• Новинка
100шт 1/2 и 1/4 опесъчаване Лента на ръкавите барабанная инсталиране на шкурка каучук 2 дорник G26 Drop ship

100шт 1/2 и 1/4 опесъчаване Лента на ръкавите барабанная инсталиране на шкурка каучук 2 дорник G26 Drop ship

резултат:
BGN 4.43
BGN 4.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Пескарење Бендови :
Големина : 1/2" x 1/2" и 1/4" x 1/2"
Жито : 120
Месо тело : 1/8"(3.2 mm)
Големина на :
Дијаметар на Sandpaper круг : 12.5 mm
Висина на Sandpaper круг : 13mm
Дијаметар на Mandrel : 12.5 mm
Дијаметар на месо тело : 3мм
Должина на месо тело : 25mm
Вкупна Должина : 38mm
Одлично за Резба, Гравирање, Брусење и Пескарење на Керамика, Камен, Стакло, Дрво, итн..
Пакетот вклучува :
50pcs 1/2" x 1/2" Пескарење Бендови
50pcs 1/4" x 1/2" Пескарење Бендови
2 парчиња Гума Mandrels

Подробности

търговска марка:
OOTDTY
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
За опесъчаване хартия

Избор на купувачи

91 бр./кутия проста битова електрическа машина за опесъчаване или мини бормашина гъвкавост комплект аксесоари DREMEL

20.78 -13 % BGN 18.00

91 Парчиња / кутија Едноставна Домаќинство Електрични Мелница или Мини Вежба Флексибилност DREMEL Додатоци СетЗа метал, дрво, жад биде најлесен за сечење, брусење, полирање и други обработка

10шт Dremel аксесоари 20 мм режещ диск за шлайфане кръг диск за мини циркуляр за Dremel ротационен инструмент за рязане на камък, стъкло, метал

6.83 -27 % BGN 5.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Употреба : сечење на скапоцени камења, жад, тенок метал, стакло и слично...

5 инча 6 дупки флокирование шкурка издънка 6 дупки полировальный диск 125 мм за опесъчаване площадка 5 шлайфане диск спираловидна резба M8

9.04 -0 % BGN 9.00

5" 6 Дупка Пескарење Подлога Големина : 125mm (5") 6 дупка Пакет : 1 или 2 парчиња, ве молиме изберете Бесплатен Превозот На Производот СликаНашите Услуги

(BY001) 30 бр. / лот полиран 100 на сто paddle, прокаленная плат, полиран детайл, диск за шлайфане на газта ,жалюзийная уплътнение

BGN 31.84

Оваа Размавта Диск Мелење имаат 6 стил жито Ве молам да ми кажете што РОНКИ сакате?60#; 80#; 120#; 180#; 240#; 320#.Начини да се Купи : Модел БР...

3шт мини-дискова пила, аксесоари за мулти-пи / TCT Wood Cutting Disk/HSS Metal Cutting Disk/Tile Cutting Disk

13.49 -18 % BGN 11.00

Спецификации : ХСС виде ножот : OD : 54.8 Понесе : 11.1 mm Заби : 30 за сечење ламинатни, пластика и алуминиумTCT виде ножот : OD : 54.8 Понесе : 11.1 mm Заби : 18 за сечење дрвоДијамант сечење диск : OD : 54.8 Понесе : 11.1 mm За сечење плочки и керамикаПакетот Вклучува : 1 x ХСС Виде Ножот1 x TCT Виде Ножот1 x Ccutting Диск 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Fixmee 20pcs завъртане на винт беседки 1/8 3.17 мм джолан вала на адаптера титуляр за Dremel

6.40 -6 % BGN 6.00

Карактеристики : На месо тело со завртка како шеф Сјајна и издржливи се Користи за да се одржи пред пескарење дискови и намалување наоф тркала со 2mm да 3мм центар дупка...

Режещи дискове 30шт 32mm смола влакна абразивен инструмент отрезной кръг шлифовъчни дискове въртящ се режещ инструмент Dremel аксесоари Dremel

BGN 3.50

Карактеристики : Намалувања само по својот рабОбложување : dual еднострани и edge.Имајте светлина на допир, како што е на тркала ќе се скрши под преголем притисок.Идеален за сечење, grooving и средување на сите видови на метални и тенки дрво, пластика и керамикаАко сте во DIY, занает работа, им даде на вашите мали алатки дури и повеќе моќ и функционалност со овој сет на двојно двострано сечење дискови.Објектот Се Опише : 1...

