• Новинка
Оригинален проектор крушки модул MT50LP / 50020066 за НЕК MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056

Оригинален проектор крушки модул MT50LP / 50020066 за НЕК MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056

резултат:
BGN 155.20
BGN 147.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Оригиналниот Проектор Светилка Светилки Модул MT50 LP / 50020066 за NEC MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056 1)Дел број : MT50 LP / 50020066
2)број на Моделот :
За NEC MT850 / MT1050 / MT1055 / MT1056
3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување
4)го Оценувате моќност : 200 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 5 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена. 12/24/36 кутии во 1 картон.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.
Напомена :
1.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
2. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време.
3. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .
2. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.
3.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.итн. Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување.Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.
Повратни информации
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време .
2.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.
3.Домување
Некои од снабдувачите ќе се користи вториот раце домување за светилка модул.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка.
4.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.
На цемент е многу важно за светилки.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .

Подробности

Номер На Модела:
MT50LP / 50020066
търговска марка:
Inmoul
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Търговски
документ:
ССС
Характеристики:
OEM лампа с корпус

Избор на купувачи

Проектор, лампа VT60LP VT-60LP за НЕК VT46 VT460 VT460K VT465 VT475 VT560 VT660 VT660K с корпус

104.00 -23 % BGN 80.00

Проектор крушка светилка VT60 LP VT60 LP за NEC VT46 VT460 VT460 K VT465 VT475 VT560 VT660 VT660 K Проектор крушка Светилка домување со бесплатен превозотБрој на модел : VT60 LP VT60 LP За NECis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за NEC VT46 / VT460 / VT460 K / VT465 / VT475 / VT560 / VT660 / VT660 KЖивот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Продажба на едро 5J.J4S05.001 съвместима гол лампа на проектора за BENQ MW814ST SHP132 с гаранция 180 дни Happybate

56.96 -16 % BGN 48.00

Тип : Компатибилни голи Светилка (CB)Дел Број : 5 J.J4 S05.001Компатибилен со : MW814 STWattage : 220 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

Лампа за проектор лампа на проектора 5J. J0705. 001 за BENQ MP670 W600 с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J0705.001 за BENQ MP670 W600 крушка светилка со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J0705.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена на Проектор крушка светилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q MP670 / W600Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Съвместим проектор гола крушка ЕО. J4401. 001 за ACER PH530 / X25M

49.44 -5 % BGN 47.00

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Без Домување Дел број : EC.J4401.001 Компатибилни Модели : За ACER PH530 / X25 M Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 часа Инсталација : Само Проектор Гола Сијалица Гаранција : 120 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, ДомаShippment1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

5J. J6D05. 001 благородна Замяна на проектор лампа / лампа с нажежаема жичка с корпус за BENQ MS502 / MX503 /MS502P/MX503P

75.04 -5 % BGN 71.00

ОписСветилка Модел 5 J.J6 D05.001Проектор : За BENQ MS502 / MS502+ / MX503 / MX503+ / MS502 P / MX503 PWattage190 / 210 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка со домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Безплатна доставка DT01151 проектор Подмяна на лампи за Hitachi ED-X26 / CP-RX79 / CP-RX82 / CP-RX93 с гаранция за 180 дни

BGN 36.78

На DT01151 е наменет како замена за употреба во HITACHI бренд проектори ие замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу : За Hitachi ЕДX2 6 / CPRX79 / CPRX82 / CPRX931...

Лампа на проектора POA-LMP98 LMP98 610-325-2957 за SANYO PLV-80 PLV-80L / КРИСТИ LW300/EIKI LC-W3 с корпус

112.00 -23 % BGN 86.00

Проектор светилки сијалица, POA LMP98 LMP98 6103252957 светилка за SANYO Проектор PLV80 PLV80 L / КРИСТИ LW300 / EIKI LCW3 крушка Светилка домување со бесплатен превозотСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : POALMP98 LMP98 6103252957 За sanyois_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Sanyo PLV80 / PLV80 L / LCW3 / LW300Живот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Проектор, лампа с нажежаема жичка NP05LP NP-05LP 60002094 за НЕК NP901WG NP905 NP905G NP905G2 VT700 VT800 VT800G с корпус

88.00 -23 % BGN 68.00

Проектор крушка светилка NP05 LP NP05 LP 60002094 за NEC NP901 WG / NP905 / NP905 G / NP905 G2 / VT700 / VT800 / VT800 G Проектор крушка Светилка домување со бесплатен превозотH ID : Меркур СветилкиБрој на модел : NP05 LP NP05 LP 60002094 за NECis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за NEC NP901 WG / NP905 / NP905 G / NP905 G2 / VT700 / VT800 / VT800 G / NP901 / NP901 W / NP901+ / NP905+ / VT700+ / VT800+ / NP901 WG2 / NP905 W / VT700 GСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

AWO оригиналната замяна за OSRAM 230W 58115201DG проектор баласт и 230 W Лъч MSD Platinum 7R лампа захранване баласт 1бр

61.50 -6 % BGN 58.00

Производ Вовед : НОВИ Оригинални OSRAM 230 W Баласт ИЛИ MSD 7 R фаза светлина движи главата зрак sharpy светлина СИРИУС HRI 230 W Електронски Баласт Ignitor ве Молиме не го поврзете Ignitor кабелот на прв ве Молиме бидете сигурни дека вашата ignitor е во добра состојба на прв, а потоа можете да се поврзете на ignitor кабелот...

