Filter By

Categories

ръчни инструменти

ръчни инструменти

Показано1-37 из 277стоки

Показано1-37 из 277стоки

FGHGF 4шт 7' стопорное пръстен набор от клещи извити направо върха стопорное пръстен комбинация задържащ скоба механични инструменти

14 Всички отзиви
47.95-37 % 30.00

Спецификација : Бренд новиМатеријал : Јаглероден ЧеликДолжина : Околу 18cm / 7"Главата Големина : φ1.7mm (±0.05 mm)Пролет натоварени рачки,Полиран глави со хемиски темно советиЛизга отпорни перница костец,Издржливост,двојно натопи рачкиПреносни и лесен за чување,што се Користи за двете надворешни и внатрешни задржување клиповиПогодна за инсталирање и отстранување на snap пролет,во возило производство и машинската индустрија за фиксен имајќи или дупка имајќиПакет Се Вклучени : 1 x Директно Надворешни Клешти1 x Директно Внатрешни Клешти1 x Свиткана Надворешни 90° Клешти1 x Свиткана Внатрешни 90° КлештиN ote : Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Топ 7 бр./лот 3-12 мм Дълбочина на тренировки стопорное пръстен Позиционер разстояние пръстен деревообрабатывающее тренировка шестостенния ключ

7 Всички отзиви
2.83-29 % 2.00

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Позиционирање круг3 Материјал : Јаглероден Челик4...

Корона 10мм, видий въртящи разменяйте, въртящи се на брус, отнемане на чеп с стържене, видий разменяйте, твердосплавное шлифоване. А1020М06

12 Всички отзиви
BGN 7.28

Име : волфрам челик ротари датотека Спецификации : A1020 M06 Материјал : Тешко алуминиумски Глава Облик : Цилиндрични максимален дијаметар на главата : 10мм месо тело со Дијаметар : 6mm Целосна должина : 60mm На сечилото дел должина : 20mm Линии : една линии Единица : 1 сосема нов неискористени...

Точност ръководят динамометричен ключ инструменти на 60-340NM предварително инсталирано ключ индикация на напрежение взаимозаменяеми динамометричен ключ интерфейс

7 Всички отзиви
BGN 240.00

Карактеристики на производот 1 Меѓусебно дизајн ,Прецизност + / 3%.2 Патент дизајн,вртење на менувањето на блок да се замени диск лесно.3.Малата тежина и мазна прилагодување дизајн за заштеда на енергија.4.Цевка направена од челична легура со добри перформанси на hardenability.5.Тешкидолжност&точни механизам за индустриска употреба.6.Нетоксични,зелена безбедност и не се лизга TPR се справи.7.Модерен изглед се одржи посебна атракција.8.Секој вртежен момент клуч има единствен Бр...

Безплатна доставка хром-ванадиевая стомана, 9 см 225 мм авто маслен филтър верига ключ, моторен филтър гаечен ключ, маслен филтър гаечен ключ

4 Всички отзиви
56.00-20 % 45.00

Бесплатен Превозот ХромVanadium Челик 9 ИНЧЕН 225 MM Моторни Автомобил на Филтерот за Масло Синџир Клуч, на Синџир на Филтерот Клуч, Масло Филтер Клуч9 INCH 225 MM Долго, 30160 MM Менгеме Опсег (Tho Othe Тип На Рака Филтерот Клуч Avaiable Премногу)1.ХромVanadium Челик (CRV) Масло Филтер Синџир Клуч2...

WLXY Top Quality 8pcs Size In Inch L Shape шестоъгълник шестостенни ключове гаечен ключ Набор от шестоъгълни гаечных ключове

2 Всички отзиви
12.48-4 % 12.00

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .

