• Новинка
гореща разпродажба паркинг на колата безжична камера за обратно виждане обратно за DVD безжична радио предавател, приемник, модул безплатна доставка

гореща разпродажба паркинг на колата безжична камера за обратно виждане обратно за DVD безжична радио предавател, приемник, модул безплатна доставка

резултат:
BGN 16.13

Брой продукти
Налично


Паркинг Автомобил Безжична задна камера обратна Автомобил DVD копија РКА Видео 2.4 Ghz радио Приемник за полнење за Nissa Kia BMW Форд "ФОЛКСВАГЕН ""Опел"
Објектот спецификите
· Предмет Тип : Паркинг Помош
· Item Висина : 1 инч
· Жица или Безжично : Безжичните
· Дисплеј : LED
· Item Ширина : 6 инчен
· Сензор Број : 1
· Посебни Карактеристики : БЕЗЖИЧЕН WIFI
· Item Должина : 10.5 инчен
· Паркинг Помош Тип : Rear View Camera
· Материјал Тип : Најдобри
· Item Тежина : 0.06 kg
· is_customized : Да
· Бренд Име : QQT
Опис На Производот
Опис На Производот :
Hight Квалитет Лесно installion
безжичен комплет
Земете една минута ја добиете вашата камера стане безжична камера
2.4 GHz безжична предавател/приемник за set (12-Volt за возило инсталација)
Работа Спектар : До околу 50m(Hollowness)
Се поврзува на тркалата-видете камера и предна видео екран
Одговара на сите РКА композитен видео врски
Напојување : DC 12 V
Предавател/Приемник Кабел Должина : 1.5 м
ако ви треба Автомобил LCD за полнење и Камера Pls се провери мојата продавница
pacakge вклучуваат :
1x 2.4 GHz Предавателот
1x 2.4 GHz Приемник
Пакување Детали
· Одделение Тип : парче
· Пакет Тежина : 0.100 kg (0.22 lb.)
· Пакет Големина : 10cm x 10cm x 10cm (3.94 во x 3.94 во x 3.94 во)

Подробности

търговска марка:
Полярник
Напрежение:
12V
специални характеристики:
/
Изходна Мощност:
/
Името На Модела:
/
Размер На Елемента:
8
Тегло На Продукта:
80
Вид На Материала:
Пластмаса
Тип Елемент:
FM-предаватели
200000204:
200000762

Избор на купувачи

Разширителен модул Bluetooth комплект за кола свободни ръце телефонни разговори и безжична гледане на музика

BGN 82.66

Ова Bluetooth Продолжување Модул е продолжување за YATOUR Дигитална Музика Промени што овозможува да се направи handsfree повици користејќи автомобил стерео звучници и доставени микрофон...

Висококачествена автоматична капачка огледало на колата автоматична сгъваема капак огледала електрически сгъваема покриване на страничните огледала за голф 7 mk7

BGN 79.98

Висок квалитет на авто автомобил огледало покрие Авто виткање огледало покрие електрично преклопување на странични ретровизори покритие За Голф 7 mk7

Herorider Car Motorcycle Waterproof 2 Dual Port USB Charger за iPhone Samsung 3.1 A Mini Auto Charger Adapter Car-Charger

7.94 -12 % BGN 7.00

Уникатен дизајн на двојно USB, исто така може да се задоволат потребите на голем број на електронска опрема.Направен од огноотпорни материјали, висока температура отпорни и отпорен на корозија, издржлив и силен, не е лесно да се искривуваат, водоотпорен и dustproof.Со сино / зелено / црвени / бели LED индикатор, го прави бесплатно побрзо и побезбедно.Низок отпор жица, електрична спроводливост сила силна, безбедно и стабилно, и полнењето без проблеми.Smart чип внатрешни уникатен дизајн може да се спречи сегашниот да го оштети вашиот електронски производи за заштита на вашите средства.Лесно да се вклопи и да се отстранат, со dustproof гумени капак.Особено погоден за ipod, за ipad, iphone 4 / 5 S / 6 / 6 Плус, за Samsung, исто така може да ви наплати паметен телефон, Mp3, mp4, и други USB напојување со дигитални уреди.Спецификација : Тип : Автомобил Двојна USB ПриклучокМатеријал : ПластикаКоличина : 1pcsОбјектот Боја : ЦрнаПогонски Напон : од 1224 VUSB Количина : 2USB Излез : DC 5 V 3.1Големина на : 5*5*5.2 cm / 2*2*2.1"Нето Тежина : 0.025 kg / 0.9 озПакет : 1*Dual USB USB Приклучок1...

