• Новинка
Автоматичен прекъсвач за защита от остатъчен ток EA9RN1C630C C6A 30mA AC

Автоматичен прекъсвач за защита от остатъчен ток EA9RN1C630C C6A 30mA AC

резултат:
BGN 33.60

Брой продукти
Налично


1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,итн. По потврдувањето на плаќање, ние ќе го организира пратка што е можно поскоро.
3. Ве молиме внимателно да го потврдите вашиот превозот адреса, пред да можеме испорака.Ако има било какви прашања, ние ќе ве контактираме во време.
4. Ако изберете Продавачот за Испорака Метод ,ние ќе го избере да се изразат испорака според стоки и цел адреса.
5. Обично стоките ќе бидат испратени до вас во времето.Понекогаш, неколку дена може да биде продолжен за царинските или времето.
6. Ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да ви даде соодветен одговор и третман шема на бои што е можно поскоро. Ние ќе ги реши сите ваши прашања додека сте задоволни.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да го испрати назад од денот сте го добиле. Ако повеќе од 7 дена или тоа се користи,тогаш НЕМА да ИМА НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на објекти,освен ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
3. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики како ќе го потврди редот на !

Подробности

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
търговска марка:
ЛАРАТ

Избор на купувачи

CYUSB3065 SENSOR OV5640 image development board UVC development board MIPI

BGN 462.21

Декларација : 1, продавница за развој на одборот се добри јас дизајниран, без riyoukou дозвола забрането да се репродуцира сите релевантни информации; како што е плагијат и продавницата за развој на одборот и лажни продажбата на податоците, ќе биде одговорна.2, нашиот развој одбор нема други агенти, само продавница започна, ве молиме купувачите внимание.3, корисниците во купување на нашиот развој одбор, ние мора да комуницира со продавница, а потоа се оцени нивната соодветност за својата апликација на проектот, и потоа да одлучи дали да се купи...

3-канален източник на ток nc постоянен източник на ток 100mA / 20mA висока резолюция с линеен добър стандарт на

BGN 235.01

Две, За Полнење : Три канал тековната модул блокСпецијален извештај : користење на модулот, не обезбеди дизајн на податоци;3 канал nc тековната постојан струја извор 100m A / 20m A висока резолуција линеарна добра индустриски стандард3 канал со висока прецизност nc тековната изворМодулот карактеристики : 1...

Музикален интерфейс AMI MMI 3.5 мм жак, Aux-IN MP3 кабел за Audi A3/A4/A5/A6/A8/Q5 / Q7/S4/TT/R8

15.98 -44 % BGN 9.00

Музички Интерфејс AMI СМИ 3,5 мм Џек Помошен MP3 Кабел За Ауди А3 / A4 / A5 / A6 / A8 / П5 / Q7 / S4 / TT / R8 Fitment : Универзална одговара за S4,A3, A4, A5, A6, A6, A8, TT, П5, Q7, R8 возила ве Молиме проверете го конекторот на вашиот автомобил, аудио систем пред да го купите Поврзете електроника со 3.5 мм слушалка џек да се вашиот автомобил Ауди Аудио Може да игра / изберете музика преку мултифункција тркала Висок квалитет AMI конектор обезбеди оптимален квалитет на звукот Plug and Play,Оригиналната стандард дизајн Техничка Спецификација : Боја : црна Кабел должина : 28.5 cm / 0.94 Ft Компатибилен со Audi СМИ 3та Генерација Забелешка : Тоа се работи само за модели 4 F0051510 L,не за модели 4 F0051510 K Ако вашиот тркало на автомобилот не се мултифункција, можете да ги користите надворешниот уред за контрола Пакет се Вклучени : 1 x USB АДАПТЕР КАБЕЛ

Кола ремарке за камион 13 пинов до 7 щифт на щепсела на адаптера конвертор теглича гнездо нов CSL2017

9.44 -36 % BGN 6.00

Автомобил Приколката на Камион 13 Pin за 7 Pin Приклучок Адаптер Конвертор Забавува Лентата за Приклучок за Нов CSL2017 Карактеристики : Погоден за Европскиот стандард приколката.Воспоставува сигурна конекција помеѓу вашиот голем возило и дополнителна приколка; Трансфер на електронски сигнал светла од возилото да приколката.Ги претвора 13пински приклучок на вашиот автомобил до 7пински женски штекер.Снабдувањето на моќта на вашиот караван, влечење и камион.Тенок дизајн линија : ист дијаметар како нормален приколка приклучок и нешто повеќе од половина од должината.Пластични домување спречува rusting и го подобрува изгледот.Водоотпорен за сите пат и временските услови.Спецификации : Предмет Тип : Електричниот Приклучок & ПриклучоциТочка Име : 13 До 7 Pin АдаптерМатеријал : ПластикаТекст : 12 VОбјектот големина : 4(D) * 7(H)cm / 1.6(D) * 2.8(D)воИнсталации за конфигурација : 7 Pin Осветлување И Врски 12 N Црна Кабел ФункцијаPin Жица Боја Функција1 Жолта L / H Насока Индикатор2 Сина Боја Задни Светла За Магла3 Бела Земја Се Врати4 Зелени R / H Насока Индикатор5 Браун R / H Опашка & Бр...

