• Новинка
1 бр KingWei M2 18350 16340 USB зарядно устройство за многофункционално зарядно устройство за акумулаторни батерии

1 бр KingWei M2 18350 16340 USB зарядно устройство за многофункционално зарядно устройство за акумулаторни батерии

резултат:
BGN 5.97
BGN 4.00 -33 %

Брой продукти
Налично


Фото Шоу

Подробности

Изход Стандартна:
USB
екран на дисплея:
No
Тип:
Електрически, USB
Номер На Батерията:
2 Батерии, Зарядно Устройство
Номер На Модела:
kingwei M2
Интелигентно Зареждане:
ДА
търговска марка:
kingwei
Изходен Интерфейс:
USB изход
Бързо зареждане:
ДА
Воспользуйся:
Стандартна Батерия
Пакет:
No
Тегло:
33g
Мъжки:
usb съединители
Цвят:
Черно Зарядно Устройство За Батерията
Тип:
многофункционално зарядно устройство
Въвеждане:
5V
Изход:
ПОСТОЯНЕН ТОК 4.2 1А*2
Пакет:
1 зарядно устройство с кабел
Характеристика:
Зарядно Устройство За Мобилен Телефон
Размер:
45*58*23MM
МОДЕЛ НА БАТЕРИЯТА :
18350 или 16340

Избор на купувачи

Оригинален оптичен лазерен сензор OPC-A15 CD за BERENDSEN CDP 1 OPC A15 OPCA15

BGN 24.00

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде на OPICAL ЛАСЕРСКИ ЛЕЌИ треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за совети...

Подмяна на USB зарядно устройство ще захранване на поставка люлката зарядно устройство за Walkman на SONY NW-WS413 NW-WS414 спортен MP3 плейър

19.17 -6 % BGN 18.00

Замена на USB Полнење Стојат Лулка Апарат за полнење за на SONY Walkman NWWS413 NWWS414 Спортски MP3 ПлеерКарактеристики : 100% нов и висок квалитетТоа го прави вашиот Играч полнење стане повеќе погодно.Компактен и лесен Дизајн, Погодно за патниците и за бизнискорисници.Моќ за заштита коло вклучениКомпатибилен со : ССЗWS413 / NWWS414Материјал : ПластикаТрета страна производ, не оригиналниотПакување Вклучува : 1* Полнење лулка ( Играч не се вклучени )1 * USB кабел1...

29. 4v2a електрически велосипед литиева батерия зарядно устройство за 7series 24V литиева батерия блок XLRM жак / конектор добро качество

BGN 21.12

>>Детали за производот : ЗА 24 V батеријата пакет ЦРВЕНИ LEDПолнење Престане автоматски и се претвори зелена LED светло кога батеријата е полнаИнформации за производот и параметри : 29.4 V / 2 A Liion / Liполимер батерија полначНема.ОбјектотПараметри1Влезен Напон100240 V 50 / 60 HZ2Соодветен Напон / Фреквенција90264 V 47 / 63 Hz3Излезниот Напон29.4 V4Излезна струја2 A5Моќност58.8 W6Ефикасност80%7Бран / Шум8Оперативен Temp040°C9Складирање Temp2085°C10Оперативен Влажност5%~90%RH11Чување Влажност li јонска батерија полнач5%~90%RH12Приклучок типВЕЛИКА британија / Кина / Американски / European / Австралиски / Јапонски итн13КонекторXLRM ( 1+ 2) итн.14Комплет материјалPC15Карактеристичнократко / коло / текот на заштита16Безбедност стандардCCC / CE / UL / FCC1...