безплатна shippingWATERPROOF вграден кухненски нож тип държач на предпазителя Безплатна доставка 40 бр. / лот мини-предпазител авто предпазители

50.66 -11 % BGN 45.00

бесплатни shipping WATERPROOF Во линија Мини Нож Тип Осигурач Носителот Бесплатен Превозот 40ps / многу мини осигурач автоматски осигурувачи

Такса усилвател на мощност Bluetooth, mini USB цифров усилвател, малък говорител, клаксон специален приемник, Bluetooth Power amplifie

BGN 23.98

Bluetooth 4 примите сила засилувач одбор Моќ напон : 5 V (се препорачува користење на мобилни полнач за телефон или мобилен напојување) 2*3 W

12 в универсален RCA линия на колата Стеро Радиопреобразователи говорител от високо към ниско усилвател Автозвук импеданс конвертор стайлинг автомобили

BGN 2.75

Карактеристики : Премиум линија излез конвертор .Се конвертира автомобил говорникот жици да се предзасилувач излезВисоко квалитетни, трајни изградбаПозлатени РКА совети за сигурен сигнал за преносИнсталации дијаграм налепница наоѓаат на дното на единицаОвие се главна време чувар, кога инсталирање на засилувач на извор како резервни без РКА Приклучоци за тоа.Вие не ќе треба да се кандидира на вклучување на жица од пред да дека задниот дел од автомобилот!Ќе се кандидира на моќ жица и земјата на вашиот amp како нормални и потоа поврзете го ова на моќ и да се сврти на вас р засилувач ! Дијаграм Вклучени на единицата.Како да се работи : Единицата има вграден во реле, кога вашите акции стерео испраќа звук на говорниците, на овој уред го претвора претседателот сигнал за РКА приклучоци за вашиот amplifer, а во исто време, што се храни 12 volts на вашиот вклучите на вашиот засилувач дека го зема од власта страна на засилувач...

A-STYLE Car Rear View Reverse Camera Plug теглене на кабели кабел авточасти RCD510 RNS310 RNS510 за VW Tiguan 5N0 907 441 A 5ND827566C

137.28 -35 % BGN 89.00

Купувачи Совети за Да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме споредете ги вашите Паркинг Заден Поглед Обратна Камера Plug Подигнат Кабел слики и дел број пред да купите...

shhworldsea 1/2/5/10/100 set 6.3 MM 2.8 MM 4.8 MM 4.0 MM Mix 10 вида лопата огъната тел кабелен конектор терминал мъжки женски комплект

33.42 -25 % BGN 25.00

shhworldsea 1 / 2 / 5 / 10 / 100 поставите 6.3 MM 2.8 MM 4.8 ММ 4.0 MM Микс 10 видови Женски Машки Лопата Crimp Терминал​1 Set= 150 PCS 6.3 MM 2.8 MM 4.8 ММ 4.0 MM Микс 10 видови Женски Машки Лопата Конектор бакар терминали Splice Crimp Жица ТерминалЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

shhworldsea 4 pin car waterproof electrical plug auto housing connector automotive oxygen sensor connector plug 7283-8497

15.68 -30 % BGN 11.00

shhworldsea Бесплатен Превозот 4 pin1.5mm и 9.5 MM автомобил водоотпорен електричниот приклучок авто домување конектор автомобилската кислород сензор конектор приклучокСекој сет содржи : 1*4way женски конектор4*женски терминали4*силиконската гума кабел фоки

longyue завод продажба на 10шт гъвкав 3 тел до 5 тел Мзг адаптер колан кабели

BGN 46.32

longyue 10pcs 3 жица До 5 Жица Maf Адаптер Подигнат 85 MM MAF сензорот конверзија темпераментКористете го овој адаптерот за да ја инсталирате 85 MM MAF сензорот од ZO6 или доцна модел ги собереш камиони при користење на Translaor на автомобил кој ќе работи наМоже да се вклопи во други модели и апликации, ве молиме да ги видиш сликата(s).Сакате да трговија на големо нашите производи? Ние сме секогаш заинтересирани во поставување продажни агенти и дистрибутери...

Urbanroad 5V 2.1 A Dual USB Interface Socket зарядно за кола за MITSUBISHI Power Inverter конвертор за GPS на мобилен телефон, Зарядно устройство

10.98 -27 % BGN 8.00

Urbanroad 5 V 2.1 Двојна USB Приклучок Интерфејс Автомобил Полнач за МИЦУБИШИ Моќ Инвертер Конвертор за GPS Мобилен Телефонски АпаратТопло Совети : Овој usb полначот само одговара за МИЦУБИШИКарактеристики : Мултифункционален производ, совршен за патување употреба.Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација.Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површинаВажат за сите USB полнење на мобилни телефони или други електронски производи.Работи на повеќе додатоци на едно време, многу удобен и лесен за користењеИндикатор : Сина LEDОдговара За i Phone, за i Pad, таблет КОМПЈУТЕРИ, паметни телефони, мобилни телефони, MP3, MP4 и камериСпецификација : Боја : ЦрнаМатеријал : ПластикаПогоден за DC12 V24 VИзлезна моќност : 5 V 2.1 AПрактично, трајни, долг животен век, висока температура отпорниПакет Се Вклучени : 1 PCS X Двојна Usb Автомобил полнач за МИЦУБИШИ

