• Новинка
USB зарядно за кола разширено запалката конектор за захранване LED за Chevrolet cruze, aveo, captiva trax epica spark orlando

USB зарядно за кола разширено запалката конектор за захранване LED за Chevrolet cruze, aveo, captiva trax epica spark orlando

резултат:
BGN 44.61
BGN 39.00 -13 %

Брой продукти
Налично


1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. 4).Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи и светлината,не може да се некои мали боја разлика. 5).Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига. 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да напишеш било повратни информации на нашата веб-страница. 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење. - Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. 1.Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа,Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу ! 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот има каков било квалитет проблем Причина не можете да го користите. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !

Подробности

специални характеристики:
Откриване на напрежение, ток Led
Изходна Мощност:
80 W
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
търговска марка:
Арсмунди
Името На Модела:
2018
Интерфейс:
USB2. 0
Тегло На Продукта:
55g
Напрежение:
12V
Размер На Елемента:
10см
Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти

Избор на купувачи

Кола ремарке за камион 13 пинов до 7 щифт на щепсела на адаптера конвертор теглича гнездо нов CSL2017

9.44 -36 % BGN 6.00

Автомобил Приколката на Камион 13 Pin за 7 Pin Приклучок Адаптер Конвертор Забавува Лентата за Приклучок за Нов CSL2017 Карактеристики : Погоден за Европскиот стандард приколката.Воспоставува сигурна конекција помеѓу вашиот голем возило и дополнителна приколка; Трансфер на електронски сигнал светла од возилото да приколката.Ги претвора 13пински приклучок на вашиот автомобил до 7пински женски штекер.Снабдувањето на моќта на вашиот караван, влечење и камион.Тенок дизајн линија : ист дијаметар како нормален приколка приклучок и нешто повеќе од половина од должината.Пластични домување спречува rusting и го подобрува изгледот.Водоотпорен за сите пат и временските услови.Спецификации : Предмет Тип : Електричниот Приклучок & ПриклучоциТочка Име : 13 До 7 Pin АдаптерМатеријал : ПластикаТекст : 12 VОбјектот големина : 4(D) * 7(H)cm / 1.6(D) * 2.8(D)воИнсталации за конфигурација : 7 Pin Осветлување И Врски 12 N Црна Кабел ФункцијаPin Жица Боја Функција1 Жолта L / H Насока Индикатор2 Сина Боја Задни Светла За Магла3 Бела Земја Се Врати4 Зелени R / H Насока Индикатор5 Браун R / H Опашка & Бр...

0.96 inch blue IIC communication 128*64 OLED LCD screen module 4 interface стабилна предаване

BGN 23.98

0.96 инчен сина ЖИТО комуникација 128*64 OLED LCD екран од модулот 4 интерфејс стабилен преносНа овој линк е 0.96 OLED модул, обезбедување STM32 техничка поддршка[фактура листа]OLED модул * 1OLED : под вози на напон, electrode на инјектира електрони и празнини во органски материјал се придржува до и издавање на енергија и енергетски трансфер на органски луминисцентните материјал, вториот се стимулирани, транзиција од земјата членка на возбуден држава, кога возбуден молекула се врати на теренот, државата транзиција зрачење произведени од страна на photoluminescence...

Eightwood Fakra Plug C Straight to MMCX Plug RA Pigtail RG174 15cm for Customizing VW BNW Audi Ham

10.29 -22 % BGN 8.00

Понуда прилагодено : Ако ви е потребна различни монтажа, видови на конектори и должина на кабли, ние ќе бидеме среќни да се разгледа вашите барања за да се обезбеди работна решение...

Безжична Bluetooth 3.0 Car Kit авто музикален приемник HSP/HFP/A2DP 3,5 мм жак Bluetooth адаптер хендсфри черен бял

12.94 -7 % BGN 12.00

Опис : 1.Bluetooth Верзија 3.0 EDR во согласност2.Bluetooth протокол : HSP / HFP / A2 DP3.Фреквентен опсег : 2.4 GHZ2.4835 GHZ4.Растојание : 10 M5.Полнење влезен напон : DC 5 V6.Употребата на време : 4 часа7.Време на полнење : 1.5 часа8.боја : црна , бела.Карактеристики : Игра вашиот i Phone, i Pod touch или друг уред овозможено со Bluetooth technologywirelessly преку вашиот домашен стерео и самостојна звучници Со овој Bluetoothreceiver, за да не се мачат со кабел проблемот повеќе, стави звучници whereveryou сакате, седат назад и да го слушнете.1 x Bluetooth Предавател, 1 x USB Кабел1...