XINMORE AC-DC 101.5 V 4A оловно-киселинни зарядно устройство за 84V Power Polymer Скутер Ebike за електрически велосипеди и декодери

117.94 -25 % BGN 88.00

СпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 101.5 VПолнење на струјата : 4Полнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 101.5± 0.3 VПолнење номинална Струја : 4 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug слики******Полнење Напон и Струја може да се прилагоди од страна на Клиентите услов.Ако не можете да го пронајдете она што ви треба,ве Молиме Оставете Зборови на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучокот,Како : 'AC : Број 5,DC : G", Ви Благодариме!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучокАпликација ТипЗА Номинална Vo lta g e 84 V , Отценети Capicaty : 10 Ah 35 Ah батеријата пак, 84 V електрични б ајкПРОЗОРЦИ сили ( 7 серија литиум liion lipo батеријата pack ), Батерија, оловни Батеријата,Електрични Алатки,Градинарски алат, Чистење машина,Ebike,Голф количка ,Електричен Скутер,ntelligent Рамнотежа Автомобил Виткање на Велосипед ,ПРОЗОРЦИ Напојување и ц.Функција● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BIHUADE нов прием на 2-портов USB зарядно устройство адаптер за захранване двойно USB зарядно устройство адаптер 5V 2.1 A+1A

3.92 -23 % BGN 3.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информации како навигација, alibaba рамен мрежни правила се одобрени од употреба на логистички канали!Ако цел е погоре > $5, ние ќе ви ги даде организира Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Каналот обезбедува "поштенски регистрирани колет" за да се обезбеди домашно и Објавување, испраќање, плати за навигација за информации како дестинација...

12V 10A зарядно устройство 12V оловно кисели батерии Smart Charger 240W high power 14.7 V 10A Charger глобална сертификация

88.16 -15 % BGN 75.00

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А)(kg)(mm)12 V14.7 V16.8 V14.6 V102.01.01.0170*90*5024 V29.4 V29.4 V29.2 V71.40.736 V44.1 V42.0 V43.8 V4.81.00.548 V58.8 V58.4 V58.4 V3.80.80.4Answer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да биде setted меѓу 310%.

Универсално 12V-24V двойна 2 USB порта автомобили, изход за телефон, зарядно устройство, адаптер за захранване изход - L060 нов горещ

7.50 -7 % BGN 7.00

Опис : Опис : Карактеристики : Совршен за морски и автомобилската апликации Силна сила изградба Дојде со прашина маска 2 пол никел позлатен терминал конектори Доаѓа со сини LED светла и водоотпорен Соодветен поклопец за вашиот Мотор во Автомобил / Брод / ATV / UTV / Camper / Каравани / Travel Приколка итн Спецификации : Материјал : ПП Боја : Црна Димензии : 45 X 35 mm Моќност : 12 V24 V Излез : DC 5 V 3.1 Тежина : 30 g Количина : 1 Pc Забелешка : ве Молиме овозможи 0.51cm разликата се должи на рачно мерење...

dawupine Li-ion Battery Charger For 12V MAKITA BL1013 BL1014 10.8 V Li-ion Battery Electric Power Tool

BGN 26.70

Влезен Напон : 220 VЗа 12 V и 10.8 V Liion Батерија!!!!!!!! на BL1013 има две различни shap и различни интерфејс, ве Молиме внимателно проверете ја вашата батерија.Ве молиме внимателно да ги идентификуваат форма на мали крајот и бројот и локацијата на контакт поени!Напомена : разликата на два батеријата на следнава слика : доколку вашата батерија е иста како Број 1 во горниот дијаграм, ве молиме да не го стави на ред !Тоа е специјално дизајнирана за полнење на батеријата на сликата подолуНе се погодни за батеријата на сликата подолу !!!!!!Ве молиме внимателно проверете ја вашата батерија параметри, модели, интерфејс облик и положба1...

Най-добрите оферти Smart Charger пълен контрол на състоянието на батерията на LCD 9V 1 2 5 7

31.87 -6 % BGN 30.00

Ние нудиме попуст за големо количество Добредојдовте да контактирате со нас!Паметен ПолначВнесете AC 100240 V 50 / 60 HZПолнење на струјата : Број 1, Број 2, Број 5, Број 7, батерија 800m A 4Боја : црнаМатеријал : ABSГолемина : 17104cmПакет Содржина : 1 x полначAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

5 портове USB Charger Хъб 3.0 И 2.0 Game Console Extend USB Adapter For PS4 Pro Console Accessories ODS

19.14 -27 % BGN 14.00

5 Пристаништа USB Хаб 3.0 & 2.0 Игра Конзола се Прошири USB Адаптер за PS4 Про КонзолаОпис : На оваа висококвалитетни центар карактеристики 1 USB 3.0 порт и 4 USB 2.0 порти совршено прилагодени за истовремено да ја полните вашата различни Playstation 4 Про додаток.Карактеристики : 1...