Нов модул автомобили OBD система за заключване на вратите автоматично OBD Speed Lock за honda Fit CRV Одисея City Spirior XRV Crider Accord Jade Vezel

28.80 -6 % BGN 27.00

Автоматско Заклучување на Вратата Затворање OBD За Хонда Автомобил брзина заклучување За Хонда Фит CRV Граѓански Одисеја Град Spirior XRV Crider Спогодба Jade Vezel HRV(За Авто пренос Хонда автомобили) на Овој Производ, одговара За Хонда Фит 20082016 Овој Производ одговара За Хонда CRV 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Граѓански 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Одисеја 20142016 Овој Производ одговара За Хонда Град 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда Spirior 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда XRV Овој Производ одговара За Хонда Crider Овој Производ одговара За Хонда Спогодба ( 9та генерација) Овој Производ одговара За Хонда Jade Овој Производ одговара За Хонда Vezel (HRV) на ВНИМАНИЕТО на : наведете вашиот автомобил името и годината, и ве молиме кажете ни ако вашиот автомобил е мануелна трансмисија автомобил...

L-образен автомобилен акумулатор разъединитель клеммный премина бързо изключване на Master Убие Power диаметър на хемороиди 17 мм

BGN 11.74

L форма за да се спаси врвот соба За 6 V, 12 V и 24 V батеријата системи500 ampere пренапони оценка и 125 ampere континуирани оценкаГи одвраќа кражба и несакани батеријата на мозоциИдеален за автомобили, бродови, камиони, RVs и повеќеБродови во Заверена ФрустрацијаСлободен ПакувањеУниверзален Автомобил, Камион, Брод Батеријата Терминал Господар Исклучите Со Зелена KnobБрзо Намалување наоф Disconnect Господар Затвори Switch 12 V Или 24 VСпецификацијаМатеријал цинк легура + месинг позлатенБоја Црна и ЖолтаБатеријата куп глава дијаметар 17mmWeight120gФункцијаОваа батерија терминал прекинувачот е дизајниран да го реши проблемот на истекување и губење на електрична енергија...

shhworldsea 20sets 6 Pin/way car restrictor sensor male plug connector, auto waterproof electrical plug socket block За BMW

57.28 -27 % BGN 42.00

shhworldsea Бесплатен Превозот 20sets 6 Pin / начин автомобил restrictor сензор машки приклучок конектор,авто водоотпорен електричниот приклучок штекер терминал блок за BMWпакетот вклучува : 20*6 Way Женски конектор120*Женски терминали120*силиконската гума кабел фокиAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Dewtreetali червен led дигитален авто измерване на напрежение, електрически запалки волтметър сензор се прилага за 12/24 В

BGN 8.29

Опис На Производот : 1.Во реално време следење автомобил напон, температура.2.Висока осветленост LED дисплеј, лесно да се види на напон јасно.3.Високо квалитетна ABS материјал.4.Лесен за употреба.5.Важат за сите 12 / 24 V автомобили, ЏИП, камиони, автобуси, итн.Боја : Црна,црвена LED.Материјал : ABS.Мерење на напон спектар : DC 840 V.Напон се прикаже : три црвени LED Nixie цевка.Цел : да се следи на батеријата напон.Пакет се вклучени : 1 x запалка приклучок за волтметар

зарядно за кола 3 цветови изход 2 USB порта зарядно напрежение ток дисплей автомобилен поставка за чаши автомобилен адаптер за запалката

BGN 23.95

· Година : 2016 2017· Име на модел : 2 USB полнач за во Автомобил· Надворешни Тестирање и Сертификација : CCC· Item Должина : 8.5 cm· Item Ширина : 8.5 cm· Item Висина : 9cm· Item Тежина : 335g· Материјал Тип : ABS инженеринг пластика· Посебни Карактеристики : 2 USB полнач за во Автомобил· Предмет Тип : Запалка Приклучок За

10шт DC24v до DC12v стъпка надолу 20A 240W захранващ адаптер конвертор редуктор за автомобил автомобил, камион, Кола лодка Слънчевата система

BGN 319.18

Автомобил Авто Камион Со Приколка Адаптер 24 V DC да DC 12 V Чекор Надолу Конвертор (1540 V Широк Спектар на Текст) Тешки Max Тековната 20 A 240 W.IP67 Водоотпорен легури домување прави конвертор идеален за употреба во широк спектар на апликации, вклучувајќи и возила, системи за безбедност, болничка опрема, телекомуникации, итнИзграденаво текотнапон, поднапон, преоптоварување, во текоттоплина и краток спој заштитаДолжината на линијата е за 12 CM, тенок, мал волумен, лесна инсталација.Висок квалитет и перформанси...

