• Новинка
Оригинален модул лампа на проектора VLT-XD520LP / 499B051O30 за MITSUBISHI EX52U / EX53E / EX53U / LVP-XD520U / XD520U / XD530U

Оригинален модул лампа на проектора VLT-XD520LP / 499B051O30 за MITSUBISHI EX52U / EX53E / EX53U / LVP-XD520U / XD520U / XD530U

резултат:
BGN 175.98
BGN 167.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Оригиналниот Проектор Светилка Модул VLT-XD520 LP / 499 B051 O30 за МИЦУБИШИ EX52 U / EX53 E / EX53 U / LVP-XD520 U / XD520 U / XD530 U 1)Дел број : VLT-XD520 LP / 499 B051 O30
2)број на Моделот :
За МИЦУБИШИ EX52 U / EX53 E / EX53 U / LVP-XD520 U / XD520 U / XD530 U
3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување
4)го Оценувате моќ : 280 W
5) Lamplife : 2000 часа
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 5 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена. 12/24/36 кутии во 1 картон.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.
Напомена :
1.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
2. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време.
3. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .
2. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.
3.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.итн. Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување.Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.
Повратни информации
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време .
2.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.
3.Домување
Некои од снабдувачите ќе се користи вториот раце домување за светилка модул.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка.
4.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.
На цемент е многу важно за светилки.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .

Подробности

Номер На Модела:
VLT-XD520LP / 499B051O30
търговска марка:
Inmoul
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Търговски
документ:
ССС
Характеристики:
OEM лампа с корпус
Средният живот (ч):
2000
Гаранция:
150 дни

Избор на купувачи

Лампа за проектор лампа на проектора 5J. J0705. 001 за BENQ MP670 W600 с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J0705.001 за BENQ MP670 W600 крушка светилка со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J0705.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена на Проектор крушка светилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q MP670 / W600Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

AWO оригиналната замяна за OSRAM 230W 58115201DG проектор баласт и 230 W Лъч MSD Platinum 7R лампа захранване баласт 1бр

61.50 -6 % BGN 58.00

Производ Вовед : НОВИ Оригинални OSRAM 230 W Баласт ИЛИ MSD 7 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина СИРИУС HRI 230 W Електронски Баласт Ignitor ве Молиме не го поврзете Ignitor кабелот на прв ве Молиме бидете сигурни дека вашата ignitor е во добра состојба на прв, а потоа можете да се поврзете на ignitor кабелот...

SP-LAMP-061 лампа без черупки замяна на крушки проектор за Infocus IN104 / IN105 с гаранция 180 дни HAPPY BATE

38.37 -14 % BGN 33.00

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : СПЛАМБА061Компатибилен со : IN104 IN105Wattage : UHP190 / 160 WПросечен Живот (часот) : 2 000 Часови.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Оригинален проектор крушки модул MT50LP / 50020066 за НЕК MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056

155.20 -5 % BGN 147.00

Оригиналниот Проектор Светилка Светилки Модул MT50 LP / 50020066 за NEC MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056 1)Дел број : MT50 LP / 500200662)број на Моделот : За NEC MT850 / MT1050 / MT1055 / MT10563)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

нов проектор лампа TLPLET1 за TLP-ET1 TLP-ET1B TLP-ET1E TLP-ET1U 180days гаранция

88.00 -7 % BGN 82.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

AWO 5811118436-SVV качествена съвместима Замяна на проектор лампа / лампа с нажежаема жичка за VIVITEK D966HD/D967/D968U

110.40 -15 % BGN 94.00

Опис На ПроизводотСветилка ID : 5811118436SVVСветилка Тип : Квалитет На Компатибилен Проектор СијалицаКомпатибилен Проектор : За VIVITEK D966 HD / D967 / D968 UОна Што Ние Можеме Да СнабдувањеA> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)C> Original ВИП / UHP / SHP / NSHA / NSH проектор гола сијалица(ОБ)D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)За Превозот1...

