• Новинка
За Infiniti QX56 2009-2012 с електрически сгъваем огледало страничните огледала на автомобила папка сгъваем разпространение, дистанционно управление комплект

За Infiniti QX56 2009-2012 с електрически сгъваем огледало страничните огледала на автомобила папка сгъваем разпространение, дистанционно управление комплект

резултат:
BGN 52.78

Брой продукти
Налично

Одговара За Infiniti QX56 2009-2012 1.кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил страна огледало има Електрична Виткање функција Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2. Статички работат на струјата : 3. На соодветна работна температура : -20-80 степен 4. Ефективна ovltage на АКК и Заклучување сигнал : >9 V Функција : 1. Притиснете на Далечинското Заклучување копче по АКК надвор, на страна огледало ќе биде укината автоматски 2. Притиснете Далечинско Отклучување копче , страната огледало ќе се шири автоматски 3. Може да одговара со оригинални електронски систем и anthers безбедна услуга 4. Треба да се поврзете 3 жици , заклучување и отклучување сигнал жица , 12v моќност жица Испорака Детали за : 1.Send item out во рок од 5 работни дена(не вклучувајќи викенд и празници) и од она што превозот превозникот купувачот изберете 2.By Кина Пост Воздух Mail ,обично треба 30-50 работни дена да пристигне на купувачот локалните поштата 3.Ќе ги ажурира следење на број на . 4.Ние не презема одговорност за купувачот земја тарифа или било такса за ракување , како далечински област такса за ракување,и др 5.Ако имате посебни за објектот вредност, ве молиме да направите белешка или да испратите порака до нас. Најдобар Сервис И Гаранција : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот e Bay ID. 2. Се врати превозот се платени од страна на Купувачот 3.12 месеци Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-mnth гаранција 4. Ако вода оди во јадрото,ние не се земе responsibity за поправка или враќање или надоместок . 5.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
Напрежение:
12V

Избор на купувачи

shhworldsea 100шт IP68 Водоустойчив ниво, черен водоустойчив кабел желязо PG7 / PG9 / PG11/а pg13. 5 / PG16/19/21/25/PG29

27.20 -12 % BGN 24.00

материјал : пластика, Најлонфилозофите на херметичкиот печат : нитрилна гума(NBR)заштита degree IP685 притисок (rotate позиција,со Опечат)амбиентална температура : quiescent држава 40o C да 100o C,кратко време 120ос динамичен20 о с да 80o C,кратко време да 100o C.V2(UL94), слободен од халогенAGcringleGLHклучСТРмммммммм736.582216725822169488261992682619115108272211378272213.56129282413.5599282416101410302716712103027191215103027 / 28191012103027 / 2821131810353321916103533251621113435 / 36251318113435 / 36291825124041 / 42291320124041 / 42362232144852 / 53362026144852 / 53423238144960 / 61422531144960 / 61483744145064 / 65482935145064 / 65634250276072пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

longyue 20pcs универсален TPI TBI Camaro туба продувка косичка конектор ACDelco PT250 15см тел

BGN 30.37

20pcs TPI TBI Camaro Канистер Чистка pigtail конектор ACDelco PT250 НОВИ 15cm жица TPI TBI Camaro Канистер Чистка pigtail конектор Собрани во куќа со нови конектори, терминали, и заптивки ACDelco PT250 крстот референцаза Camaro / Firebird 8792 TPI 8892 TBI 9802 LS1 Чистка Канистер Конектор PigtailFitment : 8792 305 TPI8792 350 TPI8892 305 TBI9802 LS1ЗОШТО да го одберете нас ?Добредојдовте на примерок обработка! За да ги прикажете само ограничен дел на online производи, ве молиме контактирајте со нас!Најистакнатите функција на друштвото, во согласност со дизајн и производство на потребите на клиентите...

Mayitr на 5 групи от 3 пинов начин водоустойчиви конектори професионален електрически проводник конектор мъжки клеммный комплект за автомобилна електроника

4.29 -7 % BGN 4.00

EA0002845Спецификација : Погоден за Автомобили, Мотоцикли, Камиони, Каравани, Чамци и други Морски ВозилаВодоотпорен Класа : IP68Номинална Напон : 300 VНоминална Струја : 12 A1.5 mm ТерминалPin Број : 3Работна Температура : 25~85 СтепенПакет се вклучени : 5 x Машки Конектор за Домување5 x Женски Конектор за Домување15 x Машки Pin15 x Женски Pin30 x Силикони Водоотпорен ПриклучокEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

безплатна shippingWATERPROOF вграден кухненски нож тип държач на предпазителя Безплатна доставка 40 бр. / лот мини-предпазител авто предпазители

50.66 -11 % BGN 45.00

бесплатни shipping WATERPROOF Во линија Мини Нож Тип Осигурач Носителот Бесплатен Превозот 40ps / многу мини осигурач автоматски осигурувачи

Нов модул автомобили OBD система за заключване на вратите автоматично OBD Speed Lock за honda Fit CRV Одисея City Spirior XRV Crider Accord Jade Vezel

28.80 -6 % BGN 27.00

Автоматско Заклучување на Вратата Затворање OBD За Хонда Автомобил брзина заклучување За Хонда Фит CRV Граѓански Одисеја Град Spirior XRV Crider Спогодба Jade Vezel HRV(За Авто пренос Хонда автомобили) на Овој Производ, одговара За Хонда Фит 20082016 Овој Производ одговара За Хонда CRV 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Граѓански 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Одисеја 20142016 Овој Производ одговара За Хонда Град 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда Spirior 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда XRV Овој Производ одговара За Хонда Crider Овој Производ одговара За Хонда Спогодба ( 9та генерација) Овој Производ одговара За Хонда Jade Овој Производ одговара За Хонда Vezel (HRV) на ВНИМАНИЕТО на : наведете вашиот автомобил името и годината, и ве молиме кажете ни ако вашиот автомобил е мануелна трансмисија автомобил...