12.6 V 10A зарядно устройство 3S 12V литиево-йонна батерия с интелигентно зарядно устройство, алуминиев корпус Lipo / LiMn2O4/LiCoO2 широко напрежение Безплатна доставка

BGN 88.72

НоминалнаИзлезниот НапонCVCCТранзиција / Cutoff ТековнатаНето ТежинаГолеминаОловниLiMn O2Li Fe PO4АОловни (А)Li(А)(kg)(mm)12 V14.7 V16.8 V14.6 V102.01.01.0170*90*5024 V29.4 V29.4 V29.2 V71.40.736 V44.1 V42.0 V43.8 V4.81.00.548 V58.8 V58.4 V58.4 V3.80.80.4Answer : ___________________________ Note : Намалување наоф точка за Li батеријата е 5% од КЗ, и тоа може да биде setted меѓу 310%.

Lg HG2 нов оригинален 18650 литиево-йонна батерия 3.7 3000 mah акумулаторни батерии 30A+Lii-100B 18650 и Зарядно устройство

14.70 -25 % BGN 11.00

1 Батеријата Објект спецификите :Бренд Име : ЗА LGМодел : LG HG2Тип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 3000mah(28003000mah)Номиналниот Напон : 3.7 VТежина : 46g±1gБатерија : ДаБатерија Пати : До 500 пативнатрешна отпорност : ≤20mΩОграничен Полнење Напон : 4.2 vРаботен Напон : 2.754.2 VГолемина : 65.5 mm x 18.5 mm (Дијаметар)Место на Потекло : Јужна Кореја2.Полначот Објект спецификите:Забелешка:Lii100 B не 5v излез​Главни Карактеристики : Флексибилни големина : Еден слот за полнење и управување на системот, Микро USB DC 5 V текст порта, преносни да го носат околу500m Ah, 1000m Ah полнење тековната за изборCC / CV полнење режим важи и за батеријата да се одржи постојан прилив и заштита на батеријата и на корисниците безбедностLED индикатори екранот на статусот на полнење 25pct 50pct 75pct 100pctКога ќе наполните Li Fe PO4 или 3.85 V батерија, мора да се поправи полнење режим : ги Идентификува 1.2 V NiМЗ / 3.7 V Liion батеријата автоматски и одберете рачно за 3.85 V батерија Liion и Li Fe PO4 батеријатаRefresh функција за 0 V батеријатаЗаштита : надбесплатно, надиспуштање, обратна поларитетот, краток спој заштитаИдентификување на мртвите или лоши батерииПараметри : Постојано полни со cutoff тековната помалку од 100m AhИзлезен напон : напон е 4.75 5.25 VКритичниот напон за излез : 3.0 + / 0.1 VРежим на струја : Не повеќе од 15m AhИзлезна струја : 500m Ah / 1000m AhПредупредува : 1...

KingMa NP-FZ100 NP FZ100 Dual USB зарядно устройство за Sony NP - FZ100, BC-QZ1 Alpha 9, A9, Alpha 9R, Sony A9R Sony Alpha 9S Camera

15.98 -12 % BGN 14.00

King Ma NPFZ100 НП FZ100 Двојна USB Батеријата е Апарат за полнење за на Sony NPFZ100, П.Н.Е.QZ1 Алфа 9, A9, Алфа 9 R, Sony A9 R Sony Алфа 9 S Камера Компатибилни Модели : За SONY NPFZ100, П.Н.Е.QZ1 и Sony Алфа 9, Sony A9, Sony Алфа 9 R, Sony A9 R, Sony Алфа 9 S Пакетот вклучува : 1x USB Полнач за батерии 1 X Двојна Полнење преку USB Кабел Имајте на ум : нема батеријата е вклучена Двојна USB Полнач Модел : BM015FZ100 Влез : DC 5 V / 2 A Излез : DC 8.4 V / 600m A 5 W (x2) Материјал : ABS+PC Производ Големина : 80x64x24.5mm Тежина : 83g

180W 84V 2A електрически скутер/E-bike зарядно устройство за 20S Lipo / Li-ion батерия CE одобрение

BGN 42.53

Влезен Напон : 230 VAC или 110 VAC или 230 V / 110 VAC switchable Влезен Приклучок : може да биде избран кога ќе го поставите цел (САД, ЕУ, велика БРИТАНИЈА, Австралија.) DC излез : 84 V 2 A Одговара за 20 S Lipo / Liion батерии само; Бренд : RUSTTSUR DC приклучок : ве молиме кажете ни кога ставање на ред Кога клиентите ставање на ред, ве молиме да ни кажете што конектор е вклопуваат за вас, ви благодариме...

