• Новинка
1 бр. автомивка гъвкава, по-дълги от мек микрофибър юфка от шенилна автомобилно колело измиване чистящая четка за велосипед, мотоциклет

1 бр. автомивка гъвкава, по-дълги от мек микрофибър юфка от шенилна автомобилно колело измиване чистящая четка за велосипед, мотоциклет

резултат:
BGN 7.46
BGN 6.00 -20 %

Брой продукти
Налично


MT0000926
Карактеристики :
Професионални 2in1 Флексибилни Микрофибер Глупак Жанила Тркало на Автомобилот Мие со Четка
Огромни 16 инчи се постигне да се справи со најширока на тркала
Флексибилни матични до позиција на различни агли во прирабници
Микрофибер тестенини да се мијат и чистат длабоко отстранување на сите патот нечистотија, кочница прашина и валкано
Спецификација :
100% Сосема Нов
Име : Автомобил Мие Со Четка
Материјал : Микрофибер+ЕВА рачка
Должина : околу. 58cm
Боја : Сино Езеро
Пакет се Вклучени : 1x Микрофибер Тркало на Автомобилот Мие со Четка
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm разликата се должи на рачно мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Подробности

търговска марка:
Майитр
Широчина На Елемента:
1.969inch
Вид На Материала:
Микрофибър+дръжка EVA
Тегло На Продукта:
0.157kg
Диаметъра На Продукта:
1.969inch
специални характеристики:
Четка За Измиване На Автомобилните Колела От Микрофибър
Дължина На Продукта:
21.654inch
Височина На Продукта:
1.969inch
Тип Елемент:
Гъби, Парцали И Четки

Избор на купувачи

Горещ 100шт 13 мм вълнен филц полиране полиране подложки 2 джолан за шлайфане колело Dremel

4.08 -26 % BGN 3.00

Опис : Материјал : Волна Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Волна полирање тркало широко се користи во цилиндар понесе мелница, цевки, мелење, мувла, медицинска опрема, убавина опрема, златен и сребрен накит, нерѓосувачки челик, стакло опрема, машини делови и други посебни рафинирање процес...

1 бр. нов пристигане кола подробно четки за интериора / табло / та / климатик / ъглов / прозорци, кърпа за почистване

BGN 4.61

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Микрофибер + PP + Најлон Боја : Зелена Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчен Големина : L*W*H 17*2.5 cm, должина на косата 3.3 cm Пакет вклучуваат : 1pc четка Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект...

Приложение стъкло покритие плат Crystal покритие представител плат стъкло покритие от микрофибър кърпа нано автомобил велур, плат(100 бр. / лот)

BGN 80.00

Стакло слој апликација крпа кристал слој агент текстил, стакло грб микрофибер крпа нано автомобил велур платно3size за избере10cm*10см $7.5 / 10pcs15cm*15cm $9.9 / 10pcs30cm*30cm $11.90 / 10pcs10pcs link : / www.aliexpress.com / item / Glasscoatingapplicationclothcrystalcoatingagentclothglasscoatmicrofiberclothnanocarsuedecloth / 32733092851.htmlПЛАЌАЊЕ : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот;2) да ја прифатиме T / T,Western Union,Moneygram и ЗАЧУВАМ за плаќање;3) ве Молиме да ја плати во рок од 3 дневна уредување;4) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите;5) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.ИСПОРАКА : 1) Точки се само превезува по уплата;2) Ние брод објектот преку EMS,DHL,UPSот,FEDEX,ТНТ или КИНА Пост Воздух Mail;3) EMS,UPSот,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 67working дена зависи од земјата доставени до...

8 в 1 от 3 м войлочный Ракел мини розов вълнен стъргало острието велур автомобил промяна на цвета на филм тонирани прозорци инструменти за техническо обслужване на K4

29.26 -28 % BGN 21.00

Модел : K49Packagin вклучувајќи : 2 парчиња сина чувствува squeege2 парчиња мини розова полигон squeegee2 парчиња волна squeegee2 парчиња велур squeegeeГолемина на : Сина squeegee : 10*7.3 cmМини Розова squeegee големина : 5.5*7.5 cmволна squeegee големина : 10*7cmвелур squeegee : 10*7.3 cmКарактеристики : Оваа алатка е направен од висококвалитетни материјали, со карактеристики како што се отпорна на топлина, отпорни на абење, и не е лесно да се пробие и така натаму...