FEELDO 1Set Car Audio Stereo теглене на проводници с щепсел с антенным адаптер за Toyota Scion Фабрика OEM Радио DVD / CD Stereo AM3186

12.34 -11 % BGN 11.00

Компатибилна со следниве возила' фабрика ОЕМ Радио CD : За LEXRX (2010ДО) За SCION FRS (2013UP) За SCION IQ (2012UP) За СУБАРУ BRZ (2013UP) За TOYOTA Camry (2012UP) За TOYOTA е корола (2012UP) За TOYOTA RAV4 (2012UP) За ТОЈОТА Sequoia (2013UP) Со Фабриката за Навигација САМО За TOYOTA Yaris (2012UP) За ТОЈОТА TOCOMA (2012ДО) *ИЗВЕСТУВАЊЕ* (1)ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА ИНТЕРФЕЈС ПРЕД КУПУВАЊЕТО! (2)АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА,ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ ПОМОШ ОД НАС.

mini Bluetooth Car Kit A2DP Dual USB output FM трансмитер MP3 плеър аудио музикален приемник адаптер хендсфри

BGN 26.06

Карактеристики : 1 : поддршка дигитален дисплеј2 : Bluetooth handsfree повици3 : поддршка за Bluetooth stereo музичкиот плеер4 : echo откажување кога повикот и бучава сузбивање (CVC) технологија5 : Dual USB поддршка за други уреди, вкупниот излез 5 V / 3.16 : Стерео Bluetooth и FM пренос технологија7 : автоматски напојувањеисклучување на мемориската функцијаТехнички параметриНоминална оперативен напон12 VОграничување на оперативен напон9 ~ 26 VUSB излез5 V / 3.1Температурата на работаОд 0 до 50 степениЈачина на бучава сооднос> 60d BНарушувањеЗачестеност одговор20 Hz15 KhzЛево и десно каналот поделба> 60d BBluetooth верзијаВерзија 2.1Bluetooth обработка на звукСо A2 DP (Однапред Audio Distribution Profile) функцијаBluetooth пренос на далечина10 MBluetooth микрофон ефективни растојание0,5 2 MFM пренос фреквенција87.5 да 108 MhzПренесува FM режимСтерео дигитални PLL фреквенција заклучувањеМерки на претпазливост1...

Двухканальные безжични / безжични ИЧ слушалки за автомобилния останалите главата DVD-плейър / монитор и монтиране на багажник на кола DVD плейър / монитор

BGN 24.00

За бесплатен превозот на производи, продавачот има право да испрати страна на било каков начин на транспорт, купувачот не може да се определи логистичка компанија!Може да се купи друг автомобил аудио производи во една парцела,ве молиме кликнете следат слики :

Колата HUD-Head Up Display за Suzuki Jimny JB43-Refkecting екран на предното стъкло Safe Driving Screen проектор

104.00 -25 % BGN 78.00

Автомобил Head Up Display (#X500) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Suzuki Jimny JB43 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

Прозореца На Колата По-Близо Plug + Speed Lock+Mirror Папката За Toyota Prado 2010-2015

BGN 76.78

Одговара За Toyota Prado 20102015 Левата рака Дискот кога ќе го поставите цел, ве молам да ми кажете што е вашиот автомобил и година Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

Bluetooth Car Kit FM трансмитер MP3 плеър, 3.5 мм аудио AUX TF слотове за карти Dual USB зарядно за кола за iPhone Samsung GPS

