• Новинка
Премахване на стъклени пещи пластмаса удобен за бръснене стъргало с пластмасови обоюдоострыми 1,5-инчов резервни остриета мистрия, лепило стикер инструмент E15+30P

Премахване на стъклени пещи пластмаса удобен за бръснене стъргало с пластмасови обоюдоострыми 1,5-инчов резервни остриета мистрия, лепило стикер инструмент E15+30P

резултат:
BGN 11.97
BGN 10.00 -16 %

Брой продукти
Налично


Модел : E15+30 P
Пакување, вклучувајќи : 1pc жилет scraper+30pcs пластични ножеви
Материјал : пластика
Нето Тежина : 70g/многу
Жилет Scraper големина : 11*4.5 cm
Сечилото Големина : од 1,5 инчи
Животниот век : 4-5 години
Компатибилност : универзална
Карактеристики : еко-пријателски, трајни, подвижен, издржлив, флексибилни, мултифункционален, евтини, итн
Примена : Автомобил Винил Филм за Завиткување Лепак Гребење, Авто Налепници Воздушен Меур Отстранување на Squeegee, Рекламирање Сликарство Чистење Алатки,итн

Подробности

Тип Елемент:
Гъби, Парцали И Четки
Височина На Продукта:
3cm
Диаметъра На Продукта:
11cm
Тегло На Продукта:
70g
специални характеристики:
Лепило Стария Стикер Премахване, Шпатула Печка Керамични
Вид На Материала:
Пластмаса
Дължина На Продукта:
11cm
Широчина На Елемента:
4.5cm
търговска марка:
CNGZSY
Модел:
E15+30P
опаковка включително:
1pc за бръснене стъргало+30шт пластмасови ножове
Материал:
Пластмаса
Лепило Стъргало Размер:
11 * 4,5 см
размер на диска:
1.5 инча
продължителност на живота:
4-5 години
Съвместимост:
Универсален

Избор на купувачи

Супер високо качество на автомобила натурална сушене велур около 90x50 см doesn ' t почистване на Cham естествена кожа плат автомобил мотоциклет перална машина

24.94 -12 % BGN 22.00

Детали за производот : Премиум Масло Пржен Кожа Дебели & Мека Редеа Слободни Заврши Целосна Абсорбента Идеален за чистење површини се Насликани, Silverwear, Windows & Mirros за Нега на Инструкции По Употреба : Измијте се со топла вода, користи природен сапун само...

Кола auto домакински многофункционален автомивка гъба супер абсорбиращи подплънки PVA гъба за почистване на грижи инструмент за BMW VW Audi Toyota

3.01 -34 % BGN 2.00

Мултифункционален Автомобил Перење Сунѓерот Супер Абсорбента Мека PVA СунѓеротСостојба : Нова Боја : Жолта Материјал : PVA Објект се вклучени : Автомобил на Перење Чистење на Сунѓерот 1 Pc x 1 Компатибилност:Одговара за сите автомобили, камиони и моторцикли итн..Овој производ ќе се зацврстуваат со долгатерминот unuse,ова е нормална појава на PVA материјал,кога потопено во вода може да се омекнат.Карактеристики Дали тоа може да се користи на автомобил за перење, бришејќи екран или леќа, тоа е одличен за чистење ефект, Силни средства за чистење и апсорпција на вода ефект Долг животен векAnswer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.Производ Фотографии

Моделът стъкло измиване на гъба апликатор подложки автомобил восък пяна гъба 12 бр./компл. през цялата auto грижа почистващи полски гъба за миене

3.90 -23 % BGN 3.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Меки,лесни за чистење и без crumbs Долг живот,може да се користи последователно по чистење на Погоден за сите видови на лак опфаќаКарактеристики : Материјал : Сунѓерот Облик : Тркалезна Големина : Како Слика Боја : ЖолтаПакет се Вклучени : 12 x Восок сунѓери1...

