• Новинка
Автомобилен инвертор 800 W DC 12V AC 110V конвертор модифицирана синусоидална трансформатор с напрежение на USB зарядното устройство

Автомобилен инвертор 800 W DC 12V AC 110V конвертор модифицирана синусоидална трансформатор с напрежение на USB зарядното устройство

резултат:
BGN 56.38

Брой продукти
Налично


800 W ВАТИ DC 12 V на AC 110 V Преносни USB Автомобил Моќ Инвертер Адаптер за Полнач Напон Конвертор Трансформатор Универзална
Овој автомобил моќ инвертер, конвертирате DC 12 V на AC 110 V. Совршен за во автомобил употреба, овластувања до лаптоп/лаптоп, DVD плеер, дигитална камера, итн. Нема повеќе трчање од батерии.
Карактеристики :
1000 W автомобил моќ инвертер, конвертирате DC 12 V на AC 110 V.
Совршен за во автомобил употреба, овластувања до лаптоп/лаптоп, DVD плеер, дигитална камера, итн.
Сигурна и прецизна излезен напон.
Во текот температура заштита, заштита од преоптоварување, во текот напон заштита.
Аудио аларм на ниско ниво на батеријата пред да авто затвори.
Вграден систем за ладење вентилатор со ниско ниво на бучава.
Спецификации :
* Максимум континуирана моќност : 800 W
* Врвно Оптоварување Моќ го Оценувате : 1600 W
* НЕ оптоварување тековната влечење :
* Внесување DC напон Спектар : DC9.7 V-15.5 V
* Излезен Напон Спектар : AC220 V+/-5%
* Фрекфенција Опсег : 50+/- 3 Hz
* Макс Надворешната Температура :
* Max Моќ Ефикасност : > 90%
* Висок Напон Отсечени Ниво : 14.5 V-15.5 V
* Низок Напон Аларм Ниво : DC 10.4-11.V
* Низок Напон Отсечени Ниво : DC 9.7 V-DC10.3 V
* Преоптоварување&Кратки-коло Заштита да
* Влезен Напон : DC12 V
* Излез waveform : Изменета синус бран
* За ладење : ФАН
* Производ Големина : 166.7*95*55мм
* Пакување големина(10pcs/цтн) 61*беа 25,5*26cm
* Н W : 593.9 g
* G. W : 845.5 g
Пакет Листата :
1 * Моќ Инвертер
1 * Цигара Приклучокот За Кабелот
1 * Батеријата Клип Кабел

Подробности

търговска марка:
Полярник
Входно Напрежение:
DC 12V
Изходно Напрежение:
AC 110V±10%
Изходна Честота:
50 Hz
ефективността на преобразуване:
0.9
Номинална мощност:
800 W

Избор на купувачи

За новата платформа caska, Department of traders navigation board CN142B-1.2 116

BGN 78.21

За : Caska CN142 B1.2 навигација одбор, супер ниска цена, апсолутна предност!!!!! Апсолутно прифатлива!Пред купување, ве Молиме бидете сигурни да ми каже бренд, наставка, pin и пакет на производот што го сакате, па како да ви испрати стоката прецизно и брзо ...

Eightwood BNC Female to RJ45 Male Коаксиален Coax Barrel Coupler Adapter RJ45 to RF Конектор

4.72 -15 % BGN 4.00

BNC Женски RJ45 Машки Коаксијален Coax Барел Спојка Адаптер за RJ45 да АНТЕНСКИ ПриклучокСостојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетКоличина : 1 BucСпецификации : Име на производ : BNC машки да RJ45 адаптерБрој на модел : BNC конекторСтил : КонекторМесто на Потекло : КинаКонектор A : BNC socketКонектор Б : RJ45 приклучокПозлата на НикелобложеноAnswer : ___________________________ Note : RJ45 приклучок Пин 1 и Пин 2 поврзете со BNC приклучок (види аташе слика)

shhworldsea 1бр 2 пинов женски инжектор автоматично конектор 90980-11246 7283-8225-30

4.24 -29 % BGN 3.00

shhworldsea 1pcs 2 Pin Женски Инјектор Авто Конектор 9098011246 7283822630ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

FEELDO 1Set Car Audio Stereo теглене на проводници с щепсел с антенным адаптер за Toyota Scion Фабрика OEM Радио DVD / CD Stereo AM3186

12.34 -11 % BGN 11.00

Компатибилна со следниве возила' фабрика ОЕМ Радио CD : За LEXRX (2010ДО) За SCION FRS (2013UP) За SCION IQ (2012UP) За СУБАРУ BRZ (2013UP) За TOYOTA Camry (2012UP) За TOYOTA е корола (2012UP) За TOYOTA RAV4 (2012UP) За ТОЈОТА Sequoia (2013UP) Со Фабриката за Навигација САМО За TOYOTA Yaris (2012UP) За ТОЈОТА TOCOMA (2012ДО) *ИЗВЕСТУВАЊЕ* (1)ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА ИНТЕРФЕЈС ПРЕД КУПУВАЊЕТО! (2)АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА,ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ ПОМОШ ОД НАС.

