• Новинка
Marsnaska Universal Smart Fuse Circuit-Breaker Защита Dual USB Порт 5V 3.1 A зарядно за кола за мобилни телефони и таблети

Marsnaska Universal Smart Fuse Circuit-Breaker Защита Dual USB Порт 5V 3.1 A зарядно за кола за мобилни телефони и таблети

резултат:
BGN 2.70
BGN 2.00 -26 %

Брой продукти
Налично


Опис :
Карактеристики : 1.Мини Дизајн, Универзален USB Мини Автомобили Адаптер за полнење. 2.Овој адаптер приклучок во вашиот автомобил е запалка приклучок за џек да стане напојува преку USB порта. 3.Патентирана коло дизајниран да ги заштити вашите вредни gadgets, од кратки кола. 4.Одговара на сите електронски апарати дека користите полнење преку USB кабел. 5 : Влез : 12 V - 24 V 6.Излез : 5 V / 1А со 5 V/2.1 7.Овој адаптер за полнење компатибилен со Apple l Phone l Pod сите телефонски и електричен апарат.
Пакет Содржина : 1 Pcs x 2-Портен USB Полнење во Автомобил

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
търговска марка:
Марснаска

Избор на купувачи

Свързване на кабел за Honda HRV HR-V Vezel XRV XR-V 2013~2015 камера за задно виждане към OEM монитора / оригинална екрана транзитна линия

16.00 -6 % BGN 15.00

Приклучен Кабел Обратен Камерата за да OEM Следење без Оштетување на Автомобилот Жици Rear View CameraОпис : Овој кабел ви овозможува да поврзете задните видите камери во Хонда автомобили со ОЕМ MZD Поврзете мултимедијален систем ...

зарядно за кола 3 цветови изход 2 USB порта зарядно напрежение ток дисплей автомобилен поставка за чаши автомобилен адаптер за запалката

BGN 23.95

· Година : 2016 2017· Име на модел : 2 USB полнач за во Автомобил· Надворешни Тестирање и Сертификација : CCC· Item Должина : 8.5 cm· Item Ширина : 8.5 cm· Item Висина : 9cm· Item Тежина : 335g· Материјал Тип : ABS инженеринг пластика· Посебни Карактеристики : 2 USB полнач за во Автомобил· Предмет Тип : Запалка Приклучок За

Разширителен модул Bluetooth комплект за кола свободни ръце телефонни разговори и безжична гледане на музика

BGN 82.66

Ова Bluetooth Продолжување Модул е продолжување за YATOUR Дигитална Музика Промени што овозможува да се направи handsfree повици користејќи автомобил стерео звучници и доставени микрофон...

безплатна shippingWATERPROOF вграден кухненски нож тип държач на предпазителя Безплатна доставка 40 бр. / лот мини-предпазител авто предпазители

50.66 -11 % BGN 45.00

бесплатни shipping WATERPROOF Во линија Мини Нож Тип Осигурач Носителот Бесплатен Превозот 40ps / многу мини осигурач автоматски осигурувачи

shhworldsea 5/30 / 100sets kit 2pin 4.8 mm auto waterproof connector male female 176146-6 176143-6 за фокуса на mazda

13.38 -10 % BGN 12.00

5 / 30 / 100sets комплет 2pin 4.8 мм авто водоотпорен конектор машки женски 1761466 1761436 за фокус за mazdaпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

L-образен автомобилен акумулатор разъединитель клеммный премина бързо изключване на Master Убие Power диаметър на хемороиди 17 мм

BGN 11.74

L форма за да се спаси врвот соба За 6 V, 12 V и 24 V батеријата системи500 ampere пренапони оценка и 125 ampere континуирани оценкаГи одвраќа кражба и несакани батеријата на мозоциИдеален за автомобили, бродови, камиони, RVs и повеќеБродови во Заверена ФрустрацијаСлободен ПакувањеУниверзален Автомобил, Камион, Брод Батеријата Терминал Господар Исклучите Со Зелена KnobБрзо Намалување наоф Disconnect Господар Затвори Switch 12 V Или 24 VСпецификацијаМатеријал цинк легура + месинг позлатенБоја Црна и ЖолтаБатеријата куп глава дијаметар 17mmWeight120gФункцијаОваа батерија терминал прекинувачот е дизајниран да го реши проблемот на истекување и губење на електрична енергија...

Средни / в централните сектори се монтира USB Charge scoket / волтметър/12v Power Socket Outlet Panel Mount Holder

BGN 4.78

Штекерот за монтажа се направени во црна пластика да се спротивстави на суровата морската средина која се препорачува за замена во електрични панели со чашката, си го цица како 12v / 24 штекер штекер / USB Приклучок за полнење / Volt метар...

