• Новинка
Brand NEW 1910-603ME 1910-6039E 1910-6037E 1910-6032E 1910-911A DLP чип DMD чип за Optoma Viewsonic BenQ проектор Acer

Brand NEW 1910-603ME 1910-6039E 1910-6037E 1910-6032E 1910-911A DLP чип DMD чип за Optoma Viewsonic BenQ проектор Acer

резултат:
BGN 312.00

Брой продукти
Налично


Бренд НОВИ 1910-603 ME 1910-6039 E 1910-6037 E 1910-6032 E 1910-911 A DLP Чип DMD Чип за Optoma Viewsonic Ben Q Проектор Acer
почитувани купувачот ,сите нови и оригинални dmd чип ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме бидете сигурни дека точниот модел што ви треба .ако се погрешно купи еден ,ние не accpet вратени .
Ако не можете да потврдите ,ве молиме отворете го проекторот да се провери тоа .Или испратете ни порака .
Бидејќи новиот чип по користи ,тоа ќе изгледа старо .Кога ќе се вратите назад ,ние не може да се продаде како нова .
Се надевам почитувани купувачот да го разберат .
Имаат добар шопинг време .
Функција :
DMD Чип 1910-603 ME 1910-6039 E 1910-6037 E 1910-6032 E 1910-911 A
Други Детали за информации за Купувачот Референца :
За производи :
Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете ги вашите масажа за нас.Ние ќе ви испратиме одговор ПОБРЗО.
Цена и Попуст :
Како што се на големо, ако се земе вкупната количина поголема од 5 парчиња, ние може да ви даде нашиот трговија на големо цена. Ова ќе биде повеќе од поволни.
Испорака :
а. Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 15-30 дена во вашата земја. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL.
б. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 5-10 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања, pls остави белешка во ред.
Плаќање :
Зачувам ,T/T ,Paypal ,Western Union ,
Returens и размени :
1. Сите наши производи се во рок од 3 месеци гаранција;
2. Размена на објекти ќе бидат испратени по вратени предмети примени;
3. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот.
Повратни информации :
Вашето задоволство е исклучително важно за нас. Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака
Добредојдовте на нашата продавница! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг време!

Подробности

Номер На Модела:
1910-6032E / 1910-6037E / 1910-6039E
търговска марка:
ДЕСИНЛАМПА

Избор на купувачи

Оригинален модул лампа на проектора VLT-SL6LP за проектор MITSUBISHI SL6U / XL9U

176.00 -5 % BGN 167.00

Оригиналниот Проектор Светилка Модул VLTSL6 LP за МИЦУБИШИ SL6 U / XL9 U Проектори 1)Дел број : VLTSL6 LP2)број на Моделот : За МИЦУБИШИ SL6 U / XL9 U3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Смяна на лампа на проектора с корпус POA-LMP115 / 610-334-9565 за SANYO PLC-XU75 / АД-XU78/АД-XU88/АД-XU88W 3 бр. / лот

208.00 -10 % BGN 187.00

Производ ВоведArticel Бр : POALMP115 / 6103349565За Модел : PLCXU75 / PLCXU78 / PLCXU88 / PLCXU88 W Светилка модел : UHP220 WСветилка живот : 2000 HИспорака110piece : 12days по плаќање1150piece : 35days по плаќање51100piece : 510days по плаќањеВо текот 100piece може да се разговараГаранцијаОригиналниот светилка : 120days од фактурата датумКомпатибилен светилка : 120days од фактурата датумПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

POA-LMP124 / 610-341-1941 оригинален модул лампа на проектора NSHA 330W за San йо АД-XP200 | АД-XP2000CL | АД-XP200L

196.80 -5 % BGN 187.00

POALMP124 / 6103411941 Оригинални Проектор Светилка Модул NSHA 330 W За Сан јо PLCXP200 | PLCXP2000 CL | PLCXP200 LПроизвод Детали : Број На Модел : POALMP124 / 6103411941Тип На СијалицаNSHA 330 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : Сан јо PLCXP200 | PLCXP2000 CL | PLCXP200 LПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПовратни информации од купувачот : Информациите На Компанијата :