OOTDTY 4 в 1 Диамантени песъчинки, острилка игла файл набор от файлове за метал, стъкло, камък, бижута, дърворезба ръчни инструменти

15 Всички отзиви
11.44-39 % 7.00

Опис : На уникатен дизајн на датотека пресек им овозможува на заострување на мноштво на различни предметиНа острат род може да се повече и се чуваат во рамките на anodised алуминиум случајЕдноставно пресврт на ракавот за да го заклучите / ослободување на алаткаКористење на Станот на Лицето на алатка за да се произведе еден жилет остар раб на било кој број е тешко да се изостри алаткиКористете V облик на линискиот канал за прецизност точка на острат пр...

6/8/10/12 3/8 1/4 Шестостенни Гъвкав Маркуч Отвертка Удължителен Кабел Адаптер Гнездо Ръчни Инструменти R06 Drop Ship

10 Всички отзиви
3.34-10 % 3.00

=Опис : Материјал : Хром vanadium челик Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Флексибилни црева,мека и лесно да се контролира...

Дамасская стомана джобни ножове къмпинг нож, сгъваем джобен сгъваем нож с компютърна издълбани на дръжката търговския нож

13 Всички отзиви
BGN 38.10

Целосна должина : 12.5 cmДолжина на ножот : 5.5 cmЗатворена должина : 7cmТешко степен : 5960 HRCСечилото ширина : 0.2 cm(во најширока точка)Сечилото материјал : Дамаск ЧеликРачка материјал : челикНето тежина : 80gПакување : подарок кутија +торбичка

1бр 1/4 3/8 1/2 Cr-V стомана висок въртящ момент храповик ключ за жак 24 зъба бързо освобождаване широк използва професионален ръчен инструмент

12 Всички отзиви
13.18-39 % 8.00

Карактеристики : Погоден за фабрики, линии за производство, поправање продавница, авто поправка фабрика, 4 S продавница, личен автомобил измена итн.24 заб диск, одржување простор тесен и поудобноАнти ' рѓа, облека, целокупната стврднување, само за повеќе професионалниБрз соголување функција, ракавот виси е повеќе сигурен, избегнување на чашката на главата носат и лесно да се падне во одржување просторСпецификации : Материјал : CrVМодел & Големина На : Модел 1 / 2 3 / 8 1 / 4 Должина 255mm 216mm 157mm 1 X Ratchet Клуч 1...

Veconor 5шт Храповой гаечен ключ комбиниран ключ Набор от ключове назъбен Околовръстен ключ Храповая дръжка CRV материал е здрав механик

14 Всички отзиви
37.98-16 % 32.00

започнетекрајотVeconor 5 PCS Ratchet Spanner Комбинација Клуч Сет на Копчињата Опрема Прстен Клуч Ratchet се Справи со CRV Материјал Трајни Механичар Омилени1...

Комплект от 5 бр японската високо стомана магнитна прецизна отвертка За демонтаж на Iphone, Ipad, Apple Laptop Repair Kit Tools

13 Всички отзиви
BGN 33.44

НОСОРОГ и Духовитост се познати бренд во Јапонија Неговата производна технологија вештини, сила, трајни, која е друга ниска цена производи може да не одговараат.Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.Известување! Оваа цена е за еден сет на 5 парчиња screwdrivers.Сите слики се вистински фотографии : Забелешка за испораката : Превозот време за многу земја, нормално е 15 45 работни дена (Русија 15 60 работни дена, Бразил 2580 работни дена ), освен празници.Сепак кои превозот модел ќе го изберете, ве Молиме да ни веруваат...

Комплект от 3 бр. японски носорог RH сериен ESD пинсети антистатични точност ръководят супер твърд за ремонт на часовници и мобилни устройства

8 Всички отзиви
BGN 20.80

Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.Тоа е мат, ESD (ЕлектроСтатички празнење), супер тешко, висока прецизност пинцети, овие се други ниски цени на производи не може да се спореди...