Fixmee ново записване е 10 бр./лот Частица от стоманена тел чаша за четка за зъби, четки са подходящи инструменти Dremel Die Мелница Foredom ротационен мелница джолан 15 мм

4.78 -16 % BGN 4.00

Карактеристики100% сосема нов.Идеален за чистење на металните површина, отстранување на рѓа / корозија итн.Совршен за jewelers, gunsmiths, locksmiths, и други професии.Индустриското Производство & Металугрија.Материјал : Челик Жица Четка, Метал.Дијаметар : за 15mm(0.59").Должина : околу 51mm(2.01").Mandrel Дијаметар : околу 3мм(0.12").Пакет Листата : Челик Жица Првенство ЧеткаX 10 компјутери

6 бр кръг мек вълнен полировальный кръг колона филц полиране опесъчаване площадка с диаметър 3 мм метална дръжка Dremel аксесоари за въртящи се инструменти

4.11 -51 % BGN 2.00

Димензии : Дијаметар од 4 MM = 3 Еез 4 MM куршум +3 еез 4 MM Цилиндар Димензии : Дијаметар 5 МИЛИМЕТРИ =3 Еез 5 MM куршум +3 еез 5 MM Цилиндар Димензии : Дијаметар 6 MM =3 Еез 6 MM куршум +3 еез 6 MM Цилиндар Димензии : Дијаметар од 8 MM =3 Еез 8ММ куршум +3 еез 8ММ Цилиндар Димензии : Дијаметар 10 MM =3 Еез 10ММ куршум +3 еез 10ММ Цилиндар Димензии : Дијаметар на 12 МИЛИМЕТРИ =3 Еез 12 MM куршум +3 еез 12 MM Цилиндар

Tungfull Абразивни Диамантени Шлифовъчни Кръг На Дървообработващи Инструменти Dremel Dremel Аксесоари За Въртящи Се Инструменти За Шлайфане Кръгове Абразиви

36.64 -40 % BGN 22.00

Жешка! Бесплатни Shippin 161 Pcs Малку се Постави Високи Quanlity Со Кутија Одговараат на Мини воена Вежба Ротари Алатка Одговара Dremel Мелење ДодатоциОпис : ОВАА ГРУПА ГИ ВКЛУЧУВА 161 PC МЕШАВИНА ОД СЛЕДНИВЕПолирање алатки & влошки, Сечење дискови & тапани, Мелење битови & дискови, Резба битови & Чистење Битови премногуЗа Повеќето Модели На Dremel & Ротари ВежбиСодржина : Мулти цел DIY асортиман.Идеален за сечење, резба, пескарење, пескарење, чистење и полирање.За употреба на ротари алатки кои ги прифаќаат 3.2 mm shanked додатоци.Вклучувајќи додатоци како fpllowings : 1 / 2"(12.7 mm)Пескарење хартија тркала : 10pcs1 / 4"(6.35 mm) Пескарење хартија тркала : 12pcsВолна полирање на тркала : 5pcsПамук тркала : 1pcsВолна мелење глава : 1pcsМелење тркало глава : 10pcsЧелик четка : 3pcsДувачкиот четка : 3pcsНајлон четка : 3pcsПолирање paste : 2pot25мм Смола сечење тркала : 2pot(72pcs)Песок полирање диск : 12pcs32милиметри Interleaf тркала : 1pcsПолирање камен : 1pcsМенгеме mandrel : 3pcsДопирање род : 1pcsДувачкиот чак : 4pcsКлуч : 1pcsГумени тркала : 2 парчињаМелење машина : 2 парчињаДијамант мелење игла : 8pcsВежба битови : 6pcsСмола влакна тркала : 5pcsГума мелење подлога : 1pcs

10шт метален режещ диск за шлайфане кръг 105 мм трион за рязане на неръждаема стомана ъглошлайф Dremel аксесоари

30.40 -47 % BGN 16.00

Карактеристики : Метал нерѓосувачки челик сечење дискови Висока јачина на влакно материјал, затегнувачка, влијание, свиткување отпор Широко се користи во не ' рѓосувачки челик, метални и други материјали за сечење

10шт 3*6 мм латунная метална четка за премахване на прах полировальный кръг опесъчаване корона колелото на Dremel аксесоари за въртящи се инструменти

BGN 2.88

Карактеристики : 100 сосема нов и висок квалитет Тоа се однесува за метал derusting, резби во дрво, жад полирање, итн...