BGN 24.48

Овој производ е возило за Bluetooth Автомобил MP3 плеер, професионални одделение високи перформанси на Bluetooth модул, MP3 декодерот чип, може да се игра SD картичка / ТФкартичка и USB внатрешноста на музички датотеки, пренесува на автомобил стерео преку FM радиото, ако со Bluetoothот за мобилен телефон е поврзан со уредот кога повикот се вклучува автоматски на звучникот на државата, го завршите повикот, а потоа автоматски се префрла назад на музичкиот плеер; исто така можете да го телефонот во вашиот MP3 музика се пренесува безжично пренесува на вашиот автомобил аудио, не треба да го измените вашиот автомобил, па можете да уживате во музика за време на возењето може да се примени и handsfree телефонски повици, забава безбедност точни, совршен userfriendly дизајн.【 Производ Листа 】Автомобил MP3 дигитални далечински управувачдомаќин 1 1【 Технички Параметри 】Номинална оперативен напон : 12 VЛимит работен напон : 9 ~ 26 VПотрошувачка на енергија : 1 WРаботна температура : 20 до 50 степениSNR : > 60d BЗачестеност одговор : 20 Hz ~ 15 KhzBluetooth Верзија : V3.0 EDRBluetooth со A2 DP обработка на звук способностиBluetooth пренос на далечина 10 MFM пренесува фреквенција : 87.5 ~ 108 Mhz【 Карактеристики На Производот 】1...

shhworldsea 1/2/5/10 / 100шт дизелов инжектор common rail 2pin женски 3,5 мм автоматичен сензор мъжки водоустойчив електрически проводник конектор

11.68 -23 % BGN 9.00

shhworldsea 1 / 2 / 5 / 10 / 100pcs дизел заеднички железнички инјектор 2pin женски 3,5 мм Сензор Авто Plug Водоотпорен Електрични Wire КонекторЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

2017 оформление на автомобила универсален DC 80 W кола auto зарядно устройство адаптер за захранване, комплект за лаптоп лаптоп JUN20

12.54 -28 % BGN 9.00

100% Сосема нов и висок квалитет на Оваа висока моќност DC адаптер е дизајниран да моќ популарниот бренд лаптоп компјутери, кои бараат DC влез од 15 V да 24 V додека патувате во автомобил...

Eightwood Fakra Plug C Straight to MMCX Plug RA Pigtail RG174 15cm for Customizing VW BNW Audi Ham

10.29 -22 % BGN 8.00

Понуда прилагодено : Ако ви е потребна различни монтажа, видови на конектори и должина на кабли, ние ќе бидеме среќни да се разгледа вашите барања за да се обезбеди работна решение...

Безжична Bluetooth 3.0 Car Kit авто музикален приемник HSP/HFP/A2DP 3,5 мм жак Bluetooth адаптер хендсфри черен бял

12.94 -7 % BGN 12.00

Опис : 1.Bluetooth Верзија 3.0 EDR во согласност2.Bluetooth протокол : HSP / HFP / A2 DP3.Фреквентен опсег : 2.4 GHZ2.4835 GHZ4.Растојание : 10 M5.Полнење влезен напон : DC 5 V6.Употребата на време : 4 часа7.Време на полнење : 1.5 часа8.боја : црна , бела.Карактеристики : Игра вашиот i Phone, i Pod touch или друг уред овозможено со Bluetooth technologywirelessly преку вашиот домашен стерео и самостојна звучници Со овој Bluetoothreceiver, за да не се мачат со кабел проблемот повеќе, стави звучници whereveryou сакате, седат назад и да го слушнете.1 x Bluetooth Предавател, 1 x USB Кабел1...

USB зарядно устройство за мотоциклет с водоустойчив ключ за лампа 12v Motor USD Socket Motorbike Phone Charger Adapter за Iphone 6 7

BGN 6.37

Карактеристики : за 5 V USB Обвинет мобилни Телефони и GPS еОва е Универзален 12 V Моќност Конвертор; затоа, има повеќе монтажа possibilitieЗа Спортски велосипеди, Круизери, Скутери, АТВ, Quad, UTV, MX, Dirt Bike, Enduro,Голф Коли, Приколки, па дури и МоторниКомпатибилен за iphone6 6 Плус i Pad mini, i Pad 6, i Pods Samsung галакси S6 Работ Забелешка 4 HTC М9 и други дигитални модни додатоци, Како и GPS Таблети Дигиталната Камера, МП3 плеер....

нов Bluetooth V4. 1 + EDR mini car-styling Bluetooth hands-free car Bluetooth hands-free домофон музикален приемник

BGN 28.72

2016 Година Универзална Bluetooth 4 1 EDR Во Автомобил Звучникот Сонцето Стакло Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Музички Приемник АвтомобилПолначОбјектот спецификите· Предмет Тип : Bluetooth Сет За Автомобил· Item Големина : 1226320mm· Име На Модел : T822· Посебни Карактеристики : bluetooth handsfree MP3 Плеер· Материјал Тип : Пластика· Item Тежина : 150 g·Опис На ПроизводотКарактеристики : · 100% сосема нов и висок квалитет· Bluetooth 4...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.