• Новинка
XYCING Car Head Up Display светоотражающая филм 121*90 мм за кола HUD предното стъкло проектор, без слуз лесно удаляемая стикер за екран

XYCING Car Head Up Display светоотражающая филм 121*90 мм за кола HUD предното стъкло проектор, без слуз лесно удаляемая стикер за екран

резултат:
BGN 4.78
BGN 3.00 -37 %

Брой продукти
Налично


HUD краток за Глава До Екранот. Тоа се прикаже возење податоци за пред шофершајбната, како што се брзината на автомобилот пред прозорецот стакло, избегнување на возачите unsafety бидејќи од гледањето на инструмент додека возите. Драјвери може да го прочитате возење информација веднаш , и секогаш може да ги задржи најдобрите државата на начин со главата горе на екранот.
Спецификација На Производот :
Материјал : ПЕТ заштитна фолија
Боја : Транспарентна
Големина : 121*90mm (Lx W)
Дебелина : 0.2 мм
Технологија : Прецизност сечење
Цел : screen protector
Предмет : HUD Главата Горе Прикаже филмот
Карактеристики :
1. Без никакви желатинозна објект, кој е потполно статички електрицитет налепници дизајнирани за да се осигура дека било влијание од пред шофершајбната.
2. Заштитна фолија на површината преку посебен процес, спречување на гребење, трајни, заштита на екранот.
3. Заштитна фолија има dustproof, водоотпорен, анти-рефлективен, анти-отпечатоци антибактериска функција.
4. Заштитна фолија се лесно да се постави, нема меурчиња, повторливи паста, без да остават лепило остатоци, не-корозивен екран површината.
Пакет Содржи :
2 x Универзални HUD Рефлексивни филм
Рефлексивни филм за инсталација :
Со користење единица без мисловните филм може да резултира во двојна слика почитуваат од страна на корисникот во зависност од шофершајбната. Ако видите двоен слој тоа се должи на ветробрани двоен слој изградбата и ќе треба да се инсталира на филмот следејќи ги инструкциите подолу.
1. Место на доставени не се лизга мат во саканата позиција на таблата со HUD на врвот.
2. Набљудување каде HUD одразува место мисловните филм во позиција.
а. Се обезбеди површина е чиста и сува пред да ја инсталирате на филмот;
б. Отстранете го задниот заштитна страна означени (1) и да го прикачите на филмот за чистење на ветробранското стакло;
в. Откако сте задоволни со локацијата со користење на кредитна картичка или слични за да се отстранат сите меурчиња или воздушни џебови кои остануваат;
г. Отстранете ја предната страна означени (2), pls се прилагоди на местото на nonslip мат за да се направи информации може да биде целосно екранот
Ние поддршка на Paypal и следниве методи за плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат и заштитени од страна на Купувачот Систем за Заштита.
1, ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред исплата. Секоја промена, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. На следење на број ќе се ажурира на откако на вашиот објект е испраќаат.
2, Увозните давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Ние обично се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на некои од можните обичај должност или данок за плаќање. Ако пратката се строго проверени, по обичај, се уште треба да плаќаат данок за да го избришете обичај. Ние нема да ги сноси царински даноци. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас.
3, ве Молиме отворете парцела во пост службеник присуство, ако пратката се оштетени или празни(украдена), ве молиме распрашајте се во поштата да обезбедат официјален документ, особено на барање барање хартија.
1, гаранцијата е 12 месеци. Ако имате било квалитетот на производот прашање, ве молиме контактирајте со нас за потврдување, можете да се вратите назад кон нас, за поправка, замена или враќање на средствата. Ние не сме одговорни за било каква физичка штета или штетата предизвикана од страна на купувачот некористење.

Подробности

Кабел или безжична връзка:
HUD аксесоари
Номинална мощност:
Светоотражающая филм 121 * 90 мм за автомобилния проектор HUD Windscreen
Името Размер:
121мм * 90мм*0.2 мм
търговска марка:
XYCING
Изходна Честота:
Липсата На Стикер На Екрана Слуз Лесно Извлекаемого
специални характеристики:
Проектор Светоотражающая Филм

Избор на купувачи

Marsnaska Universal Smart Fuse Circuit-Breaker Защита Dual USB Порт 5V 3.1 A зарядно за кола за мобилни телефони и таблети

2.70 -26 % BGN 2.00

Опис : Карактеристики : 1.Мини Дизајн, Универзален USB Мини Автомобили Адаптер за полнење 2.Овој адаптер приклучок во вашиот автомобил е запалка приклучок за џек да стане напојува преку USB порта...

