Filter By

Categories

двигатели и резервни части

двигатели и резервни части

Показано1-37 из 279стоки

Показано1-37 из 279стоки

R2418 бесщеточный Dc двигател миниатюрен бесщеточный двигател бесщеточный двигател високоскоростен двигател 24V 8000RPM

8 Всички отзиви
BGN 20.05

Модел : R2418 Brushless DC МоторНапон : 1224 V универзална24 V брзина 8000 вртежи во минутаМоторни карактеристики : ниско ниво на бучава, долг животен век, прилагодлив брзина, брзина повратни информации сигналЖици : 1, црвена линија на позитивните +2, црна, бела моќ негативни моторот е ротирачки3, црна, бела, сина моќ негативни обратна мотор4, жолта линија, сигнал за излез

1.2 KW High Power AC 110mm Flange Серво Motor And Driver Set 220V AC Серво Мотор 6N. M 2000 Rpm

2 Всички отзиви
BGN 543.73

1.2 KW Висока Моќност AC 110mm страната Серво Мотор и Возачот Поставите 220 V AC Серво Мотор 6 N.М 2000 вртежи во минутаПроизвод Листа : 1, серво мотор 2, серво диск 3, еден енкодер линија (3 метри) 4, моторни кабелот за напојување (3 метри) 5, 25 core паралелни порт една 6, прирачник Consejos стр á RR algunos clientes : Бразил : Por корист, inf óleo Лав rmenos ел CNPJ (empresa) o ACB (privado) despu й s де изведување на ел pedido...

200W AC 220-240V 50 / 60HZ низкоскоростной електрически зацепленный мотор редуктор с регулатор на скоростта на производството на CW CCW изменяемая скорост Options

14 Всички отзиви
BGN 440.00

Почитувани купувачи,Важно Политика,Германски царинската : екстра 6 Евра за value >22 Евра.Шведската царина : екстра 7.5 Евра за вредност value >150 Евра.Најевтиниот метод брод во Русија преку Кина Пост Воздух Парцела ( CDEK или ТОНИ, ослободени од царина).Напомена : 1...

LCD цифров дисплей DC6-60V 30A DC Motor Speed Control PWM Контролер 12V 24V 48V 60V

2 Всички отзиви
23.98-21 % 19.00

Производ Функција : Max струја од овој контролер е 30 A.Моќ БарањеDC 660 VНоминална Струја30 A (Максимална Излезна Струја)Фреквенција15 k HzКонтрола На Моторни Моќ0.011800 W12 V : 360 W (max), 24 V : 720 W (max)48 V : 1440 W (max), 60 V : 1800 W (max)Регулатива Опсег0100% ФункцијаДигитален дисплеј РегулативатаPCB Големина75 х 56 мм (инчи : 3.9" x 1.96")Тежина75 gКако да се жица тоа : Ве молиме проверете слики за повеќе детали.Пакет листата : 1 X DC Мотор Брзина КонтролерОна што е PWM?Пулсширина модулација (PWM) е модулација техника се користи за да кодирај порака во пулсира сигнал...

2000 W высокомощный тиристорный д-Волтов регулатор регулатор на скоростта регулатор на скоростта

12 Всички отзиви
BGN 3.78

Поврзете го уредот со светилка или дома апаратот во серија конекцијата, а потоа ја ротирате knob за затемнување, брзина, напон, за контрола на температурата е Применливо Апаратот : Електрична печка, бојлер, светилки, мал мотор, електрични железо итн Влезен Напон : 220 V Максимална Моќност : 2000 W Прилагодливи Напон : 50220 V AC Материјал : пластични и метални Големина : 4.8 x 3.5 x 2.7 cm / 1.88*1.37*1.06" Количината : 1pc1 x Електронски Volt МодераторМногу Ниска цена Само како Промоција...