Японски носорог RI-1.0 Высокуглеродистая стомана магнитна точността накрайник отвертка диаметър 1.0 Mm Дължина 15 см., за ремонт часа

12 Всички отзиви
BGN 5.12

Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.НОСОРОГ е познат бренд во Јапонија...

175мм автоматични отстраняване на тел длета клещи 0.2 Mm - 6мм електрозахранване

12 Всички отзиви
BGN 15.20

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОпис175mm Автоматско Жица Stripers Секачи Клешти 0.2 мм 6mm electrics1...

Безплатна доставка на 1 бр. евтини и с добро качество на DIANA / RC 2 -11 дясната ръка на тръби палец HSS машина на батерии за тръби, нарязване на вътрешна решения

12 Всички отзиви
BGN 115.18

Опис на производотХСС ZG / РК цевка допрете : Спецификации : ZG / RC 2" 11Сертификат : овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификацијаПрецизност : Х2 одделениеКОЛИЧИНА : 1 PCS.Примена : погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др.Цевка провира допрете стандард : G ZG Z РК NPT Р....

AWG24-14 които не са изолирани клеми за кабели клещи клещи

13 Всички отзиви
BGN 28.78

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 buc100% Нови, Никогаш Не Се Користи.AWG2414 НеИзолирани Жица Терминали Crimper Plierтип : SN02Капацитет : 0.252,5 mm⊃2;AWG : 2414Должина : 190mmтежина : 0.37 kgОпсег на примена : Неизолирани ТерминалиИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

Японски носорог марка RH-310 ESD пинсети антистатични точност ръководят супер твърд за ремонт на часовници и мобилни устройства

7 Всички отзиви
BGN 7.20

Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.Тоа е мат, ESD (ЕлектроСтатички празнење), супер тешко, висока прецизност пинцети, овие се други ниски цени на производи не може да се спореди...

1pc месинг метален тънък лист фолио колан металлообрабатывающие принадлежности 0. 02x100x1000mm с устойчивост на корозия

4 Всички отзиви
4.50-33 % 3.00

BI0003219Спецификација : Бренд новиМатеријал : МесингГолемина : прибл.0.02×100×1000mmФункција : Тврд и силен, одлична еластичност и добра machinability.Отпорност на корозија.Израмнување и сечење одбор.Погоден за : производство на прецизни инструменти, брод делови.Пакет се вклучени : 1pc x Месинг Метал Тенки Лимови ФолијаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15cm грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Горивната помпа, капачката на резервоара регулируем гаечен ключ Комплект за отстраняване на автомобилни инструменти, за да Benz / BMW/Audi/VW L25

8 Всички отзиви
29.76-19 % 24.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Пеперутка орев дизајн за лесно прилагодување...

Karambit CS GO Fixed Blade Knife Never Fade Counter Strike Fighting Claw Knives Survival Camping EDC Cosplay инструменти

3 Всички отзиви
16.50-27 % 12.00

Главни карактеристики : Многу кул ! КС ОДИ counter strike ноктот нож не ' Рѓосувачки челик остар нож, и нерѓосувачки челик се справи со пластика маска, трајни производи за употреба Ергономски дизајнирана рачка, удобно да се користи Со бесење клип на справи, полесно за вас да се носат, може да се обеси на вас торба, појас, итн...

[5, 1] професионален набор от отвертки алуминиева сплав точността на Iphone Samsung Galaxy Smart Phone ремонт демонтаж инструменти

8 Всички отзиви
9.58-6 % 9.00

Ве молиме да знаат дека битови се во внатрешноста на шрафцигер 5 во 1 Прецизност Torx Шрафцигер Видиме Види Поправка Мешани Постави Алатка за Полнење на НовиОпис : 100% сосема нов и висок квалитет.Screwdrivers ви овозможи да отворите поклопецот на мобилни телефони, лесно и без да се оштети телефонот капак.Фенси не се лизга ленти процесот на справи со површина и ротари покрие направи операција удобно, да се подобри ефикасноста на работатаМатеријал : Хром Vanadium Легиран ЧеликПрименливи навој дијаметар : 3ммОдговара за Мобилни ТелефониГолемина : T5 / T6 / straight1.5 / Phillips1.2 / Pentagram0.8Должина : 13cm / 5.1 инченБоја : Златна, Зелена, Виолетова, СинаAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Точност набор от отвертки 45 в 1 мини магнитен комплект отвертки мобилен телефон IPad камера инструмент за поддръжка на Torx