Лампа на проектора L2139A за HP xp7030 / xp7035 / XP7010 с корпус

96.00 -23 % BGN 74.00

Проектор Светилки L2139 A за HP xp7030 / xp7035 / XP7010 Проектор Светилка Светилки со домувањеСе КРИЕШЕ : Меркур СветилкиБрој на модел : L2139 A за HPis_customized : ДаПримена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеЗа нас : ПроизводителПрипаѓаат на : КомпатибилностКомпатибилност : проектор крушка светилка за HP xp7030 / xp7035 / XP7010Се користи : бизнис,училиште,образование,домаКвалитет : со Висок квалитет со компатибиленСо Станбен или не : со домувањеПакување : 1 единица за секој обична кутија1...

Оригинална лампа на проектора 610-330-7329 за LC-XG250 LC-XG250L LC-XG300 LC-XG300L

169.97 -8 % BGN 156.00

Оригиналниот Проектор светилка 6103307329 за LCXG250 LCXG250 L LCXG300 LCXG300 LОсновни Информации.Објектот 6103307329 Светилка PVIP 300 W 1.3 P22.5 Монтирање на LCXG250 LCXG250 L LCXG300 LCXG300 L животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

Лампа с нажежаема жичка ELPLP40 / V13H010L40 за EPSON EMP-1810 / EMP-1815 / EB-1810 / EB-1825 / EMP-1825 / PowerLite 1810p / 1815p / 1825

44.80 -6 % BGN 42.00

ОписСветилки Сијалица ELPLP40 / V13 H010 L40 за EPSON проектот за модернизација на образованието1810 / проектот за модернизација на образованието1815 ГОДИНА / EB1810 / EB1825 / проектот за модернизација на образованието1825 / Power Lite 1810p / 1815p / 1825Светилка Модел ELPLP40 / V13 H010 L40Проектор : За EPSON проектот за модернизација на образованието1810 / проектот за модернизација на образованието1815 ГОДИНА / EB1810 / EB1825 / проектот за модернизација на образованието1825 / Power Lite 1810p / Power Lite 1815p / Power Lite 1825Wattage210 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Подмяна на лампата на проектора Elplp33 / V13H010L33 за EPSON PowerLite Home 20 / MovieMate25 / MovieMate 30S / PowerLite S3

31.68 -5 % BGN 30.00

ОписСветилка Модел ELPLP33 / V13 H010 L33Проектор : За EPSON проектот за модернизација на образованиетоTW20 / проектот за модернизација на образованиетоTWD1 / проектот за модернизација на образованиетоS3 / проектот за модернизација на образованиетоTWD3 / проектот за модернизација на образованиетоTW20 H / проектот за модернизација на образованиетоS3 L / Power Lite Дома 20 / Movie Mate 25 / Movie Mate 30 ГОДИНИ / S3 Power LiteWattage135 WattsСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

Проектор, лампа ELPLP34 най-високо качество за ЕМИ-76C ЕМИ-63 ЕМИ-62C EMP-X3 ЕМИ-82 ЕМИ-62 Безплатна доставка

31.63 -18 % BGN 26.00

Светилка модел : V13 H010 L34, ELPLP34Се работи за : Epson Powerlite 76 C, Epson Powerlite 63, Epson проектот за модернизација на образованието76 C, Epson Powerlite 82, Epson проектот за модернизација на образованието63, Epson проектот за модернизација на образованието62 C, Epson Powerlite 62 C, Epson проектот за модернизација на образованиетоX3, Epson Powerlite 62, Epson проектот за модернизација на образованието82, Epson проектот за модернизација на образованието62Испорака : 12 работни денаМесто на Потекло : Guangdong,Кина (Копно)работен век : прибл...