shhworldsea 3.5 mm 2 pin female Auto fuel spray nozzle plug/oil nozzle plug/Metanol refit connector plug car waterproof plug

20.48 -27 % BGN 15.00

shhworldsea 3.5 mm 2 pin женски Авто гориво спреј млазницата plug / масло млазницата plug / Метанол ремонтирам конектор приклучок за во автомобил водоотпорен приклучокAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Висококачествена автоматична капачка огледало на колата автоматична сгъваема капак огледала електрически сгъваема покриване на страничните огледала за голф 7 mk7

BGN 79.98

Висок квалитет на авто автомобил огледало покрие Авто виткање огледало покрие електрично преклопување на странични ретровизори покритие За Голф 7 mk7

1 комплект от 2-пинов път 2p водоустойчив електрически проводник щепсел щекер (мъжки и женски корпус+клемма) за кола лодки и др

4.80 -17 % BGN 4.00

1 Комплет 2 Pin Начин 2p Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок (машки&женски Домување+Терминал) за автомобил брод ект

20pcs 24 нов колан, тел OPTISPARK (дълъг конектор) '94-97 LT1 60 тел

BGN 127.97

longyue 20pcs 24" НОВА OPTISPARK ПОДИГНАТ (ДОЛГО КОНЕКТОР) '9497 LT1 60cm жицаСакате да трговија на големо нашите производи? Ние сме секогаш заинтересирани во поставување продажни агенти и дистрибутери...

Свързване на кабел за Honda HRV HR-V Vezel XRV XR-V 2013~2015 камера за задно виждане към OEM монитора / оригинална екрана транзитна линия

16.00 -6 % BGN 15.00

Приклучен Кабел Обратен Камерата за да OEM Следење без Оштетување на Автомобилот Жици Rear View CameraОпис : Овој кабел ви овозможува да поврзете задните видите камери во Хонда автомобили со ОЕМ MZD Поврзете мултимедијален систем ...

USB удължителен кабел зарядно за кола на предната и на задната седалка на кола зарядно устройство за Renault clio megane 2 3 captur logan kadjar laguna 2

59.18 -5 % BGN 56.00

Нашата цена не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

shhworldsea 4 pin car waterproof electrical plug auto housing connector automotive oxygen sensor connector plug 7283-8497

15.68 -30 % BGN 11.00

shhworldsea Бесплатен Превозот 4 pin1.5mm и 9.5 MM автомобил водоотпорен електричниот приклучок авто домување конектор автомобилската кислород сензор конектор приклучокСекој сет содржи : 1*4way женски конектор4*женски терминали4*силиконската гума кабел фоки

shhworldsea 1/2/5/10/100 set 6.3 MM 2.8 MM 4.8 MM 4.0 MM Mix 10 вида лопата огъната тел кабелен конектор терминал мъжки женски комплект

33.42 -25 % BGN 25.00

shhworldsea 1 / 2 / 5 / 10 / 100 поставите 6.3 MM 2.8 MM 4.8 ММ 4.0 MM Микс 10 видови Женски Машки Лопата Crimp Терминал​1 Set= 150 PCS 6.3 MM 2.8 MM 4.8 ММ 4.0 MM Микс 10 видови Женски Машки Лопата Конектор бакар терминали Splice Crimp Жица ТерминалЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

shhworldsea 20sets 6 Pin/way car restrictor sensor male plug connector, auto waterproof electrical plug socket block За BMW

57.28 -27 % BGN 42.00

shhworldsea Бесплатен Превозот 20sets 6 Pin / начин автомобил restrictor сензор машки приклучок конектор,авто водоотпорен електричниот приклучок штекер терминал блок за BMWпакетот вклучува : 20*6 Way Женски конектор120*Женски терминали120*силиконската гума кабел фокиAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

10шт 2 елемента / пакет тройна Жена до женския RCA куплунг дърводелски адаптер-преобразуване на Мъжки към женски 3 порта 10шт

BGN 41.98

Три Женски Женски РКА Спојка Еден пакет на (2) couplers Конвертирате 3 РКА Машки Приклучоци за Женската Исчисти вашиот жици кабли Спречи конфузија и Трокреветни Женски Женски РКА Спојка Пакетот Вклучува : 10 PCS 2 x Couplers 10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Се конвертира Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Се конвертира Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Се конвертира Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs10 PCS 2 парчиња / пакет Тројно Женски Женски РКА Спојка Joiner Адаптер Конвертирате Машки Да се Женски 3 Порти 10pcs

Свързване на кабел за Subaru Forester 2012~2015 г. (модел PR43) камера за обратно виждане към OEM монитора / оригинална екрана транзитна линия

17.60 -9 % BGN 16.00

Приклучен Кабел Обратен Камерата за да OEM Следење без Оштетување на Автомобилот Жици Rear View CameraОпис : Овој кабел ви овозможува да поврзете задните видите камери во Субару автомобили со ОЕМ MZD Поврзете мултимедијален систем ...

зарядно за кола 3 цветови изход 2 USB порта зарядно напрежение ток дисплей автомобилен поставка за чаши автомобилен адаптер за запалката

BGN 23.95

· Година : 2016 2017· Име на модел : 2 USB полнач за во Автомобил· Надворешни Тестирање и Сертификација : CCC· Item Должина : 8.5 cm· Item Ширина : 8.5 cm· Item Висина : 9cm· Item Тежина : 335g· Материјал Тип : ABS инженеринг пластика· Посебни Карактеристики : 2 USB полнач за во Автомобил· Предмет Тип : Запалка Приклучок За

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.