Свързване на кабел за Subaru Forester 2012~2015 г. (модел PR43) камера за обратно виждане към OEM монитора / оригинална екрана транзитна линия

17.60 -9 % BGN 16.00

Приклучен Кабел Обратен Камерата за да OEM Следење без Оштетување на Автомобилот Жици Rear View CameraОпис : Овој кабел ви овозможува да поврзете задните видите камери во Субару автомобили со ОЕМ MZD Поврзете мултимедијален систем ...

shhworldsea 3.5 mm 2 pin female Auto fuel spray nozzle plug/oil nozzle plug/Metanol refit connector plug car waterproof plug

20.48 -27 % BGN 15.00

shhworldsea 3.5 mm 2 pin женски Авто гориво спреј млазницата plug / масло млазницата plug / Метанол ремонтирам конектор приклучок за во автомобил водоотпорен приклучокAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

longyue 20pcs откриване на теч гориво Диагностика конектор на помпата включете w / окабеляване за Audi TT Mk1 / 8N 1J0973703 1J0 973 703

BGN 39.97

крајотlongyue(долго yue) autoparts фабрика директно20pcs Гориво Течење Откривање Дијагноза Пумпа Конектор Приклучок w / Инсталации за 2000 Audi TT Mk1 / 8 N 1 J0973703 1 J0 973 703 факсодговара : Audi TT (8 N / MK1) 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005AUDI S8 2001, 2002, 2003 (преку 9 / 02, гориво дијагноза пумпа)AUDI A8 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 гориво дијагноза пумпаМоже да се вклопи во други модели и апликации, ве молиме да ги видиш сликата(s)...

longyue 20pcs универсален TPI TBI Camaro туба продувка косичка конектор ACDelco PT250 15см тел

BGN 30.37

20pcs TPI TBI Camaro Канистер Чистка pigtail конектор ACDelco PT250 НОВИ 15cm жица TPI TBI Camaro Канистер Чистка pigtail конектор Собрани во куќа со нови конектори, терминали, и заптивки ACDelco PT250 крстот референцаза Camaro / Firebird 8792 TPI 8892 TBI 9802 LS1 Чистка Канистер Конектор PigtailFitment : 8792 305 TPI8792 350 TPI8892 305 TBI9802 LS1ЗОШТО да го одберете нас ?Добредојдовте на примерок обработка! За да ги прикажете само ограничен дел на online производи, ве молиме контактирајте со нас!Најистакнатите функција на друштвото, во согласност со дизајн и производство на потребите на клиентите...

За Infiniti QX56 2009-2012 с електрически сгъваем огледало страничните огледала на автомобила папка сгъваем разпространение, дистанционно управление комплект

BGN 52.78

Одговара За Infiniti QX56 20092012 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

1 комплект от 2-пинов път 2p водоустойчив електрически проводник щепсел щекер (мъжки и женски корпус+клемма) за кола лодки и др

4.80 -17 % BGN 4.00

1 Комплет 2 Pin Начин 2p Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок (машки&женски Домување+Терминал) за автомобил брод ект

Нов, стилен автомобилен захранващ конвертор адаптер 220V DC 12V зарядно за запалката стенни изход на храна за дома plug EU

5.82 -14 % BGN 5.00

Нови Стилски Автомобил Напојување Конвертор Адаптер 220 V да DC 12 V Конектор за запалка приклучок за Ѕид Моќ Приклучок за Дома ЕУ приклучокКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетЕдноставен и Лесен за употребаПогоден : Автомобил електрични запалка приклучок за производот...

Mayitr на 5 групи от 3 пинов начин водоустойчиви конектори професионален електрически проводник конектор мъжки клеммный комплект за автомобилна електроника

4.29 -7 % BGN 4.00

EA0002845Спецификација : Погоден за Автомобили, Мотоцикли, Камиони, Каравани, Чамци и други Морски ВозилаВодоотпорен Класа : IP68Номинална Напон : 300 VНоминална Струја : 12 A1.5 mm ТерминалPin Број : 3Работна Температура : 25~85 СтепенПакет се вклучени : 5 x Машки Конектор за Домување5 x Женски Конектор за Домување15 x Машки Pin15 x Женски Pin30 x Силикони Водоотпорен ПриклучокEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.