Bluetooth Car Kit FM трансмитер MP3 плеър, 3.5 мм аудио AUX TF слотове за карти Dual USB зарядно за кола за iPhone Samsung GPS

BGN 24.48

Овој производ е возило за Bluetooth Автомобил MP3 плеер, професионални одделение високи перформанси на Bluetooth модул, MP3 декодерот чип, може да се игра SD картичка / ТФкартичка и USB внатрешноста на музички датотеки, пренесува на автомобил стерео преку FM радиото, ако со Bluetoothот за мобилен телефон е поврзан со уредот кога повикот се вклучува автоматски на звучникот на државата, го завршите повикот, а потоа автоматски се префрла назад на музичкиот плеер; исто така можете да го телефонот во вашиот MP3 музика се пренесува безжично пренесува на вашиот автомобил аудио, не треба да го измените вашиот автомобил, па можете да уживате во музика за време на возењето може да се примени и handsfree телефонски повици, забава безбедност точни, совршен userfriendly дизајн.【 Производ Листа 】Автомобил MP3 дигитални далечински управувачдомаќин 1 1【 Технички Параметри 】Номинална оперативен напон : 12 VЛимит работен напон : 9 ~ 26 VПотрошувачка на енергија : 1 WРаботна температура : 20 до 50 степениSNR : > 60d BЗачестеност одговор : 20 Hz ~ 15 KhzBluetooth Верзија : V3.0 EDRBluetooth со A2 DP обработка на звук способностиBluetooth пренос на далечина 10 MFM пренесува фреквенција : 87.5 ~ 108 Mhz【 Карактеристики На Производот 】1...

Idoing Automotive Car Stereo Audio CD / DVD теглене на кабели адаптер за VW

31.98 -41 % BGN 19.00

Idoing Автомобилската Автомобил Стерео Аудио CD / DVD Подигнат Адаптер За "ФОЛКСВАГЕН" ве Молам, забележете : оваа подигнат е посебна за Idoing раководител на единицата .ако вашиот шеф единица не е од Idoing .ве молиме не го купат .тоа не се вклопуваат други бренд раководител на единицата .ви благодариме за вашиот разбере ...

Нов запалката хранене 150 W 12 v постоянен ток за 220 v ac Автомобилен инвертор захранващ адаптер с USB зарядно устройство, порт 2.1 A USB зарядно устройство

21.76 -17 % BGN 18.00

Карактеристики : Производот може да се конвертира DC 12 V во НАИЗМЕНИЧЕН 220 V, И USB излез е DC 5 V Номинална излезна моќност на производот е 150 W, кои може да се користат во сите видови на електрична опрема, како што се мобилен телефон, ТЕЛЕВИЗОР fanner, дигитални equipmnt...

Двухканальные безжични / безжични ИЧ слушалки за автомобилния останалите главата DVD-плейър / монитор и монтиране на багажник на кола DVD плейър / монитор

BGN 24.00

За бесплатен превозот на производи, продавачот има право да испрати страна на било каков начин на транспорт, купувачот не може да се определи логистичка компанија!Може да се купи друг автомобил аудио производи во една парцела,ве молиме кликнете следат слики :

Новият 12-24V водоустойчив мотор автомобилни запалки автоматично запалване на запалката

BGN 12.78

Компатибилен : Универзална одговара за Возила со Мотор со 12 V 24 V автомобил моќ Функција : Големина : За 8x5x5 cm Директна замена,лесна Инсталација,едноставно приклучете Инстант надградба,го прави вашиот автомобил се подобри во стил и изглед Иновативниот дизајн со функционалност На брз и лесен начин да се облекуваат во внатрешноста на вашето возило Како да го користите : Притисни за производство на цигари приклучок во автомобил електричен приклучок ве Молиме почекајте додека цигара приклучок popup Отстрани цигара plug од автомобил електричен приклучок веднаш за Користење на грејач лента на цигари приклучете се на точка цигари Тогаш стави цигара plug назад кон автомобилот електричен приклучок Пакет Содржина : 1x запалка приклучок заЗа Пратката 1...

3-канален източник на ток nc постоянен източник на ток 100mA / 20mA висока резолюция с линеен добър стандарт на

BGN 235.01

Две, За Полнење : Три канал тековната модул блокСпецијален извештај : користење на модулот, не обезбеди дизајн на податоци;3 канал nc тековната постојан струја извор 100m A / 20m A висока резолуција линеарна добра индустриски стандард3 канал со висока прецизност nc тековната изворМодулот карактеристики : 1...

