• Новинка
Mini Dual USB зарядно за кола с led дисплей за откриване на напрежение за KIA sportage rio sorento cerato k2 k3 Soul ceed е k5 Forte

Mini Dual USB зарядно за кола с led дисплей за откриване на напрежение за KIA sportage rio sorento cerato k2 k3 Soul ceed е k5 Forte

резултат:
BGN 35.01
BGN 32.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Нашата цена не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. 1.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
Тегло На Продукта:
30g
специални характеристики:
Откриване на напрежение, ток Led
Размер На Елемента:
5,9 см
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Изходна Мощност:
10 W
търговска марка:
Арсмунди
Името На Модела:
2018
Интерфейс:
USB2. 0
Напрежение:
12V

Избор на купувачи

Двухканальные безжични / безжични ИЧ слушалки за автомобилния останалите главата DVD-плейър / монитор и монтиране на багажник на кола DVD плейър / монитор

BGN 24.00

За бесплатен превозот на производи, продавачот има право да испрати страна на било каков начин на транспорт, купувачот не може да се определи логистичка компанија!Може да се купи друг автомобил аудио производи во една парцела,ве молиме кликнете следат слики :

Кола ремарке за камион 13 пинов до 7 щифт на щепсела на адаптера конвертор теглича гнездо нов CSL2017

9.44 -36 % BGN 6.00

Автомобил Приколката на Камион 13 Pin за 7 Pin Приклучок Адаптер Конвертор Забавува Лентата за Приклучок за Нов CSL2017 Карактеристики : Погоден за Европскиот стандард приколката.Воспоставува сигурна конекција помеѓу вашиот голем возило и дополнителна приколка; Трансфер на електронски сигнал светла од возилото да приколката.Ги претвора 13пински приклучок на вашиот автомобил до 7пински женски штекер.Снабдувањето на моќта на вашиот караван, влечење и камион.Тенок дизајн линија : ист дијаметар како нормален приколка приклучок и нешто повеќе од половина од должината.Пластични домување спречува rusting и го подобрува изгледот.Водоотпорен за сите пат и временските услови.Спецификации : Предмет Тип : Електричниот Приклучок & ПриклучоциТочка Име : 13 До 7 Pin АдаптерМатеријал : ПластикаТекст : 12 VОбјектот големина : 4(D) * 7(H)cm / 1.6(D) * 2.8(D)воИнсталации за конфигурација : 7 Pin Осветлување И Врски 12 N Црна Кабел ФункцијаPin Жица Боја Функција1 Жолта L / H Насока Индикатор2 Сина Боја Задни Светла За Магла3 Бела Земја Се Врати4 Зелени R / H Насока Индикатор5 Браун R / H Опашка & Бр...

FEELDO 1Set Car Audio Stereo теглене на проводници с щепсел с антенным адаптер за Toyota Scion Фабрика OEM Радио DVD / CD Stereo AM3186

12.34 -11 % BGN 11.00

Компатибилна со следниве возила' фабрика ОЕМ Радио CD : За LEXRX (2010ДО) За SCION FRS (2013UP) За SCION IQ (2012UP) За СУБАРУ BRZ (2013UP) За TOYOTA Camry (2012UP) За TOYOTA е корола (2012UP) За TOYOTA RAV4 (2012UP) За ТОЈОТА Sequoia (2013UP) Со Фабриката за Навигација САМО За TOYOTA Yaris (2012UP) За ТОЈОТА TOCOMA (2012ДО) *ИЗВЕСТУВАЊЕ* (1)ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА ИНТЕРФЕЈС ПРЕД КУПУВАЊЕТО! (2)АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА,ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ ПОМОШ ОД НАС.

Yatour Beemer DSP conversion kit за BMW с интернет DSP, CD-чейнджър в багажника

BGN 96.00

Дел име : за BMW DSP kit (YTDSP)Посебно за : за BMW со Дигитални DSP засилувач и 3pin и излез коаксијален во багажникот ,Не е компатибилен со : за BMW со "DSP" се прикажани на монитор но без излез коаксијален во багажникотза BMW DSP за полнење треба да се користи заедно со Yatour кутија...

0.96 inch blue IIC communication 128*64 OLED LCD screen module 4 interface стабилна предаване

BGN 23.98

0.96 инчен сина ЖИТО комуникација 128*64 OLED LCD екран од модулот 4 интерфејс стабилен преносНа овој линк е 0.96 OLED модул, обезбедување STM32 техничка поддршка[фактура листа]OLED модул * 1OLED : под вози на напон, electrode на инјектира електрони и празнини во органски материјал се придржува до и издавање на енергија и енергетски трансфер на органски луминисцентните материјал, вториот се стимулирани, транзиција од земјата членка на возбуден држава, кога возбуден молекула се врати на теренот, државата транзиција зрачење произведени од страна на photoluminescence...

