• Новинка
Бърза доставка SP-LAMP-047 нова оригинална гола крушка за ASK AX300 / AX350 / AX400 / T30 / T35 / T40

Бърза доставка SP-LAMP-047 нова оригинална гола крушка за ASK AX300 / AX350 / AX400 / T30 / T35 / T40

резултат:
BGN 56.00
BGN 53.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Сите производи биле тестирани строго за зрак перформанси, врски, напони и run-time ,кој гарантира секој проектор светилка ќе работат беспрекорно во вашиот проекција.Она што е уште поважно , ние нудиме 120-ден гаранција по породувањето .Ако има било какви технички ,оштетени или друг проблем, слободно контактирајте со нас побрзо .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да ви помогне .
Број На Модел :
Функција : 100 % Сосема Нов Оригинален Голи Светилка
Живот време : до 3000hours
Гаранција : 120 дена
Испорака Детална : 3 дневна
Вати : 230 W
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност За нас : Како професионална производителот ,ние сме ангажирани во производство на проектор светилка за повеќе од 10 години . Опис
Брза Испорака SP-ЛАМБА-047 Нови Оригинални Голи Светилка За ПРАШАМ AX300 / AX350 / AX400 / T30 / T35 / T40
Светилка Модел SP-ЛАМБА-047
Проектор : За ПРАШАМ AX300 / AX350 / AX400 / T30 / T35 / T40
Wattage
230 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Оригинални Проектор светилка без домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
1.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме.
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
4.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
5.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1-Ние сме професионални лцд проектор светилки производители кои има голема фабрика која нуди широк спектар на избор и promotely испорака на клиенти од целиот свет.
2- Нашата главна дејност е трговија на големо и ние сме го направиле тоа за повеќе од 15 години ,имаме голем пазар во оние земји(САД,Мексико ,Европските земји и др).Ако имате било какви барања ,се чувствуваат слободни да не контактирате на својата погодност.ние ќе ви обезбеди најдобра цена со добар квалитет.
Ние сме во потрага напред за да се соработува со вас. TAHNK ШТО ТОЛКУ МНОГУ ЗА ГЛЕДАЊЕ НАШАТА ПРОДАВНИЦА.
Ако имате какви било прашања или проблеми, слободно контактирајте со нас, без било двоумете се .

Подробности

търговска марка:
Inmoul
Номер На Модела:
AX300 / AX350
СКРИ:
Живачни Лампи
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Търговско, Вътрешен, Професионален
документ:
МКО,CQC
Име:
CTLAMP
Характеристики:
OEM гола крушка с нажежаема жичка
Средният живот (ч):
3000
Гаранция:
120дней
Светлинен Поток:
2500
Базов Тип:
2G11

Избор на купувачи

Проектор, лампа с нажежаема жичка NP05LP NP-05LP 60002094 за НЕК NP901WG NP905 NP905G NP905G2 VT700 VT800 VT800G с корпус

88.00 -23 % BGN 68.00

Проектор крушка светилка NP05 LP NP05 LP 60002094 за NEC NP901 WG / NP905 / NP905 G / NP905 G2 / VT700 / VT800 / VT800 G Проектор крушка Светилка домување со бесплатен превозотH ID : Меркур СветилкиБрој на модел : NP05 LP NP05 LP 60002094 за NECis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за NEC NP901 WG / NP905 / NP905 G / NP905 G2 / VT700 / VT800 / VT800 G / NP901 / NP901 W / NP901+ / NP905+ / VT700+ / VT800+ / NP901 WG2 / NP905 W / VT700 GСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Elplp49 / V13H010L49 съвместима гола крушка за EH-TW3200 EH-TW3500 EH-TW3600 EH-TW3800 EH-TW4000 EH-TW4400 EH-TW4500

34.88 -14 % BGN 30.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Лампа на проектора POA-LMP50 POALMP50 LMP50 610-301-0144 за SANYO PLC-SE10 с корпус

112.00 -23 % BGN 86.00

Проектор Сијалица, POALMP50 POALMP50 LMP50 6103010144 за SANYO PLCSE10 Проектор Светилка Светилки Со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : POALMP50 POALMP50 LMP50 6103010144 За Sanyois_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Sanyo PLCSE10Живот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Съвместим проектор гола крушка ЕО. J4401. 001 за ACER PH530 / X25M

49.44 -5 % BGN 47.00

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Без Домување Дел број : EC.J4401.001 Компатибилни Модели : За ACER PH530 / X25 M Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 часа Инсталација : Само Проектор Гола Сијалица Гаранција : 120 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, ДомаShippment1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Оригинален модул лампа на проектора VLT-XD520LP / 499B051O30 за MITSUBISHI EX52U / EX53E / EX53U / LVP-XD520U / XD520U / XD530U

175.98 -5 % BGN 167.00

Оригиналниот Проектор Светилка Модул VLTXD520 LP / 499 B051 O30 за МИЦУБИШИ EX52 U / EX53 E / EX53 U / LVPXD520 U / XD520 U / XD530 U 1)Дел број : VLTXD520 LP / 499 B051 O302)број на Моделот : За МИЦУБИШИ EX52 U / EX53 E / EX53 U / LVPXD520 U / XD520 U / XD530 U3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 280 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Оригинален проектор крушки модул MT50LP / 50020066 за НЕК MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056

155.20 -5 % BGN 147.00

Оригиналниот Проектор Светилка Светилки Модул MT50 LP / 50020066 за NEC MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056 1)Дел број : MT50 LP / 500200662)број на Моделот : За NEC MT850 / MT1050 / MT1055 / MT10563)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Проектор голи лампи ET-LAB10 за PANASONIC PT-LB10E PT-LB10NT PT-LB10S PT-LB10V PT-LB20E PT-LB20NT PT-B20SU Happybate

