• Новинка
Авто аудио микрофон с 3.5 мм жак включете микрофон стерео мини жични външен микрофон за авто DVD Радио с дължина 3 м

Авто аудио микрофон с 3.5 мм жак включете микрофон стерео мини жични външен микрофон за авто DVD Радио с дължина 3 м

резултат:
BGN 16.80

Брой продукти
Налично

.5mm Автомобил Надворешен Микрофон Микрофон Автомобил Надворешен Микрофон Микрофонот е изборен надворешен микрофон за избор на Шеф, Аудио Систем во цртичка headunit со вграден Bluetooth дека функција 3.5 mm микрофон на текст. Микрофонот може да се користи со надворешен Bluetooth интерфејс модул. Оваа 3,5 мм Автомобил Надворешен Микрофон Микрофон ќе им обезбеди подобри перформанси во бучни околини.
Карактеристики :
- Стандарден 3.5 mm приклучок, приклучок и да игра.
- 3m должина на кабелот долго растојание за пренос.
- Нов подобрен дизајн ви дава подобар квалитет на звук за време на пренос.
- Микрофон може да се подигнат од клип за најдобар звучен ефект.
- Донесување на electret кондензаторот кертриџ со висока чувствителност , ниска отпорност , анти-бучава и мравка притискање способност.
- Микрофон може да бидат залепени со налепница на ѕидот, стакло, автомобил, врата и др.
- Со брза и точна пренос на податоци, гаранција на глас јасно и stably под видови возење прилики.
- Многу подобри говор на квалитетот на рака слободни сет за во автомобил систем на комуникација.
- Донесување на човештвото дизајн со У облик одредување клип , е повеќе лесно да се инсталира и сигурен за користење. Карактеристики : Пренослив, Ергономски рачни дизајн
Материјал : Пластика
Боја : Црна Пакет тежина : 0.063 kg

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
търговска марка:
kcbosion

Избор на купувачи

Колата HUD-Head Up Display за Suzuki Jimny JB43-Refkecting екран на предното стъкло Safe Driving Screen проектор

104.00 -25 % BGN 78.00

Автомобил Head Up Display (#X500) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Suzuki Jimny JB43 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

Biurlink Car Radio Стерео FM / AM женски/мъжки антена теглене на кабели кабел адаптер за Honda

6.38 -6 % BGN 6.00

Е Радио за автомобил Стерео FM / AM Женски / Машки Антена Подигнат Wire Кабел Адаптер за ХондаВе молиме проверете го вашиот автомобил cd player конектор пред купување ! Карактеристики : Антенски адаптер convension кабел Кабел должина : 32cm Висок квалитет и конкурентна цена 100% тестирани пред пратката Компатибилен за : за Хонда (ве молиме двојно проверете радио пристаништето пред цел) Пакетот вклучува : ве молиме изберете она што е тип треба

Безжична Bluetooth 3.0 Car Kit авто музикален приемник HSP/HFP/A2DP 3,5 мм жак Bluetooth адаптер хендсфри черен бял

12.94 -7 % BGN 12.00

Опис : 1.Bluetooth Верзија 3.0 EDR во согласност2.Bluetooth протокол : HSP / HFP / A2 DP3.Фреквентен опсег : 2.4 GHZ2.4835 GHZ4.Растојание : 10 M5.Полнење влезен напон : DC 5 V6.Употребата на време : 4 часа7.Време на полнење : 1.5 часа8.боја : црна , бела.Карактеристики : Игра вашиот i Phone, i Pod touch или друг уред овозможено со Bluetooth technologywirelessly преку вашиот домашен стерео и самостојна звучници Со овој Bluetoothreceiver, за да не се мачат со кабел проблемот повеќе, стави звучници whereveryou сакате, седат назад и да го слушнете.1 x Bluetooth Предавател, 1 x USB Кабел1...

shhworldsea 1бр 2 пинов женски инжектор автоматично конектор 90980-11246 7283-8225-30