ECMA-E11320RS+ASD-A2-2023-M спад на CANopen комплекти водача на мотора серво AC рамка 2.0 Kw 2000rpm 9.55 Nm 130mm

9 Всички отзиви
1585.60-5 % 1506.00

ECMAE11320 RS+ASDА22023M ДЕЛТА CANopen AC серво мотор возачот колекции 2.0 kw 2000rpm 9.55 Nm 130mm рамкаПакетот вклучува : 1pcs Делта ASDAА2 AC серво мотор 2kw 2000rpm 9.55 Н...

Нов оригинален автентичен цилиндър SPZ-16-25-P-A 32720 високо качество

14 Всички отзиви
BGN 572.80

Нови Оригинални Автентични Цилиндар SPZ1625PА 32720 висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Нов оригинален електромагнитен клапан CDVI5. 0-MT2H-5LS високо качество

8 Всички отзиви
BGN 304.00

Нови Оригинални CDVI5.0MT2 H5 LS Електромагнетниот Вентил висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

10 бр. / лот Aslong 3V-6v вибрираща двигател JFF-180 силна вибрация двигател безплатна доставка

10 Всички отзиви
44.29-5 % 42.00

Wolcome за да ја посетите нашата продавница! Компанијата вовед Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

SDE1-V1-G2-W18-L-ПУ-M8-G ново налягане високо качество

13 Всички отзиви
BGN 288.00

SDE1V1G2W18LСТПМ8G Нови Притисок висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

безплатна доставка високо качество на 6 в 4 мм диаметър на вала чисто психично Dc двигател С 400 об / мин, скоростна редукторная

13 Всички отзиви
BGN 32.54

Добредојдовте да ја посетите мојата продавница!Компанијата вовед : Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

Нов оригинален DSM-25-270P-FW 157659 автентичен цилиндър високо качество

10 Всички отзиви
BGN 456.00

Нови Оригинални DSM25270 PПРЕПРАТЕНА 157659 Автентични Цилиндар висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Нов оригинален автентичен цилиндър DZH-16-125-PPV-a 151150 високо качество

8 Всички отзиви
BGN 428.80

Нови Оригинални Автентични Цилиндар DZH16125PPVА 151150 висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Whirlpool LX 3KW нагревателен елемент H30-R1 R2 R3 китайската хидромасажна вана една гореща вана-смяна на части, горещи вани и спа отопление

12 Всички отзиви
96.00-10 % 86.00

Вкупна Должина 17.8 cm Ширина 3.3 cm Терминали 2.7 см, Освен Енергија 3kw Доаѓа со нови пломби, ореви Одговара на сите LX греалки

евтини Aslong JGA37-52012v, 24v 6 мм, диаметър на вала Dc мотор-редуктор, вал в центъра на безплатна доставка

7 Всички отзиви
BGN 48.66

Добредојдовте да ја посетите мојата продавница!Компанијата вовед : Шенжен ASLONG motor Co.,Ltd Основана во Shajing,Baoan округ,во 2005 година, е приватни претпријатија кои се специјализираат во вид на микро мотор...

Нов оригинален електромагнитен клапан JMFH-5 2-D-1-C високо качество

15 Всички отзиви
BGN 268.80

Нови Оригинални JMFH5 2D1В Електромагнетниот Вентил висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Нов оригинален автентичен цилиндър DSNU-25-25-P 193991 високо качество

14 Всички отзиви
BGN 132.80

Нови Оригинални Автентични Цилиндар DSNU2525СТР 193991 висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Безплатна доставка! Нов CNC ос TB6600 4.5 A двухфазный хибриден стъпков двигател контролер водача фабрика контакти

4 Всички отзиви
29.74-6 % 28.00

1 PCS x CNC Stepper Моторни Возачот TB6600 4.5 НАОвој возач користи нови оригинални Toshiba TB6600 чип, стабилна, заклучен и без било какви потешкотии, изграденаwheeling, обратна поларитетот заштита...