DIATOOL 75mmx30MM плосък шлайфане кръг diamond профил колела кромкошлифовальные та вакуумно запояване Diamond шлайфане кръг

32.00 -19 % BGN 26.00

Предмет : 75mmx30 MM Вакуум Brazed Дијамант мелење тркалаКоличина : 1pcСпецификации : Кол 3" / 75mm, Арбор 20mmДебелина : 30ммРонки : #60Машина : Агол мелницаФункција : Висока ефикасност и неколку пати подобро од electroplatedМоже да се користи суви или влажни.Примена : мелење на мермер, гранит , кварц , керамика , вештачки камен и стакло, особено за конкретни надвор од ѕидот на зградата, или декорација...

102шт/компл. шлайфане колело на барабана полиращи ленти на ръкавите песъчинки подложки набор от въртящ се инструмент гумена беседки комплект е подходящ за ротацион?

6.21 -3 % BGN 6.00

Карактеристики : 1 Висококвалитетни материјали и одличната изведба.2 На електрична мелница посветен sandpaper круг, што се користи заедно со гума ролери3...

Горещи продажба 100шт шлифовъчни ленти на ръкавите и 2 дорник електрическа шлайфане полиране шкурка кръг пясък Тинг

BGN 6.26

ОписИма 100 парчиња пескарење бендови ракави, со 2 mandrels Тие се направени од carborundum,за полирање.Специјални електрични мелење полирање песок прстен, често се користи за метал рѓа отстранување, дрво,полирање.СпецификацијаГолемина : како пик, mandrel е кол : 3мм Овозможи 12mm грешка.Материјал : carborundumБои : кафеава и црнаФункција : за полирањеУпотреба : се Постави во електрична мелница метал мелење глава100x Sandpaper круг2x Mandrels

Шлайфане кръг скрин с плоска диамантената повърхност на шлайфане колело кръг на колелото на Каменна скрин инструменти

5.86 -32 % BGN 4.00

Станот дијамант површината помага облечи мелење & абразивни deburring тркала за да вистински рамна површинаПрави облекување мелење тркала брзо и лесно со поместување дијамант површината низ воланотДијамант површината 1 / 2" x 13 / 4" со целокупната алатка должина од 43 / 4"1 / 2" со Дијаметар од цврст алуминиум справи со knurling за позитивен зафат & контролаОдлично за hobbyist или професионалец...

Карбид бора песъчинки 5000 натурално масло шлайфане на камък воденичен камък воденичен нож педикюр бръснеща нож дървообработващ струг YS012

BGN 79.98

Материјал Бор карбид Големина 200*50*25 Ронки 5000# Употреба За ножот острат Пакет 1pc / многуОпис : Одговара за Сите видови на Ножот : На острилка камен има голема компатибилност со сите видови ножеви, може да се користи за да се изостри сите serrated ножеви...

2 инча, 3 инча абразивная тампон самоклеящийся тава HILDA Dremel електрическа бормашина мелница аксесоари с 5 флокирование шкурка

6.40 -22 % BGN 5.00

2 инчи 3 инчи Собираат Sandpaper Морон самолепливи Лента1.Големина : 2 инчи : 50*45mm, 3 инчи : 72*45mm2.Месо тело со дијаметар : 6mm3.2инчен, 3инчен парче собираат sandpaper морон пречки во развојот, мала брзина на големи брусилки се достапни4.Електрични собираат sandpaper лист морон / самолепливи лист мелница плоча / лепило палета / волна топката воденички камен 5.Фах Дијаметар : 2 инчи : 50mm; 3 инчи : 72mm

6шт стоманени полиране, шлайфане боракс резба боракс с опашка 2,35 мм за въртящи се инструменти от диамант кръгли тренировки за Dremel

