• Новинка
shhworldsea 1бр 2 пинов женски инжектор автоматично конектор 90980-11246 7283-8225-30

shhworldsea 1бр 2 пинов женски инжектор автоматично конектор 90980-11246 7283-8225-30

резултат:
BGN 4.24
BGN 3.00 -29 %

Брой продукти
Налично


shhworldsea 1pcs 2 Pin Женски Инјектор Авто Конектор 90980-11246 7283-8226-30
ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Друг производ што ќе може да заинтересирани во

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
Вид На Материала:
Жак бобина 2Pin
търговска марка:
ш-ш-ш-ш ...
Тегло На Продукта:
0.02kg
Напрежение:
12V
специални характеристики:
Жак бобина 2Pin
Изходна Мощност:
.W
Името На Модела:
Жак бобина 2Pin
Размер На Елемента:
Жак бобина 2Pin
Интерфейс:
Жак бобина 2Pin

Избор на купувачи

shhworldsea 5/30 / 100sets 2.3 mm 10 пенса 10way male female kit series (090) тел connectors 7122-1300 7123-1300

11.74 -15 % BGN 10.00

5 / 30 / 100sets 2.3 mm 10p 10way машки женски комплет серија(090) жица конектори 71221300 71231300пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

нов Bluetooth V4. 1 + EDR mini car-styling Bluetooth hands-free car Bluetooth hands-free домофон музикален приемник

BGN 28.72

2016 Година Универзална Bluetooth 4 1 EDR Во Автомобил Звучникот Сонцето Стакло Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Музички Приемник АвтомобилПолначОбјектот спецификите· Предмет Тип : Bluetooth Сет За Автомобил· Item Големина : 1226320mm· Име На Модел : T822· Посебни Карактеристики : bluetooth handsfree MP3 Плеер· Материјал Тип : Пластика· Item Тежина : 150 g·Опис На ПроизводотКарактеристики : · 100% сосема нов и висок квалитет· Bluetooth 4...

Eightwood BNC Female to RJ45 Male Коаксиален Coax Barrel Coupler Adapter RJ45 to RF Конектор

4.72 -15 % BGN 4.00

BNC Женски RJ45 Машки Коаксијален Coax Барел Спојка Адаптер за RJ45 да АНТЕНСКИ ПриклучокСостојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетКоличина : 1 BucСпецификации : Име на производ : BNC машки да RJ45 адаптерБрој на модел : BNC конекторСтил : КонекторМесто на Потекло : КинаКонектор A : BNC socketКонектор Б : RJ45 приклучокПозлата на НикелобложеноAnswer : ___________________________ Note : RJ45 приклучок Пин 1 и Пин 2 поврзете со BNC приклучок (види аташе слика)

0.96 inch blue IIC communication 128*64 OLED LCD screen module 4 interface стабилна предаване

BGN 23.98

0.96 инчен сина ЖИТО комуникација 128*64 OLED LCD екран од модулот 4 интерфејс стабилен преносНа овој линк е 0.96 OLED модул, обезбедување STM32 техничка поддршка[фактура листа]OLED модул * 1OLED : под вози на напон, electrode на инјектира електрони и празнини во органски материјал се придржува до и издавање на енергија и енергетски трансфер на органски луминисцентните материјал, вториот се стимулирани, транзиција од земјата членка на возбуден држава, кога возбуден молекула се врати на теренот, државата транзиција зрачење произведени од страна на photoluminescence...

shhworldsea 5/30/100 комплекти 1.5 мм 8pin way автомобилен конектор за VW за audi 1J0973714 1J0 973 714

27.68 -10 % BGN 25.00

5 / 30 / 100sets 1.5 mm 8 PIN начин автомобил конектор за "ФОЛКСВАГЕН" за ауди 1 J0973714пакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Нов запалката хранене 150 W 12 v постоянен ток за 220 v ac Автомобилен инвертор захранващ адаптер с USB зарядно устройство, порт 2.1 A USB зарядно устройство

21.76 -17 % BGN 18.00

Карактеристики : Производот може да се конвертира DC 12 V во НАИЗМЕНИЧЕН 220 V, И USB излез е DC 5 V Номинална излезна моќност на производот е 150 W, кои може да се користат во сите видови на електрична опрема, како што се мобилен телефон, ТЕЛЕВИЗОР fanner, дигитални equipmnt...