5 Всички отзиви
25.44-41 % 15.00

Прецизност Шрафцигер Сет на 32 во 1 мини магнетни Шрафцигер Наместен, телефон Мобилен i Pad Камера одржување алатка torxПрецизност Шрафцигер Сет на 45 во 1 мини магнетни Шрафцигер Поставите телефонот Мобилни i Pad Камера одржување алатка torx D escription : 1 ...

O. M. Y Храповик Кранове Ключ Т-Образен Дълга Дръжка Усукана Тел Выстукивание Ръчен Кран Ключ Панта Ръчни Инструменти Безплатна Доставка

13 Всички отзиви
25.57-49 % 13.00

Опис На ПроизводотБренд име : O M Y Ratchet Чешми Клуч ТТип Долго Се Справи Со Извртени Жица Допирање Рака Допрете Го Клуч Зглоб Рака Алатки Бесплатен ПревозотКарактеристики : 100% Бенд нов и висок квалитет.Висок квалитет и прецизност страна алатки.Идеални за вашата рака tools.Точно одговара прецизност машински советиДопрете perpendicularly на работаОпис : Материјал : Алуминиумски ,ДругиДругите ве молиме да видите на сликите.Боја : како на сликата покажуваВнимание Совети : 1...

12 бр./компл. многофункционален NC Screw Tap & Die Set външна резба резба резба ръчни инструменти комплект с M6 M7 M8 M10 M12 кранове

8 Всички отзиви
21.90-27 % 16.00

ОписКарактеристики : Ова легиран челик допрете и умре поставување ви помага да се надминат оштетени ореви, завртки и теми...

Направи си САМ ПЕЧАТ PUNCH SET, ръчна удар печати печати инструменти, достъпни с размер 2 мм / 3 мм/4 мм, A-Z 26шт + цифри 8шт+3шт шаблон, 1бр притежателя

4 Всички отзиви
BGN 92.80

DIY ПЕЧАТ УДАР во СОБАТА,Прирачник мозочен удар марки алатки,Достапни големина 2mm / 3мм / 4mm,AZ 26pcs+броеви 8pcs+3pcs Шема,1pcs носителотВКЛУЧЕНИ : БРОЈ : 18 8pcs БУКВА : AZ 26pcs ШЕМА : & @ ...

Пеперуда в условия CS GO Karambit нож практика сгъваем нож пеперуда треньор игри нож тъп нож без край инструмент с кутия

4 Всички отзиви
20.78-28 % 15.00

100% Сосема нов и висок квалитет!! Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Како на сликата покаже ве Молиме да испратите белешка на colorselection со вашата нарачка, или ние ќе ги испрати по случаен избор вкупна Должина : 245mm Нож Должина : 90mm Тежина : околу...

ELECALL ARQ-1.2 Динамометрическая отвертка с кръстни и права отвертка точност набор от отвертки

12 Всички отзиви
130.70-14 % 112.00

ELECALL ARQ1.2 вртежен момент Шрафцигер Со Филипс И Директно Шрафцигер Прецизност Шрафцигер СетКарактеристики На Производот : Вредноста на вртежен момент може да се претходно наместени, и со звук на алармот...