12.24 -26 % BGN 9.00

wyприклучокstartЖешка Стока$17.85 $беа 25,5$59.40 $84.86$28.69 $47.81$10.50 $14$40.25 $57.5$45.49 $64.99wyприклучоккрајdianxiaobao_1dianxiaobao_26pcs Челик Полирање Мелење Burs Резба Burs со 2.35 mm месо тело За Дијамантски Ротари Алатки Круг Ротари Вежба Битови Спецификација : Големина : 009=0.9 милиметри 014=1.4 mm 018=1.8 mm 023=2.3 mm облик : тркалезна месо тело : 2.35 mmПакет : 6pcs Челик Ротари Bursdianxiaobao_3dianxiaobao_4

TASP 5pc 75x533mm алуминиева оксидная опесъчаване лента за лентови wheelhead машини за дървообработване

12.78 -14 % BGN 11.00

TASP 5pc 75x533mm (3"x21") Пескарење Појас Ронки 60 80 120 240 3" Појас Сандер Опис : Алуминиум Оксид За 3" појас сандер Големина : 75x533mm(3"x21") 5 Парчиња по пакетПревозот Рок1)Точки ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата...

10шт HSS Routing Router шлайфане бита дървени фрезоване разменяйте за въртящ се инструмент Dremel+бормашина специален локатор Рог+защитно покритие

22.13 -37 % BGN 14.00

Опис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Работи за да се одврати остатоци на голем број на апликации вклучувајќи сечење, брусење, пескарење и полирање.Штитот може брзо да се приспособува во положба, обезбедува лесен пристап до додатокот, и не пречи на работното парче.Пролет триење дизајн овозможува брзо прилагодување и достапност на додатокот.Придава на ротари алатка во место на својот нос парче за брза и лесна инсталација.Големина : 18 / 19 2mm (0.71 / 0.74 × 0.08 in).Вкупна должина : 53mm / 2.09 во...

Твърди карбидные разменяйте за Dremel ротационен инструмент бормашина за опесъчаване машина резба бита комплект стомана, твърд карбид 10 бр

78.13 -10 % BGN 70.00

торба торба торба торба торба торба торба торбаСолидна Карбид Burrs За Dremel Ротари Алатка Вежба Мелница Резба Малку Комплет Челик Солидна Карбид 10 КОМПЈУТЕРИHardmetal burrs се користи во пневматски или електрични алатки , брзина е 600040000 вртежи во минута , мора да се стега алатка ...

Prcatical 12pcs полировальный кръг карета перална тампон четка 25мм абразивни инструменти за шлифоване на опесъчаване корона Mayitr Hot Selling

4.16 -28 % BGN 3.00

GY0000247Спецификација : Бренд новиМатеријал : Перење подлогаДијаметар на месо тело : 3мм / 0.12"Дијаметар на Четка : 25мм / 0.98"Должина : 45mm / 1.77"Боја : Како на Сликата покажуваИздржливи и практичнаСо мали, добар полирање ефект, висока ефикасност, ниска ценаШироко се користи во микро електронски уреди, и други индустрииОдговара за вашиот полирање треба, можат да го користат за метал и nonmetal материјалиПогоден за метална површина за чистење, derusting, брусење, прашина, deburring, полирање, соголување остатоциПакет се вклучени : 12 x Полирање Тркала Чистење ПодлогаEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

5/16- 1/2 5/8 3/4 изпращане на права вал вал за шлайфане машина притежателя диск остриета

31.98 -6 % BGN 30.00

5 / 16" 1 / 2" 5 / 8" 3 / 4" АРБОР ДИРЕКТНО ВРАТИЛО ВРЕТЕНО За Мелење Машина Сечилото Диск Носителот РЗА 5 / 16"(8мм) ВРАТИЛО МОТОР ДРЖАЧ ЗА 5 / 16"(8мм) АРБОР ДУПКАОваа Arbor Вретено се користи за да се одржи ножеви со 1 / 2" ,5 / 8", 3 / 4" арбор дупки : дијамант ножеви, дијамант Рамен диск, TCT Видов ножеви и повеќе.Вретено има 5 / 16"(8мм) арбор дупка за да работат на 5 / 16" окно Мелење машина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.