Нов модул автомобили OBD система за заключване на вратите автоматично OBD Speed Lock за honda Fit CRV Одисея City Spirior XRV Crider Accord Jade Vezel

28.80 -6 % BGN 27.00

Автоматско Заклучување на Вратата Затворање OBD За Хонда Автомобил брзина заклучување За Хонда Фит CRV Граѓански Одисеја Град Spirior XRV Crider Спогодба Jade Vezel HRV(За Авто пренос Хонда автомобили) на Овој Производ, одговара За Хонда Фит 20082016 Овој Производ одговара За Хонда CRV 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Граѓански 20122016 Овој Производ одговара За Хонда Одисеја 20142016 Овој Производ одговара За Хонда Град 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда Spirior 2016 Година Овој Производ одговара За Хонда XRV Овој Производ одговара За Хонда Crider Овој Производ одговара За Хонда Спогодба ( 9та генерација) Овој Производ одговара За Хонда Jade Овој Производ одговара За Хонда Vezel (HRV) на ВНИМАНИЕТО на : наведете вашиот автомобил името и годината, и ве молиме кажете ни ако вашиот автомобил е мануелна трансмисија автомобил...

Авто USB интерфейс 3.5 мм аудио Aux-in адаптер кабели, подходящи за BMW E46 кемпер

8.00 -50 % BGN 4.00

Авто USB Интерфејс 3.5 mm Аудио Помошен Адаптер Кабли Одговара За BMW E46 АВТОМОБИЛ ВАН Одговара за BMW E46 САМО ве Молиме проверете конектор внимателно пред да го купите 100% сосема нов дигитален интеграција кабел за Поврзување помеѓу 3,5 мм уред и автомобил стерео систем Играат вашите омилени песни во висока дефиниција звукот преку стерео во автомобил со Висок квалитет жица прачка, траен и стабилен Лесен за употреба, приклучок во директно, нема промена треба Кабел Должина : 1430mm / 56inch Компатибилен за повеќето музички плеер со 3.5 мм ПОМОШЕН(како што се MP3, IPAD, IPHONE, GPS итн) Пакет се Вклучени : 1 x 3,5 мм ПОМОШЕН Адаптер

longyue завод продажба на 10шт гъвкав 3 тел до 5 тел Мзг адаптер колан кабели

BGN 46.32

longyue 10pcs 3 жица До 5 Жица Maf Адаптер Подигнат 85 MM MAF сензорот конверзија темпераментКористете го овој адаптерот за да ја инсталирате 85 MM MAF сензорот од ZO6 или доцна модел ги собереш камиони при користење на Translaor на автомобил кој ќе работи наМоже да се вклопи во други модели и апликации, ве молиме да ги видиш сликата(s).Сакате да трговија на големо нашите производи? Ние сме секогаш заинтересирани во поставување продажни агенти и дистрибутери...

Mayitr на 5 групи от 3 пинов начин водоустойчиви конектори професионален електрически проводник конектор мъжки клеммный комплект за автомобилна електроника

4.29 -7 % BGN 4.00

EA0002845Спецификација : Погоден за Автомобили, Мотоцикли, Камиони, Каравани, Чамци и други Морски ВозилаВодоотпорен Класа : IP68Номинална Напон : 300 VНоминална Струја : 12 A1.5 mm ТерминалPin Број : 3Работна Температура : 25~85 СтепенПакет се вклучени : 5 x Машки Конектор за Домување5 x Женски Конектор за Домување15 x Машки Pin15 x Женски Pin30 x Силикони Водоотпорен ПриклучокEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

1 комплект от 2-пинов път 2p водоустойчив електрически проводник щепсел щекер (мъжки и женски корпус+клемма) за кола лодки и др

4.80 -17 % BGN 4.00

1 Комплет 2 Pin Начин 2p Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок (машки&женски Домување+Терминал) за автомобил брод ект

A-STYLE Car Rear View Reverse Camera Plug теглене на кабели кабел авточасти RCD510 RNS310 RNS510 за VW Tiguan 5N0 907 441 A 5ND827566C

137.28 -35 % BGN 89.00

Купувачи Совети за Да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме споредете ги вашите Паркинг Заден Поглед Обратна Камера Plug Подигнат Кабел слики и дел број пред да купите...

longyue 20pcs откриване на теч гориво Диагностика конектор на помпата включете w / окабеляване за Audi TT Mk1 / 8N 1J0973703 1J0 973 703

BGN 39.97

крајотlongyue(долго yue) autoparts фабрика директно20pcs Гориво Течење Откривање Дијагноза Пумпа Конектор Приклучок w / Инсталации за 2000 Audi TT Mk1 / 8 N 1 J0973703 1 J0 973 703 факсодговара : Audi TT (8 N / MK1) 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005AUDI S8 2001, 2002, 2003 (преку 9 / 02, гориво дијагноза пумпа)AUDI A8 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 гориво дијагноза пумпаМоже да се вклопи во други модели и апликации, ве молиме да ги видиш сликата(s)...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.