• Новинка
Biurlink Car Radio Стерео FM / AM женски/мъжки антена теглене на кабели кабел адаптер за Honda

Biurlink Car Radio Стерео FM / AM женски/мъжки антена теглене на кабели кабел адаптер за Honda

резултат:
BGN 6.38
BGN 6.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Е Радио за автомобил Стерео FM/AM Женски/Машки Антена Подигнат Wire Кабел Адаптер за Хонда
Ве молиме проверете го вашиот автомобил cd player конектор пред купување ! Карактеристики : Антенски адаптер convension кабел Кабел должина : 32cm Висок квалитет и конкурентна цена 100% тестирани пред пратката Компатибилен за : за Хонда (ве молиме двојно проверете радио пристаништето пред цел) Пакетот вклучува : ве молиме изберете она што е тип треба

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
търговска марка:
Биурлинк
Тегло На Продукта:
0.026kg
Изходна Мощност:
6
Напрежение:
12V
Името На Модела:
Антена кабел
Размер На Елемента:
26см
специални характеристики:
автомобилен cd-кабел антена
ПОДХОДЯЩ ЗА:
За Hondas

Избор на купувачи

CYUSB3065 SENSOR OV5640 image development board UVC development board MIPI

BGN 462.21

Декларација : 1, продавница за развој на одборот се добри јас дизајниран, без riyoukou дозвола забрането да се репродуцира сите релевантни информации; како што е плагијат и продавницата за развој на одборот и лажни продажбата на податоците, ќе биде одговорна.2, нашиот развој одбор нема други агенти, само продавница започна, ве молиме купувачите внимание.3, корисниците во купување на нашиот развој одбор, ние мора да комуницира со продавница, а потоа се оцени нивната соодветност за својата апликација на проектот, и потоа да одлучи дали да се купи...

FEELDO 1Set Car Audio Stereo теглене на проводници с щепсел с антенным адаптер за Toyota Scion Фабрика OEM Радио DVD / CD Stereo AM3186

12.34 -11 % BGN 11.00

Компатибилна со следниве возила' фабрика ОЕМ Радио CD : За LEXRX (2010ДО) За SCION FRS (2013UP) За SCION IQ (2012UP) За СУБАРУ BRZ (2013UP) За TOYOTA Camry (2012UP) За TOYOTA е корола (2012UP) За TOYOTA RAV4 (2012UP) За ТОЈОТА Sequoia (2013UP) Со Фабриката за Навигација САМО За TOYOTA Yaris (2012UP) За ТОЈОТА TOCOMA (2012ДО) *ИЗВЕСТУВАЊЕ* (1)ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА ИНТЕРФЕЈС ПРЕД КУПУВАЊЕТО! (2)АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА,ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ ПОМОШ ОД НАС.

shhworldsea 5/30 / 100sets 2.3 mm 10 пенса 10way male female kit series (090) тел connectors 7122-1300 7123-1300

11.74 -15 % BGN 10.00

5 / 30 / 100sets 2.3 mm 10p 10way машки женски комплет серија(090) жица конектори 71221300 71231300пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Idoing Automotive Car Stereo Audio CD / DVD теглене на кабели адаптер за VW

31.98 -41 % BGN 19.00

Idoing Автомобилската Автомобил Стерео Аудио CD / DVD Подигнат Адаптер За "ФОЛКСВАГЕН" ве Молам, забележете : оваа подигнат е посебна за Idoing раководител на единицата .ако вашиот шеф единица не е од Idoing .ве молиме не го купат .тоа не се вклопуваат други бренд раководител на единицата .ви благодариме за вашиот разбере ...

Bluetooth Car Kit FM предавател Hands Free Auxmp3 плейър модулатор с led дисплей на преносим двойно USB зарядно устройство Transmissor FM

BGN 13.87

Новата понуда АВТОМОБИЛ Г7 Bluetooth сет за Автомобил MP3 Плеер со USB полнењето помошен интерфејси неутралнаопис на производот : Овој производ има Bluetooth handsfree телефон, Bluetooth, FM Предавателот Автомобил Полнач за во Автомобил MP3 картичка интегрирани функции да се идентификува.Г7 е посебен Bluetooth, fm радио, Bluetooth handsfree, автомобил mp3...

3-канален източник на ток nc постоянен източник на ток 100mA / 20mA висока резолюция с линеен добър стандарт на

BGN 235.01

Две, За Полнење : Три канал тековната модул блокСпецијален извештај : користење на модулот, не обезбеди дизајн на податоци;3 канал nc тековната постојан струја извор 100m A / 20m A висока резолуција линеарна добра индустриски стандард3 канал со висока прецизност nc тековната изворМодулот карактеристики : 1...

0.96 inch blue IIC communication 128*64 OLED LCD screen module 4 interface стабилна предаване

BGN 23.98

0.96 инчен сина ЖИТО комуникација 128*64 OLED LCD екран од модулот 4 интерфејс стабилен преносНа овој линк е 0.96 OLED модул, обезбедување STM32 техничка поддршка[фактура листа]OLED модул * 1OLED : под вози на напон, electrode на инјектира електрони и празнини во органски материјал се придржува до и издавање на енергија и енергетски трансфер на органски луминисцентните материјал, вториот се стимулирани, транзиција од земјата членка на возбуден држава, кога возбуден молекула се врати на теренот, државата транзиција зрачење произведени од страна на photoluminescence...

Прозореца На Колата По-Близо Plug + Speed Lock+Mirror Папката За Toyota Prado 2010-2015

BGN 76.78

Одговара За Toyota Prado 20102015 Левата рака Дискот кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

Тройна розетка автомобил лодка с мотор за морски червен цифров 12V цигара захранващ адаптер гнездо + два 5V-35v волтметър волтметър гнездо

BGN 19.12

Опис : 1, 12 V моќност scoketШтекерот ќе прифати било стандард додаток приклучок, меѓутоа кога се исти со соодветните додаток plug единица ќе биде водонепропусен вибрации отпорни кога е во употреба.Специјално дизајнирана за морски и автомобилската апликации.УВ стабилизира стакловлакна засилен најлон домување со гума splashproof капак.Некорозивни моќ чашката за да се овозможи било 12 V електричен апарат кој има цигара plug прилог да биде лесно да се поврзани со него.2 пол никел позлатен месинг терминал конектори.ПресвртиLock систем, овозможува соодветна моќ приклучок (не се вклучени) да се заклучи на своето место.Погоден за вашиот Мотор во Автомобил / Брод / ATV / UTV / Camper / Каравани / Travel Приколка итн.2, DC Дигитални VoltmeterДисплеј : 3бита ,дигитален LED цевка светилка екранот е црвена .Ова е со висок квалитет voltmeter за проверка на состојбата на вашата батерија батеријата и полначот.Состојбата на батеријата помеѓу целосно наполнета и испразнета.Може да укажуваат на лоша или лоша полнење систем...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.