4.24 -29 % BGN 3.00

shhworldsea 1pcs 2 Pin Женски Инјектор Авто Конектор 9098011246 7283822630ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

Micro USB порт 5V DC / 2000mHa зарядно за кола / мощност 12V / 24V за DVR / GPS 3m високо качество на ултра дълги четири метра

14.38 -3 % BGN 14.00

Микро USB Порта 5 V DV / 2000m Ha Автомобил Полнач / Напојување 12 V / 24 V за DVR / GPS 3m Висок Квалитет на Ултра Долги Четири МетриSpencification : Излез : 5 V / 2000 MA Влез : DC 12 V40 V, 50 / 60 Hz должина на Кабелот : 1.2 m Материјал : ПВЦ Боја : Црна Индикатор за светло, Црвено, Мини 5Пински USB Интелигентни IC чип внатре за да се спречи преполнувањето и краток спој

CYUSB3065 SENSOR OV5640 image development board UVC development board MIPI

BGN 462.21

Декларација : 1, продавница за развој на одборот се добри јас дизајниран, без riyoukou дозвола забрането да се репродуцира сите релевантни информации; како што е плагијат и продавницата за развој на одборот и лажни продажбата на податоците, ќе биде одговорна.2, нашиот развој одбор нема други агенти, само продавница започна, ве молиме купувачите внимание.3, корисниците во купување на нашиот развој одбор, ние мора да комуницира со продавница, а потоа се оцени нивната соодветност за својата апликација на проектот, и потоа да одлучи дали да се купи...

USB зарядно устройство за мотоциклет с водоустойчив ключ за лампа 12v Motor USD Socket Motorbike Phone Charger Adapter за Iphone 6 7

BGN 6.37

Карактеристики : за 5 V USB Обвинет мобилни Телефони и GPS еОва е Универзален 12 V Моќност Конвертор; затоа, има повеќе монтажа possibilitieЗа Спортски велосипеди, Круизери, Скутери, АТВ, Quad, UTV, MX, Dirt Bike, Enduro,Голф Коли, Приколки, па дури и МоторниКомпатибилен за iphone6 6 Плус i Pad mini, i Pad 6, i Pods Samsung галакси S6 Работ Забелешка 4 HTC М9 и други дигитални модни додатоци, Како и GPS Таблети Дигиталната Камера, МП3 плеер....

За новата платформа caska, Department of traders navigation board CN142B-1.2 116

BGN 78.21

За : Caska CN142 B1.2 навигација одбор, супер ниска цена, апсолутна предност!!!!! Апсолутно прифатлива!Пред купување, ве Молиме бидете сигурни да ми каже бренд, наставка, pin и пакет на производот што го сакате, па како да ви испрати стоката прецизно и брзо ...

Кола ремарке за камион 13 пинов до 7 щифт на щепсела на адаптера конвертор теглича гнездо нов CSL2017

9.44 -36 % BGN 6.00

Автомобил Приколката на Камион 13 Pin за 7 Pin Приклучок Адаптер Конвертор Забавува Лентата за Приклучок за Нов CSL2017 Карактеристики : Погоден за Европскиот стандард приколката.Воспоставува сигурна конекција помеѓу вашиот голем возило и дополнителна приколка; Трансфер на електронски сигнал светла од возилото да приколката.Ги претвора 13пински приклучок на вашиот автомобил до 7пински женски штекер.Снабдувањето на моќта на вашиот караван, влечење и камион.Тенок дизајн линија : ист дијаметар како нормален приколка приклучок и нешто повеќе од половина од должината.Пластични домување спречува rusting и го подобрува изгледот.Водоотпорен за сите пат и временските услови.Спецификации : Предмет Тип : Електричниот Приклучок & ПриклучоциТочка Име : 13 До 7 Pin АдаптерМатеријал : ПластикаТекст : 12 VОбјектот големина : 4(D) * 7(H)cm / 1.6(D) * 2.8(D)воИнсталации за конфигурација : 7 Pin Осветлување И Врски 12 N Црна Кабел ФункцијаPin Жица Боја Функција1 Жолта L / H Насока Индикатор2 Сина Боја Задни Светла За Магла3 Бела Земја Се Врати4 Зелени R / H Насока Индикатор5 Браун R / H Опашка & Бр...

