• Новинка
Мини двойно USB зарядно за кола с led дисплей за откриване на напрежение за saab 9-3 9-5 93 95 900 9000

Мини двойно USB зарядно за кола с led дисплей за откриване на напрежение за saab 9-3 9-5 93 95 900 9000

резултат:
BGN 36.61
BGN 32.00 -13 %

Брой продукти
Налично


Нашата цена не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. 1.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !

Подробности

Тегло На Продукта:
30g
специални характеристики:
Откриване на напрежение, ток Led
Размер На Елемента:
5,9 см
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Изходна Мощност:
10 W
търговска марка:
Арсмунди
Името На Модела:
2018
Интерфейс:
USB2. 0
Напрежение:
12V
Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти

Избор на купувачи

Кола ремарке за камион 13 пинов до 7 щифт на щепсела на адаптера конвертор теглича гнездо нов CSL2017

9.44 -36 % BGN 6.00

Автомобил Приколката на Камион 13 Pin за 7 Pin Приклучок Адаптер Конвертор Забавува Лентата за Приклучок за Нов CSL2017 Карактеристики : Погоден за Европскиот стандард приколката.Воспоставува сигурна конекција помеѓу вашиот голем возило и дополнителна приколка; Трансфер на електронски сигнал светла од возилото да приколката.Ги претвора 13пински приклучок на вашиот автомобил до 7пински женски штекер.Снабдувањето на моќта на вашиот караван, влечење и камион.Тенок дизајн линија : ист дијаметар како нормален приколка приклучок и нешто повеќе од половина од должината.Пластични домување спречува rusting и го подобрува изгледот.Водоотпорен за сите пат и временските услови.Спецификации : Предмет Тип : Електричниот Приклучок & ПриклучоциТочка Име : 13 До 7 Pin АдаптерМатеријал : ПластикаТекст : 12 VОбјектот големина : 4(D) * 7(H)cm / 1.6(D) * 2.8(D)воИнсталации за конфигурација : 7 Pin Осветлување И Врски 12 N Црна Кабел ФункцијаPin Жица Боја Функција1 Жолта L / H Насока Индикатор2 Сина Боја Задни Светла За Магла3 Бела Земја Се Врати4 Зелени R / H Насока Индикатор5 Браун R / H Опашка & Бр...

Biurlink Car Radio Стерео FM / AM женски/мъжки антена теглене на кабели кабел адаптер за Honda

6.38 -6 % BGN 6.00

Е Радио за автомобил Стерео FM / AM Женски / Машки Антена Подигнат Wire Кабел Адаптер за ХондаВе молиме проверете го вашиот автомобил cd player конектор пред купување ! Карактеристики : Антенски адаптер convension кабел Кабел должина : 32cm Висок квалитет и конкурентна цена 100% тестирани пред пратката Компатибилен за : за Хонда (ве молиме двојно проверете радио пристаништето пред цел) Пакетот вклучува : ве молиме изберете она што е тип треба

Автомобилни запалки интерфейс зарядно устройство TF карта на връзка Bluetooth плейър за mazda 3 6 2 5 CX-5 CX-7 И CX-3 323 ATENZA Axela

52.78 -13 % BGN 46.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

За новата платформа caska, Department of traders navigation board CN142B-1.2 116

BGN 78.21

За : Caska CN142 B1.2 навигација одбор, супер ниска цена, апсолутна предност!!!!! Апсолутно прифатлива!Пред купување, ве Молиме бидете сигурни да ми каже бренд, наставка, pin и пакет на производот што го сакате, па како да ви испрати стоката прецизно и брзо ...

Двухканальные безжични / безжични ИЧ слушалки за автомобилния останалите главата DVD-плейър / монитор и монтиране на багажник на кола DVD плейър / монитор

BGN 24.00

За бесплатен превозот на производи, продавачот има право да испрати страна на било каков начин на транспорт, купувачот не може да се определи логистичка компанија!Може да се купи друг автомобил аудио производи во една парцела,ве молиме кликнете следат слики :

Новият 12-24V водоустойчив мотор автомобилни запалки автоматично запалване на запалката

BGN 12.78

Компатибилен : Универзална одговара за Возила со Мотор со 12 V 24 V автомобил моќ Функција : Големина : За 8x5x5 cm Директна замена,лесна Инсталација,едноставно приклучете Инстант надградба,го прави вашиот автомобил се подобри во стил и изглед Иновативниот дизајн со функционалност На брз и лесен начин да се облекуваат во внатрешноста на вашето возило Како да го користите : Притисни за производство на цигари приклучок во автомобил електричен приклучок ве Молиме почекајте додека цигара приклучок popup Отстрани цигара plug од автомобил електричен приклучок веднаш за Користење на грејач лента на цигари приклучете се на точка цигари Тогаш стави цигара plug назад кон автомобилот електричен приклучок Пакет Содржина : 1x запалка приклучок заЗа Пратката 1...

mini Bluetooth Car Kit A2DP Dual USB output FM трансмитер MP3 плеър аудио музикален приемник адаптер хендсфри

BGN 26.06

Карактеристики : 1 : поддршка дигитален дисплеј2 : Bluetooth handsfree повици3 : поддршка за Bluetooth stereo музичкиот плеер4 : echo откажување кога повикот и бучава сузбивање (CVC) технологија5 : Dual USB поддршка за други уреди, вкупниот излез 5 V / 3.16 : Стерео Bluetooth и FM пренос технологија7 : автоматски напојувањеисклучување на мемориската функцијаТехнички параметриНоминална оперативен напон12 VОграничување на оперативен напон9 ~ 26 VUSB излез5 V / 3.1Температурата на работаОд 0 до 50 степениЈачина на бучава сооднос> 60d BНарушувањеЗачестеност одговор20 Hz15 KhzЛево и десно каналот поделба> 60d BBluetooth верзијаВерзија 2.1Bluetooth обработка на звукСо A2 DP (Однапред Audio Distribution Profile) функцијаBluetooth пренос на далечина10 MBluetooth микрофон ефективни растојание0,5 2 MFM пренос фреквенција87.5 да 108 MhzПренесува FM режимСтерео дигитални PLL фреквенција заклучувањеМерки на претпазливост1...

Micro USB порт 5V DC / 2000mHa зарядно за кола / мощност 12V / 24V за DVR / GPS 3m високо качество на ултра дълги четири метра

14.38 -3 % BGN 14.00

Микро USB Порта 5 V DV / 2000m Ha Автомобил Полнач / Напојување 12 V / 24 V за DVR / GPS 3m Висок Квалитет на Ултра Долги Четири МетриSpencification : Излез : 5 V / 2000 MA Влез : DC 12 V40 V, 50 / 60 Hz должина на Кабелот : 1.2 m Материјал : ПВЦ Боја : Црна Индикатор за светло, Црвено, Мини 5Пински USB Интелигентни IC чип внатре за да се спречи преполнувањето и краток спој

0.96 inch blue IIC communication 128*64 OLED LCD screen module 4 interface стабилна предаване

BGN 23.98

0.96 инчен сина ЖИТО комуникација 128*64 OLED LCD екран од модулот 4 интерфејс стабилен преносНа овој линк е 0.96 OLED модул, обезбедување STM32 техничка поддршка[фактура листа]OLED модул * 1OLED : под вози на напон, electrode на инјектира електрони и празнини во органски материјал се придржува до и издавање на енергија и енергетски трансфер на органски луминисцентните материјал, вториот се стимулирани, транзиција од земјата членка на возбуден држава, кога возбуден молекула се врати на теренот, државата транзиција зрачење произведени од страна на photoluminescence...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.