• Новинка
Автомобилни запалки интерфейс зарядно устройство TF карта на връзка Bluetooth плейър за mazda 3 6 2 5 CX-5 CX-7 И CX-3 323 ATENZA Axela

Автомобилни запалки интерфейс зарядно устройство TF карта на връзка Bluetooth плейър за mazda 3 6 2 5 CX-5 CX-7 И CX-3 323 ATENZA Axela

резултат:
BGN 52.78
BGN 46.00 -13 %

Брой продукти
Налично


1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. 1.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !

Подробности

Името На Цвета:
Черен
Изходна Мощност:
5-10W
Размер На Елемента:
73 мм
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
търговска марка:
Арсмунди
Името На Модела:
2018
специални характеристики:
Блютус
Интерфейс:
USB2. 0
Напрежение:
12V
Тегло На Продукта:
0.1kg
Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти

Избор на купувачи

USB зарядно устройство за мотоциклет с водоустойчив ключ за лампа 12v Motor USD Socket Motorbike Phone Charger Adapter за Iphone 6 7

BGN 6.37

Карактеристики : за 5 V USB Обвинет мобилни Телефони и GPS еОва е Универзален 12 V Моќност Конвертор; затоа, има повеќе монтажа possibilitieЗа Спортски велосипеди, Круизери, Скутери, АТВ, Quad, UTV, MX, Dirt Bike, Enduro,Голф Коли, Приколки, па дури и МоторниКомпатибилен за iphone6 6 Плус i Pad mini, i Pad 6, i Pods Samsung галакси S6 Работ Забелешка 4 HTC М9 и други дигитални модни додатоци, Како и GPS Таблети Дигиталната Камера, МП3 плеер....

Кола ремарке за камион 13 пинов до 7 щифт на щепсела на адаптера конвертор теглича гнездо нов CSL2017

9.44 -36 % BGN 6.00

Автомобил Приколката на Камион 13 Pin за 7 Pin Приклучок Адаптер Конвертор Забавува Лентата за Приклучок за Нов CSL2017 Карактеристики : Погоден за Европскиот стандард приколката.Воспоставува сигурна конекција помеѓу вашиот голем возило и дополнителна приколка; Трансфер на електронски сигнал светла од возилото да приколката.Ги претвора 13пински приклучок на вашиот автомобил до 7пински женски штекер.Снабдувањето на моќта на вашиот караван, влечење и камион.Тенок дизајн линија : ист дијаметар како нормален приколка приклучок и нешто повеќе од половина од должината.Пластични домување спречува rusting и го подобрува изгледот.Водоотпорен за сите пат и временските услови.Спецификации : Предмет Тип : Електричниот Приклучок & ПриклучоциТочка Име : 13 До 7 Pin АдаптерМатеријал : ПластикаТекст : 12 VОбјектот големина : 4(D) * 7(H)cm / 1.6(D) * 2.8(D)воИнсталации за конфигурација : 7 Pin Осветлување И Врски 12 N Црна Кабел ФункцијаPin Жица Боја Функција1 Жолта L / H Насока Индикатор2 Сина Боја Задни Светла За Магла3 Бела Земја Се Врати4 Зелени R / H Насока Индикатор5 Браун R / H Опашка & Бр...

Micro USB порт 5V DC / 2000mHa зарядно за кола / мощност 12V / 24V за DVR / GPS 3m високо качество на ултра дълги четири метра

14.38 -3 % BGN 14.00

Микро USB Порта 5 V DV / 2000m Ha Автомобил Полнач / Напојување 12 V / 24 V за DVR / GPS 3m Висок Квалитет на Ултра Долги Четири МетриSpencification : Излез : 5 V / 2000 MA Влез : DC 12 V40 V, 50 / 60 Hz должина на Кабелот : 1.2 m Материјал : ПВЦ Боја : Црна Индикатор за светло, Црвено, Мини 5Пински USB Интелигентни IC чип внатре за да се спречи преполнувањето и краток спој

shhworldsea 1/2/5/10 / 100шт дизелов инжектор common rail 2pin женски 3,5 мм автоматичен сензор мъжки водоустойчив електрически проводник конектор

11.68 -23 % BGN 9.00

shhworldsea 1 / 2 / 5 / 10 / 100pcs дизел заеднички железнички инјектор 2pin женски 3,5 мм Сензор Авто Plug Водоотпорен Електрични Wire КонекторЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

Двухканальные безжични / безжични ИЧ слушалки за автомобилния останалите главата DVD-плейър / монитор и монтиране на багажник на кола DVD плейър / монитор

BGN 24.00

За бесплатен превозот на производи, продавачот има право да испрати страна на било каков начин на транспорт, купувачот не може да се определи логистичка компанија!Може да се купи друг автомобил аудио производи во една парцела,ве молиме кликнете следат слики :

Прозореца На Колата По-Близо Plug + Speed Lock+Mirror Папката За Toyota Prado 2010-2015

BGN 76.78

Одговара За Toyota Prado 20102015 Левата рака Дискот кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

Eightwood BNC Female to RJ45 Male Коаксиален Coax Barrel Coupler Adapter RJ45 to RF Конектор