За Infiniti QX56 2009-2012 с електрически сгъваем огледало страничните огледала на автомобила папка сгъваем разпространение, дистанционно управление комплект

BGN 52.78

Одговара За Infiniti QX56 20092012 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

longyue 20pcs универсален TPI TBI Camaro туба продувка косичка конектор ACDelco PT250 15см тел

BGN 30.37

20pcs TPI TBI Camaro Канистер Чистка pigtail конектор ACDelco PT250 НОВИ 15cm жица TPI TBI Camaro Канистер Чистка pigtail конектор Собрани во куќа со нови конектори, терминали, и заптивки ACDelco PT250 крстот референцаза Camaro / Firebird 8792 TPI 8892 TBI 9802 LS1 Чистка Канистер Конектор PigtailFitment : 8792 305 TPI8792 350 TPI8892 305 TBI9802 LS1ЗОШТО да го одберете нас ?Добредојдовте на примерок обработка! За да ги прикажете само ограничен дел на online производи, ве молиме контактирајте со нас!Најистакнатите функција на друштвото, во согласност со дизајн и производство на потребите на клиентите...

зарядно за кола 3 цветови изход 2 USB порта зарядно напрежение ток дисплей автомобилен поставка за чаши автомобилен адаптер за запалката

BGN 23.95

· Година : 2016 2017· Име на модел : 2 USB полнач за во Автомобил· Надворешни Тестирање и Сертификација : CCC· Item Должина : 8.5 cm· Item Ширина : 8.5 cm· Item Висина : 9cm· Item Тежина : 335g· Материјал Тип : ABS инженеринг пластика· Посебни Карактеристики : 2 USB полнач за во Автомобил· Предмет Тип : Запалка Приклучок За

longyue 20pcs откриване на теч гориво Диагностика конектор на помпата включете w / окабеляване за Audi TT Mk1 / 8N 1J0973703 1J0 973 703

BGN 39.97

крајотlongyue(долго yue) autoparts фабрика директно20pcs Гориво Течење Откривање Дијагноза Пумпа Конектор Приклучок w / Инсталации за 2000 Audi TT Mk1 / 8 N 1 J0973703 1 J0 973 703 факсодговара : Audi TT (8 N / MK1) 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005AUDI S8 2001, 2002, 2003 (преку 9 / 02, гориво дијагноза пумпа)AUDI A8 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 гориво дијагноза пумпаМоже да се вклопи во други модели и апликации, ве молиме да ги видиш сликата(s)...

shhworldsea 3.5 mm 2 pin female Auto fuel spray nozzle plug/oil nozzle plug/Metanol refit connector plug car waterproof plug

20.48 -27 % BGN 15.00

shhworldsea 3.5 mm 2 pin женски Авто гориво спреј млазницата plug / масло млазницата plug / Метанол ремонтирам конектор приклучок за во автомобил водоотпорен приклучокAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

10шт DC24v до DC12v стъпка надолу 20A 240W захранващ адаптер конвертор редуктор за автомобил автомобил, камион, Кола лодка Слънчевата система

BGN 319.18

Автомобил Авто Камион Со Приколка Адаптер 24 V DC да DC 12 V Чекор Надолу Конвертор (1540 V Широк Спектар на Текст) Тешки Max Тековната 20 A 240 W.IP67 Водоотпорен легури домување прави конвертор идеален за употреба во широк спектар на апликации, вклучувајќи и возила, системи за безбедност, болничка опрема, телекомуникации, итнИзграденаво текотнапон, поднапон, преоптоварување, во текоттоплина и краток спој заштитаДолжината на линијата е за 12 CM, тенок, мал волумен, лесна инсталација.Висок квалитет и перформанси...

Висококачествена автоматична капачка огледало на колата автоматична сгъваема капак огледала електрически сгъваема покриване на страничните огледала за голф 7 mk7

BGN 79.98

Висок квалитет на авто автомобил огледало покрие Авто виткање огледало покрие електрично преклопување на странични ретровизори покритие За Голф 7 mk7

longyue 10sets TPI TBI 3 Тел Heated Кислород O2 Sensor теглене на кабели адаптер, 50 см тел, 50 см тел

BGN 31.33

longyue 10sets TPI TBI 3 Жица Загрева Кислород O2 Сензор Жици се Подигнат Адаптер 50cm жица ( ако треба други жица должина, ве молиме контактирајте со нас )Овој адаптер е закачени на колега на 13077 О2 сензор и прилагоди за да одговара на мојот Патнику 3жица загрева сензорТри жица сензор страна користи машки терминали и една жица сензор конектор другари да го подигнат (виолетоважица)...

Разширителен модул Bluetooth комплект за кола свободни ръце телефонни разговори и безжична гледане на музика

BGN 82.66

Ова Bluetooth Продолжување Модул е продолжување за YATOUR Дигитална Музика Промени што овозможува да се направи handsfree повици користејќи автомобил стерео звучници и доставени микрофон...