Двухканальные безжични / безжични ИЧ слушалки за автомобилния останалите главата DVD-плейър / монитор и монтиране на багажник на кола DVD плейър / монитор

BGN 24.00

За бесплатен превозот на производи, продавачот има право да испрати страна на било каков начин на транспорт, купувачот не може да се определи логистичка компанија!Може да се купи друг автомобил аудио производи во една парцела,ве молиме кликнете следат слики :

Новият 12-24V водоустойчив мотор автомобилни запалки автоматично запалване на запалката

BGN 12.78

Компатибилен : Универзална одговара за Возила со Мотор со 12 V 24 V автомобил моќ Функција : Големина : За 8x5x5 cm Директна замена,лесна Инсталација,едноставно приклучете Инстант надградба,го прави вашиот автомобил се подобри во стил и изглед Иновативниот дизајн со функционалност На брз и лесен начин да се облекуваат во внатрешноста на вашето возило Како да го користите : Притисни за производство на цигари приклучок во автомобил електричен приклучок ве Молиме почекајте додека цигара приклучок popup Отстрани цигара plug од автомобил електричен приклучок веднаш за Користење на грејач лента на цигари приклучете се на точка цигари Тогаш стави цигара plug назад кон автомобилот електричен приклучок Пакет Содржина : 1x запалка приклучок заЗа Пратката 1...

Колата HUD-Head Up Display за Suzuki Jimny JB43-Refkecting екран на предното стъкло Safe Driving Screen проектор

104.00 -25 % BGN 78.00

Автомобил Head Up Display (#X500) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Suzuki Jimny JB43 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

Тройна розетка автомобил лодка с мотор за морски червен цифров 12V цигара захранващ адаптер гнездо + два 5V-35v волтметър волтметър гнездо

BGN 19.12

Опис : 1, 12 V моќност scoketШтекерот ќе прифати било стандард додаток приклучок, меѓутоа кога се исти со соодветните додаток plug единица ќе биде водонепропусен вибрации отпорни кога е во употреба.Специјално дизајнирана за морски и автомобилската апликации.УВ стабилизира стакловлакна засилен најлон домување со гума splashproof капак.Некорозивни моќ чашката за да се овозможи било 12 V електричен апарат кој има цигара plug прилог да биде лесно да се поврзани со него.2 пол никел позлатен месинг терминал конектори.ПресвртиLock систем, овозможува соодветна моќ приклучок (не се вклучени) да се заклучи на своето место.Погоден за вашиот Мотор во Автомобил / Брод / ATV / UTV / Camper / Каравани / Travel Приколка итн.2, DC Дигитални VoltmeterДисплеј : 3бита ,дигитален LED цевка светилка екранот е црвена .Ова е со висок квалитет voltmeter за проверка на состојбата на вашата батерија батеријата и полначот.Состојбата на батеријата помеѓу целосно наполнета и испразнета.Може да укажуваат на лоша или лоша полнење систем...

Micro USB порт 5V DC / 2000mHa зарядно за кола / мощност 12V / 24V за DVR / GPS 3m високо качество на ултра дълги четири метра

14.38 -3 % BGN 14.00

Микро USB Порта 5 V DV / 2000m Ha Автомобил Полнач / Напојување 12 V / 24 V за DVR / GPS 3m Висок Квалитет на Ултра Долги Четири МетриSpencification : Излез : 5 V / 2000 MA Влез : DC 12 V40 V, 50 / 60 Hz должина на Кабелот : 1.2 m Материјал : ПВЦ Боја : Црна Индикатор за светло, Црвено, Мини 5Пински USB Интелигентни IC чип внатре за да се спречи преполнувањето и краток спој

Bluetooth Car Kit FM предавател Hands Free Auxmp3 плейър модулатор с led дисплей на преносим двойно USB зарядно устройство Transmissor FM

BGN 13.87

Новата понуда АВТОМОБИЛ Г7 Bluetooth сет за Автомобил MP3 Плеер со USB полнењето помошен интерфејси неутралнаопис на производот : Овој производ има Bluetooth handsfree телефон, Bluetooth, FM Предавателот Автомобил Полнач за во Автомобил MP3 картичка интегрирани функции да се идентификува.Г7 е посебен Bluetooth, fm радио, Bluetooth handsfree, автомобил mp3...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.