Винил Auto Wrap Kit Стайлинг Автомобили Набор От Инструменти Вълна Магнит Ракел Етикети Магнитен Държач Вълна Стъргало Автостъкла Прилагането На K78

33.54 -28 % BGN 24.00

Модел : K78Пакување, вклучувајќи : 1pc волна магнет scraper+4pcs магнет носителиНето Тежина : 205g / многуВолна Магнет Scraper Големина : 9.8*7cmМагнет Носители : 4.2*6.5 смМатеријал : волна, магнет, гумаЖивотниот век : 45 годиниКомпатибилност : универзалнаКарактеристики : екопријателски, трајни, преносни, на големо, добра цена, флексибилни, мултифункционален, итнПримена : Автомобил Винил Филм Воздух Балон Стружење Tools, Window Нијансирање Авто Промена на Бојата Чистење Squeegee, Градење на Рекламирање Гребење, итн

Приложение стъкло покритие плат Crystal покритие представител плат стъкло покритие от микрофибър кърпа нано автомобил велур, плат(100 бр. / лот)

BGN 80.00

Стакло слој апликација крпа кристал слој агент текстил, стакло грб микрофибер крпа нано автомобил велур платно3size за избере10cm*10см $7.5 / 10pcs15cm*15cm $9.9 / 10pcs30cm*30cm $11.90 / 10pcs10pcs link : / www.aliexpress.com / item / Glasscoatingapplicationclothcrystalcoatingagentclothglasscoatmicrofiberclothnanocarsuedecloth / 32733092851.htmlПЛАЌАЊЕ : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот;2) да ја прифатиме T / T,Western Union,Moneygram и ЗАЧУВАМ за плаќање;3) ве Молиме да ја плати во рок од 3 дневна уредување;4) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите;5) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.ИСПОРАКА : 1) Точки се само превезува по уплата;2) Ние брод објектот преку EMS,DHL,UPSот,FEDEX,ТНТ или КИНА Пост Воздух Mail;3) EMS,UPSот,DHL,FEDEX и TNT express превозот обично се 67working дена зависи од земјата доставени до...

UXCELL сива четина пластмасова дръжка камион Автомобил спица на колелото гуми четка за пречистване на

7.63 -21 % BGN 6.00

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанБоја Сива Пакет Содржина 1 x Тркало на Автомобилот Четка Димензија Материјал Пластика,Метал Нето Тежина 146gИме на производ : Тркало на Автомобилот Четка; Материјал : Пластични,Метални Боја : Сива; Пакет Содржина : 1 x Тркало на Автомобилот Четка Нето Тежина : 146g; Наежвам Димензии : 13 x 7 x 3.5 cm / 5.1" x 2.8" x 1.4"(LWT) се Справи со Димензии : 12 x 3cm / 4.7" x 1.2"(LD) Вкупна Должина : 25cm / 9.8"Dn 1111

8шт 4 5 инча полиране полиращи подложки гъба комплект, който е паркет кола буфер кола маска Pad + M10 бормашина адаптер автомивка детайли за почистване

20.90 -38 % BGN 13.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Редовни шанса и полирање поставување на заштитна бариера против непријателски напади од животната средина вашиот мебел и возила изглед ќе биде заштитен за годините што доаѓаат.Се користи за сите видови на грб бои шанса, полирање и запечатување глазура, да се исчисти и да се подобри нивната леснотија.Се користи за авто автомобил детали полирање.Производи за чистење со 1525 степени вода.Може да се користи во пневматски или електрични полирање машина.Комплетна професионална волна и пена подлога чистење, полирање, а по завршувањето на системот.Лепило поддршка, можете да го промените влошки само во секунди...

MJJC 50*70 СМ 1200GSM Ultra Absorbancy Car Wash Cloth Pad Super Deep Pile Premium Микрофибър Drying Towel Car Waxing Polishing

BGN 22.29

УпотребаАвтомобил,Кујна,Купатило сушење,мат,влошки.Авто Брз Детали,Чистење,Внатрешни работи, бришење прашина бришење Прашина,итнФункција1.Тешка тежина, 1200 GSM,220g повеќе или помалку по парче.2.100% Нула Бесплатно,ултра absorbancy,sock до вода со неверојатни перформанси.3.Длабоко Куп,направи сушење полесно.4.Двојно Страна Супер долга коса,супер тежина...