Най-продаваният автомобил на видео предавател приемник комплект 2.4 G безжична Камера и предавател приемник за кола резерв на Предната камера доставка

BGN 46.72

2.4 G 200m W Безжична Видео Предавателот & Примачот за Возило Копија Камерата / Пред Автомобил Камера☆2.4 G Безжична РКА Видео приемник / предавател избегнува комплицирани инсталации, треба да се користи во автомобил монитор, раководител на единицата, DVD плеер и камера, итн☆Идеална за Безжична РКА Видео Предавателот & Приемник Комплет за Автомобил Rearview Камера, ова го претвора Жичен Rearview Камера во Безжичните☆100150m работен опсег, погоден за поголеми возила, мали камиони, автомобили, комбиња, и RVs ,Камиони, автобуси, кранови, приколки, сите видови на инженеринг возила, специјални возила...

Такса усилвател на мощност Bluetooth, mini USB цифров усилвател, малък говорител, клаксон специален приемник, Bluetooth Power amplifie

BGN 23.98

Bluetooth 4 примите сила засилувач одбор Моќ напон : 5 V (се препорачува користење на мобилни полнач за телефон или мобилен напојување) 2*3 W

shhworldsea 1/2/5/10/100 set 6.3 MM 2.8 MM 4.8 MM 4.0 MM Mix 10 вида лопата огъната тел кабелен конектор терминал мъжки женски комплект

33.42 -25 % BGN 25.00

shhworldsea 1 / 2 / 5 / 10 / 100 поставите 6.3 MM 2.8 MM 4.8 ММ 4.0 MM Микс 10 видови Женски Машки Лопата Crimp Терминал​1 Set= 150 PCS 6.3 MM 2.8 MM 4.8 ММ 4.0 MM Микс 10 видови Женски Машки Лопата Конектор бакар терминали Splice Crimp Жица ТерминалЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

Urbanroad 5V 2.1 A Dual USB Interface Socket зарядно за кола за MITSUBISHI Power Inverter конвертор за GPS на мобилен телефон, Зарядно устройство

10.98 -27 % BGN 8.00

Urbanroad 5 V 2.1 Двојна USB Приклучок Интерфејс Автомобил Полнач за МИЦУБИШИ Моќ Инвертер Конвертор за GPS Мобилен Телефонски АпаратТопло Совети : Овој usb полначот само одговара за МИЦУБИШИКарактеристики : Мултифункционален производ, совршен за патување употреба.Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација.Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површинаВажат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи.Работи на повеќе додатоци на едно време, многу удобен и лесен за користењеИндикатор : Сина LEDОдговара За i Phone, за i Pad, таблет КОМПЈУТЕРИ, паметни телефони, мобилни телефони, MP3, MP4 и камериСпецификација : Боја : ЦрнаМатеријал : ПластикаПогоден за DC12 V24 VИзлезна моќност : 5 V 2.1 AПрактично, трајни, долг животен век, висока температура отпорниПакет Се Вклучени : 1 PCS X Двојна Usb Автомобил полнач за МИЦУБИШИ

A-STYLE Car Rear View Reverse Camera Plug теглене на кабели кабел авточасти RCD510 RNS310 RNS510 за VW Tiguan 5N0 907 441 A 5ND827566C

137.28 -35 % BGN 89.00

Купувачи Совети за Да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме споредете ги вашите Паркинг Заден Поглед Обратна Камера Plug Подигнат Кабел слики и дел број пред да купите...

shhworldsea 100шт IP68 Водоустойчив ниво, черен водоустойчив кабел желязо PG7 / PG9 / PG11/а pg13. 5 / PG16/19/21/25/PG29

27.20 -12 % BGN 24.00

материјал : пластика, Најлонфилозофите на херметичкиот печат : нитрилна гума(NBR)заштита degree IP685 притисок (rotate позиција,со Опечат)амбиентална температура : quiescent држава 40o C да 100o C,кратко време 120ос динамичен20 о с да 80o C,кратко време да 100o C.V2(UL94), слободен од халогенAGcringleGLHклучСТРмммммммм736.582216725822169488261992682619115108272211378272213.56129282413.5599282416101410302716712103027191215103027 / 28191012103027 / 2821131810353321916103533251621113435 / 36251318113435 / 36291825124041 / 42291320124041 / 42362232144852 / 53362026144852 / 53423238144960 / 61422531144960 / 61483744145064 / 65482935145064 / 65634250276072пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Mayitr на 5 групи от 3 пинов начин водоустойчиви конектори професионален електрически проводник конектор мъжки клеммный комплект за автомобилна електроника

4.29 -7 % BGN 4.00

EA0002845Спецификација : Погоден за Автомобили, Мотоцикли, Камиони, Каравани, Чамци и други Морски ВозилаВодоотпорен Класа : IP68Номинална Напон : 300 VНоминална Струја : 12 A1.5 mm ТерминалPin Број : 3Работна Температура : 25~85 СтепенПакет се вклучени : 5 x Машки Конектор за Домување5 x Женски Конектор за Домување15 x Машки Pin15 x Женски Pin30 x Силикони Водоотпорен ПриклучокEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.