• Новинка
Лампа на проектора POA-LMP50 POALMP50 LMP50 610-301-0144 за SANYO PLC-SE10 с корпус

Лампа на проектора POA-LMP50 POALMP50 LMP50 610-301-0144 за SANYO PLC-SE10 с корпус

резултат:
BGN 112.00
BGN 86.00 -23 %

Брой продукти
Налично


Проектор Сијалица, POA-LMP50 POALMP50 LMP50 610-301-0144 за SANYO PLC-SE10 Проектор Светилка Светилки Со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : POA-LMP50 POALMP50 LMP50 610-301-0144 За Sanyo
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за Sanyo PLC-SE10
Живот време : до 2000hours
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.Се надевам дека ќе може да се разбере.
4. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки.ви благодариме.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Однапред ви благодариме. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.
2.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. инаку ние не прифаќаме тоа
3.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња

Подробности

търговска марка:
XLПРОЛАБУ
Номер На Модела:
POA-LMP50 POALMP50 LMP50 610-301-0144 за Sanyo

Избор на купувачи

Безплатна доставка на чисто нова смяна на лампа на проектора с корпус SP-LAMP-041 за Infocus A3100 / A3300 проектор 3 бр. / лот

216.00 -10 % BGN 194.00

Производ ВоведArticel Бр : СПЛАМБА041За Модел : A3100 / A3300Светилка живот : 2000 HИспорака110piece : 12days по плаќање1150piece : 35days по плаќање51100piece : 510days по плаќањеВо текот 100piece може да се разговараГаранцијаОригиналниот светилка : 90days од фактурата датумКомпатибилен светилка : 90days од фактурата датумПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето...

Elplp49 / V13H010L49 съвместима гола крушка за EH-TW3200 EH-TW3500 EH-TW3600 EH-TW3800 EH-TW4000 EH-TW4400 EH-TW4500

34.88 -14 % BGN 30.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

HAPPYBATE POA-LMP116/610-335-8093 съвместима лампа за проектор, лампа за PLC-ET30L АД-XT35 АД-XT3500 АД-XT35L АД-XT3500

62.40 -18 % BGN 51.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

оригинал 7R 230W moving head beam лампа Лампа stage studio UHP лампа Philips

BGN 56.00

ние НЕ упатство за инсталација, ви благодариме за љубезно разбирање!Технички Параметар на 7 R 230 W светилка : Модел Нема МоќСветлината Центар(mm) Лак Должина вкупна Должина Живот Часа Боја температура Прозрачна Флукс Горење позиција RSD120 W 2 R 120 W46 10 45 6000 8000 6000 Било RSD200 W 5 R 200 W 51 7 57.5 2000 8000 10000 Било RSD230 W 7 R 230 W 51 7 57.5 2000 8000 11200 Било RSD330 W 15 R 330 W 56 5 58 1000 7500 16000 Билоцена за 100% нови & оригинални светилка за Philips бренд.фотографии само за референца, различни букви на светилка според производ време, случаен испорака .ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Продажба на едро 5J.J4S05.001 съвместима гол лампа на проектора за BENQ MW814ST SHP132 с гаранция 180 дни Happybate

56.96 -16 % BGN 48.00

Тип : Компатибилни голи Светилка (CB)Дел Број : 5 J.J4 S05.001Компатибилен со : MW814 STWattage : 220 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

Високо съвместима лампа на проектора 5J.Y1H05. 011 лампа за проектор MP724 с корпус гаранция 180Days happybate

88.00 -18 % BGN 72.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

RLC-047 съвместима гол лампа за проектор, лампа за PJD5111 PJD5351 с гаранция 6 месеца Happybate

38.37 -17 % BGN 32.00

Тип : Компатибилни Проектор светилка (CB)Дел Број : RLC047Компатибилен со : PJD5111 PJD5351Wattage : UHP190 / 160 WПросечен Живот (часот) : 3 000 Часови.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Безплатна доставка проектор гола Крушка / Лампа 5J. J5405. 001 за Benq W700 W1060 W703D/W700+ / EP5920 проектори 3 бр. / лот

112.00 -10 % BGN 101.00

Проектор Гола Сијалица / светилка 5 J.J5405.001 за Benq W700 W1060 W703 D / W700+ / EP5920 ПроекториОпис на производот : Име на Производ Проектор Голи Светилка Дел Број 5 J.J5405.001 Состојба 100% Сосема Нов Компатибилни Модели За Benq W700 W1060 W703 D / W700+ / EP5920Wattage 200 W Инсталација Лесна Инсталација...

Съвместима гола крушка (CB) 5J.J5E05.001 Проекторная лампа за Benq EP5127P / EP5328 / MS513/MX514/MW516/MW516+ проектори HAPPY BATE

41.60 -16 % BGN 35.00

Тип : Компатибилни Проектор голи Светилка (CB)Дел Број : 5 J.J5 E05.001Компатибилен со : EP5127 P / EP5328 / MS513 / MX514 / MW516 / MW516+Wattage : UHP190 / 160 W 50*50 MMПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

Подмяна на лампата лампата VLT-X70LP за X70 X70U X50B S50U S50 X50 LVP-X50U

66.40 -8 % BGN 61.00

Вие сте купување проектор светилки сијалица, VLTX70 LP, 120 Дена ГаранцијаМодел : VLTX70 LP Светилка Тип : Компатибилни проектор гола сијалица, го Оценувате Моќност : 150 W Делови за : X70 / X70 U / X50 B / S50 U / s50 на унодц / X50 / LVPX50 U Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутијаНашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.1...

SP-LAMP-061 лампа без черупки замяна на крушки проектор за Infocus IN104 / IN105 с гаранция 180 дни HAPPY BATE

38.37 -14 % BGN 33.00

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : СПЛАМБА061Компатибилен со : IN104 IN105Wattage : UHP190 / 160 WПросечен Живот (часот) : 2 000 Часови.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Проектор голи лампи ET-LAB10 за PANASONIC PT-LB10E PT-LB10NT PT-LB10S PT-LB10V PT-LB20E PT-LB20NT PT-B20SU Happybate

43.20 -19 % BGN 35.00

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕТLAB10Компатибилен со : PTLB10 / PTLB10 U / PTLB10 S / PTLB20 / PTU1 S87 / PTU1 X67 / PTU1 X87Wattage : HS150 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Лампа за проектор лампа на проектора 5J. J0705. 001 за BENQ MP670 W600 с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J0705.001 за BENQ MP670 W600 крушка светилка со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J0705.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена на Проектор крушка светилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q MP670 / W600Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

5J. J6D05. 001 благородна Замяна на проектор лампа / лампа с нажежаема жичка с корпус за BENQ MS502 / MX503 /MS502P/MX503P

75.04 -5 % BGN 71.00

ОписСветилка Модел 5 J.J6 D05.001Проектор : За BENQ MS502 / MS502+ / MX503 / MX503+ / MS502 P / MX503 PWattage190 / 210 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.