GTF 18650 батерия литиева батерия зарядно устройство LED 3.7 v зарядно устройство евро щекер

BGN 4.96

Карактеристики : Сигурен батерија полнач.Безбеден и брз.За литиум батерии.Вграденво Заштитен PCB да се избегне краток спој, надполнење и надпразнење; ги штити корисникот безбедност и спречување од неправилна употреба скратат животниот век на батеријата.Висок капацитет.Низок напон се стабилизира.Кога ќе го приклучиш на батерија 18650 во полначот,тоа ќе се покаже црвена LED Светло, и зелената значи во целосна наплата состојба.Спецификации : Текст : AC 100 V240 V 50 / 60 HzИзлез : 4.2 V, 0.5 AКомпатибилен Со : 18650 Liion БатеријаТип : ЕлектричниУпотреба : Стандардна БатеријаЧашката Стандард : Plug ЕУГолемина : 105 x 42 x 37 mmКабел должина : 630 mmНето тежина : 72 gБоја : ЦрнаПакување Содржина : 1 X Liion Батерија Полнач(ЕУ приклучете НИ приклучок)

Баланс на PCM BMS 5A & Temp. Ключа за 5s 18.5 V Li-ion, Li-Po батерия SH08012026-LB5S5A

21.90 -4 % BGN 21.00

Answer : ___________________________ Note : не го поддржува електрични шрафцигер.П : Ако нема излезниот напонA : Pls се обиде да DC Полнење за активирањеАко имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе ви даде задоволително решение.Pls не се отвори случајот и да го оставите лош преглед пред да контактирате со нас.Карактеристики : 1) со висока точност напон, детекција коло;2) терминал на држачи за користење на висок напон уред;3) Вграден во трифаза надструја откривање коло (надструја 1, надструја 2, или оптоварување краток спој);4) MOS транзистори можат да го контролираат батеријата на полнење и празнење;5) ниска режим на тековната потрошувачка.6) Со балансирање функција и 65 степени tempreture сондаПараметарот : BMS лемење настава : Б+ поврзани батеријата позитивни;Б се поврзете на батеријата негативни крајотP + врска полнење / празнење позитивни;P конекција полнење / празнење негативни

8.4 V 3A 5.5*2.1 мм AC DC адаптер за захранване на зарядно устройство за 7.2 7.4 V V 8.4 V 18650 Li-ion, Li-po батерия Безплатна доставка

17.58 -9 % BGN 16.00

ТЕКСТ СПЕЦ : AC100240 V 50 / 60 HZ 0.8 НАполнење напон : DC8.4 Vполнење на струјата : 3АПолнење на владата : CCCVполнење индикатор : Наплата на црвено светло е целосна на зелено светлоПолначот порт : DC5.5*2.1производ големина : 94*47*33 MMбезбедност за заштита : OVP / OCP / заштита од Преоптоварување / Краткиколо заштитазабелешка:Нашите производи имаат ТЕКСТ СПЕЦ : НИ Plug / ЕУ Plug / велика БРИТАНИЈА Plug / AU Приклучок, default (вообичаено) превозот до НАС Приклучокот...

Tinhofire Smart 3in1 charger 8USB US EU, UK Plug 8000MA Fast Charger 40W за iphone, Ipad pad mp3

51.18 -10 % BGN 46.00

Smart 3in1 полначот 8 USB НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА Plug 8000 MA Брз Полнач 40 W За iphone, Ipad подлога mp3Тема : product карактеристики 1, за сите видови на мобилни телефони, MP3, MP4, камери, i Pod, Iphone серија ....

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.