинско колоездене Hub 72 пръстен отпред 2 отзад 4 Мечка фланец, носещи планинско колоездене Hub 32 дупки QR / Thru

10 Всички отзиви
BGN 190.40

2018 Нови KOOZER XM460 32 H Пред 2 Задните 4 Peilin 6 канџи 72 прстен планински велосипед центарТежина : пред 175g,задните 290gВратило : F9x100mm / 15mm x 100mm, R10x135mm / 12x142mmкасета Тело : Shiman0 8 / 9 / 10 / 11sQR Верзија : пред : 9x100mm, заден : 10x135mm (со стандардни 5mm дијаметар брзо ослободување)преку Верзија : пред : 15x100mm, заден : 12x142mm (Нема брзо ослободување)Касета тело : Shiman0 8 / 9 / 10 / 11s или shiman0 11s, или SRAM XDЦентар боја:црвена / црна / сина

29er планински велосипед от въглеродни влакна джанти бескамерный готов за XC AM колела асиметричен кука стил 28 мм широчина 25 мм и Дълбочина 360 г

13 Всички отзиви
273.60-7 % 254.00

29er Планински Велосипед Јаглерод Rim Цевки Подготвени За XC СУМ Тркала Асиметрични Hookless Стил 28mm Ширина 25мм ДлабочинаHookless пневматик е новиот тренд на планински велосипед...

Ергономичен МТБ пътен Колоездене, мини дръжки против хлъзгане, гумени велосипедни ръкохватки планинско колоездене част заключване на кормилото на велосипеда рък?

7 Всички отзиви
BGN 3.76

Ергономски MTB Патот Велосипедизам ПропаднаДоказ Костец АнтиПропадна Гума Велосипед Костец Планински Велосипед Делови за Заклучување На Велосипед Handlebar КостецКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетОва е Планински Велосипед Велосипед Handlebar Костец, кои можат да се заштитат рацете од на лизгање, кога ќе се вози вашиот велосипед за долго време.Направени од супериорен квалитет гумени материјал, обезбедување на високи перформанси за антилизгање и заштита...

OG-EVKIN Carbon Fiber Road Bike Handlebar Matador Bar Колоездене велосипеден волана черно UD мат / гланц 31.8 мм размер 400/420/440/460 мм

2 Всички отзиви
BGN 79.98

СЛEVKIN Карбонски Влакна Патот Велосипед Handlebar Свиткана Лентата на возење Велосипед Велосипед Handlebars Црна UD Мет / Сјајни 31.8 MM Големина 400 / 420 / 440 / 460mmКраток Опис1...

2017 Carbon Dimple Clincher Wheels For триатлон / Training/road Bike 700C 58mm Wheelset Golf Ball в гривни Option хъб Custom Logo

12 Всички отзиви
617.60-6 % 581.00

Топла продажба : Ве молиме дозволете ни да се знае кои ткаат(UD само), заврши(оригиналниот изглед),која decals, што касета тело и брзина што би сакале кога ќе го поставите цел.* Decals боја : PEENGIN decals, без decals , или обичај познат бренд decals ...

PURA RAZAInternal Line известна марка мотор въглероден волана въглеродни влакна волана извивка на седалката щрангове вилица прът / седло

3 Всички отзиви
59.01-10 % 53.00

Материјал : Целосна карбонски влакна Внатрешни линија Ширина : 40 / 42 / 44cm Дијаметар : 31.8 mm продолжување : 75mm pendant : 125mm Тежина : 210g (44cm) за Извршување : 1 професионален дизајн на производи од Италија, свиткана на кривина на сопирачки, систем е особено погоден foruse, што ќе ви овозможи да ги користите за побезбедно и поудобно...

Нов въглеродни влакна под наем двойна скала-безплатни родословни подседельный пин седалка пътен под наем седалка прът подседельный пин 3K блестящ

9 Всички отзиви
96.00-11 % 85.00

Tamaño 27.2 / 30.8 / 31.6*350 / 400mmPeso 185g (27.2*400mm)Pasó en EN14766 normas y los estndares де Japón jis.Ве молиме да ми кажете големината при купување наИнаку случаен испорака1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Нов пълен въглеродни влакна кормилото на велосипед МТВ дръжка на кормилото на велосипед малък калибър 25.4*580/600/620/640 мм 3 до блестящ

3 Всички отзиви
41.28-10 % 37.00

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar 3 K mtb велосипед handlebarве молиме да ни кажете што големина ти требаМал Дијаметар handlebarголемина : 25.4*580 / 600 / 620 / 640mm1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање...

Под наем дискови накладки за ZOOM DB 280 DB 550 DB450 DB350 един дисковата спирачка, 4 на двойки, EX Plus

5 Всички отзиви
BGN 13.44

Велосипедот Диск накладките fo r ЗУМ DB 280 DB 550 DB450 DB350 ЕДЕН Диск Сопирачки4 Пара за 4 ДебеломерМатеријал : Екс Плус 100% Чист Бакар Влакна СМОЛА Тестирани од Страна на TUV Rheinland со Стандардите на ЕУ

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.