XLTOWN високо качество на тел стриптизьорка ножици от неръждаема стомана клещи стриптизьорка 3 в 1 многофункционална маша Безплатна доставка

4 Всички отзиви
49.09-19 % 40.00

спецификација : Материјал : Нерѓосувачки челикЦелосна должина : 260mmДолжина на ножот : 6.5 mmТежина : 565gПредмет : Соголување, градинарството и други целиПакет се вклучени:Мултицел жица stripper

DWZ 8in1 Precision Mini Micro отвертка Джобен комплект инструменти за ремонт на КОМПЮТРИ телефон

3 Всички отзиви
6.37-6 % 6.00

Спецификација : 100% сосема новПогоден за повеќето дигитални производи, како што се компјутери, мобилни телефони, камери, очила, часовници, итн.Целосна спецификација, можат да се оспособат да работат во многу различни областиПрофесионални handware алатка ви обезбедува најмоќните функцијаСо компактен пакет, лесно да го носите и користите секаде каде што оди8 Различни Видови : Хексагонална : Т3 / T4 / T5 / T6Крстот : 1.2 / 1.5Pentagonal : 0.8Дупчиња : 1.5Материјал : пластични и хромvanadium челикБоја : како на сликата покажуваПакет големина : прибл...

Kevin John VENOM 4 Wing Flipper сгъваем нож S35VN Blade One Titanium Handle къмпинг, лов оцеляване джобни ножове EDC инструменти

11 Всички отзиви
494.40-7 % 460.00

Вкупна должина : 220 mm должина на Ножот : 95 мм се Справи со должина : 125 mm Сечилото дебелина : 4mm Сечилото ширина : 28mm Лист површински третман : камен + цртање Керамички топката лежишта Цврстина : 5960hrc Нето тежина : 162.5 g Сечилото материјал : s35vn Рачка материјал : TC4 титаниум алуминиумски (сите CNC парична казна резба лиење) се Справи со површина : вода позлата + цртање Други : со парична казна најлон патент, бришејќи крпа, средство вретено

1 компл. метал открит Porket инструмент многофункционална отверка предавки с ключодържател нов кръст + дума отвертка 2 цвята / черно /Sliver

14 Всички отзиви
BGN 1.98

Почитувани купувачот,Ние обезбедуваме 5 превозот начиниПревозот НачинКина Пост Обичен Мал Пакет ПлусAliexpress Стандард За Испорака ( Препорачува)Кина Пост Регистрирани Воздух MailPost NLe PacketБез разлика дали или не во проверетеОтстранетеПовеќето Земја Во ПеснаПовеќето Земја Во ПеснаВо ПеснатаВо ПеснатаПример03667023614ПовеќеРК / RO / RMxxx CNRSxxx NLLMxxx CNАко изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја)Ако предвид дека, ве молиме изберете Регистрирани Кина Пост Воздух Mail / Post NL / e Packet со следење на Никој., но треба малку превозот надомест.По повратни информацииКина Пост Регистрирани Воздух Mail не може да патеката во НАС / германски / Франција / Канада / Шв ede n / Австралија .Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Големината:60mmМатеријал:нерѓосувачки Забелешка Должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од сликиФото ЖивотПакет се Вклучени 1 x Копче Синџир

5 мм, HSS Titanium Coati навити точков кран директен Флейтметрическая машина е оборудвана с барабани метчики Резьбонарезная машина Резьбонарезная рязане Ръчни инструмент?

7 Всички отзиви
5.28-24 % 4.00

Спецификација : Материјал : HSS6542 Површински третман : Титаниум обложена Боја : Како на сликите покажуваатДимензија : големина : М2 М2.5 М3 М4 M5 M6Димензија : М2 : 2mm*0.4 mm(Теренот)М2.5 : 2,5 mm*0.45 mm(Теренот)М3 : 3мм*0.5 mm(Теренот)M4 : 4mm*0.7 мм(Теренот)М5 : 5mm*0.8 mm(Теренот)M6 : 6mm*1mm(Теренот)Тема Кол : 2 MM 2,5 MM 3мм 4mm 5mm 6mmТема Direcation : Десна рака

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.