Колектор на прах ремонт на Част 7 X 11 X 30 мм въглища четка

14 Всички отзиви
BGN 6.40

Име на производ Јаглерод Четка Одговара за за Прашина Колектор Јаглерод Големина на Четката (Приближно) 7 x 11 x 30мм / 7 / 25" x 7 / 16" x 1 1 / 16" (*W*H*L) Должина(Приближно) 7.5 cm / 3"(Кога Пролетта се Протега)

Хи чон-1-D-MAXI-24 172953 нов оригинален електромагнитен клапан

14 Всички отзиви
BGN 284.80

HEE1DМАКСИ24 172953 Нови Оригинални Електромагнетниот Вентилгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

Нов оригинален електромагнитен клапан VSVA-B-P53E-ZD-A1-1T1L високо качество

10 Всички отзиви
BGN 266.69

Нови Оригинални Електромагнетниот Вентил VSVAБP53 EZDА11 T1 L висок квалитетгаранција&Враќање : * Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален / негативна повратна информација.Ние се грижиме за секој купувач и ќе ја направи нашатаНастојуваме да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Вашето задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.Answer : ___________________________ Note : Човекнаправени уништување не се опфатениПовратни информации&Контакт со нас на : Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации .Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.Секоја помош што може да контакт со нашата служба за кориснициПревозот : * *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.* *DHL,UPSот, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.**DHL,UPSот,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 310 работни дена и Кина пост Воздух MAIL / HK пост Воздух Mail превозот обично се 765 дена, зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго, pls бидете трпеливи.** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, upsот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.**Pls проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.

3axis 6.5 Nm Stepper Motor Kit Nema34 920oz.in + Ac24~110V водача MA860H + захранване+5 оси комплект платка пробив

9 Всички отзиви
699.20-5 % 664.00

3 Axis Stepper Мотор Поставен Nema34 6.5 Nm Stepper Моторни + AC24~110 V Возачот MA860 H + Напојување+5 Оска Збег Одбор CNC РутерЗабелешка : Ако ви треба двојна вратило stepper мотор, ве молиме оставете порака за нас по цел , Ако тоа не оставена порака, ние ќе брод една јама .Пакет Вклучувајќи : 3 x MA860 H Stepper мотор 2ph 24~110 VDC AC1880 V 2~7.8 3 x 86 BYG 2ph Хибрид stepper моторни 86 HS9860 A4 L 98mm 4води 6 A 6.5 NM 1.8 степен 3 x Префрлување Напојување 400 W 60 V 6.7 за CNC S40060 1 x 5 Оска CNC Збег Одбор Интерфејс За Stepper Моторни Возачот (бесплатна услуга) 1 x DB25 Паралелно Кабел & USB Напојување со Кабел (бесплатна услуга)stepper мотор : 86 HS9860 A4 Производ специфики : Вратило должина : 37mm Вратило Тип : двострано мелничката рамен 1mm Бунари со дијаметар : 14mm .Ако ви треба keyway окно, ве молиме пишете ни на бродот keyway вратило по ред...

2ph 60Nm стъпков двигател Nema23 L112mm Червячная скоростна кутия съотношение 20: 1 DC24-50V драйвер за стъпков фреза с ЦПУ комплект

9 Всички отзиви
150.40-5 % 143.00

2ph 60 Nm Stepper Моторни Nema23 L112mm Црв Менувачот Сооднос 20 : 1 DC2450 V Stepper Возачот CNC Рутер за ПолнењеПакет Се Вклучени : 1 x Stepper Моторни 57 HS11242 A41 x Црв Менувачот 20 : 11 x Stepper Возачот MB450 A1, Stepper Моторни 57 HS11242 A4 Параметри : должина на Вратило : 21mm D Единствен рамен Окно : 8mm мелничката рамна од 0,5 mm Тип : хибрид Фаза : 2 чекор агол : 1.8 степен Номинална Струја : 4.2 Едно Стопанство вртежен момент : 3 Nm Аретир Troque : 12 N.cm Моторни Должина : 112mm Моторни Жица : 4 Тежина : 1.5 килограми 2, Stepper Возачот Параметри : 3, Црв Менувачот Параметри :

