• Новинка
Промоция 2.4 G безжична и RCA видео предавател приемник комплект за кола DVD монитор, камера за задно виждане обратно резервен най-висок рейтинг продажба

Промоция 2.4 G безжична и RCA видео предавател приемник комплект за кола DVD монитор, камера за задно виждане обратно резервен най-висок рейтинг продажба

резултат:
BGN 16.08

Брой продукти
Налично


2.4 G Безжична РКА Видео Предавателот Приемник Комплет за Автомобил DVD Следи Rear View Camera Обратна Бекап
Објектот спецификите
· Бренд Име : ОЕМ
· Напон : 12 V
· Аларм Тип : Додатоци
· Боја Име : Црна
· предавател фреквенција : 2468 MHZ
· предавател / приемник кабел должина : 1.5 м
· излезна моќност : 100m W
2.4 G Безжична Видео Предавателот Примачот За Полнење
Оваа 2.4 G Безжична Боја Видео Предавателот Приемникот се за вашето возило е rearview камера, што ќе ви овозможи да се трансформира rearview автомобил камера сигнал на LCD екранот се следи од страна на 2.4 G безжична. Едноставно поврзете го rearview камера со предавател и автомобилот LCD дисплеј со приемник; ќе има целосно функционална безжична rearview камера. Приемникот и предавателот може да се напојува со било DC 12 V возила. Безжична Боја Видео Предавателот Примачот за Полнење е голем плус за вашиот автомобил.
Карактеристики :
- 2.4 G безжична боја видео приемник / предавател, се избегнува комплицирани инсталации.
- Идеална комплет за автомобил rearview камера, ова го претвора жичен rearview камера во безжична еден.
- 50m работен опсег, погоден за поголеми возила, мали камиони, автомобили, комбиња, и RVs, итн.
- Стабилна сигналот обезбедува повисок квалитет на слика.
- Безжичен приемник предавателот не носи проблеми со трчање видео кабел.
- Главно се користи за безжично поврзување на возила лесни возила за видео излез за следење, DVD плеер, камера, и MP5 итн.
- Земете една минута ја добиете вашата камера стане безжична камера, лесна инсталација.
- Се поврзете на тркалата-видете камера и предна видео екран.
- Ги собере сите РКА composite video конекции.
Спецификации :
- Предавател фреквенција : 2468 MHZ
- Излезна моќ : 100m W
- Видео во / од : PAL / NTSC композитен видео сигнал
- Работа темп : -20 - 60 сте.c
- Receiver sensitivity : -93dbm
- Работат на струјата : DC12 V 200m A
- AV надвор интерфејс : РКА џек
- Работа спектар : До околу 50m (Hollowness)
- Предавател / Приемник кабел должина : 1.5 м
Карактеристики : Трајни,Преносни
Функции : да се Подобри возачки безбедност
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Посебна функција : што ќе ви овозможи да се трансформира rearview автомобил камера сигнал на LCD екранот се следи од страна на 2.4 G безжична
Пакет тежина : 0.121 kg
Производ големина (L x W x H) : 6.00 x 3.00 x 1.00 cm / 2.36 х 1.18 x 0.39 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 17.00 x 12.00 x 3.00 cm / 6.69 x 4.72 х 1.18 инчи
Пакет Содржина : 1 x 2.4 G Безжична Боја Видео Предавателот, 1 x 2.4 G Безжична Боја Видео Приемник
Пакување Детали
· Одделение Тип : парче
· Пакет Тежина : 0.250 kg (0.55 lb.)
· Пакет Големина : 10cm x 8cm x 6cm (3.94 во x 3.15 во x 2.36 во)

Подробности

търговска марка:
Полярник
Напрежение:
12V
специални характеристики:
/
Изходна Мощност:
/
Името На Модела:
/
Размер На Елемента:
8 см
Тегло На Продукта:
190
Вид На Материала:
Пластмаса
Тип Елемент:
FM-предаватели
200000204:
200000762

Избор на купувачи

За Infiniti QX56 2009-2012 с електрически сгъваем огледало страничните огледала на автомобила папка сгъваем разпространение, дистанционно управление комплект

BGN 52.78

Одговара За Infiniti QX56 20092012 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

L-образен автомобилен акумулатор разъединитель клеммный премина бързо изключване на Master Убие Power диаметър на хемороиди 17 мм

BGN 11.74

L форма за да се спаси врвот соба За 6 V, 12 V и 24 V батеријата системи500 ampere пренапони оценка и 125 ampere континуирани оценкаГи одвраќа кражба и несакани батеријата на мозоциИдеален за автомобили, бродови, камиони, RVs и повеќеБродови во Заверена ФрустрацијаСлободен ПакувањеУниверзален Автомобил, Камион, Брод Батеријата Терминал Господар Исклучите Со Зелена KnobБрзо Намалување наоф Disconnect Господар Затвори Switch 12 V Или 24 VСпецификацијаМатеријал цинк легура + месинг позлатенБоја Црна и ЖолтаБатеријата куп глава дијаметар 17mmWeight120gФункцијаОваа батерија терминал прекинувачот е дизајниран да го реши проблемот на истекување и губење на електрична енергија...