Нов 4шт 6 инча (150 мм) полиране на карета перална гъба Pad комплект за кола буфер, който е паркет

7.44 -19 % BGN 6.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на поединечно полиран директна употреба со полирање течност (паста, прав) се користи во врска со површина да се полира за да се постигне подобро полирање ефект полирање пред постапката може да се справи со траги лесно да се замени Црна подлога се користи за да се отстрани се вртат, блага до умерена холограм, вода места и светлина дефект во боја...

Супер високо качество на автомобила натурална сушене велур около 90x50 см doesn ' t почистване на Cham естествена кожа плат автомобил мотоциклет перална машина

24.94 -12 % BGN 22.00

Детали за производот : Премиум Масло Пржен Кожа Дебели & Мека Редеа Слободни Заврши Целосна Абсорбента Идеален за чистење површини се Насликани, Silverwear, Windows & Mirros за Нега на Инструкции По Употреба : Измијте се со топла вода, користи природен сапун само...

MJJC Soft Car Cleaning Ръкавица Ultra Soft Car Wash Mitt Easy to Dry Auto Detailing Ръкавица от Микрофибър Лудост Wash Mitt

BGN 8.00

Големина : 18x26cmТежина : 105 120gКарактеристики : 100% сосема нов и добра квалитетМикрофибер автомобил перење мит / ракавицаМеки, удобни и добро се справи, силна абсорпција на водаНема да ја напушти која и да гребење на површината на вашиот автомобилСе користи помалку вода и сапунЛесно да се мијат и се исушиТоа е многу економичен и прекрасен подарок за вашиот автомобилНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Колку долго ќе биде потребно да ја добиете од мене?A : Нормално пратката ќе потрае 1520 дена да се добие за вас, но понекогаш тоа ќе трае 2 месеци (Бразил може да се земе 3 месеци) за нешто надвор од нашата достигне за време на транспортот...

8шт 4 5 инча полиране полиращи подложки гъба комплект, който е паркет кола буфер кола маска Pad + M10 бормашина адаптер автомивка детайли за почистване

20.90 -38 % BGN 13.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Редовни шанса и полирање поставување на заштитна бариера против непријателски напади од животната средина вашиот мебел и возила изглед ќе биде заштитен за годините што доаѓаат.Се користи за сите видови на грб бои шанса, полирање и запечатување глазура, да се исчисти и да се подобри нивната леснотија.Се користи за авто автомобил детали полирање.Производи за чистење со 1525 степени вода.Може да се користи во пневматски или електрични полирање машина.Комплетна професионална волна и пена подлога чистење, полирање, а по завршувањето на системот.Лепило поддршка, можете да го промените влошки само во секунди...

TOYL 10x Мек Микрофибър Car Wax Applicator Възглавничките полиращи гъби с джоб за нанасяне и отстраняване на восък Auto Care

BGN 7.02

Материјал : MicrofibreДијаметар : 5 инченДебелина : 2cm(0.8 инчи)Боја : Сина1.Бренд Нови2.Висок Квалитет3.Мека Текстура4.Се користи за автомобил полски / восок applicatorsПакет се вклучени : 10 x Сина Microfibre ВлошкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

12 бр. / компл. колата восък пяна гъби полски гъба инструменти за почистване на апликатора тампони за купето на автомобила стъкло измиване на гъба auto грижа кола-стайл

3.92 -23 % BGN 3.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Меки,лесни за чистење и без crumbs Долг живот,може да се користи последователно по чистење на Погоден за сите видови на лак опфаќаКарактеристики : Материјал : Сунѓерот Облик : Тркалезна Големина : Како Слика Боја : ЖолтаПакет се Вклучени : 12 x Восок сунѓери1...

MJJC 50*70 СМ 1200GSM Ultra Absorbancy Car Wash Cloth Pad Super Deep Pile Premium Микрофибър Drying Towel Car Waxing Polishing

BGN 22.29

УпотребаАвтомобил,Кујна,Купатило сушење,мат,влошки.Авто Брз Детали,Чистење,Внатрешни работи, бришење прашина бришење Прашина,итнФункција1.Тешка тежина, 1200 GSM,220g повеќе или помалку по парче.2.100% Нула Бесплатно,ултра absorbancy,sock до вода со неверојатни перформанси.3.Длабоко Куп,направи сушење полесно.4.Двојно Страна Супер долга коса,супер тежина...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.