Eightwood BNC Female to RJ45 Male Коаксиален Coax Barrel Coupler Adapter RJ45 to RF Конектор

4.72 -15 % BGN 4.00

BNC Женски RJ45 Машки Коаксијален Coax Барел Спојка Адаптер за RJ45 да АНТЕНСКИ ПриклучокСостојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетКоличина : 1 BucСпецификации : Име на производ : BNC машки да RJ45 адаптерБрој на модел : BNC конекторСтил : КонекторМесто на Потекло : КинаКонектор A : BNC socketКонектор Б : RJ45 приклучокПозлата на НикелобложеноAnswer : ___________________________ Note : RJ45 приклучок Пин 1 и Пин 2 поврзете со BNC приклучок (види аташе слика)

mini Bluetooth Car Kit A2DP Dual USB output FM трансмитер MP3 плеър аудио музикален приемник адаптер хендсфри

BGN 26.06

Карактеристики : 1 : поддршка дигитален дисплеј2 : Bluetooth handsfree повици3 : поддршка за Bluetooth stereo музичкиот плеер4 : echo откажување кога повикот и бучава сузбивање (CVC) технологија5 : Dual USB поддршка за други уреди, вкупниот излез 5 V / 3.16 : Стерео Bluetooth и FM пренос технологија7 : автоматски напојувањеисклучување на мемориската функцијаТехнички параметриНоминална оперативен напон12 VОграничување на оперативен напон9 ~ 26 VUSB излез5 V / 3.1Температурата на работаОд 0 до 50 степениЈачина на бучава сооднос> 60d BНарушувањеЗачестеност одговор20 Hz15 KhzЛево и десно каналот поделба> 60d BBluetooth верзијаВерзија 2.1Bluetooth обработка на звукСо A2 DP (Однапред Audio Distribution Profile) функцијаBluetooth пренос на далечина10 MBluetooth микрофон ефективни растојание0,5 2 MFM пренос фреквенција87.5 да 108 MhzПренесува FM режимСтерео дигитални PLL фреквенција заклучувањеМерки на претпазливост1...

FEELDO 1Set Car Audio Stereo теглене на проводници с щепсел с антенным адаптер за Toyota Scion Фабрика OEM Радио DVD / CD Stereo AM3186

12.34 -11 % BGN 11.00

Компатибилна со следниве возила' фабрика ОЕМ Радио CD : За LEXRX (2010ДО) За SCION FRS (2013UP) За SCION IQ (2012UP) За СУБАРУ BRZ (2013UP) За TOYOTA Camry (2012UP) За TOYOTA е корола (2012UP) За TOYOTA RAV4 (2012UP) За ТОЈОТА Sequoia (2013UP) Со Фабриката за Навигација САМО За TOYOTA Yaris (2012UP) За ТОЈОТА TOCOMA (2012ДО) *ИЗВЕСТУВАЊЕ* (1)ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА ИНТЕРФЕЈС ПРЕД КУПУВАЊЕТО! (2)АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА,ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ ПОМОШ ОД НАС.

Idoing Automotive Car Stereo Audio CD / DVD теглене на кабели адаптер за VW

31.98 -41 % BGN 19.00

Idoing Автомобилската Автомобил Стерео Аудио CD / DVD Подигнат Адаптер За "ФОЛКСВАГЕН" ве Молам, забележете : оваа подигнат е посебна за Idoing раководител на единицата .ако вашиот шеф единица не е од Idoing .ве молиме не го купат .тоа не се вклопуваат други бренд раководител на единицата .ви благодариме за вашиот разбере ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.