• Новинка
Оригинална лампа с корпус VT80LP / 50029923 за НЕК VT48 / VT49 / VT57 / VT58 / VT59 / VT59BE / VT59EDU / VT48G

Оригинална лампа с корпус VT80LP / 50029923 за НЕК VT48 / VT49 / VT57 / VT58 / VT59 / VT59BE / VT59EDU / VT48G

резултат:
BGN 168.42
BGN 160.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Оригиналниот Светилка со станбен VT80 LP / 50029923 за NEC VT48 / VT49 / VT57 / VT58 / VT59 / VT48+ / VT49+ / VT59 BE / VT59 EDU / VT48 G
1)Дел број : VT80 LP / 50029923
2)Проектор број на Моделот : За NEC VT48/VT48+/VT48 G/VT49+/VT49/VT49 G VT57/VT57 G/VT58/VT58 G/VT59/VT59 G/VT59 BE/VT59 EDU
3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување
4)го Оценувате моќност : 150 W
5) Lamplife : >2000h
6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома
7)Гаранција : 5 месеци
Пакување
1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена. 12/24/36 кутии во 1 картон.
Превозот
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
e Packet
5-15 дена
Бесплатен превозот во САД
DHL,FEDEX,UPS-ОТ
4-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-15 дена
Најдобар начин за руската Федерација
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен, Кога не се итни, можете да изберете.
Напомена :
1.Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
2. На следење на број, ќе бидат доставени до купувачот на интернет во време.
3. Купувачот треба да се провери пакување кога packege пристигнат.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Гарантен Рок :
Размена - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
Наплата - Купувачот испрати светилка/светилки назад кон нас или да магацин во АМЕРИКА.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.
Плаќањето ќе враќање на парите на купувачот.
Гаранцијата не опфаќа нормално оштетувања или дефекти предизвикани од несоодветна инсталација или употреба на производот во било начин, освен што се наменети и наведени од страна на производителот .
2. Различни од Оригиналната Светилка vs Компатибилен Светилка
Стандард светилка живот за оригинални светилка е 2000hours,компатибилни(алтернативни) светилка ќе биде 300hours пократки од оригиналот. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.
3.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co., Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.итн. Светилки avialable во Компатибилни и Оригинални,Гола Сијалица или Светилка со Домување.Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.Сега,имаме нашата фабрика,обезбедуваат солидна производи со ефективни цени.Ние направивме world wide пазарот,и се повеќе famour во оваа индустрија.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.
Повратни информации
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.Со солиден квалитет и висока осветленост ,и долг живот време .
2.Светилка Првенство
Лампи купот, исто така, имаат добар квалитет и лош квалитет.
Ние користиме Високо Температура Стакло / CRYSTOE и NEOPARIES светилки чаши.
3.Домување
Некои од снабдувачите ќе се користи вториот раце домување за светилка модул.
Ние ќе се користи 100% нови станбени за светилка.
4.Додатоци и Собрание
Цемент : температурата на режач може да достигне до 1000+ степен.
На цемент е многу важно за светилки.
Светилки собрание го следат стандардни податоци.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира.
Тестирање за финалето на осветленоста и фокус е многу важно за светилки .

Подробности

Номер На Модела:
VT80LP / 50029923
търговска марка:
Inmoul
Напрежение:
85-265V
Приложение:
Търговски
документ:
ССС
Характеристики:
OEM лампа с корпус

Избор на купувачи

Проектор, лампа VT60LP VT-60LP за НЕК VT46 VT460 VT460K VT465 VT475 VT560 VT660 VT660K с корпус

104.00 -23 % BGN 80.00

Проектор крушка светилка VT60 LP VT60 LP за NEC VT46 VT460 VT460 K VT465 VT475 VT560 VT660 VT660 K Проектор крушка Светилка домување со бесплатен превозотБрој на модел : VT60 LP VT60 LP За NECis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за NEC VT46 / VT460 / VT460 K / VT465 / VT475 / VT560 / VT660 / VT660 KЖивот време : до 2000hoursСе користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Продажба на едро 5J.J4S05.001 съвместима гол лампа на проектора за BENQ MW814ST SHP132 с гаранция 180 дни Happybate

56.96 -16 % BGN 48.00

Тип : Компатибилни голи Светилка (CB)Дел Број : 5 J.J4 S05.001Компатибилен со : MW814 STWattage : 220 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

Безплатна доставка на чисто нова смяна на лампа на проектора с корпус SP-LAMP-041 за Infocus A3100 / A3300 проектор 3 бр. / лот

216.00 -10 % BGN 194.00

Производ ВоведArticel Бр : СПЛАМБА041За Модел : A3100 / A3300Светилка живот : 2000 HИспорака110piece : 12days по плаќање1150piece : 35days по плаќање51100piece : 510days по плаќањеВо текот 100piece може да се разговараГаранцијаОригиналниот светилка : 90days од фактурата датумКомпатибилен светилка : 90days од фактурата датумПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето...