Червей съоръжения редуктор Nema23 27Nm стъпков двигател съотношение 15: 1 L112mm 4.2 A 2ph редуктор на скоростта комплект за САМ на струг с ЦПУ

3 Всички отзиви
115.20-5 % 109.00

57mm Црв Опрема NEMA23 Stepper Моторни Сооднос 15 : 1 L112mm 4.2 2 фаза Хибрид Stepper Мотор за DIY CNC МашинаОпис На ПроизводотЧекор Агол Точност : ±5%(full чекор, без оптоварување)Отпор Точност : ±10%Inductance Точност : ±20%Температурата Се Зголеми : 80 Целзиусови Степени Max.(номинална струја,2 фаза на)Амбиентална Температура : 20°C+50°CИзолација Отпор : 100 MΩ Мин.500 V DCDielectric Сила : 500 V AC за една минутаЕлектрични Спецификација Модел чекор агол Номинална Струја Фаза Отпор Фаза Inductance Држи вртежен момент Аретир вртежен момент на Вртливи Инерција Моторни должина Доведе Жица Тежина (g) (°) (A) (Ω) (мз) (Н...

Крайното / диференциалното 20: 1 Nema23 червей съоръжения Насочени стъпков двигател L112mm 4.2 A 4 тел 2фазный хибриден стъпков двигател за смилане на струг с ЦПУ

10 Всички отзиви
115.20-5 % 109.00

Сооднос 20 : 1 NEMA23 Црв Опрема Stepper Моторни L112mm 4.2 4 Доведува 2phase Хибрид Stepper Мотор за CNC Рутер Опис на ПроизводотЧекор Агол Точност : ±5%(full чекор, без оптоварување)Отпор Точност : ±10%Inductance Точност : ±20%Температурата Се Зголеми : 80 Целзиусови Степени Max.(номинална струја,2 фаза на)Амбиентална Температура : 20°C+50°CИзолација Отпор : 100 MΩ Мин.500 V DCDielectric Сила : 500 V AC за една минутаЦрв Опрема Редуктор Спецификација : Тип : NMRV030 Плоштадот Страната ЦрвИзлез вратило 14mm

Nema23 Мотор Stepping Motor Съотношение 50: 1 Planetary Gear Stepper Motor L76mm 3A 1.8 Nm 4Leads For CNC Router

2 Всички отзиви
120.00-5 % 114.00

Сооднос 50 : 1 Планетарен Опрема Stepper Моторни Nema 23 Насочена Stepper Моторни L76mm 3А 1.8 Nm 4 Leads за CNC РутерРедуктор тип : планетарниот менувачотСооднос : 50 : 1Вратило : 14mm keywayМенувачот дебелина : 70mmМоторни Тело Должина : 76mmИнсталации : црна линија=A+, зелена линија=A, црвено=B+, сина линија=БStepper моторни возачот прилагодени : M542Политика За Испорака1...

1 бр нова безплатна доставка RS555 DC RC хоби мотор Turbo Generator 12V 9000RPM висок въртящ момент завод онлайн търговия на Едро с добро качество

12 Всички отзиви
BGN 15.20

RS555 DC Хоби Моторни Турбина Генератор 12 V 9000 RPM Висок вртежен момент Секој обид за 1 PCSМодел : RS555Оперативен напон : 12 VDCБез оптоварување брзина : 900 0 RPMБез оптоварување Струја : 5 AОптоварување Тековната : 22 AОптоварување на ветер : 6800 RMPОптоварување Излезна Wattage : 21 WОптоварување вртежен момент : 300g.cmБлокирани Струја : 100 AБлокирани вртежен момент : 1300g.cmМоторни Големина : 57.5 mm(L) * 37.5 mm(D)Вратило Дијаметар : 3.175 mmВратило Должина : 9mm''