43.20 -19 % BGN 35.00

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕТLAB10Компатибилен со : PTLB10 / PTLB10 U / PTLB10 S / PTLB20 / PTU1 S87 / PTU1 X67 / PTU1 X87Wattage : HS150 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Оригинален прожектор без лампа NSHA330W VLT-XD8000LP за XD8200U / WD8200 / XD8000U

248.00 -5 % BGN 236.00

Оригиналниот Проектор светилка со станбен VLTXD8000 LP за Mitsu bishi XD8000 U / XD8100 U / XD8200 U / WD8200 / WD8200 U / WD8200 LUМодел : VLTXD8000 LP Сијалица Тип : NSHAWattage : 330 W Светилка Живот : 20003000 ЧасаТип : светилка со станбен Пакувањето : Картонска кутија со пенаКомпатибилен со : Mitsu bishi XD8000 U; XD8100 U; XD8200 U; WD8200; WD8200 U; WD8200 LUМинимална Цел Количество : 1 парчеСнабдување способност : 5000 компјутери / месецГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција.Она што можеме да ви понудиме : 1...

RLC-047 съвместима гол лампа за проектор, лампа за PJD5111 PJD5351 с гаранция 6 месеца Happybate

38.37 -17 % BGN 32.00

Тип : Компатибилни Проектор светилка (CB)Дел Број : RLC047Компатибилен со : PJD5111 PJD5351Wattage : UHP190 / 160 WПросечен Живот (часот) : 3 000 Часови.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Лампа за проектор лампа на проектора 5J. J0705. 001 за BENQ MP670 W600 с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J0705.001 за BENQ MP670 W600 крушка светилка со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J0705.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена на Проектор крушка светилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q MP670 / W600Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

оригинал 7R 230W moving head beam лампа Лампа stage studio UHP лампа Philips

BGN 56.00

ние НЕ упатство за инсталација, ви благодариме за љубезно разбирање!Технички Параметар на 7 R 230 W светилка : Модел Нема МоќСветлината Центар(mm) Лак Должина вкупна Должина Живот Часа Боја температура Прозрачна Флукс Горење позиција RSD120 W 2 R 120 W46 10 45 6000 8000 6000 Било RSD200 W 5 R 200 W 51 7 57.5 2000 8000 10000 Било RSD230 W 7 R 230 W 51 7 57.5 2000 8000 11200 Било RSD330 W 15 R 330 W 56 5 58 1000 7500 16000 Билоцена за 100% нови & оригинални светилка за Philips бренд.фотографии само за референца, различни букви на светилка според производ време, случаен испорака .ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Нова оригинална лампа на проектора NSHA330W VLT-XD8000LP за XD8200U / WD8200 / XD8000U

280.00 -5 % BGN 266.00

Оригиналниот Проектор светилка со станбен VLTXD8000 LPМодел : VLTXD8000 LP Сијалица Тип : NSHAWattage : 330 W Светилка Живот : 20003000 ЧасаТип : светилка со станбен Пакувањето : Картонска кутија со пенаКомпатибилен со : Mitsu bishi XD8000 U; XD8100 U; XD8200 U; WD8200; WD8200 U; WD8200 LUМинимална Цел Количество : 1 парчеСнабдување способност : 5000 компјутери / месецГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција.Она што можеме да ви понудиме : 1.Оригиналниот светилка модул(НП)2.Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ)3.Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)4.Замена на проектор светилка режач(AC и DC)5.Далечински Контроли за сите брендови.6.Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.

Лампа на проектора 5J.J1Y01.001 за BENQ SP830 с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J1 Y01.001 светилка за Проектор BENQ SP830 крушка светилка домување со КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J1 Y01.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q SP830 / SP831Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

HAPPYBATE POA-LMP116/610-335-8093 съвместима лампа за проектор, лампа за PLC-ET30L АД-XT35 АД-XT3500 АД-XT35L АД-XT3500

62.40 -18 % BGN 51.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

AWO MC. JH511. 004 оригинална лампа на проектора с корпус за ACER P1173/X1173/X1173A/X1273

158.40 -5 % BGN 150.00

Опис На ПроизводотСветилка ID : MC.JH511.004Светилка Тип : Оригинални проектор сијалица со ДомувањеКомпатибилен Проектор : За ACER P1173 / X1173 / X1173 A / X1273Она Што Ние Можеме Да СнабдувањеA> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)C> Original ВИП / UHP / SHP / NSHA / NSH проектор гола сијалица(ОБ)D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)За Превозот1...

нов проектор лампа TLPLET1 за TLP-ET1 TLP-ET1B TLP-ET1E TLP-ET1U 180days гаранция

88.00 -7 % BGN 82.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Подмяна на лампата лампата VLT-X70LP за X70 X70U X50B S50U S50 X50 LVP-X50U

66.40 -8 % BGN 61.00

Вие сте купување проектор светилки сијалица, VLTX70 LP, 120 Дена ГаранцијаМодел : VLTX70 LP Светилка Тип : Компатибилни проектор гола сијалица, го Оценувате Моќност : 150 W Делови за : X70 / X70 U / X50 B / S50 U / s50 на унодц / X50 / LVPX50 U Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутијаНашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.1...

SP-LAMP-061 лампа без черупки замяна на крушки проектор за Infocus IN104 / IN105 с гаранция 180 дни HAPPY BATE

38.37 -14 % BGN 33.00

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : СПЛАМБА061Компатибилен со : IN104 IN105Wattage : UHP190 / 160 WПросечен Живот (часот) : 2 000 Часови.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.