KWOKKER 4бр DC 12V 3 Pins Car Auto Boat On / Off Round Dot LED Light Балансьор Toggle SPST Switch for Мигащи Chassis Dome Светлини

4.70 -15 % BGN 4.00

4pcs Круг Рокер Toggle Switch LED Точка светлина вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ за да се Префрлате SPST Switch за Автомобил и Камион, Сина, Зелена, Жолта, Црвена Боја Опис : 1.LED Toggle вклучувањеИсклучување на Контрола Оценка : 12 V DC 20 A...

longyue 20pcs откриване на теч гориво Диагностика конектор на помпата включете w / окабеляване за Audi TT Mk1 / 8N 1J0973703 1J0 973 703

BGN 39.97

крајотlongyue(долго yue) autoparts фабрика директно20pcs Гориво Течење Откривање Дијагноза Пумпа Конектор Приклучок w / Инсталации за 2000 Audi TT Mk1 / 8 N 1 J0973703 1 J0 973 703 факсодговара : Audi TT (8 N / MK1) 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005AUDI S8 2001, 2002, 2003 (преку 9 / 02, гориво дијагноза пумпа)AUDI A8 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 гориво дијагноза пумпаМоже да се вклопи во други модели и апликации, ве молиме да ги видиш сликата(s)...

shhworldsea 100шт IP68 Водоустойчив ниво, черен водоустойчив кабел желязо PG7 / PG9 / PG11/а pg13. 5 / PG16/19/21/25/PG29

27.20 -12 % BGN 24.00

материјал : пластика, Најлонфилозофите на херметичкиот печат : нитрилна гума(NBR)заштита degree IP685 притисок (rotate позиција,со Опечат)амбиентална температура : quiescent држава 40o C да 100o C,кратко време 120ос динамичен20 о с да 80o C,кратко време да 100o C.V2(UL94), слободен од халогенAGcringleGLHклучСТРмммммммм736.582216725822169488261992682619115108272211378272213.56129282413.5599282416101410302716712103027191215103027 / 28191012103027 / 2821131810353321916103533251621113435 / 36251318113435 / 36291825124041 / 42291320124041 / 42362232144852 / 53362026144852 / 53423238144960 / 61422531144960 / 61483744145064 / 65482935145064 / 65634250276072пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Нов модул автомобили OBD система за заключване на вратите автоматично OBD Speed Lock за honda Fit CRV Одисея City Spirior XRV Crider Accord Jade Vezel

28.80 -6 % BGN 27.00

Автоматско Заклучување на Вратата Затворање OBD За Хонда Автомобил брзина заклучување За Хонда Фит CRV Граѓански Одисеја Град Spirior XRV Crider Спогодба Jade Vezel HRV(За Авто пренос Хонда автомобили) на Овој Производ, одговара За Хонда Фит 20082016 Овој Производ одговара За Хонда CRV 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Граѓански 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Одисеја 20142016 Овој Производ одговара За Хонда Град 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда Spirior 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда XRV Овој Производ одговара За Хонда Crider Овој Производ одговара За Хонда Спогодба ( 9та генерација) Овој Производ одговара За Хонда Jade Овој Производ одговара За Хонда Vezel (HRV) на ВНИМАНИЕТО на : наведете вашиот автомобил името и годината, и ве молиме кажете ни ако вашиот автомобил е мануелна трансмисија автомобил...

Dewtreetali червен led дигитален авто измерване на напрежение, електрически запалки волтметър сензор се прилага за 12/24 В

BGN 8.29

Опис На Производот : 1.Во реално време следење автомобил напон, температура.2.Висока осветленост LED дисплеј, лесно да се види на напон јасно.3.Високо квалитетна ABS материјал.4.Лесен за употреба.5.Важат за сите 12 / 24 V автомобили, ЏИП, камиони, автобуси, итн.Боја : Црна,црвена LED.Материјал : ABS.Мерење на напон спектар : DC 840 V.Напон се прикаже : три црвени LED Nixie цевка.Цел : да се следи на батеријата напон.Пакет се вклучени : 1 x запалка приклучок за волтметар

зарядно за кола 3 цветови изход 2 USB порта зарядно напрежение ток дисплей автомобилен поставка за чаши автомобилен адаптер за запалката

BGN 23.95

· Година : 2016 2017· Име на модел : 2 USB полнач за во Автомобил· Надворешни Тестирање и Сертификација : CCC· Item Должина : 8.5 cm· Item Ширина : 8.5 cm· Item Висина : 9cm· Item Тежина : 335g· Материјал Тип : ABS инженеринг пластика· Посебни Карактеристики : 2 USB полнач за во Автомобил· Предмет Тип : Запалка Приклучок За

shhworldsea 4 pin car waterproof electrical plug auto housing connector automotive oxygen sensor connector plug 7283-8497

15.68 -30 % BGN 11.00

shhworldsea Бесплатен Превозот 4 pin1.5mm и 9.5 MM автомобил водоотпорен електричниот приклучок авто домување конектор автомобилската кислород сензор конектор приклучокСекој сет содржи : 1*4way женски конектор4*женски терминали4*силиконската гума кабел фоки