Свободен кораб от Германия!ACT Motor 1бр Nema23 стъпков двигател 23HS8430 4-оловен 270oz-in 76 мм 3.0 A двуполюсен CE, ROHS, ISO фреза с ЦПУ

10 Всички отзиви
BGN 71.20

Големо Изненадување! АКТ Моторни отвори Германија склад! Брод Од Германија Склад со DHL или GLS да се земјите од ЕУ! Не увоз даночни! Побрза Испорака! Помалку Штета!Добредојдовте во мојата продавница!Посакуваме да имате пријатен шопинг!Оваа ставка вклучува : 1 PC Nema23 Stepper Моторни 23 HS8430 : 1.8 степен, 3А, 1.8 NM(270ozin), 2 Phase, 4Олово, 76mm моторни должинаВе молиме проверете спецификација внимателно!Ве молиме потврдете превозот цена и метод пред да плаќање!Било какви прашања, слободно контактирајте ме!

MY1016Z2 24V 250W Gear Brush Motor With Motor Controller Twist And Throttle, САМ Electric Bicycle Kit

15 Всички отзиви
BGN 60.48

Пакување листа : 1pcs MY1016 Z2 250 W 24 V моторни четка1pcs моторни контролер1pcs гас1pcs железо монтажаМоторни спецификацијаНоминална брзина : 3000rpm Cid : 9.78 : 1 Вистинската брзина : 300 вртежи во минута Тежина : 2.6 kg Затегнувачки : 9 заби затегнувачки 410 (употреба за обични велосипед синџир) Затегнувачки големина на Заби : 9 Теренот : 12.7 Заб дебелина : 3мм Внатре дијаметар : 11mm надворешен дијаметар : 41mm

Мотор MY1020 1000W 48V, електрически мотор, четки за трицикла, моторни почищенный четка DC без долната печки, електрически мотор скутер

15 Всички отзиви
BGN 105.60

MY1020 1000 W 48 V четка мотор без Дното плоча Перформанси на податоци : излезна моќност : 1000 W / 48 V номинална струја : номинална брзина (rpm) : 3000 + / 5 % макс...

MY1020Z 450W 48V DC Gear Brush Motor With Motor Controller Twist And Throttle / Girp, електрически трайк, само на E-Tricycle, Trishaw

4 Всички отзиви
BGN 107.20

Пакување листа : 1pcs MY1020 Z 48 V 450 W моторни четка1pcs 48 V 500 W контролер1pcs гас450 W 48 V четка моторни Номинална брзина : 2700rpm Cid : 6.67 : 1 Вистинската брзина : 410 вртежи во минута Тежина : 5.32 kg Пренос : синџир затегнувачки (10 заби, теренот 1 / 2"=12,7 mm, дебелина 5мм), exchangeable Окно : дијаметар 17 mm (бланширан ритам двете еднострани 2,5 mm секоја страна)

Мотор скорости 500w 24V / 36V / 48V, триколка мотор, четки на електрически, моторни почищенный четка шестерней DC, електрически мотор под наем, MY1120ZXF

5 Всички отзиви
BGN 96.00

500 W четка моторни Номинална брзина : 3100rpm Cid : 6 : 1 Вистинската брзина : 550 вртежи во минута Тежина : 6.6 kg

MY1020 1000W 36V Motor ,brush Electric Motor Tricycle , DC Brushed Motor With Bottom Plate, Електрически мотор Скутер

4 Всички отзиви
BGN 105.60

MY1020 1000 W 36 V четка мотор со Дното плочаПерформанси на податоци : излезна моќност : 1000 W / 36 V номинална струја : номинална брзина (rpm) : 3000 + / 5 % макс...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.