Eightwood BNC Female to RJ45 Male Коаксиален Coax Barrel Coupler Adapter RJ45 to RF Конектор

4.72 -15 % BGN 4.00

BNC Женски RJ45 Машки Коаксијален Coax Барел Спојка Адаптер за RJ45 да АНТЕНСКИ ПриклучокСостојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетКоличина : 1 BucСпецификации : Име на производ : BNC машки да RJ45 адаптерБрој на модел : BNC конекторСтил : КонекторМесто на Потекло : КинаКонектор A : BNC socketКонектор Б : RJ45 приклучокПозлата на НикелобложеноAnswer : ___________________________ Note : RJ45 приклучок Пин 1 и Пин 2 поврзете со BNC приклучок (види аташе слика)

Bluetooth Car Kit FM трансмитер MP3 плеър, 3.5 мм аудио AUX TF слотове за карти Dual USB зарядно за кола за iPhone Samsung GPS

BGN 24.48

Овој производ е возило за Bluetooth Автомобил MP3 плеер, професионални одделение високи перформанси на Bluetooth модул, MP3 декодерот чип, може да се игра SD картичка / ТФкартичка и USB внатрешноста на музички датотеки, пренесува на автомобил стерео преку FM радиото, ако со Bluetoothот за мобилен телефон е поврзан со уредот кога повикот се вклучува автоматски на звучникот на државата, го завршите повикот, а потоа автоматски се префрла назад на музичкиот плеер; исто така можете да го телефонот во вашиот MP3 музика се пренесува безжично пренесува на вашиот автомобил аудио, не треба да го измените вашиот автомобил, па можете да уживате во музика за време на возењето може да се примени и handsfree телефонски повици, забава безбедност точни, совршен userfriendly дизајн.【 Производ Листа 】Автомобил MP3 дигитални далечински управувачдомаќин 1 1【 Технички Параметри 】Номинална оперативен напон : 12 VЛимит работен напон : 9 ~ 26 VПотрошувачка на енергија : 1 WРаботна температура : 20 до 50 степениSNR : > 60d BЗачестеност одговор : 20 Hz ~ 15 KhzBluetooth Верзија : V3.0 EDRBluetooth со A2 DP обработка на звук способностиBluetooth пренос на далечина 10 MFM пренесува фреквенција : 87.5 ~ 108 Mhz【 Карактеристики На Производот 】1...

USB зарядно устройство за мотоциклет с водоустойчив ключ за лампа 12v Motor USD Socket Motorbike Phone Charger Adapter за Iphone 6 7

BGN 6.37

Карактеристики : за 5 V USB Обвинет мобилни Телефони и GPS еОва е Универзален 12 V Моќност Конвертор; затоа, има повеќе монтажа possibilitieЗа Спортски велосипеди, Круизери, Скутери, АТВ, Quad, UTV, MX, Dirt Bike, Enduro,Голф Коли, Приколки, па дури и МоторниКомпатибилен за iphone6 6 Плус i Pad mini, i Pad 6, i Pods Samsung галакси S6 Работ Забелешка 4 HTC М9 и други дигитални модни додатоци, Како и GPS Таблети Дигиталната Камера, МП3 плеер....

shhworldsea 1/2/5/10 / 100шт дизелов инжектор common rail 2pin женски 3,5 мм автоматичен сензор мъжки водоустойчив електрически проводник конектор

11.68 -23 % BGN 9.00

shhworldsea 1 / 2 / 5 / 10 / 100pcs дизел заеднички железнички инјектор 2pin женски 3,5 мм Сензор Авто Plug Водоотпорен Електрични Wire КонекторЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.