MJJC Soft Car Cleaning Ръкавица Ultra Soft Car Wash Mitt Easy to Dry Auto Detailing Ръкавица от Микрофибър Лудост Wash Mitt

BGN 8.00

Големина : 18x26cmТежина : 105 120gКарактеристики : 100% сосема нов и добра квалитетМикрофибер автомобил перење мит / ракавицаМеки, удобни и добро се справи, силна абсорпција на водаНема да ја напушти која и да гребење на површината на вашиот автомобилСе користи помалку вода и сапунЛесно да се мијат и се исушиТоа е многу економичен и прекрасен подарок за вашиот автомобилНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Колку долго ќе биде потребно да ја добиете од мене?A : Нормално пратката ќе потрае 1520 дена да се добие за вас, но понекогаш тоа ќе трае 2 месеци (Бразил може да се земе 3 месеци) за нешто надвор од нашата достигне за време на транспортот...

2 елемента водоустойчив автомивка микрофибър от шенилна ръкавици 4 в 1 Мултифункционален дебели кола почистване ръкавици с един пръст колата на восък стъкло подроб

19.73 -19 % BGN 16.00

На жанила чистење ракавица е многу мека и нежна на деликатна површини ќе ги користите на Кога ќе се исчисти автомобилот windows, можете да ги отстраните сите остатоци без вртат знаци, кои можат да бидат грозно нешто еднаш шофершајбната суши.Карактеристики : Наменета за чистење низ куќата или бришење прашина бришење прашина, а исто така добар за миење на автомобили...

1 бр. нов пристигане кола подробно четки за интериора / табло / та / климатик / ъглов / прозорци, кърпа за почистване

BGN 4.61

100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Микрофибер + PP + Најлон Боја : Зелена Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчен Големина : L*W*H 17*2.5 cm, должина на косата 3.3 cm Пакет вклучуваат : 1pc четка Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект...

8 в 1 от 3 м войлочный Ракел мини розов вълнен стъргало острието велур автомобил промяна на цвета на филм тонирани прозорци инструменти за техническо обслужване на K4

29.26 -28 % BGN 21.00

Модел : K49Packagin вклучувајќи : 2 парчиња сина чувствува squeege2 парчиња мини розова полигон squeegee2 парчиња волна squeegee2 парчиња велур squeegeeГолемина на : Сина squeegee : 10*7.3 cmМини Розова squeegee големина : 5.5*7.5 cmволна squeegee големина : 10*7cmвелур squeegee : 10*7.3 cmКарактеристики : Оваа алатка е направен од висококвалитетни материјали, со карактеристики како што се отпорна на топлина, отпорни на абење, и не е лесно да се пробие и така натаму...

12 бр. / компл. колата восък пяна гъби полски гъба инструменти за почистване на апликатора тампони за купето на автомобила стъкло измиване на гъба auto грижа кола-стайл

3.92 -23 % BGN 3.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Меки,лесни за чистење и без crumbs Долг живот,може да се користи последователно по чистење на Погоден за сите видови на лак опфаќаКарактеристики : Материјал : Сунѓерот Облик : Тркалезна Големина : Како Слика Боја : ЖолтаПакет се Вклучени : 12 x Восок сунѓери1...

Горещ 100шт 13 мм вълнен филц полиране полиране подложки 2 джолан за шлайфане колело Dremel

4.08 -26 % BGN 3.00

Опис : Материјал : Волна Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Волна полирање тркало широко се користи во цилиндар понесе мелница, цевки, мелење, мувла, медицинска опрема, убавина опрема, златен и сребрен накит, нерѓосувачки челик, стакло опрема, машини делови и други посебни рафинирање процес...

1 бр. автомивка гъвкава, по-дълги от мек микрофибър юфка от шенилна автомобилно колело измиване чистящая четка за велосипед, мотоциклет

7.46 -20 % BGN 6.00

MT0000926Карактеристики : Професионални 2in1 Флексибилни Микрофибер Глупак Жанила Тркало на Автомобилот Мие со ЧеткаОгромни 16 инчи се постигне да се справи со најширока на тркалаФлексибилни матични до позиција на различни агли во прирабнициМикрофибер тестенини да се мијат и чистат длабоко отстранување на сите патот нечистотија, кочница прашина и валканоСпецификација : 100% Сосема НовИме : Автомобил Мие Со ЧеткаМатеријал : Микрофибер+ЕВА рачкаДолжина : околу...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.