• Новинка
Rxm small relay 2 C/O-230 V AC - 5 A RXM2LB1P7

Rxm small relay 2 C/O-230 V AC - 5 A RXM2LB1P7

резултат:
BGN 4.80

Брой продукти
Налично


1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,итн. По потврдувањето на плаќање, ние ќе го организира пратка што е можно поскоро.
3. Ве молиме внимателно да го потврдите вашиот превозот адреса, пред да можеме испорака.Ако има било какви прашања, ние ќе ве контактираме во време.
4. Ако изберете Продавачот за Испорака Метод ,ние ќе го избере да се изразат испорака според стоки и цел адреса.
5. Обично стоките ќе бидат испратени до вас во времето.Понекогаш, неколку дена може да биде продолжен за царинските или времето.
6. Ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да ви даде соодветен одговор и третман шема на бои што е можно поскоро. Ние ќе ги реши сите ваши прашања додека сте задоволни.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да го испрати назад од денот сте го добиле. Ако повеќе од 7 дена или тоа се користи,тогаш НЕМА да ИМА НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на објекти,освен ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
3. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики како ќе го потврди редот на !

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
търговска марка:
ЛАРАТ

Избор на купувачи

За новата платформа caska, Department of traders navigation board CN142B-1.2 116

BGN 78.21

За : Caska CN142 B1.2 навигација одбор, супер ниска цена, апсолутна предност!!!!! Апсолутно прифатлива!Пред купување, ве Молиме бидете сигурни да ми каже бренд, наставка, pin и пакет на производот што го сакате, па како да ви испрати стоката прецизно и брзо ...

Автомобилни запалки интерфейс зарядно устройство TF карта на връзка Bluetooth плейър за mazda 3 6 2 5 CX-5 CX-7 И CX-3 323 ATENZA Axela

52.78 -13 % BGN 46.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

USB зарядно устройство за мотоциклет с водоустойчив ключ за лампа 12v Motor USD Socket Motorbike Phone Charger Adapter за Iphone 6 7

BGN 6.37

Карактеристики : за 5 V USB Обвинет мобилни Телефони и GPS еОва е Универзален 12 V Моќност Конвертор; затоа, има повеќе монтажа possibilitieЗа Спортски велосипеди, Круизери, Скутери, АТВ, Quad, UTV, MX, Dirt Bike, Enduro,Голф Коли, Приколки, па дури и МоторниКомпатибилен за iphone6 6 Плус i Pad mini, i Pad 6, i Pods Samsung галакси S6 Работ Забелешка 4 HTC М9 и други дигитални модни додатоци, Како и GPS Таблети Дигиталната Камера, МП3 плеер....

I Key Buy Super-Мощност 1500W Car Power Инвертор 12V To 220V модифицирана вълна инвертори квадратна вълна 50 Hz

BGN 52.51

1500 W Автомобили Инвертер 12 V Пак 220 VНоминална капацитет од 1500Фрекфенција 50 (HZ)Максимална излезна моќност од 3000 WКонтинуирана излезна моќност 1500 W1* Автомобили инвертер

Нов запалката хранене 150 W 12 v постоянен ток за 220 v ac Автомобилен инвертор захранващ адаптер с USB зарядно устройство, порт 2.1 A USB зарядно устройство

21.76 -17 % BGN 18.00

Карактеристики : Производот може да се конвертира DC 12 V во НАИЗМЕНИЧЕН 220 V, И USB излез е DC 5 V Номинална излезна моќност на производот е 150 W, кои може да се користат во сите видови на електрична опрема, како што се мобилен телефон, ТЕЛЕВИЗОР fanner, дигитални equipmnt...