нов проектор лампа TLPLET1 за TLP-ET1 TLP-ET1B TLP-ET1E TLP-ET1U 180days гаранция

88.00 -7 % BGN 82.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

180 дни гаранция LMP-E211 съвместима замяна на лампата за VPL-EX100 VPL-EX120 VPL-EX145 VPL-EX175

89.60 -8 % BGN 82.00

LMPE211 соодветна замена за проектирање светилка за VPLEX100 VPLEX120 VPLEX145 VPLEX175SKU : LMPE211Номинална моќност : 210 / 140 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Просечен Живот (часот) : за 2000hrs Гаранција : 120daysFiting за : VPLEX100 VPLEX120 VPLEX145 VPLEX175Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

Elplp49 / V13H010L49 съвместима гола крушка за EH-TW5000 EH-TW5500 EH-TW5800 EH-TW8500 ЕМИ-TW3800 ЕМИ-TW5000 ЕМИ-TW5500

34.88 -14 % BGN 30.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

AWO MC. JH511. 004 оригинална лампа на проектора с корпус за ACER P1173/X1173/X1173A/X1273

158.40 -5 % BGN 150.00

Опис На ПроизводотСветилка ID : MC.JH511.004Светилка Тип : Оригинални проектор сијалица со ДомувањеКомпатибилен Проектор : За ACER P1173 / X1173 / X1173 A / X1273Она Што Ние Можеме Да СнабдувањеA> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)C> Original ВИП / UHP / SHP / NSHA / NSH проектор гола сијалица(ОБ)D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)За Превозот1...

Лампа на проектора 5J.J1Y01.001 за BENQ SP830 с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J1 Y01.001 светилка за Проектор BENQ SP830 крушка светилка домување со КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J1 Y01.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена На Проектор СветилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q SP830 / SP831Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

оригинал 7R 230W moving head beam лампа Лампа stage studio UHP лампа Philips

BGN 56.00

ние НЕ упатство за инсталација, ви благодариме за љубезно разбирање!Технички Параметар на 7 R 230 W светилка : Модел Нема МоќСветлината Центар(mm) Лак Должина вкупна Должина Живот Часа Боја температура Прозрачна Флукс Горење позиција RSD120 W 2 R 120 W46 10 45 6000 8000 6000 Било RSD200 W 5 R 200 W 51 7 57.5 2000 8000 10000 Било RSD230 W 7 R 230 W 51 7 57.5 2000 8000 11200 Било RSD330 W 15 R 330 W 56 5 58 1000 7500 16000 Билоцена за 100% нови & оригинални светилка за Philips бренд.фотографии само за референца, различни букви на светилка според производ време, случаен испорака .ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Оригинален прожектор без лампа NSHA330W VLT-XD8000LP за XD8200U / WD8200 / XD8000U

248.00 -5 % BGN 236.00

Оригиналниот Проектор светилка со станбен VLTXD8000 LP за Mitsu bishi XD8000 U / XD8100 U / XD8200 U / WD8200 / WD8200 U / WD8200 LUМодел : VLTXD8000 LP Сијалица Тип : NSHAWattage : 330 W Светилка Живот : 20003000 ЧасаТип : светилка со станбен Пакувањето : Картонска кутија со пенаКомпатибилен со : Mitsu bishi XD8000 U; XD8100 U; XD8200 U; WD8200; WD8200 U; WD8200 LUМинимална Цел Количество : 1 парчеСнабдување способност : 5000 компјутери / месецГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција.Она што можеме да ви понудиме : 1...

Проектор голи лампи ET-LAB10 за PANASONIC PT-LB10E PT-LB10NT PT-LB10S PT-LB10V PT-LB20E PT-LB20NT PT-B20SU Happybate

43.20 -19 % BGN 35.00

Тип : Замена На Проектор СветилкаДел Број : ЕТLAB10Компатибилен со : PTLB10 / PTLB10 U / PTLB10 S / PTLB20 / PTU1 S87 / PTU1 X67 / PTU1 X87Wattage : HS150 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањетоМесто на Потекло : Шенжен, Кина (Копно)1...

Чисто нов съвместим проектор, Лампа Лампа 725-10106 310-8290 за проектор DELL 1800MP крушка Лампа с корпус / Case Happybate

43.12 -14 % BGN 37.00

Тип : Компатибилни Проектор Светилка (CBH)Дел Број : 1800 MPКомпатибилен со : 72510106 3108290Wattage : 200 WПросечен Живот (часот) : 2000 Часа.Лесно да се инсталира.Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето.Место на Потекло : Шенжен, Кина (Континентална) .1...

Съвместим проектор гола крушка ЕО. J4401. 001 за ACER PH530 / X25M

49.44 -5 % BGN 47.00

Опис Име на Производ : Сосема Нов Проектор Светилка Без Домување Дел број : EC.J4401.001 Компатибилни Модели : За ACER PH530 / X25 M Wattage : 200 W Светилка Живот : 2000 часа Инсталација : Само Проектор Гола Сијалица Гаранција : 120 Дена Гаранција Пакет : Стандарден Пакет Со Мали Картон За Секое Парче Апликација : Бизнис, Едукација, ДомаShippment1 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Лампа за проектор лампа на проектора 5J. J0705. 001 за BENQ MP670 W600 с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор светилки сијалица, 5 J.J0705.001 за BENQ MP670 W600 крушка светилка со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : 5 J.J0705.001 За Ben Qis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеТип : Замена на Проектор крушка светилкаЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за Ben Q MP670 / W600Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.