Подмяна на модула на проектора POA-LMP53 за SANYO PLC-SE15 / АД-SL15 / АД-SU2000 / АД-SU25 / АД-SU40 / АД-XU36 / АД-XU

BGN 47.98

Бренд Име : Ximl AMPSБрој на модел : PLCSE15 / POALMP53Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,ЕдрењеWattage : 180 WТип : Гол Светилка со домувањеПросечен Живот (часот) : 2000Место на Потекло : Шенжен , Кина (Копно)Испорака Детална : во рок од 12days по добиени плаќањеКвалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Се користи во проектори : За SANYO PLCSE15 / PLCSL15 / PLCSU2000 / PLCSU25 / PLCSU40 / PLCSU36ПРЕВОЗОТ : 1.MOQ : 1piece / парчиња2.Време на испорака : рок од 12days по примена на плаќање3.Превозот : Од DHL,UPSот,Fed Ex.ЕМС.Кина Пост.Epacket итн.4.Пакет : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.Ние можеме да снабдување : 1.Оригиналниот светилка модул(НП / OLM)2.Оригиналниот светилка со домување(OWH / GLM / OEM)3.Оригиналниот голи светилка(ОБ / OOB)4.Компатибилен светилка со домување(CWH / ML / СМ)5.Компатибилен голи светилка (CB)Брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,итн.Производот се прикаже :

Съвместима гола крушка RLC-094 дълъг живот на Viewsonic PJD5150 PJD5155L PJD5156L PJD5255L PJD5256L PJD5555LW гаранция за 180 дни

BGN 38.35

Детали за производот : Светилка модел : RLC094Моќност : UHP 190160 WЖивотен век : 20003000 часот, некои нови проектор до 4000+ часот.Работа со : за Viewsonic PJD5150 PJD5155 L PJD5156 L PJD5250 L PJD5255 L PJD5256 L PJD5555 LW...

PX40 VPL-PX40 VPL-PX35 лампа на проектора PX35 LMP-P260 с корпус добро качество за Sony 3000 часа

84.75 -6 % BGN 80.00

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

Оригинален модул лампа на проектора VLT-X300LP за MITSUBISHI X300 / S250U / X250U / S290U / S30CU / X300U / X250 / X290 / S290

157.68 -5 % BGN 150.00

Оригиналниот Проектор Светилка Модул VLTX300 LP за МИЦУБИШИ X300 / S250 U / X250 U / S290 U / S30 CU / X300 U / X250 / X290 / S290 1)Дел број : VLTX300 LP2)број на Моделот : За МИЦУБИШИ X300 / S250 U / X250 U / S290 U / S30 CU / X300 U / X250 / X290 / S290 / S250 / LVPX250 U / LVPX300 U3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 190 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Elplp45 / V13H010L45 подмяна на проектора гола крушка за EPSON EMP-6010 / EMP-6110 / V11H267053 / V11H279020

30.40 -5 % BGN 29.00

1)Дел број : ELPLP45 / V13 H010 L452)број на Моделот : За EPSON проектот за модернизација на образованието6010 / проектот за модернизација на образованието6110 / V11 H267053 / V11 H279020

Съвместима лампа на проектора EPSON ELPLP71 / BrightLink 475Wi/BrightLink 480i/BrightLink 485Wi/EB-1400Wi/EB-1410Wi/EB-470/EB-475W

103.60 -5 % BGN 98.00

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : EPSON Bright Link 475 Wi ,Bright Link 480i ,Bright Link 485 Wi , EB1400 Wi , EB1410 Wi , EB470, EB475 W,EB475 Wi ,EB480, EB480 E , EB480 T, EB485 W , EB485 Wi, EB485 WT ,Power Lite 470, Power Lite 475 W , Power Lite 480 , Power Lite 485 W , Bright Link Про 1410 Wi, EB475 We, EB485 WeДел Број : ELPLP71 / V13 H010 L71 Wattage : 190 Watts Светилка Живот : 3 000 Часа

покритата клетка в подкрепа на контрол, клетка за поддръжка на камери, подови контрол на камерата скоба алуминиева сплав подкрепа стабилизатор на камерата

65.58 -5 % BGN 62.00

внатрешен Мониторинг поддршка Кафез, камера и поддршка Кафез, отворено следење на камера алуминиум легура заградата Камера Стабилизатор Поддршка Кафез

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.