0.96 inch blue IIC communication 128*64 OLED LCD screen module 4 interface стабилна предаване

BGN 23.98

0.96 инчен сина ЖИТО комуникација 128*64 OLED LCD екран од модулот 4 интерфејс стабилен преносНа овој линк е 0.96 OLED модул, обезбедување STM32 техничка поддршка[фактура листа]OLED модул * 1OLED : под вози на напон, electrode на инјектира електрони и празнини во органски материјал се придржува до и издавање на енергија и енергетски трансфер на органски луминисцентните материјал, вториот се стимулирани, транзиција од земјата членка на возбуден држава, кога возбуден молекула се врати на теренот, државата транзиција зрачење произведени од страна на photoluminescence...

Прозореца На Колата По-Близо Plug + Speed Lock+Mirror Папката За Toyota Prado 2010-2015

BGN 76.78

Одговара За Toyota Prado 20102015 Левата рака Дискот кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

Micro USB порт 5V DC / 2000mHa зарядно за кола / мощност 12V / 24V за DVR / GPS 3m високо качество на ултра дълги четири метра

14.38 -3 % BGN 14.00

Микро USB Порта 5 V DV / 2000m Ha Автомобил Полнач / Напојување 12 V / 24 V за DVR / GPS 3m Висок Квалитет на Ултра Долги Четири МетриSpencification : Излез : 5 V / 2000 MA Влез : DC 12 V40 V, 50 / 60 Hz должина на Кабелот : 1.2 m Материјал : ПВЦ Боја : Црна Индикатор за светло, Црвено, Мини 5Пински USB Интелигентни IC чип внатре за да се спречи преполнувањето и краток спој

CYUSB3065 SENSOR OV5640 image development board UVC development board MIPI

BGN 462.21

Декларација : 1, продавница за развој на одборот се добри јас дизајниран, без riyoukou дозвола забрането да се репродуцира сите релевантни информации; како што е плагијат и продавницата за развој на одборот и лажни продажбата на податоците, ќе биде одговорна.2, нашиот развој одбор нема други агенти, само продавница започна, ве молиме купувачите внимание.3, корисниците во купување на нашиот развој одбор, ние мора да комуницира со продавница, а потоа се оцени нивната соодветност за својата апликација на проектот, и потоа да одлучи дали да се купи...

Безжична Bluetooth 3.0 Car Kit авто музикален приемник HSP/HFP/A2DP 3,5 мм жак Bluetooth адаптер хендсфри черен бял

12.94 -7 % BGN 12.00

Опис : 1.Bluetooth Верзија 3.0 EDR во согласност2.Bluetooth протокол : HSP / HFP / A2 DP3.Фреквентен опсег : 2.4 GHZ2.4835 GHZ4.Растојание : 10 M5.Полнење влезен напон : DC 5 V6.Употребата на време : 4 часа7.Време на полнење : 1.5 часа8.боја : црна , бела.Карактеристики : Игра вашиот i Phone, i Pod touch или друг уред овозможено со Bluetooth technologywirelessly преку вашиот домашен стерео и самостојна звучници Со овој Bluetoothreceiver, за да не се мачат со кабел проблемот повеќе, стави звучници whereveryou сакате, седат назад и да го слушнете.1 x Bluetooth Предавател, 1 x USB Кабел1...

USB зарядно устройство за мотоциклет с водоустойчив ключ за лампа 12v Motor USD Socket Motorbike Phone Charger Adapter за Iphone 6 7

BGN 6.37

Карактеристики : за 5 V USB Обвинет мобилни Телефони и GPS еОва е Универзален 12 V Моќност Конвертор; затоа, има повеќе монтажа possibilitieЗа Спортски велосипеди, Круизери, Скутери, АТВ, Quad, UTV, MX, Dirt Bike, Enduro,Голф Коли, Приколки, па дури и МоторниКомпатибилен за iphone6 6 Плус i Pad mini, i Pad 6, i Pods Samsung галакси S6 Работ Забелешка 4 HTC М9 и други дигитални модни додатоци, Како и GPS Таблети Дигиталната Камера, МП3 плеер....

shhworldsea 5/30/100 комплекти 1.5 мм 8pin way автомобилен конектор за VW за audi 1J0973714 1J0 973 714

27.68 -10 % BGN 25.00

5 / 30 / 100sets 1.5 mm 8 PIN начин автомобил конектор за "ФОЛКСВАГЕН" за ауди 1 J0973714пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

I Key Buy Super-Мощност 1500W Car Power Инвертор 12V To 220V модифицирана вълна инвертори квадратна вълна 50 Hz

BGN 52.51

1500 W Автомобили Инвертер 12 V Пак 220 VНоминална капацитет од 1500Фрекфенција 50 (HZ)Максимална излезна моќност од 3000 WКонтинуирана излезна моќност 1500 W1* Автомобили инвертер

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.