180 дни гаранция LMP-E211 съвместима замяна на лампата за VPL-EX100 VPL-EX120 VPL-EX145 VPL-EX175

89.60 -8 % BGN 82.00

LMPE211 соодветна замена за проектирање светилка за VPLEX100 VPLEX120 VPLEX145 VPLEX175SKU : LMPE211Номинална моќност : 210 / 140 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Просечен Живот (часот) : за 2000hrs Гаранција : 120daysFiting за : VPLEX100 VPLEX120 VPLEX145 VPLEX175Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

Съвместима гола крушка (CB) 5J.J5E05.001 Проекторная лампа за Benq EP5127P / EP5328 / MS513/MX514/MW516/MW516+ проектори HAPPY BATE

41.60 -16 % BGN 35.00

Тип : Компатибилни Проектор голи Светилка (CB)Дел Број : 5 J.J5 E05.001Компатибилен со : EP5127 P / EP5328 / MS513 / MX514 / MW516 / MW516+Wattage : UHP190 / 160 W 50*50 MMПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

HAPPYBATE POA-LMP116/610-335-8093 съвместима лампа за проектор, лампа за PLC-ET30L АД-XT35 АД-XT3500 АД-XT35L АД-XT3500

62.40 -18 % BGN 51.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Подмяна на лампата лампата VLT-X70LP за X70 X70U X50B S50U S50 X50 LVP-X50U

66.40 -8 % BGN 61.00

Вие сте купување проектор светилки сијалица, VLTX70 LP, 120 Дена ГаранцијаМодел : VLTX70 LP Светилка Тип : Компатибилни проектор гола сијалица, го Оценувате Моќност : 150 W Делови за : X70 / X70 U / X50 B / S50 U / s50 на унодц / X50 / LVPX50 U Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутијаНашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.1...

Съвместим проектор гола крушка ЕО. J4401. 001 за ACER PH530 / X25M

49.44 -5 % BGN 47.00

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Без Домување Дел број : EC.J4401.001 Компатибилни Модели : За ACER PH530 / X25 M Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 часа Инсталација : Само Проектор Гола Сијалица Гаранција : 120 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, ДомаShippment1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Elplp49 / V13H010L49 съвместима гола крушка за EH-TW5000 EH-TW5500 EH-TW5800 EH-TW8500 ЕМИ-TW3800 ЕМИ-TW5000 ЕМИ-TW5500

34.88 -14 % BGN 30.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Лампа на проектора 5J.J1Y01.001 за BENQ SP830 с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J1 Y01.001 светилка за Проектор BENQ SP830 крушка светилка домување со КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J1 Y01.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q SP830 / SP831Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Лампа на проектора POA-LMP50 POALMP50 LMP50 610-301-0144 за SANYO PLC-SE10 с корпус

112.00 -23 % BGN 86.00

Проектор Сијалица, POALMP50 POALMP50 LMP50 6103010144 за SANYO PLCSE10 Проектор Светилка Светилки Со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : POALMP50 POALMP50 LMP50 6103010144 За Sanyois_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Sanyo PLCSE10Живот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

оригинал 7R 230W moving head beam лампа Лампа stage studio UHP лампа Philips

BGN 56.00

ние НЕ упатство за инсталација, ви благодариме за љубезно разбирање!Технички Параметар на 7 R 230 W светилка : Модел Нема МоќСветлината Центар(mm) Лак Должина вкупна Должина Живот Часа Боја температура Прозрачна Флукс Горење позиција RSD120 W 2 R 120 W46 10 45 6000 8000 6000 Било RSD200 W 5 R 200 W 51 7 57.5 2000 8000 10000 Било RSD230 W 7 R 230 W 51 7 57.5 2000 8000 11200 Било RSD330 W 15 R 330 W 56 5 58 1000 7500 16000 Билоцена за 100% нови & оригинални светилка за Philips бренд.фотографии само за референца, различни букви на светилка според производ време, случаен испорака .ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

5J. J6D05. 001 благородна Замяна на проектор лампа / лампа с нажежаема жичка с корпус за BENQ MS502 / MX503 /MS502P/MX503P

75.04 -5 % BGN 71.00

ОписСветилка Модел 5 J.J6 D05.001Проектор : За BENQ MS502 / MS502+ / MX503 / MX503+ / MS502 P / MX503 PWattage190 / 210 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.