Mayitr на 5 групи от 3 пинов начин водоустойчиви конектори професионален електрически проводник конектор мъжки клеммный комплект за автомобилна електроника

4.29 -7 % BGN 4.00

EA0002845Спецификација : Погоден за Автомобили, Мотоцикли, Камиони, Каравани, Чамци и други Морски ВозилаВодоотпорен Класа : IP68Номинална Напон : 300 VНоминална Струја : 12 A1.5 mm ТерминалPin Број : 3Работна Температура : 25~85 СтепенПакет се вклучени : 5 x Машки Конектор за Домување5 x Женски Конектор за Домување15 x Машки Pin15 x Женски Pin30 x Силикони Водоотпорен ПриклучокEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

shhworldsea 3.5 mm 2 pin female Auto fuel spray nozzle plug/oil nozzle plug/Metanol refit connector plug car waterproof plug

20.48 -27 % BGN 15.00

shhworldsea 3.5 mm 2 pin женски Авто гориво спреј млазницата plug / масло млазницата plug / Метанол ремонтирам конектор приклучок за во автомобил водоотпорен приклучокAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

longyue завод продажба на 10шт гъвкав 3 тел до 5 тел Мзг адаптер колан кабели

BGN 46.32

longyue 10pcs 3 жица До 5 Жица Maf Адаптер Подигнат 85 MM MAF сензорот конверзија темпераментКористете го овој адаптерот за да ја инсталирате 85 MM MAF сензорот од ZO6 или доцна модел ги собереш камиони при користење на Translaor на автомобил кој ќе работи наМоже да се вклопи во други модели и апликации, ве молиме да ги видиш сликата(s).Сакате да трговија на големо нашите производи? Ние сме секогаш заинтересирани во поставување продажни агенти и дистрибутери...

Висококачествена автоматична капачка огледало на колата автоматична сгъваема капак огледала електрически сгъваема покриване на страничните огледала за голф 7 mk7

BGN 79.98

Висок квалитет на авто автомобил огледало покрие Авто виткање огледало покрие електрично преклопување на странични ретровизори покритие За Голф 7 mk7

Areyourshop автомобили на изход xenon led лампа Auto Truck Connector Extension T10 W5W 194 168 T15 1/2/5 / 10шт детайли за полагане на автомобили

BGN 3.84

Карактеристики : Вклучува приклучок и жици Може да се користи за да се создаде екстра лесно штекер За проширување / замена на цели Напон : DC12 V Количина : 1 / 2 / 5 / 10 PCS штекер Одговара OEM / LED / Xenon(HID) сијалица штекер T10 / W5 W / 194 / 168 / T15 T10 Крстот Референца: W5 W (194 168) 147 152 158 159 161 168 184 192 193 194 259 280 285 447 464 501 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 504 2821 12256 12961 M158 M155 (За Референца Само) Лесен за инсталација; Нема механичар бара Забелешка : Овој објект е само серија на производи, Различни количества на боја може да биде различен...

Herorider Car Motorcycle Waterproof 2 Dual Port USB Charger за iPhone Samsung 3.1 A Mini Auto Charger Adapter Car-Charger

7.94 -12 % BGN 7.00

Уникатен дизајн на двојно USB, исто така може да се задоволат потребите на голем број на електронска опрема.Направен од огноотпорни материјали, висока температура отпорни и отпорен на корозија, издржлив и силен, не е лесно да се искривуваат, водоотпорен и dustproof.Со сино / зелено / црвени / бели LED индикатор, го прави бесплатно побрзо и побезбедно.Низок отпор жица, електрична спроводливост сила силна, безбедно и стабилно, и полнењето без проблеми.Smart чип внатрешни уникатен дизајн може да се спречи сегашниот да го оштети вашиот електронски производи за заштита на вашите средства.Лесно да се вклопи и да се отстранат, со dustproof гумени капак.Особено погоден за ipod, за ipad, iphone 4 / 5 S / 6 / 6 Плус, за Samsung, исто така може да ви наплати паметен телефон, Mp3, mp4, и други USB напојување со дигитални уреди.Спецификација : Тип : Автомобил Двојна USB ПриклучокМатеријал : ПластикаКоличина : 1pcsОбјектот Боја : ЦрнаПогонски Напон : од 1224 VUSB Количина : 2USB Излез : DC 5 V 3.1Големина на : 5*5*5.2 cm / 2*2*2.1"Нето Тежина : 0.025 kg / 0.9 озПакет : 1*Dual USB USB Приклучок1...

WINSGO Car Auto Side Mirror Folder Folding Spread Kit+ Window Closer+Window open LHD ляв волан за Lexus CT200 2017

BGN 71.98

Одговара За LexCT200 2017 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција 3...

Такса усилвател на мощност Bluetooth, mini USB цифров усилвател, малък говорител, клаксон специален приемник, Bluetooth Power amplifie

BGN 23.98

Bluetooth 4 примите сила засилувач одбор Моќ напон : 5 V (се препорачува користење на мобилни полнач за телефон или мобилен напојување) 2*3 W

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.