Кола ремарке за камион 13 пинов до 7 щифт на щепсела на адаптера конвертор теглича гнездо нов CSL2017

9.44 -36 % BGN 6.00

Автомобил Приколката на Камион 13 Pin за 7 Pin Приклучок Адаптер Конвертор Забавува Лентата за Приклучок за Нов CSL2017 Карактеристики : Погоден за Европскиот стандард приколката.Воспоставува сигурна конекција помеѓу вашиот голем возило и дополнителна приколка; Трансфер на електронски сигнал светла од возилото да приколката.Ги претвора 13пински приклучок на вашиот автомобил до 7пински женски штекер.Снабдувањето на моќта на вашиот караван, влечење и камион.Тенок дизајн линија : ист дијаметар како нормален приколка приклучок и нешто повеќе од половина од должината.Пластични домување спречува rusting и го подобрува изгледот.Водоотпорен за сите пат и временските услови.Спецификации : Предмет Тип : Електричниот Приклучок & ПриклучоциТочка Име : 13 До 7 Pin АдаптерМатеријал : ПластикаТекст : 12 VОбјектот големина : 4(D) * 7(H)cm / 1.6(D) * 2.8(D)воИнсталации за конфигурација : 7 Pin Осветлување И Врски 12 N Црна Кабел ФункцијаPin Жица Боја Функција1 Жолта L / H Насока Индикатор2 Сина Боја Задни Светла За Магла3 Бела Земја Се Врати4 Зелени R / H Насока Индикатор5 Браун R / H Опашка & Бр...

Тройна розетка автомобил лодка с мотор за морски червен цифров 12V цигара захранващ адаптер гнездо + два 5V-35v волтметър волтметър гнездо

BGN 19.12

Опис : 1, 12 V моќност scoketШтекерот ќе прифати било стандард додаток приклучок, меѓутоа кога се исти со соодветните додаток plug единица ќе биде водонепропусен вибрации отпорни кога е во употреба.Специјално дизајнирана за морски и автомобилската апликации.УВ стабилизира стакловлакна засилен најлон домување со гума splashproof капак.Некорозивни моќ чашката за да се овозможи било 12 V електричен апарат кој има цигара plug прилог да биде лесно да се поврзани со него.2 пол никел позлатен месинг терминал конектори.ПресвртиLock систем, овозможува соодветна моќ приклучок (не се вклучени) да се заклучи на своето место.Погоден за вашиот Мотор во Автомобил / Брод / ATV / UTV / Camper / Каравани / Travel Приколка итн.2, DC Дигитални VoltmeterДисплеј : 3бита ,дигитален LED цевка светилка екранот е црвена .Ова е со висок квалитет voltmeter за проверка на состојбата на вашата батерија батеријата и полначот.Состојбата на батеријата помеѓу целосно наполнета и испразнета.Може да укажуваат на лоша или лоша полнење систем...

Музикален интерфейс AMI MMI 3.5 мм жак, Aux-IN MP3 кабел за Audi A3/A4/A5/A6/A8/Q5 / Q7/S4/TT/R8

15.98 -44 % BGN 9.00

Музички Интерфејс AMI СМИ 3,5 мм Џек Помошен MP3 Кабел За Ауди А3 / A4 / A5 / A6 / A8 / П5 / Q7 / S4 / TT / R8 Fitment : Универзална одговара за S4,A3, A4, A5, A6, A6, A8, TT, П5, Q7, R8 возила ве Молиме проверете го конекторот на вашиот автомобил, аудио систем пред да го купите Поврзете електроника со 3.5 мм слушалка џек да се вашиот автомобил Ауди Аудио Може да игра / изберете музика преку мултифункција тркала Висок квалитет AMI конектор обезбеди оптимален квалитет на звукот Plug and Play,Оригиналната стандард дизајн Техничка Спецификација : Боја : црна Кабел должина : 28.5 cm / 0.94 Ft Компатибилен со Audi СМИ 3та Генерација Забелешка : Тоа се работи само за модели 4 F0051510 L,не за модели 4 F0051510 K Ако вашиот тркало на автомобилот не се мултифункција, можете да ги користите надворешниот уред за контрола Пакет се Вклучени : 1 x USB АДАПТЕР КАБЕЛ

Двухканальные безжични / безжични ИЧ слушалки за автомобилния останалите главата DVD-плейър / монитор и монтиране на багажник на кола DVD плейър / монитор