4.72 -15 % BGN 4.00

BNC Женски RJ45 Машки Коаксијален Coax Барел Спојка Адаптер за RJ45 да АНТЕНСКИ ПриклучокСостојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетКоличина : 1 BucСпецификации : Име на производ : BNC машки да RJ45 адаптерБрој на модел : BNC конекторСтил : КонекторМесто на Потекло : КинаКонектор A : BNC socketКонектор Б : RJ45 приклучокПозлата на НикелобложеноAnswer : ___________________________ Note : RJ45 приклучок Пин 1 и Пин 2 поврзете со BNC приклучок (види аташе слика)

Музикален интерфейс AMI MMI 3.5 мм жак, Aux-IN MP3 кабел за Audi A3/A4/A5/A6/A8/Q5 / Q7/S4/TT/R8

15.98 -44 % BGN 9.00

Музички Интерфејс AMI СМИ 3,5 мм Џек Помошен MP3 Кабел За Ауди А3 / A4 / A5 / A6 / A8 / П5 / Q7 / S4 / TT / R8 Fitment : Универзална одговара за S4,A3, A4, A5, A6, A6, A8, TT, П5, Q7, R8 возила ве Молиме проверете го конекторот на вашиот автомобил, аудио систем пред да го купите Поврзете електроника со 3.5 мм слушалка џек да се вашиот автомобил Ауди Аудио Може да игра / изберете музика преку мултифункција тркала Висок квалитет AMI конектор обезбеди оптимален квалитет на звукот Plug and Play,Оригиналната стандард дизајн Техничка Спецификација : Боја : црна Кабел должина : 28.5 cm / 0.94 Ft Компатибилен со Audi СМИ 3та Генерација Забелешка : Тоа се работи само за модели 4 F0051510 L,не за модели 4 F0051510 K Ако вашиот тркало на автомобилот не се мултифункција, можете да ги користите надворешниот уред за контрола Пакет се Вклучени : 1 x USB АДАПТЕР КАБЕЛ

Yatour Beemer DSP conversion kit за BMW с интернет DSP, CD-чейнджър в багажника

BGN 96.00

Дел име : за BMW DSP kit (YTDSP)Посебно за : за BMW со Дигитални DSP засилувач и 3pin и излез коаксијален во багажникот ,Не е компатибилен со : за BMW со "DSP" се прикажани на монитор но без излез коаксијален во багажникотза BMW DSP за полнење треба да се користи заедно со Yatour кутија...

Нов запалката хранене 150 W 12 v постоянен ток за 220 v ac Автомобилен инвертор захранващ адаптер с USB зарядно устройство, порт 2.1 A USB зарядно устройство

21.76 -17 % BGN 18.00

Карактеристики : Производот може да се конвертира DC 12 V во НАИЗМЕНИЧЕН 220 V, И USB излез е DC 5 V Номинална излезна моќност на производот е 150 W, кои може да се користат во сите видови на електрична опрема, како што се мобилен телефон, ТЕЛЕВИЗОР fanner, дигитални equipmnt...

За новата платформа caska, Department of traders navigation board CN142B-1.2 116

BGN 78.21

За : Caska CN142 B1.2 навигација одбор, супер ниска цена, апсолутна предност!!!!! Апсолутно прифатлива!Пред купување, ве Молиме бидете сигурни да ми каже бренд, наставка, pin и пакет на производот што го сакате, па како да ви испрати стоката прецизно и брзо ...

0.96 inch blue IIC communication 128*64 OLED LCD screen module 4 interface стабилна предаване

BGN 23.98

0.96 инчен сина ЖИТО комуникација 128*64 OLED LCD екран од модулот 4 интерфејс стабилен преносНа овој линк е 0.96 OLED модул, обезбедување STM32 техничка поддршка[фактура листа]OLED модул * 1OLED : под вози на напон, electrode на инјектира електрони и празнини во органски материјал се придржува до и издавање на енергија и енергетски трансфер на органски луминисцентните материјал, вториот се стимулирани, транзиција од земјата членка на возбуден држава, кога возбуден молекула се врати на теренот, државата транзиција зрачење произведени од страна на photoluminescence...

FEELDO 1Set Car Audio Stereo теглене на проводници с щепсел с антенным адаптер за Toyota Scion Фабрика OEM Радио DVD / CD Stereo AM3186

12.34 -11 % BGN 11.00

Компатибилна со следниве возила' фабрика ОЕМ Радио CD : За LEXRX (2010ДО) За SCION FRS (2013UP) За SCION IQ (2012UP) За СУБАРУ BRZ (2013UP) За TOYOTA Camry (2012UP) За TOYOTA е корола (2012UP) За TOYOTA RAV4 (2012UP) За ТОЈОТА Sequoia (2013UP) Со Фабриката за Навигација САМО За TOYOTA Yaris (2012UP) За ТОЈОТА TOCOMA (2012ДО) *ИЗВЕСТУВАЊЕ* (1)ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА ИНТЕРФЕЈС ПРЕД КУПУВАЊЕТО! (2)АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА,ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ ПОМОШ ОД НАС.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.