Прозореца На Колата По-Близо Plug + Speed Lock+Mirror Папката За Toyota Prado 2010-2015

BGN 76.78

Одговара За Toyota Prado 20102015 Левата рака Дискот кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

Колата HUD-Head Up Display за Suzuki Jimny JB43-Refkecting екран на предното стъкло Safe Driving Screen проектор

104.00 -25 % BGN 78.00

Автомобил Head Up Display (#X500) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Suzuki Jimny JB43 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

Micro USB порт 5V DC / 2000mHa зарядно за кола / мощност 12V / 24V за DVR / GPS 3m високо качество на ултра дълги четири метра

14.38 -3 % BGN 14.00

Микро USB Порта 5 V DV / 2000m Ha Автомобил Полнач / Напојување 12 V / 24 V за DVR / GPS 3m Висок Квалитет на Ултра Долги Четири МетриSpencification : Излез : 5 V / 2000 MA Влез : DC 12 V40 V, 50 / 60 Hz должина на Кабелот : 1.2 m Материјал : ПВЦ Боја : Црна Индикатор за светло, Црвено, Мини 5Пински USB Интелигентни IC чип внатре за да се спречи преполнувањето и краток спој

mini Bluetooth Car Kit A2DP Dual USB output FM трансмитер MP3 плеър аудио музикален приемник адаптер хендсфри

BGN 26.06

Карактеристики : 1 : поддршка дигитален дисплеј2 : Bluetooth handsfree повици3 : поддршка за Bluetooth stereo музичкиот плеер4 : echo откажување кога повикот и бучава сузбивање (CVC) технологија5 : Dual USB поддршка за други уреди, вкупниот излез 5 V / 3.16 : Стерео Bluetooth и FM пренос технологија7 : автоматски напојувањеисклучување на мемориската функцијаТехнички параметриНоминална оперативен напон12 VОграничување на оперативен напон9 ~ 26 VUSB излез5 V / 3.1Температурата на работаОд 0 до 50 степениЈачина на бучава сооднос> 60d BНарушувањеЗачестеност одговор20 Hz15 KhzЛево и десно каналот поделба> 60d BBluetooth верзијаВерзија 2.1Bluetooth обработка на звукСо A2 DP (Однапред Audio Distribution Profile) функцијаBluetooth пренос на далечина10 MBluetooth микрофон ефективни растојание0,5 2 MFM пренос фреквенција87.5 да 108 MhzПренесува FM режимСтерео дигитални PLL фреквенција заклучувањеМерки на претпазливост1...

shhworldsea 1бр 2 пинов женски инжектор автоматично конектор 90980-11246 7283-8225-30

4.24 -29 % BGN 3.00

shhworldsea 1pcs 2 Pin Женски Инјектор Авто Конектор 9098011246 7283822630ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

shhworldsea 5/30 / 100sets 2.3 mm 10 пенса 10way male female kit series (090) тел connectors 7122-1300 7123-1300

11.74 -15 % BGN 10.00

5 / 30 / 100sets 2.3 mm 10p 10way машки женски комплет серија(090) жица конектори 71221300 71231300пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Bluetooth Car Kit FM трансмитер MP3 плеър, 3.5 мм аудио AUX TF слотове за карти Dual USB зарядно за кола за iPhone Samsung GPS

BGN 24.48

Овој производ е возило за Bluetooth Автомобил MP3 плеер, професионални одделение високи перформанси на Bluetooth модул, MP3 декодерот чип, може да се игра SD картичка / ТФкартичка и USB внатрешноста на музички датотеки, пренесува на автомобил стерео преку FM радиото, ако со Bluetoothот за мобилен телефон е поврзан со уредот кога повикот се вклучува автоматски на звучникот на државата, го завршите повикот, а потоа автоматски се префрла назад на музичкиот плеер; исто така можете да го телефонот во вашиот MP3 музика се пренесува безжично пренесува на вашиот автомобил аудио, не треба да го измените вашиот автомобил, па можете да уживате во музика за време на возењето може да се примени и handsfree телефонски повици, забава безбедност точни, совршен userfriendly дизајн.【 Производ Листа 】Автомобил MP3 дигитални далечински управувачдомаќин 1 1【 Технички Параметри 】Номинална оперативен напон : 12 VЛимит работен напон : 9 ~ 26 VПотрошувачка на енергија : 1 WРаботна температура : 20 до 50 степениSNR : > 60d BЗачестеност одговор : 20 Hz ~ 15 KhzBluetooth Верзија : V3.0 EDRBluetooth со A2 DP обработка на звук способностиBluetooth пренос на далечина 10 MFM пренесува фреквенција : 87.5 ~ 108 Mhz【 Карактеристики На Производот 】1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.