BGN 24.00

За бесплатен превозот на производи, продавачот има право да испрати страна на било каков начин на транспорт, купувачот не може да се определи логистичка компанија!Може да се купи друг автомобил аудио производи во една парцела,ве молиме кликнете следат слики :

FEELDO 1Set Car Audio Stereo теглене на проводници с щепсел с антенным адаптер за Toyota Scion Фабрика OEM Радио DVD / CD Stereo AM3186

12.34 -11 % BGN 11.00

Компатибилна со следниве возила' фабрика ОЕМ Радио CD : За LEXRX (2010ДО) За SCION FRS (2013UP) За SCION IQ (2012UP) За СУБАРУ BRZ (2013UP) За TOYOTA Camry (2012UP) За TOYOTA е корола (2012UP) За TOYOTA RAV4 (2012UP) За ТОЈОТА Sequoia (2013UP) Со Фабриката за Навигација САМО За TOYOTA Yaris (2012UP) За ТОЈОТА TOCOMA (2012ДО) *ИЗВЕСТУВАЊЕ* (1)ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА ИНТЕРФЕЈС ПРЕД КУПУВАЊЕТО! (2)АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА,ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ ПОМОШ ОД НАС.

Biurlink Car Radio Стерео FM / AM женски/мъжки антена теглене на кабели кабел адаптер за Honda

6.38 -6 % BGN 6.00

Е Радио за автомобил Стерео FM / AM Женски / Машки Антена Подигнат Wire Кабел Адаптер за ХондаВе молиме проверете го вашиот автомобил cd player конектор пред купување ! Карактеристики : Антенски адаптер convension кабел Кабел должина : 32cm Висок квалитет и конкурентна цена 100% тестирани пред пратката Компатибилен за : за Хонда (ве молиме двојно проверете радио пристаништето пред цел) Пакетот вклучува : ве молиме изберете она што е тип треба

shhworldsea 1/2/5/10 / 100шт дизелов инжектор common rail 2pin женски 3,5 мм автоматичен сензор мъжки водоустойчив електрически проводник конектор

11.68 -23 % BGN 9.00

shhworldsea 1 / 2 / 5 / 10 / 100pcs дизел заеднички железнички инјектор 2pin женски 3,5 мм Сензор Авто Plug Водоотпорен Електрични Wire КонекторЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

shhworldsea 5/30/100 комплекти 1.5 мм 8pin way автомобилен конектор за VW за audi 1J0973714 1J0 973 714

27.68 -10 % BGN 25.00

5 / 30 / 100sets 1.5 mm 8 PIN начин автомобил конектор за "ФОЛКСВАГЕН" за ауди 1 J0973714пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Eightwood BNC Female to RJ45 Male Коаксиален Coax Barrel Coupler Adapter RJ45 to RF Конектор

4.72 -15 % BGN 4.00

BNC Женски RJ45 Машки Коаксијален Coax Барел Спојка Адаптер за RJ45 да АНТЕНСКИ ПриклучокСостојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетКоличина : 1 BucСпецификации : Име на производ : BNC машки да RJ45 адаптерБрој на модел : BNC конекторСтил : КонекторМесто на Потекло : КинаКонектор A : BNC socketКонектор Б : RJ45 приклучокПозлата на НикелобложеноAnswer : ___________________________ Note : RJ45 приклучок Пин 1 и Пин 2 поврзете со BNC приклучок (види аташе слика)

Idoing Automotive Car Stereo Audio CD / DVD теглене на кабели адаптер за VW

31.98 -41 % BGN 19.00

Idoing Автомобилската Автомобил Стерео Аудио CD / DVD Подигнат Адаптер За "ФОЛКСВАГЕН" ве Молам, забележете : оваа подигнат е посебна за Idoing раководител на единицата .ако вашиот шеф единица не е од Idoing .ве молиме не го купат .тоа не се вклопуваат други бренд раководител на единицата .ви благодариме за вашиот разбере ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.