Безплатна доставка на чисто нова смяна на лампа на проектора с корпус SP-LAMP-041 за Infocus A3100 / A3300 проектор 3 бр. / лот

216.00 -10 % BGN 194.00

Производ ВоведArticel Бр : СПЛАМБА041За Модел : A3100 / A3300Светилка живот : 2000 HИспорака110piece : 12days по плаќање1150piece : 35days по плаќање51100piece : 510days по плаќањеВо текот 100piece може да се разговараГаранцијаОригиналниот светилка : 90days од фактурата датумКомпатибилен светилка : 90days од фактурата датумПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето...

RLC-047 съвместима гол лампа за проектор, лампа за PJD5111 PJD5351 с гаранция 6 месеца Happybate

38.37 -17 % BGN 32.00

Тип : Компатибилни Проектор светилка (CB)Дел Број : RLC047Компатибилен со : PJD5111 PJD5351Wattage : UHP190 / 160 WПросечен Живот (часот) : 3 000 Часови.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

AWO MC. JH511. 004 оригинална лампа на проектора с корпус за ACER P1173/X1173/X1173A/X1273

158.40 -5 % BGN 150.00

Опис На ПроизводотСветилка ID : MC.JH511.004Светилка Тип : Оригинални проектор сијалица со ДомувањеКомпатибилен Проектор : За ACER P1173 / X1173 / X1173 A / X1273Она Што Ние Можеме Да СнабдувањеA> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)C> Original ВИП / UHP / SHP / NSHA / NSH проектор гола сијалица(ОБ)D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)За Превозот1...

ET-LAE900 Замяна на проектор лампа / лампа с нажежаема жичка за Panasonic PT-AE900 / PT-AE900E / PT-AE900U/PT AE900/PT AE900E / PT AE900U HAPPY BATE

38.37 -14 % BGN 33.00

Тип : Замена на Проектор Светилка (CB)Дел Број : ЕТLAE900Компатибилен со : PTLAE900 PTAE900 UWattage : HS130 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

AWO 5811118436-SVV качествена съвместима Замяна на проектор лампа / лампа с нажежаема жичка за VIVITEK D966HD/D967/D968U

110.40 -15 % BGN 94.00

Опис На ПроизводотСветилка ID : 5811118436SVVСветилка Тип : Квалитет На Компатибилен Проектор СијалицаКомпатибилен Проектор : За VIVITEK D966 HD / D967 / D968 UОна Што Ние Можеме Да СнабдувањеA> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)C> Original ВИП / UHP / SHP / NSHA / NSH проектор гола сијалица(ОБ)D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)За Превозот1...

Подмяна на лампата лампата VLT-X70LP за X70 X70U X50B S50U S50 X50 LVP-X50U

66.40 -8 % BGN 61.00

Вие сте купување проектор светилки сијалица, VLTX70 LP, 120 Дена ГаранцијаМодел : VLTX70 LP Светилка Тип : Компатибилни проектор гола сијалица, го Оценувате Моќност : 150 W Делови за : X70 / X70 U / X50 B / S50 U / s50 на унодц / X50 / LVPX50 U Живот Време : 2000hours Пакување : 1 парче / кутијаНашите Светилки биле добро примени од страна на клиентите.1...

Лампа на проектора крушка SP-LAMP-015 SPLAMP015 за Infocus LP840 / ASK C440 / PROXIMA DP8400x с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор светилки сијалица, SPЛАМБА015 SPLAMP015 за InfocCPX1200 LKX70 RLC011 Со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : СПЛАМБА015 SPLAMP015 за Infocusis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : За InfocLP840 / ASK C440 / PROXIMA DP8400xСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Лампа на проектора MT50LP MT-50LP за НЕК MT1050 MT1055 MT1056 MT850 с корпус

112.00 -23 % BGN 86.00

Проектор крушка светилка MT50 LP МТ50 LP за NEC MT1050 MT1055 MT1056 MT850 Проектор крушка Светилка со домувањеH ID : Меркур СветилкиБрој на модел : MT50 LP МТ50 LP за NECis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор Крушка СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за NEC MT1050 / MT1055 / MT1056 / MT850Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Съвместима гола крушка (CB) 5J.J5E05.001 Проекторная лампа за Benq EP5127P / EP5328 / MS513/MX514/MW516/MW516+ проектори HAPPY BATE

41.60 -16 % BGN 35.00

Тип : Компатибилни Проектор голи Светилка (CB)Дел Број : 5 J.J5 E05.001Компатибилен со : EP5127 P / EP5328 / MS513 / MX514 / MW516 / MW516+Wattage : UHP190 / 160 W 50*50 MMПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

180 дни гаранция LMP-E211 съвместима замяна на лампата за VPL-EX100 VPL-EX120 VPL-EX145 VPL-EX175

89.60 -8 % BGN 82.00

LMPE211 соодветна замена за проектирање светилка за VPLEX100 VPLEX120 VPLEX145 VPLEX175SKU : LMPE211Номинална моќност : 210 / 140 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Просечен Живот (часот) : за 2000hrs Гаранција : 120daysFiting за : VPLEX100 VPLEX120 VPLEX145 VPLEX175Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

HAPPYBATE POA-LMP116/610-335-8093 съвместима лампа за проектор, лампа за PLC-ET30L АД-XT35 АД-XT3500 АД-XT35L АД-XT3500

62.40 -18 % BGN 51.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.